کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: چرا بعضی مردم با این که زیان این بازیها را میدانند ولی باز بازی میکنند
این نظرسنجی بسته شده است.
معتاد هستند 22.22% 6 22.22%
دوست دارند 59.26% 16 59.26%
اعتقاد دارند 3.70% 1 3.70%
همه ی موارد 14.81% 4 14.81%
تمام 27 رأی 100%
  اگر در نظرسنجی شرکت کرده باشید، گزینه انتخابی شما با * مشخص شده [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بااین که میدانندبازیها شیطانی است بازم بازی میکنند
۱۶:۴۱, ۲۴/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/دی/۹۰ ۱۲:۴۳ توسط وحید110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
ما پشت سرهم داریم بازیها را بررسی میکنیم من از اکثر دوستانم که میپرسم نه تنها از این بازی ها بدشان نمی آید بلکه بسیار این بازی هارا دوست دارند. حتی اگر کامپیوتر هم نداشته باشند بیرون به گیم نت و کافی نت میروند واکثرا هم که cd بازی را نمیتوانند بخرن یا آنلاین بازی میکنن یا دانلود میکنن. با این که اکیدا حتی در نمایشگاه های بزرگ هم اسم بازی های فراماسونی را دیده اند ولی باز هم هنوز یا فیلم ها رو میبینن یا همین بازی ها رو انجام میدن. چرا؟ بازی داریم بنام نقشه ی ترور ................ ببخشیدا این بازی در ایران پر طرفدار زبانم لال چشمم کور به......... جلوی جمع توهین میکنه اسلام رو به باد مسخره میگیره ایرانی ها رو مسخره میکنه و... بازم این بازی طرفدار داره متاسفانه !! این یک فاجعه ی بزرگه که در قرن رخ داده تو کشور خودمون خودمون و مسخره میکنن. با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده یعنی روزی تعدادی از یاران امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) کم میشود که این یعنی زنگ خطر که احتمال عقب افتادن ظهور وجود دارد.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۳۶, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #2
آواتار
کاملا موافقم و باید اعتراف کنم که من هم یکی از این افراد بودم و با این که میدانستم اقا این بازی ماسونیه(مثلا لوکسر) ولی باز هم بازی میکردم و فکر میکردم که چون از ماسونی بودن بازی مطلع هستم هیچ تاثیری روی من نخواهد گذاشت.
ولی تازگیها اصلا دور و بر بازی نمیپلکم و گه گداری بازی میکنیم.
تشکر از تاپیک.Heart
۱۷:۵۶, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #3

چون واقعا جالب و مهیج ساخته شدن
همچنین ارزانترین تفریح برای جوانان هست(در ایران تقریبا رایگانه چون 1 سی دی برای 1 شهر کفایت میکنه) Big GrinBig GrinBig Grin
و...
۱۸:۳۰, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #4

دلیل اینکه این نوع بازیها در بین ما جوانها زیاد رواج داره . 1. نداشتن تفریح .2.نداشتن بازیهای کامپیوتری مشابه با جلوه های بصری در سطح این نوع بازیها .3. فرهنگ سازی ضعیف در مورد ساختار این نوع بازیها .4. بالا بودن جلوه های سمعی و بصری داشتن هیچانهای کاذب برای کاربر
۱۸:۳۲, ۲۴/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/آذر/۹۰ ۱۸:۳۹ توسط Gryffen.)
شماره ارسال: #5
آواتار
با سلام
جواب به این سوا خیلی سخته و به نظرم باید تخصصی بحث بشه برای مثال من گزینه ها رو شرح می دم :

گزینه ی یک : معتاد هستند :
مسلما شاید این گزینه ی تا حدودی درست باشه اما اشخاصی هم هستند که کارشون بررسی و تجزیه تحلیل بازیه و باید بازی رو انجام بدن تا یه تحلیلی ازش داشته باشند و به قولی گیمیر هستند و استفاده از لفبرای این اشخاص فکر کنم یه ذره نامناسب باشه

گزینه ی دوم : دوست دارند :
این یه گزینهی مسلمی که همه باید به این رای بدن
چون بازی کردن در وجود انسان نهفته شده ما نمی تونیم بازی کردن رو از یه شخص بگریم و بگیم بازی نکن
من الان 20 سالمه اما زمانی می بینم که چند تا بچه دارن بازی می کنند یاد اون زمانی می افتم که خودم بازی می کردم و این افسوس رو می کشم اما این که در مورد بازی کامپیوتری بحث کنیم بازهم به همون وجود علاقه در ذات انسان می رسیم

گزینه ی سوم : اعتقاد دارند :
منظورت از اعتقاد داشتند چیه ؟؟
یعنی این که ایا طرف اعتقاد داره که اون بازی به وقوع می پیونده ؟؟
برای مثال اگه من بتلفید بازی می کنم اعتقاد دارم که روزی ایالات متحده ایران رو فتح می کنه ؟؟؟
یا اگه من وارکرافت و هری پاتر بازی می کنم باید به جادو و ... اعتقاد داشته باشم ؟؟
به نظرم این گزینه یه ذره مشکل داره Blush

در کل اگه به خوام یه نتیجه گیری کلی داشته بام همون گزینه ی دوم رو انتخاب می کنم و اون دوست داشتن
چون بازی کردن در وجود ما انسان ها حک شده و نمی شه اون رو از بین برد و تنها کاری که ما می تونیم بکنیم که الان در غرب دارن انجام می دن سیقل دادن این موضوع یعنی ما می تونیم این سنگ بازی که در وجودمون حک شده رو به نفع خودمون سیقلش بدیم اون جوری که ما دوست داریم
۱۹:۰۱, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #6
آواتار
هوای نفس...
جایی که شیطان از آنجا میتواند وارد شود!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۰۵, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #7

شما اگه پیتزا رو از دست من بگیری باید به من کباب بدی. چون بالاخره من گرسنه ام.

با گفتن اینکه پیتزا خیلی ضرر داره و از این حرفها من پیتزا رو کنار نمیگذارم.

شما بازی رو از کسایی که بازی میکنن بگیر ؛ چی ارائه میدی؟

یکی از دلایل اقبال به ماهواره همینه . چون جایگزین داخلی نداره ؛ وگرنه تو جایگزین ارائه کن ، کسی دیگه سراغش نمیره.

=

این دقیقا کاریه که اونها می کنن ؛ اما مثل اینکه ما بلد نیستم بدلش رو بزنیم .
۲۲:۱۵, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
به نظر من ادم بدونه داره چی بازی میکنه ، بدون میخوان با این گیم چه بلایی سرش بیارن ، بعدش بگیره بازی کنه.

من که تا حالا روم تاثیری نداشته و اتفاقا خیلی بهم کمک کرده تا بدونم که چقدر اطلاعات کشور ها در مورد بقیه کشور ها غلط هستش یا میخوان یه کشور رو خراب کنن.
۱۲:۰۶, ۲۵/آذر/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
نقل قول:من که تا حالا روم تاثیری نداشته و اتفاقا خیلی بهم کمک کرده تا بدونم که چقدر اطلاعات کشور ها در مورد بقیه کشور ها غلط هستش یا میخوان یه کشور رو خراب کنن.

بنده هم میرم یه قوطی زهرمار میخرم میارم خونه قشنگ توی آب حل میکنم و میگم خب دیگه من میدونم این زهرمار هست الان هم میخورمش و چون میدونم چی دارم میخورم هیچ ضرری به من نمی زنه و روم تاثیری نداره.

دوست عزیز محمد جان اینها جنگ نرم هستند تمام اون موسیقی های متن بازی صحنه های خشن و جلف و زننده ی بازی ها روی روح و روان انسان تاثیر میگذارد. فکر نکنید فقط تنها ضرری که بازی ها دارند در موضوع و جریان بازیست. نه اینطور نیست.

در ضمن میدانید چقدر این بازی ها وقت مان را هدر میدهند؟ شما اینطور دشمن شناسی میکنید؟ عجیب است عزیزجان.

این چیزها را از جاهای دیگر هم میتوان فهمید.

این چه کاریست آخر؟ وقتتان را هدر میدهید. ذهنتان را آشفته میکنید. چندتا صحنه خشن یا زشت و زننده هم به خوردتان میدهند. پولتان را هدر میدهید. بعد بقول خودتان دشمن شناسی میکنید؟ شما که در چنگال دشمن هستید با این حساب! شما خودتان دنبال دشمن راه افتاده اید. ببم جان عزیزجان آقاجان نکنید این کارها را.

آن پول را ببرید کتابخانه عضو شوید یک کتاب علمی یا مذهبی یا درسی یا هرکتاب مفیدی بگیرید بیاورید بخوانید داناییتان بالا برود بعد که دشمن یک حرف مفتی که زد شما خود به خود میفهمید و دشمن شناسی میکنید، درست تحلیل و تجزیه میکنید، دشمن شناسی علم میخواهد نه سی دی بازی رایانه ای!
نه تسلط بر روی ....

اصلا بیخیال!
من آنچه باید را گفتم.

یا صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۱۰, ۲۵/آذر/۹۰
شماره ارسال: #10

نقل قول:با تحقیقایتی که داشتم فهمیدم ایرانی ها زندگیشان بر مبنای دوست داشتن و دوست نداشتن و بر مبنای اعتقاد داشتن اعتقاد نداشتن چرایش را نمیدانم اما میدانم که ایرانیها حاضرند این بازیها را بازی کنند(دوست دارن)ولی یک نماز 4 رکعتی را زورشان میاد بخونن(چون جمع آوری توشه آخرت براشون سخته) تازه آنها به هرچیزی که اعتقاد دارن بر نمیگردن یا به قول امروزیها از خر شیطون پایین نمی آیند.ما باید کاری کنیم که این بازیها به سرانجام نرسه زیرا طبق آماری که در دست دارم چند نفر از دوستانم قدیما زیاد در نماز های جماعت شرکت میکردند ولی با گسترش این بازیها از عباداتشون کم شده

کدام تحقیقات، کدام آمار؟ از کجا می دونید دومی حاصل اولیه؟ لطفا نتایجش رو اعلام کنید ما هم استفاده کنیم.

نقل قول:بنده هم میرم یه قوطی زهرمار میخرم میارم خونه قشنگ توی آب حل میکنم و میگم خب دیگه من میدونم این زهرمار هست الان هم میخورمش و چون میدونم چی دارم میخورم هیچ ضرری به من نمی زنه و روم تاثیری نداره.

دوست عزیز محمد جان اینها جنگ نرم هستند تمام اون موسیقی های متن بازی صحنه های خشن و جلف و زننده ی بازی ها روی روح و روان انسان تاثیر میگذارد. فکر نکنید فقط تنها ضرری که بازی ها دارند در موضوع و جریان بازیست. نه اینطور نیست.

در ضمن میدانید چقدر این بازی ها وقت مان را هدر میدهند؟ شما اینطور دشمن شناسی میکنید؟ عجیب است عزیزجان.

این چه کاریست آخر؟ وقتتان را هدر میدهید. ذهنتان را آشفته میکنید. چندتا صحنه خشن یا زشت و زننده هم به خوردتان میدهند. پولتان را هدر میدهید. بعد بقول خودتان دشمن شناسی میکنید؟ شما که در چنگال دشمن هستید با این حساب! شما خودتان دنبال دشمن راه افتاده اید. ببم جان عزیزجان آقاجان نکنید این کارها را.

آن پول را ببرید کتابخانه عضو شوید یک کتاب علمی یا مذهبی یا درسی یا هرکتاب مفیدی بگیرید بیاورید بخوانید داناییتان بالا برود بعد که دشمن یک حرف مفتی که زد شما خود به خود میفهمید و دشمن شناسی میکنید، درست تحلیل و تجزیه میکنید، دشمن شناسی علم میخواهد نه سی دی بازی رایانه ای!
نه تسلط بر روی ....

اصلا بیخیال!
من آنچه باید را گفتم.

می دانیم حتی هوایی هم که تنفس می کنیم روی سلامتی ما تاثیر منفی داره، اما این دلیل کافی نیست برای تنفس نکردن. بالاخره انسان نیاز به بازی داره، می دونید که نمی تونید بگید که بازی نکنه.

بعدم مشخص نکردید این بازی ها چه تاثیری روی انسان می ذارن که منع می کنید؟
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]