کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشغال سفارت ایران >>> توطئه ای جهت اشغال سفارت روباه پیر...
۲۲:۳۸, ۱۸/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/اسفند/۹۶ ۱۵:۴۴ توسط Hadith.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم


اعضای یک گروهک ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند و اقدامات خطرناکی را در این محدوده دپیلماتیک انجام داد؛ اقداماتی که با واکنش تند وزارت امورخارجه ایران و عذرخواهی سفیر انگلیس در ایران همراه شد و در نهایت با دستگیری متعرضین به سفارت ایران در انگلیس، این غائله به پایان رسید.

به گزارش «تابناک»؛ عناصر فرقه‌ای خود را وابسته به سیدصادق شیرازی خواندند، پس از آنکه تعرض‌شان به اماکن دیپلماتیک با کنترل مرسوم پلیس انگلیس همراه شد، به حریم سفارت ایران تجاوز کردند و وارد فضای سفارت ایران در لندن شدند.

این افراد که تصاویر آیت الله سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند، عضو گروهکی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند. این گروهک به بهانه اعتراض به دستگیری سیدحسین شیرازی فرزند سیدصادق شیرازی، پس از آنکه با قمه و چماق وارد حریم سفارت ایران شدند، با سرنگون کردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت نصب کردند.

«حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس در توییتی تاکید کرد: «دقايقي پيش تعداد اندكي از طرفداران فرقه شيرازي به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض نموده و با شکستن پرچم، در حال شعار دادن علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس محل حاضر است»


[تصویر: 854051_872.jpg]

تحرکات این فرقه به صورت زنده از برخی شبکه‌های ضدانقلاب به صورت زنده پخش شد و شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته یاسر حبیب (کویتی الاصل) است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است. شبکه ماهواره ای فدک دیدگاه های تندی راجع به ایران و بر دیدگاه های اختلافی بین تشیع و اهل سنت تاکید و اصرار می ورزند.

قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به این وقایع تاکید کرد: «بلافاصله پس از وصول خبر تعرض به سفارت کشورمان در لندن آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های ایران در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.»

سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: «پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد... تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.»

در نهایت بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد، متعرضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر و با دخالت پلیس مسئله تمام شد. حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در انگلیس نیز پس از دستگیری متعرضان در توییتی تاکید کرد: «چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند، ولی هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف سفارت اطمینان وجود ندارد»

دور از انتظار نیست در کشورهایی که این فرقه انحرافی حضور دارند از جمله برخی کشورهای عربی نظیر عراق و کویت، شاهد تحرکات مشابهی باشیم و از این منظر انتظار می‌رود مراقبت‌های لازم برای حفظ حریم سفارتخانه‌های ایران صورت پذیرد.

پیش از این نیز حملاتی به سفارت ایران در لندن صورت پذیرفته که بزرگ‌ترین آنها در 10 شهریور 1359 بازمی‌گردد؛ رویدادی که در جریان آن پس از گروگان گیری شش روزه دیپلمات‌های ایران در لندن، در روز 15 اردیبهشت و با کشته شدن 5 نفر و دستگیری یک نفر از اشغالگران و آزادی 26 گروگان به پایان رسید. در جریان این حادثه عباس لواسانی وابستهٔ مطبوعاتی سفارت ایران نیز به دست گروگان گیران کشته شد.

در دادگاهی که برای فوزی بداوی نژاد تنها عضو این گروهک برگزار شد، او اعتراف کرد که هدایت عملیات در بغداد و سازماندهی گروه در لندن را یک افسر عراقی ارتش بعث به نام سامی محمدعلی (با نام مستعار روباه) برعهده داشته‌است. این گروگانگیر، پس از دستگیری و محاکمه غیرعلنی و بدون حضور مقامات ایرانی، در دادگاه عالی لندن به مجازات حبس ابد محکوم شد و در زندانی شدیداً تحت کنترل، در منطقه سافک به سر می‌برد اما در نهایت پس از 25 سال زندان آزاد شد و تحت حفاظت انگلیس در این کشور زندانی می‌کند.

سخنگوی وزارت خارجه به فارس گفت که متعرضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر شدند.

به گزارش فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، اعلام کرد که متعرضان به سفارت ایران در لندن توسط پلیس انگلستان دستگیر و با دخالت پلیس مسئله تمام شد.

قاسمی همچنین در اظهارنظری با اعلام ختم این غائله نمایشی خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در لندن در تازه‌ترین توئیت خود نیز با اشاره به دستگیری این چهار نفر نوشت: چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند. ولی هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف سفارت اطمینان وجود ندارد.

به گزارش فارس، چهار هوادار یک فرقه تندروی مقیم انگلستان شب گذشته به سفارت ایران در لندن تعرض کرده و با ورود به بالکن سفارت جمهوری اسلامی ایران به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند.

بلافاصله پس از وصول این خبر سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به نیکلاس هاپتون سفیر انگلستان در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات‌های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

بهرام قاسمی در این باره گفت که سفیر انگلستان در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلستان گفت: پلیس ضدشورش انگلستان در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد.

وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات‌های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

*وظیفه دولت انگلستان در حفاظت و حراست از اماکن دیپلماتیک و دیپلمات‌های ایرانی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، ضمن تایید خبر تعرض تعدادی عناصر تفرقه افکن و منحرف به سفارت ایران در لندن بیان کرد: در حال بررسی موضوع از طریق سفارت ایران در لندن و سفارت انگلستان در تهران هستیم.

وی با بیان اینکه با لندن در تماس هستیم، تصریح کرد: دولت انگلستان موظف است به طور جدی و قاطع وظایف خودش را در حفظ و حراست از اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران و دیپلمات‌های جمهوری اسلامی ایران انجام دهد و متجاوزان به حریم دیپلماتیک را سریعا دستگیر و مورد پیگیرد قرار دهد.

قاسمی تأکید کرد که برخلاف اخبار منتشر شده سفارت ایران در لندن اشغال نشده و تنها عناصر تفرقه افکنان که تعداد اندکی بوده‌اند به بالکن سفارت وارد شده‌ و پرچم ایران را پایین کشیده و پرچم خود را برافراشته‌اند.

*بعیدی‌نژاد: همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند

به گزارش فارس، «حمید بعیدی‌نژاد»، سفیر ایران در انگلیس نیز با تأیید تعرض عده‌ای به سفارت ایران در لندن در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «دقایقی پیش تعداد اندکی از طرفداران فرقه شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض کرده و با شکستن پرچم، در حال شعار علیه مقامات کشور، و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.»

وی در توئیتی دیگر با انتشار تصویری نوشت: معترضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.
منبع
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۲۷, ۱۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #11
آواتار
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آقا یه سوال تخصصی فنی ارزشی دارم
چی جوریاس که حمله ما به سفارت امریکا ، توهین به خاک امریکا نیست و کاملا درسته؟
(یه ارزشی الان یاد روز های اوجش افتاده)
اما حمله به سفارت ما ، توهین به خاک ایرانه و وزیر واکنش میده؟Big Grin
یه سوال فنی عمار پندارانه دیگه هم دارم

چیجوریاس که ما از روی پرچم امریکا با غضب بصیرت گرایانه رد بشیم ، توهین به ملت امریکا نیس
اما پایین کشیدن پرچم ما توسط هواداران آیت الله شیرازی حفظه الله (برای اینکه گچ مغز ها آتیش بگیرن تکرار میکنم : حفظه الله ) و یا آتش زدن پرچم توسط مال باختگان موسسات مالی ، توهین به ملته ؟Big GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
جهت بستن سوراخ فرار بگم ، من طرفدار هیشکی نیستم ، دو تا سوال فنی از تناقضات شما دارمBig GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یه سوال وحدتی تقریبی بصیرتی دیگم دارم بعدا میپرسمBig GrinBig GrinBig Grin
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۴۱, ۱۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #12
آواتار
اما انصافا به نظر شخص من ، یک تعداد از سفارت ها آشغالدونی هستن (باید تعطیل بشن ) و تعداد زیادی از بدبختیهامون از همین سفارت هاست ، کسانی که به بهانه های دیپلماتیک دست مستیم میبرن سمت مسائل فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی کشورمون و راست راست میچرخن ، اگر درشونو گل بگیری ، بخاطر قدرت سیاسیشون فشار زیادی به کشور از منظر های اقتصادی و دیپلماتیک میارن ( مخصوصا اگر کشوری مثل ایران باشه که مسئولان اجراییش اینقدر بی عرضه هستن به راحتی به زانو در میان ) تا دوباره برگردن به اون کشور و گند بزنن( اما این گند بدتر از اون یکی هاست منتها کمی طول میکشه و تو ظاهر ماها فقط تغیرات رو میبینیم و حتی نمیفهمیم چی شد این شد اما آقایون سفیران خوب میدونن ، تنها پس از 6 ماه از بازگشایی سفارت آمریکا در سوریه ، این درگیری ها شروع شد و اینهمه کشته به جا گذاشت ،) فکر کردین سفیران کشور های مختلف میشینن تو سفارت و هر موقع مسئله ای پیش بیاد سرشونو از پنجره سفارت میارن بیرون نه عزیزان از صبح تا شب تو مملکت مستقیم و غیر مستقیم میچرخن و بودجه اختصاص میدن ،مهمونی های شبانشون بمونه که چه کسایی دعوتن با چه وضعی و چه مدهایی میدن بیرون ،اینا هیچیه کارهایی میکنن که گفتنی نیست بخدا روزی اگر بفهمین بعضی از این سفارت ها چیکار کردن لحظه ای صبر نمیکنین و خودتونو میرسونین بالای دیوار سفارت ، اما چی بگم که قوانین دست و پاگیر و صلاحدید دست ما احساساتیا نیست و دست مسئولان صبوره .
سال 2006تو روسیه یه سنگ نزدیک یکی از اماکن حساسشون پیدا شد و فهمیدن داخل سنگ ابزار شنود (جاسوسی) بوده بعد روسیه ادعا کرد برای انگلستان و از طریق سفارت انگیلیس کار گذاری شده اون موقع انگلیس رد کرد ، اما سال 2012 اعلام کردن آره ما بودیم .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۵۲, ۱۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۱۹/اسفند/۹۶ ۲۳:۲۷)aaaaa نوشته است:  Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آقا یه سوال تخصصی فنی ارزشی دارم
چی جوریاس که حمله ما به سفارت امریکا ، توهین به خاک امریکا نیست و کاملا درسته؟
(یه ارزشی الان یاد روز های اوجش افتاده)
اما حمله به سفارت ما ، توهین به خاک ایرانه و وزیر واکنش میده؟Big Grin
یه سوال فنی عمار پندارانه دیگه هم دارم

چیجوریاس که ما از روی پرچم امریکا با غضب بصیرت گرایانه رد بشیم ، توهین به ملت امریکا نیس
اما پایین کشیدن پرچم ما توسط هواداران آیت الله شیرازی حفظه الله (برای اینکه گچ مغز ها آتیش بگیرن تکرار میکنم : حفظه الله ) و یا آتش زدن پرچم توسط مال باختگان موسسات مالی ، توهین به ملته ؟Big GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
جهت بستن سوراخ فرار بگم ، من طرفدار هیشکی نیستم ، دو تا سوال فنی از تناقضات شما دارمBig GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
یه سوال وحدتی تقریبی بصیرتی دیگم دارم بعدا میپرسمBig GrinBig GrinBig Grin


حمله به سفارت و یا پرچم یک کشور حمله به حکومت اون کشور است و البته مردمی که خودشون رو از اون حکومت میدونند.
حمله ما به سفارت آمریکا و پرچم آمریکا هم در پاسخ به سالها ظلم و سیطره آمریکا در ایران و دخالت در امور ایران و تلاش برای کودتا در اوایل انقلاب و پناه دادن شاه بود. در واقع یک حرکت دفاعی برای حفظ موجودیت خودمون بوده و هست.


حساب 4 نفر عضو فرقه انحرافی مورد حمایت MI6 جداست و اونا هیچ حقی برای حمله به جمهوری اسلامی ندارند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۳۱, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #14
آواتار
(۱۹/اسفند/۹۶ ۲۳:۵۲)دیدگاه نوین نوشته است:  حمله به سفارت و یا پرچم یک کشور حمله به حکومت اون کشور است و البته مردمی که خودشون رو از اون حکومت میدونند.
حمله ما به سفارت آمریکا و پرچم آمریکا هم در پاسخ به سالها ظلم و سیطره آمریکا در ایران و دخالت در امور ایران و تلاش برای کودتا در اوایل انقلاب و پناه دادن شاه بود. در واقع یک حرکت دفاعی برای حفظ موجودیت خودمون بوده و هست.


حساب 4 نفر عضو فرقه انحرافی مورد حمایت MI6 جداست و اونا هیچ حقی برای حمله به جمهوری اسلامی ندارند.
تشکر
دم شما گرم که مبانی تون یکیه
خیلی خوبه که قبول دارید حمله و توهین به پرچم هر جا ، با جای دیگه فرقی نمیکنهHeart
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۴۷, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #15

(۱۹/اسفند/۹۶ ۲۳:۲۷)aaaaa نوشته است:  حفظه الله
سلام جناب aaaaa
آیا ایشون غیر از توهین و تفرقه انداختن بین مسلمانان کار دیگه ای کردند؟
خدا هدایتشون کنه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱:۳۱, ۲۰/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اسفند/۹۶ ۱:۳۳ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #16
آواتار
سلام بر اقای سعدی عزیز دامت برکاتک

(۲۰/اسفند/۹۶ ۰:۴۷)سعدی نوشته است:  سلام جناب aaaaa
آیا ایشون غیر از توهین و تفرقه انداختن بین مسلمانان کار دیگه ای کردند؟
خدا هدایتشون کنه.

برای نمونه
اون وقتی که بعضیا داشتن مثنوی مولوی میخوندن ، ایشون کتاب علی در قرآن رو نوشت که هنوز از اون جامع تر نوشته نشده(اگر هم شده من خبر ندارم ،ولی بعیده)
فقط خیلی دوست دارم هفت هشت تا از توهین هاشو لینک بدید منم ببینم
چون حتی سخنرانان جلسات ایشون ، در هیأت های عادی تهران هم ، وقتی مردم لعنت میفرستن تذکر میدن که چون ضبط میشه بلند نگید (مثل اقای احمدی اصفهانی)
یا اقای معاونیان پانصد بار ازشون شنیدم که به مقدسات عمریه فحش ندید
خیلی ممنون میشم هفت هشت تا از این مواردی که شما دیدید رو به من هم معرفی کنید

ضمنا جرم دستگیری پسر ایشون ، انکار ولایت فقیه بود
اصلا بخاطر تفرقه افکنی دستگیر نشده
.
.
.
.
البته من مقلد ایشون نیستم ، ولی از کارایی که طرفداراش میکنن ، عشق میکنم
دلم خنک میشه
چون ارزشی هارو سر دوراهی گذاشته که توهین به سفارت و پرچم یک حکومت ، توهین به مردمش هست یا نهBig GrinBig Grin

چون اگه بگن توهینه ، مزخرفی که سالها سیاسیون ما قرقره کردن که دولت امریکا از مردمش جداست میره هوا
اگرم بگن ربطی نداره ، پس هواداران ایشون یه مخالفت سیاسی عادی دارن
البته من دلم از دستگیری ایشون نسوخت ، چون ماهیت نظامی که ادعا میکنه قانون اساسی و دموکراسی دینی و نایب امام زمان داره رو بر ملا کردش
واقعا دلم میخواد پسر ایشون تو زندان زیر شکنجه بمیره تا ننگی شه برای سیاسیون کذاب ما
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۳۸, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #17
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۱:۳۱)aaaaa نوشته است:  ضمنا جرم دستگیری پسر ایشون ، انکار ولایت فقیه بود
.
.
.
چه جرمیییی !
آدمو یاد تیتر اون روزنامه اول انقلاب میندازه :


هر کس در ابراز عقیده آزاد است
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۳۵, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #18
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۲:۳۸)پارمیس1 نوشته است:  .
.
.
چه جرمیییی !
آدمو یاد تیتر اون روزنامه اول انقلاب میندازه :


هر کس در ابراز عقیده آزاد است

Big Grinابزار عقیده ، الان یکی بیاد بگه شما ها چقدر انسانهای عقب مونده و وحشی هستین ، شما چه میکنید ؟
پارمیس1 پیشنهاد میکنم بری خودت پیگیر بشی ببینی علت چی بوده ، انکار بوده یا ....

(۲۰/اسفند/۹۶ ۱:۳۱)aaaaa نوشته است:  سلام بر اقای سعدی عزیز دامت برکاتک


برای نمونه
اون وقتی که بعضیا داشتن مثنوی مولوی میخوندن ، ایشون کتاب علی در قرآن رو نوشت که هنوز از اون جامع تر نوشته نشده(اگر هم شده من خبر ندارم ،ولی بعیده)
فقط خیلی دوست دارم هفت هشت تا از توهین هاشو لینک بدید منم ببینم
چون حتی سخنرانان جلسات ایشون ، در هیأت های عادی تهران هم ، وقتی مردم لعنت میفرستن تذکر میدن که چون ضبط میشه بلند نگید (مثل اقای احمدی اصفهانی)
یا اقای معاونیان پانصد بار ازشون شنیدم که به مقدسات عمریه فحش ندید
خیلی ممنون میشم هفت هشت تا از این مواردی که شما دیدید رو به من هم معرفی کنید

ضمنا جرم دستگیری پسر ایشون ، انکار ولایت فقیه بود
اصلا بخاطر تفرقه افکنی دستگیر نشده
.
.
.
.
البته من مقلد ایشون نیستم ، ولی از کارایی که طرفداراش میکنن ، عشق میکنم
دلم خنک میشه
چون ارزشی هارو سر دوراهی گذاشته که توهین به سفارت و پرچم یک حکومت ، توهین به مردمش هست یا نهBig GrinBig Grin

چون اگه بگن توهینه ، مزخرفی که سالها سیاسیون ما قرقره کردن که دولت امریکا از مردمش جداست میره هوا
اگرم بگن ربطی نداره ، پس هواداران ایشون یه مخالفت سیاسی عادی دارن
البته من دلم از دستگیری ایشون نسوخت ، چون ماهیت نظامی که ادعا میکنه قانون اساسی و دموکراسی دینی و نایب امام زمان داره رو بر ملا کردش

واقعا دلم میخواد پسر ایشون تو زندان زیر شکنجه بمیره تا ننگی شه برای سیاسیون کذاب ما

از کوزه همان برون تراود که در اوست

حالا شما سوادش رو نداری ک چیزی عوض نمیشه a4
اونم ک دلت خنک میشه از انیشی هست که تو ددلت داری . حالا نخوام بگم مینه و بقض داری
ایکاشاینو فکر میکردی چرا وهابیا دارن میمیرن برای ایشون و اهل سنت رو میندازن جلو که واییییییییییی ببین چنین و چنان . خوبه یکم سر رو از زمین بیاری بیرون گرامی ببینی کی به کیه .
متنت سراسر ایراد بود خیلی ملایم پاسخت رو خلاصه گفتم . یکم تامل کن ببین کی بکیه .
حداقل تو بجث ولایت فقیه نگاه میکردی ببینی جدش ( مرحوم شیرازی ) چه میگفته بعد سخن سرایی .
میگم سواد نداری پاسخ بدم سنگین میشه برات با همینا دلت خوش کن تا خنک بشی .

شوما برای خودت ببر و بدوز ، وقتی از قوانین هم سر در نمیاری برای خودت بگو مهم نیست ، چون نشون میده اگه سن رشدت هم رسیده باشه باز قوه تمیزت ناقصه . بر ناقص الاراده که کسی ایراد نمیگیره Blush

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۴۹, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #19
آواتار
آب رو تو یزد بستن

نان رو توی آموزش پرورش دزدیدن
مال رو تو ثامن الئمه بردن


با هم سر سهمتون از مملکت دعوا بگیرید. مردم دوست دارن این جدل شما متفکران رو
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۰۴, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #20
آواتار
نقل قول:
آب رو تو یزد بستن
چی??
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  هولوکاست روباه پیر؛ بزرگترین قتل عام استعمار در تاریخ vahrakan 0 1,071 ۲۶/شهریور/۹۴ ۱۰:۰۷
آخرین ارسال: vahrakan
  ناراحتی رهبری از تخریب سفارت انگلیس/کار انگلیس بود! علائم ظهور 24 11,127 ۸/دی/۹۰ ۱۹:۴۵
آخرین ارسال: hadiboro

پرش در بین بخشها:


بالا