کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گله از مدیران و سایر دوستان بیداری اندیشه
۰:۳۶, ۲۰/اسفند/۹۰
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام
نمی دونم شاید خیلی بی انصافی باشه اما واقعا از مدیران انتظار دیگه ای میره
از مدیران مهدویت علی الخصوص
2 هفته ست که ختم قرآن هفتگی به سختی به سرانجام میرسه شاید واقعا وقت نداشته باشید یک جز از قرآن رو تو هفته بخونید اما اون وقتی رو که هر کدومتون در سایت میگذرونید چیز دیگه ای میگه
یعنی وقت دارید اما بنا به غفلت صرف چیز دیگه ای میشه
من این گله رو اول از مدیران دارم چون بالاخره به خاطر رنگ خاص کاربری و پستها ی متعدد شناخته شده تر هستن و همچنین الگو!!!!!!
حیفه ! نذارید چراغ تالار خاموش بشه!

چند دقیقه دیگه جمعه هم تموم میشه اما هنوز دو جزء مونده و من هی میگم قرآن شرمنده ی توام !!!

ببخشید اگر تند حرف زدم پاینده و برقرار باشید
التماس دعا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 12 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۳۴, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #111
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۰۸)دختر انقلاب نوشته است:  "درست است که حجاب جزو واجبات دینی است، اما واجبات دینی ضریبشان یکی نیست. در دانشگاه، به تناسب رشته‌ها، ضریب دروس با هم متفاوت است. یک درس ضریب چهار دارد، و یکی ضریب یک...در خطبه‌های جمعه‌ی پیامبر صلوات‌‌الله علیه و امام علی علیه‌‌السلام، هیچ جا ندیدم که این موضوع مسأله باشد و مرتب پیرامون آن تأکید شود...

خدمت کاربر 100% اصل و اورجینال، که به دنیال یافتن حکم حجاب اجباری در زمان ائمه و پیامبر هستند باید عرض کنم،

اصولاً پیشتر (به طور اخص تا قبل از انقلاب صنعتی) حجاب و پوشش چیزی بود که توسط عرف جامعه رعایت می شد (در تمام ادیان)، با کم و زیاد، 1 خورده جلو و عقب، عرفاً جامعه حجاب داشت، کسی هم دنبال بی حجابی نبود. بی حجابی چه برای غرب، چه جامعهء ما، محصول صنعتی شدن، تبلیغات و رسانه هاست. حتی عکس های صد سال پیش مغرب زمین هم گویای حجاب مختص خودشون هست. این وضعیت بی حجابی و میل به بی حجابی، محصول جدید و تازهء تاریخ بشریت است.
قانون حجاب، همان است که بارها و بارها و بارها و بارها برای شما از قرآن نقل شد، باقی آن هم اصولاً کسی علاقه مند به بی حجابی و خودنمایی و با دامن کوتاه بیرون اومدن نبود، که بخواهند حکمی برایش بدهند.
برای بار چندم، حضور کاربر غیرفیک عرض می کنم، حجاب جزو قوانین دین اسلام است و آیهء صریح دارد. پیامبر و ائمه هم مآمور به اجرای احکام الهی بودند.

این که این آقای ظاهراً روحانی (که من نمی شناسمشون) فرموده اند واجبات دینی ضریبشان یکی نیست، نظر خودشه، واجب، واجبه و باید انجام شود، نمیشه 1 واجب رو تعطیل کرد که حالا فعلاً...
دین یعنی رعایت تمام واجبات.
۱۶:۵۱, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #112
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۵:۲۷)سید ابراهیم نوشته است:  استدلال ایشان به وضوح غلطه...
اتفاقا توی این مدت فهمیدم اینجا "یه نفر" بیشتر نیست که رگباری یه پست بی‌ربط رو شونصد دفعه کپی پیست می‌کنه!
و عین زامبیا میریزه سر مدیر و دیگران که توی تاپیک شرکت نکنن و ابتدای پستش با تیکه شروع میشه!
این حساب کاربری تمام موارد بالا رو داره : )

ضمنا از زیر پاسخ به این فـــــــــرار کردین!!!!
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۰:۰۸)سید ابراهیم نوشته است:  وضعیت تالار به حدی افتضاح شده که اگر سوالی کنیم و طرف مقابلمان ارام پاسخ دهد و به کفر و نفاق و استحاله و تعصب و .... متهممان نکند، باید خدا را شکر گوییم.
باتوجه به بیانات رهبرتون که خیلی دوسش دارین "کسانی که امروز امکانات مدیریتی تالار [مثل پنل ناظم] را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه تالار [اونچه شما وضعیت افتضاح تالارعنوان کردین] سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند"

شاید دارم تفسیر به رای می‌کنم و این سخن رهبری فقط برای مسئولان کشوره نه هر مسئولیWink

بله یا خیر؟؟

پی نوشت : بیاید از پاسخ به این سوال فرار نکنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۵۵, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #113
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۵۱)دختر انقلاب نوشته است:  اتفاقا توی این مدت فهمیدم اینجا "یه نفر" بیشتر نیست که رگباری یه پست بی‌ربط رو شونصد دفعه کپی پیست می‌کنه!
و عین زامبیا میریزه سر مدیر و دیگران که توی تاپیک شرکت نکنن و ابتدای پستش با تیکه شروع میشه!
این حساب کاربری تمام موارد بالا رو داره : )

ضمنا از زیر پاسخ به این فـــــــــرار کردین!!!!باتوجه به بیانات رهبرتون که خیلی دوسش دارین "کسانی که امروز امکانات مدیریتی تالار [مثل پنل ناظم] را در اختیار دارند، حق ندارند نقش اپوزیسیون بازی کنند و علیه تالار [اونچه شما وضعیت افتضاح تالارعنوان کردین] سخن بگویند بلکه باید پاسخگو باشند"

شاید دارم تفسیر به رای می‌کنم و این سخن رهبری فقط برای مسئولان کشوره نه هر مسئولیWink

بله یا خیر؟؟

پی نوشت : بیاید از پاسخ به این سوال فرار نکنیم

Big GrinBig Grin خیلی خندیدم. بله تفسیر به رأی دارید میکنید.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۶:۵۹, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #114

(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۵:۲۲)زینب خانوم نوشته است:  اگه حجاب نباشه ( دقت بفرمایید که نگفتم اجباری)...
اگه ما زنها حجاب نداشته باشیم بااااااید منتظر خیانت و در اسلامی ترین شرایط منتظر هوو باشیم.
میخوای هر دو تا قانون اون موقع عملی شه؟
یا از حکومت معصومین فقط سوا کردنی قانون حجابشو میخوای؟
در حکومت ناب اسلامی موجودی داشتیم و در آینده اگر دوباره حکومت ناب اسلامی تشکیل شود خواهیم داشت به نام کنیز
کنیز نباید حجاب اسلامی را رعایت کند
پس اگر حجاب دفاعی برای چشمان هوسران مردان باشد پس دیدن کنیزکان بدون حجاب چگونه توجیه می شود؟
حجاب فقط نمادی برای شناساندن زنان آزاد از زنان برده بوده
۱۷:۰۱, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۰۳ توسط دختر انقلاب.)
شماره ارسال: #115
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۵۵)سید ابراهیم نوشته است:  Big GrinBig Grin خیلی خندیدم. بله تفسیر به رأی دارید میکنید.
آخه بخشی از این وضع افتضاح برمیگرده به نحوه مدیریت.

اگه منم برم با کاربران فحاش صرف اینکه از قبیله خودمه التماس کنم تو رو خدا مودب باشین و توهین جنسی و غیره جنسی نکنین!

اما با یکی دیگه که از قبیله‌ی خودم نیس (صرف اینکه مطلبش باب میلم نیس) سریع اخطار بدم و تهدید به مسدود شدن حساب کاربری کنم و محدودیت اعمال کنم! قطعا باعث همین وضعیت میشه!!

پی نوشت : کاربر «صلاح» در پیام خصوصی اسم مدیری که اون اخطار دادن به من گفتن!
اسمش Hadith بود. همونی که توی تاپیک‌های من چشم‌شو به روی اون حجم از توهین‌ها به روی من بست و صرفا به روش اخلاقی پاسخ دادن من پرداخت. وقتی هم معترض این رفتار توهین‌آمیزش شدم جوابی نداد و برای مدتی آفتابی نشد!

بی‌عدالتی از این واضح‌تر؟؟
۱۷:۰۴, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #116
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۵۹)صلاح نوشته است:  کنیز نباید حجاب اسلامی را رعایت کند

نباید (دقت کنید، منظور نهی از حجاب است) نظر عمر بود، بنده و سایر شیعیان، پیرو عمر نیستیم.کنیز (که باید به تفسیر این لغت هم پرداخت و شرایط آن...) با توجه به شرایط کاری، می توانست حجاب نداشته باشد (به اختیار)، نه اینکه نباید حجاب داشته باشد.اطلاعات بیشتر اینجا:
http://www.islamquest.net/fa/archive/question/fa45048
۱۷:۱۹, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #117
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۶:۱۰)دختر انقلاب نوشته است:  1- هروقت گفتن «خاک انداز»، شما خودتو ور بیانداز! (الهه سفسطه تالار)

2- صرفا برای افرادی گذاشتم که چون من مخالف حجاب اجباری هستم، نسبت‌هایی مثل زیر را نثار کردن

وقتی دلی پر داشته باشی بخاطر رسوایی های زیاذ کاری نداری جز اینکه بخوای با توهین ادامه کار بدی ، وقتی هم محروم بشی جار میزنی که واییییییییییییییییییی منو محروم کردن بخاطر عقایدم .

مونث بپا فقط بیشتر از این رسوا تر نشی .

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
۱۷:۴۶, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۴۸ توسط دختر انقلاب1.)
شماره ارسال: #118
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۱۹)mahdy30na نوشته است:  [cجز اینکه بخوای با توهین ادامه کار بدی
بی‌سواد والدینت هستن!
که بهت شعور یاد ندادن اینقد خودتو وسط بحثی نندازی که نفهمیدی در مورد چی‌ـه!
چرت گفتی و جوابی درخور تحویل گرفتی

[تصویر: b972278_Opera_Snapshot_2018-02-07_164004...she_ir.png]
خصوصا که طرز حرف زدن با خانم رو هم بلد نیستی!
مشخصه کی دردش اومده : ))

تازه نسبت هرزگی بهت ندادم یا نرفتم از صراحت طرف به‌خاطر دادن نسبت هرزگی بهت تشکر کنم.

پی‌نوشت : کسی قرار نیست با تو بحثی داشته باشه چون در حد شخصیت من نیستی!
نه تو نه عبدالرحمن و نه محمدصدرا. پس خودتونو هی نندازین توی بحث‌های من

پی‌نوشت 2: یه پنل مدیریت اومده دستت، جوگیر شدی : )
۱۸:۰۶, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۶ توسط mahdy30na.)
شماره ارسال: #119
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۷:۴۶)دختر انقلاب1 نوشته است:  بی‌سواد والدینت هستن!
که بهت شعور یاد ندادن اینقد خودتو وسط بحثی نندازی که نفهمیدی در مورد چی‌ـه!
چرت گفتی و جوابی درخور تحویل گرفتی

[تصویر: b972278_Opera_Snapshot_2018-02-07_164004...she_ir.png]
خصوصا که طرز حرف زدن با خانم رو هم بلد نیستی!
مشخصه کی دردش اومده : ))

تازه نسبت هرزگی بهت ندادم یا نرفتم از صراحت طرف به‌خاطر دادن نسبت هرزگی بهت تشکر کنم.

پی‌نوشت : کسی قرار نیست با تو بحثی داشته باشه چون در حد شخصیت من نیستی!
نه تو نه عبدالرحمن و نه محمدصدرا. پس خودتونو هی نندازین توی بحث‌های من

پی‌نوشت 2: یه پنل مدیریت اومده دستت، جوگیر شدی : )

سطح درک وقتی همینقدر هست انتظار هم ندارم که بیشتر تامل بشه .
۱۸:۱۹, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #120
آواتار
باسمه تعالی

متاسفانه مدیران تالار یا اصلا در تالار حضور ندارند و یا بعضیهاشون منفعل هستند
ضمن اینکه قبلا موقع انقلاب تغییراتی در تالار ایجاد می شد آهنگ انقلابی پخش می شدو... اما الان انقدر این دختر انقلاب همه رو سرگرم کردن که همه در موضع انفعالی اون قرار گرفتند
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]