کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: چرا بعضی مردم با این که زیان این بازیها را میدانند ولی باز بازی میکنند
این نظرسنجی بسته شده است.
معتاد هستند 22.22% 6 22.22%
دوست دارند 59.26% 16 59.26%
اعتقاد دارند 3.70% 1 3.70%
همه ی موارد 14.81% 4 14.81%
تمام 27 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بااین که میدانندبازیها شیطانی است بازم بازی میکنند
۱۶:۴۱, ۲۴/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/دی/۹۰ ۱۲:۴۳ توسط وحید110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور ................ ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به......... جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 8 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۱:۴۰, ۹/تیر/۹۲
شماره ارسال: #71
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

(۸/تیر/۹۲ ۱۲:۱۴)anti dajjil نوشته است:  بله میخواهیم قدم در راه ملی کردن صنعت بازی های رایانه ای بگذاریم مگه ما چیمون از بقیه کمتره؟ اگر برنامه نویس های بزرگ ما متحد شوند میتونیم بازی هایی بسازیم از تمام بازی های خارجی بهتر متاسفانه برنامه نویس های ما 1- وقت ندارن 2- اتحاد ندارن

مسیر خیلی خوبیه موفقیت هم داره فقط یه ایراد داره زمانی می تونیم سریع تو این راه موفق بشیم که یه پولدار معتقد پیدا شه این گروه رو ساپورت کنه کی از پول بدش میاد الان همین برنامه نویسا با یه بودجه خوب حاظر نیستن فعالیت کنند؟

در پناه حق موفق باشید
یا علی (علیه السلام) مدد
۱۴:۱۶, ۱۰/تیر/۹۲
شماره ارسال: #72
آواتار
(۹/تیر/۹۲ ۱۱:۴۰)ضحی نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مسیر خیلی خوبیه موفقیت هم داره فقط یه ایراد داره زمانی می تونیم سریع تو این راه موفق بشیم که یه پولدار معتقد پیدا شه این گروه رو ساپورت کنه کی از پول بدش میاد الان همین برنامه نویسا با یه بودجه خوب حاظر نیستن فعالیت کنند؟

در پناه حق موفق باشید
یا علی (علیه السلام) مدد
سلام برادر عزیز
خوشحالم که موافقید بله خوب کارها وابسته به زمانند . گروه های برنامه نویسی ما با هم اختلاف دارند یعنی دنبال تباه کردن همدیگرند یکی از رفیق های ما با یکی از اعضای این گروه ها نشست و برخاست داره مثلا گروه x یک وب سایت می سازه مجبوره اینقدر برنامه های امنیتی پیاده کنه تا توسط گروه های دیگر هک نشه ولی اگه به همه ی اینها بودجه ی خوب بدن برای رقابت هم که شده هر کدوم سعی می کنن بازی با کیفیت تری ارائه دهند و کیفیت ها همینطوری به راحتی بالا میره واقعا جالب نیستBig GrinHuh
عجب پیشنهادیCool
۱۷:۲۳, ۵/مرداد/۹۲
شماره ارسال: #73

چون خودتون هم می دونین که حرفاتون غلطه. فقط برا دیگران می گین.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۱:۴۹, ۵/مرداد/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/مرداد/۹۲ ۲۱:۵۳ توسط mhklord.)
شماره ارسال: #74
آواتار
سلام ؛
من تاپیک رو کامل نخوندم ولی سوال این تاپیک رو با یک سوال جواب میدیم ؛

چرا با اینکه قوم بنی اسراییل میدونستن که حضرت موسی(علیه السلام) پیغمبر الهی است باز هم از فرمان های او اطاعت نمیکردن ؟

........

اگر از فرصت مشورت و حذف گزینه ها احیانا استفاده کردین :دی ... من هم راهنمایی میکنم :
چون این دنیا و قدرت و ثروت و سرگرمی ها و بازی هاشو به دین خدا ترجیح دادن ،

همانطور که خداوند فرمود:

وَ ما هذِهِ الْحَياةُ الدُّنْيا إِلاّ لَهْوٌ وَ لَعِبٌ
و این زندگى دنيا[/i] جز سرگرمى و بازيچه نيست

و اگر این برهان رو تعمیم بدین اونوقت جواب سوال تاپیک هم مشخص میشه

HeartHeart
۲۳:۱۹, ۵/مرداد/۹۲
شماره ارسال: #75

به نظرم جوان های ما تنها سرگرمی که دارن بازی های کامپیوتری کردنه حالا بیایم با هزارتا بهانه اینرو هم ازشون بگیریم درسته که میتونن برن کتابخونه و کارهای مفیدی انجام بدن ولی ما ایرانیا کلأ تنبل هستیم و ترجیح میدیم بشینیم پای کامپیوتر تا بیام بیرون از خونه.
۱:۵۳, ۱۸/فروردین/۹۵
شماره ارسال: #76

سلام
لطفا دوستان یک طرفه قضاوت نکنند. بازیهای کامپیوتری بسته به نوعشون ؛ فواید و مضرات زیادی دارن که فعلا جای بحث نیست. چیزی که خیلی مهمه انتخاب درست بازی و برنامه ریزیه درست برا اونه. من خودم خیلی از بازیهای کامپیوتری رو انجام دادم که نه تنها ضرر نداشته بلکه فواید زیادیم برام داشته! خو شما نباید مثلا فلان بازی شیطانی رو با بازی فیفا مقایسه کنی! بعدد اینم خشنه و منحرف و اونم خشن و منحرفه!!! بعد خیلی از دوستانی هم بازیها و فیلم ها رو میخوان تحلیل کنند فقط با تعصب قضاوت میکنند و اصلا به اصل موضوع و داستان اون بازی یا فیلم اصلا اونجوری که باید توجه نمیکنند. بعدشم اونایی که میکن فیلم های شیطانی و این بازیها بر نا خودآگاه ما تاثیر میزارن؛ الا معنی نا خودآگاه رو میدونند؟ اصلا رفتند از چند تا روانشناس معتبر و با سواد سوال کنند؟ یا اینکه فقط 4 تا کلیپ دیدند و چها تا چیز مسخره از تو اینترنت تماشا کردند؟ که در این مورد من خودم تحقیق کردم و تا جایی که من میدونم ،به جز در برخی فیلم های خاص که تو نا خودآگاه میتونن تاثیر بزارند ، تو بقیه ی فیلم ها اینجوری نیست! البته در مورد بازی هنوز تحقیق نکردم.
لطفا هم از رو بخار معده دوستان حرف نزنند
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]