کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شایعه ظهور در چهل سالگی انقلاب اسلامی
۱۱:۳۴, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۲۹ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

در ادامه این ارسال و این تاپیک

حدود دو ساله که بحث مدت عمر انقلاب اسلامی مردم ایران و اتصالش به ظهور مطرح میشه (40 ساله)

جامعه مخاطب این مورد معتقدین به حقانیت انقلاب اسلامی است

از پیشگویی های جعلی شاه نعمت الله ولی تا فلان عارف و ...

وقتی دیدن این انقلاب به این راحتی ها تکون نمیخوره اومدن از جنس خودش بهش ضربه بزنن (همون ضربه ای که به احمدی نژاد خورد)

فرض کنید شما پیک موتوری هستید و یه بسته خیلی مهمی دارید و قراره به صاحبش بسپارید

بهتون گفتن شما مستقیم همینو برو تا زمانی که خودش شما رو پیدا کنه و شما هم پیداش میکنی و شکی توش نمیکنی

حالا هی وسط راه بهت زنگ بزنن که مثلاً مدت زمانی که قراره بری 20 ساعته یا فلان چهار راه وایسا (حالا شایدم اتفاقی همون بشه)

بعد یه شیاد در همون جا باشه و امانتی شما رو بقاپه Cool

این نقاشی رو ببینید (برای کیفیت بالاتر روی آن کلیک کنید)

[تصویر: mcnaughton_One_Nation_Under_god_Copy.jpeg]

توضیحات نقاشی << کلیک کنید>>

اصلاً انقدر بشریت طعم بیچارگی رو چشیده که این عکس برای افراد عادی نه اونایی که شیطان بزرگ رو میشناسن لذت بخشه

حالا برای مسیحیا یه نفر شبیه حضرت مسیح با احتمالا کار خارق العاده

برای مسلمونا یه نفر با ادعای مسلمون بودن (بدیهیه)+از آل پیامبر بودن(چون بنی امیه در هر صورت بدنامن و پیامبر رو هم دوست دارن) +معتدل بودن(چون مسلمونا بخاطر تکفیری ها چنین احساسی دارن) +ضد دشمن بودن (دیگه چی میخوایBlush )

[تصویر: Saladin.jpg]

من نمیگم لزوماً باید باشه چنین چیزی ولی احتیاط میگه حواسمون جمع باشه

و در پایان

حدیثی هست از امام صادق(علیه السلام) که شخصی وقتی از فتنه های هنگام ظهور و شدتش آگاه شد مضطرب شد

در آن زمان در یک چادر نشسته بودند در روز

حضرت گوشه چادر رو بالا زدند و نور به داخل چادر آمد

حضرت فرمودند این چیست

آن شخص گفت نور خورشید

حضرت فرمودند شک داری ؟

آن شخص گفت خیر

و حضرت فرمودند امر قائم ما هم به همین گونه است (به شرط تقوا)

یه نقاشی دیگه از همون سری اول

[تصویر: PeaceIsComing.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۴۸, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #11
آواتار
(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۸:۲۰)mdroudgar نوشته است:  چرا که بدردش نمیخورد گاهی برخلاف این اعداد هم پیش میاید مانند کسی که راه صدساله را یکشبه طی میکند .وقتت را برای این رازهای بی انتها تلف نکن موفق باشی

چقدر ابهانه حرف میزنی نخود آش.
۱۸:۵۶, ۱۹/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۰۶ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #12

(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۸:۴۸)سدرة المنتهی نوشته است:  چقدر ابهانه حرف میزنی نخود آش.
درود بر شما که نوشتن نامت دشوار است
خودت این جمله را تکرار کن معنایش را میدانی؟

ضمنا داشتن پروفایل قرآنی با عکس شهید وامضای طمطراق بدرد نمیخورد اخلاق اسلامی مایه نجات است
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۰۷, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۵)mdroudgar نوشته است:  درود بردوستان
امر ظهور چیزی نیست که کسی آنرا پیشگوئی کند وچنانچه هرکس باشد بفرموده امام کذاب است ولذا هرگز نباید باین پیشگوئی ها توجه کرد .گاه این پیشگوئی ها وسیله سوء استفاده بازیگران بین المللی است . اما یک امر بیشتر مورد توجه ما شیعیان است که این علاقه مایه بازی خوردن ماست .هروقت عقاید خودرا با احساسات درآمیزیم نتیجه همین میشود که گرفتار اجانب شویم .روزی با وعده 25 سال نابودی صهیونیزم روبرو می شویم وکلی خوشحال وروز دگر با وعده نابودی آمریکا وعربستان نسل ما می سوزد و نتیجه ای دربرندارد . مساله ظهور همیشه امکانش هست همین فردا پس بجای انتظار بیهوده خودرا بسازیم که اگر خواب هم بودیم آن حضرت مارا بیدار میکند واگر دراندیشه دیگری باشیم وبیدار مفیدمان نخواهد بود پس تمامی این پیشگوئیهارا بیاندازید دور چرا که منافع برخی درآنست موفق باشید
جناب علاوه بر قانون نیاز هست اصول عقاید هم به شما تذکر بدم ؟
امر ظهور چیزی نیست که کسی آنرا پیشگوئی کند وچنانچه هرکس باشد بفرموده امام کذاب است ولذا هرگز نباید باین پیشگوئی ها توجه کرد .
وَ سَیَأْتِی إِلَى شِیعَتِی مَنْ یَدَّعِی الْمُشَاهَدَةَ أَلَا فَمَنِ ادَّعَى الْمُشَاهَدَةَ قَبْلَ خُرُوجِ السُّفْیَانِیِّ وَ الصَّیْحَةِ فَهُوَ كَذَّابٌ مُفْتَر و لا حول و لا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ العلیّ العظیم . توقیع مبارک حضرت هست .
ادعای پیشگویی یا ادعای مشاهده ؟
جناب درودگر ، مراقب باشین چون پوسته ها و نقاب ها داره کنار میره و نیاز به .... /
(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۵)mdroudgar نوشته است:  هروقت عقاید خودرا با احساسات درآمیزیم نتیجه همین میشود که گرفتار اجانب شویم .روزی با وعده 25 سال نابودی صهیونیزم روبرو می شویم وکلی خوشحال وروز دگر با وعده نابودی آمریکا وعربستان نسل ما می سوزد و نتیجه ای دربرندارد .
چه کسی گفت "رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید." ؟ وعده نابودی امریکا و سعودیها را که گفت ؟
نسل شما ؟؟؟
حناب مرقب باش که کاغذهایی که میدن بخونی و بنویسی رو یکبار بخونی تا بعد درست بنویسی ، البته برای کسی که 15 ساعت از 24 ساعت سرش توی ... هست ازش بیشتر هم امید نیست .

۱۹:۱۸, ۱۹/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۲۸ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #14

(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۰۷)mahdy30na نوشته است:  1-جناب علاوه بر قانون نیاز هست اصول عقاید هم به شما تذکر بدم ؟
وَ سَیَأْتِی إِلَى شِیعَتِی مَنْ یَدَّعِی الْمُشَاهَدَةَ أَلَا فَمَنِ ادَّعَى الْمُشَاهَدَةَ قَبْلَ خُرُوجِ السُّفْیَانِیِّ وَ الصَّیْحَةِ فَهُوَ كَذَّابٌ مُفْتَر و لا حول و لا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ العلیّ العظیم . توقیع مبارک حضرت هست .
ادعای پیشگویی یا ادعای مشاهده ؟
2-چه کسی گفت "رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید." ؟
3-وعده نابودی امریکا و سعودیها را که گفت ؟
نسل شما ؟؟؟
درود برسینای عزیز
1- هر تذکری که بدهید برمن منت گذاشته اید من طالب تذکر هستم (ان الذکری تنفع المومنین) بله همان مورد که در توقیع امام عزیز هست درست است منتها حواسمان باشد که برای ظهورسفیانی وصیحه پیشگوئی نشود والا همانست که عرض کردم
2-در مورد رژیم صهیونیستی میتوانید از برادر عبدالرحمن جویا شوید ایشان تاپیکی بهمین مضمون دارند .
3-مساله نابودی آمریکا وعربستان را معاونت سپاه اعلام کردند میتوانید با سرچ بدان برسید
ضمنا چرا بحواشی علاقمندید (علیکم بالمتون...)
مطلب برادر عبدالرحمن را تائید کردم که این پیشگوئی کار دشمن است کجای این نظرات بنده ایراد دارد؟اگر مخالف شما باشم چوب میخورم اگر موافق هم باشم همینطور ساز شما چگونه است تا با آن برقصم؟(البته رقص مجاز)ضمنا درمورد پیشگوئی آن عارف هم حرفهائی دارم اما توان شنیدن آنرا ندارید
۱۹:۲۷, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۱۸)mdroudgar نوشته است:  درود برسینای عزیز
1- هر تذکری که بدهید برمن منت گذاشته اید من طالب تذکر هستم (ان الذکری تنفع المومنین) بله همان مورد که در توقیع امام عزیز هست درست است
2-در مورد رژیم صهیونیستی میتوانید از برادر عبدالرحمن جویا شوید ایشان تاپیکی بهمین مضمون دارند .
3-مساله نابودی آمریکا وعربستان را معاونت سپاه اعلام کردند میتوانید با سرچ بدان برسید
ضمنا چرا بحواشی علاقمندید (علیکم بالمتون...)
مطلب برادر عبدالرحمن را تائید کردم که این پیشگوئی کار دشمن است کجای این نظرات بنده ایراد دارد؟اگر مخالف شما باشم چوب میخورم اگر موافق هم باشم همینطور ساز شما چگونه است تا با آن برقصم؟(البته رقص مجاز)ضمنا درمورد پیشگوئی آن عارف هم حرفهائی دارم اما توان شنیدن آنرا ندارید
جناب اگه امادگی نقل مطالب سعی کن اول اون رو اماده کنی بعد . متاسفانه پشت هم دارم من به شما تذکر میدم بار اخر بود .
شما نقل مطلب کردید و طبق اصل شخصی بودن مجازاتها شمل باید تاوان کلام بی ربط و البته کنایه وار ( نه اولین بارتون باشه بلکه موارد بیشمار شده ) تکرار مکررات هست این کار شما . کنایه به رهبری و سپاه ، که نسل شما رو سوزاندن . میتونین طبق نصوص قانون اعتراض کنین Dodgy .
حواشی ؟ چون شما تو حواشی سیر میکنی گرامی بنده در متن هستم و شما در حواشی و ناچار شمارو به متن برمیگردونم ولی باز .... .
متن عبدالرحمن رو با کنایه و توهین به .... ؟؟؟؟ واقعا استعداد هستید .

(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۸:۵۶)mdroudgar نوشته است:  درود بر شما که نوشتن نامت دشوار است
خودت این جمله را تکرار کن معنایش را میدانی؟

ضمنا داشتن پروفایل قرآنی با عکس شهید وامضای طمطراق بدرد نمیخورد اخلاق اسلامی مایه نجات است

فعلا از سمت شما ما بی اخلاقی در نقل قول ها - عدم صداقت - تهمت - کنایه به هرشخص که دم دستون باشه - تحریک - دروغ بستن به معصوم و .... ( کلکسیونی هستی برای خودت ) مشاهده میکنیم . پس شما دم از اخلاق نزنید .
۱۹:۳۹, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #16

(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۲۷)mahdy30na نوشته است:  1-جناب اگه امادگی نقل مطالب سعی کن اول اون رو اماده کنی بعد . متاسفانه پشت هم دارم من به شما تذکر میدم بار اخر بود .
شما نقل مطلب کردید و طبق اصل شخصی بودن مجازاتها شمل باید تاوان کلام بی ربط و البته کنایه وار ( نه اولین بارتون باشه بلکه موارد بیشمار شده ) تکرار مکررات هست این کار شما . کنایه به رهبری و سپاه ، که نسل شما رو سوزاندن . میتونین طبق نصوص قانون اعتراض کنین
حواشی ؟ چون شما تو حواشی سیر میکنی گرامی بنده در متن هستم و شما در حواشی و ناچار شمارو به متن برمیگردونم ولی باز .... .
2-متن عبدالرحمن رو با کنایه و توهین به .... ؟؟؟؟ واقعا استعداد هستید .
3-فعلا از سمت شما ما بی اخلاقی در نقل قول ها - عدم صداقت - تهمت - کنایه به هرشخص که دم دستون باشه - تحریک - دروغ بستن به معصوم و .... ( کلکسیونی هستی برای خودت ) مشاهده میکنیم . پس شما دم از اخلاق نزنید .
درود برسینای عزیز
کاش یکبار با دقت مطالب مرا میخواندید وبرسیاق گذشته عمل نمیکردید ببینید
1-من هرگز کنایه نمیزنم رک وصریح می نویسم تا افراد بتوانند اشکال بگیرند
2-در عنوان مطلب برادرمان آمده(شایعه ظهور.....)پس عرایض من هم تائید نظر ایشان بود کجایش ایراد دارد مومن بجای ادعا ایراد رابنویس
3-عبارت این برادری که بمن نوشتندرا یکبار بخوانید( ابلهانه- نخود آش...)آیا شما اینهارا اخلاق اسلامی میدانید اگر چنین است برایتان متاسفم واگر نیست از من دفاع کنید ولو بزیان دوستتان باشد اگر درست بود اخطار موجودرا برطرف کنید ممنون
هنوز منتظر ایراد شما برمطلب خودم دراین تاپیک وموارد دیگر هستم
۲۰:۲۶, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #17
آواتار
(۱۹/بهمن/۹۶ ۱۹:۳۹)mdroudgar نوشته است:  درود برسینای عزیز
کاش یکبار با دقت مطالب مرا میخواندید وبرسیاق گذشته عمل نمیکردید ببینید
1-من هرگز کنایه نمیزنم رک وصریح می نویسم تا افراد بتوانند اشکال بگیرند
2-در عنوان مطلب برادرمان آمده(شایعه ظهور.....)پس عرایض من هم تائید نظر ایشان بود کجایش ایراد دارد مومن بجای ادعا ایراد رابنویس
3-عبارت این برادری که بمن نوشتندرا یکبار بخوانید( ابلهانه- نخود آش...)آیا شما اینهارا اخلاق اسلامی میدانید اگر چنین است برایتان متاسفم واگر نیست از من دفاع کنید ولو بزیان دوستتان باشد اگر درست بود اخطار موجودرا برطرف کنید ممنون
هنوز منتظر ایراد شما برمطلب خودم دراین تاپیک وموارد دیگر هستم
1- صراحت شما جای تقدیر داره . اما جالب هست متن شما که منکر مطالب خودتون میشید .
2- متن شما :
امر ظهور چیزی نیست که کسی آنرا پیشگوئی کند وچنانچه هرکس باشد بفرموده امام کذاب است ولذا هرگز نباید باین پیشگوئی ها توجه کرد .گاه این پیشگوئی ها وسیله سوء استفاده بازیگران بین المللی است . اما یک امر بیشتر مورد توجه ما شیعیان است که این علاقه مایه بازی خوردن ماست .هروقت عقاید خودرا با احساسات درآمیزیم نتیجه همین میشود که گرفتار اجانب شویم .روزی با وعده 25 سال نابودی صهیونیزم روبرو می شویم وکلی خوشحال وروز دگر با وعده نابودی آمریکا وعربستان نسل ما می سوزد و نتیجه ای دربرندارد . مساله ظهور همیشه امکانش هست همین فردا پس بجای انتظار بیهوده خودرا بسازیم که اگر خواب هم بودیم آن حضرت مارا بیدار میکند واگر دراندیشه دیگری باشیم وبیدار مفیدمان نخواهد بود پس تمامی این پیشگوئیهارا بیاندازید دور چرا که منافع برخی درآنست موفق باشید
بار دیگه مطالعه بفرما متوجه مطالب میشی . البته تکرار این متن فقط برای یاد اوری هست که بدونین چی نگارش کردید .

3- 13- در صورت مشاهده موضوع و پست تکراری یا خلاف قوانین، هیچ کاربری حق دخالت و ابراز مخالفت و تذکر ندارد. با استفاده از دکمه [تصویر: postbit_report.gif] که زیر هر پست وجود دارد، گزارش چنین تخلفی را به ناظر بخش یا سایر مدیران اطلاع دهید و تصمیم گیری در آن مورد را به عهده آنان بسپارید.
اگه هنوز با ایزار تالار اشنایی ندارید کمی مرور کنین . بنده ناظر بخش خودم هستم و اختیارات خودم رو دارم .

منتظر بمانید چون گذشته را فراموش کردید .
۲۰:۴۷, ۱۹/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #18

(۱۹/بهمن/۹۶ ۲۰:۲۶)mahdy30na نوشته است:  1- صراحت شما جای تقدیر داره . اما جالب هست متن شما که منکر مطالب خودتون میشید .
2- متن شما :
بار دیگه مطالعه بفرما متوجه مطالب میشی . البته تکرار این متن فقط برای یاد اوری هست که بدونین چی نگارش کردید .

3- 13- در صورت مشاهده موضوع و پست تکراری یا خلاف قوانین، هیچ کاربری حق دخالت و ابراز مخالفت و تذکر ندارد. با استفاده از دکمه [تصویر: postbit_report.gif] که زیر هر پست وجود دارد، گزارش چنین تخلفی را به ناظر بخش یا سایر مدیران اطلاع دهید و تصمیم گیری در آن مورد را به عهده آنان بسپارید.
اگه هنوز با ایزار تالار اشنایی ندارید کمی مرور کنین . بنده ناظر بخش خودم هستم و اختیارات خودم رو دارم .
درود برسینای عزیز
1-اولا ممنونم اگر موردی هست صریحا اعلام کنید
2-متنم را خواندم ایرادی ندیدم مرا دچار شبهه میکنید اگر ایرادی هست دقیقا بترتیب بنویسید عرض کردم من رک هستم
3-بله با دکمه آشنا هستم وتا حالا چند مورد ازخودشما گزارش داده ام
باز تکرار میکنم من نه جدل دارم نه بیمارم نه مخالف جمهوری اسلامی ایران هستم ونه مزدور کسی ولی ازهمه مطالب نوشته شده خودم دفاع میکنم واگر ایرادی پیدا کنید حتما با پوزش اصلاح میکنم پس منتظر ایرادات شما هستم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا