کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

نظرسنجی: آیا این تصاویر ماسونی هستند؟
بله
خیر
نظری ندارم
 توجه: این نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می توانند گزینه منتخب شما را مشاهده کنند. [نمایش جزئیات آرا]

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 64 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمادهای فراماسونی در ایران
۳:۴۱, ۲۲/آبان/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/آذر/۹۱ ۷:۵۴ توسط ANTI satan.)
شماره ارسال: #1
آواتار
تصویر نماد فراماسونها در کتاب فارسی!

[تصویر: ketab_1.jpg]
پس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول ابتدایی مورد ابهام برانگیز دیگری در رابطه با علائم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می شود.

فردا نوشت:

پس از ماجرای حذف نام خلیج فارس از پشت جلد کتاب فارسی اول ابتدایی و امکان حذف نام پادشاهان از کتابهای تاریخ که وزارت آموزش و پرورش تاکنون نتوانسته پاسخ مناسب و درخوری را درباره آنها ارائه دهد. مورد ابهام برانگیز دیگری در رابطه با علائم و نمادهای شیطان پرستی در کتاب فارسی اول راهنمایی دیده می شود. صفحه 67 این کتاب حاوی تصویری است از یک چشم که بی شباهت به "چشم لوسیفر" نماد شیطان پرست‌ها نیست. این چشم همچنین علامت روشنفکران نیز هست و حتی در دلار ایالات متحده آمریکا نیز به عنوان نظم نوین جهانی دیده می شود.

با جستجویی آسان در گوگل می توان معانی و تفاسیر دیگر این چشم را که گویا بدون توجه و دقت کافی مولفان و تصویر سازان کتابهای درسی در کتاب فارسی اول راهنمایی طراحی شده است، پیدا کرد. این علامت در پیشگویی ها هم به کار می رود و جادوها و نفرین ها، کنترلهای روحی و تمامی انحرافات تحت این علامت به کار می روند.

این تصویر در کنار شعری از شاعر حکیم ابوالقاسم فردوسی ترسیم شده که ارتباط چندانی به آن ندارد. این چشم اگرچه برخلاف چشم لوسیفر یا همان نماد شیطان پرستها در مثلث قرار نگرفته اما اگر به ادامه تصویر دقت کنید متوجه می شوید که امتداد این مثلث تا انتهای تصویر که شامل انسان، خورشید، کتاب و گیاه و چند مایه حیاتی دیگر بوده، کشیده شده است که معنی همان تحت کنترل و احاطه قرار گرفتن تمام موجودات را دارد؛ همان چیزی که شیطان پرستها درباره لوسیفر عنوان می کنند.

[تصویر: ketab.jpg]

نفوذ معماری شیطانی فراماسونری در مسجد قدس تهران!
[تصویر: %D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF%20%D9%82%D8%AF%...%D9%86.jpg]

مسجد شاه فیصل در پاکستان که توسط شاه فیصل عربستان ساخته شده!
[تصویر: 10193_107.jpg]

معماری ماسونی در شهر رشت!

[تصویر: 7230.jpg]

مجتمع توریستی واقع در ورودی شهر رشت (جاده رشت – انزلی) !

اسم این مجتمع جهان تاب هست که خیلی جالبه !

[تصویر: mksgfg2q515m77hboqxt.jpg]
بانک تجارت رشت و مشهد با سردری مثلثی شکل !
[تصویر: 1352964541985626_thumb.jpg]

[تصویر: Z]
سردر سازمان بهزیستی مشهد!
[تصویر: 4jz1m8crwq27nz72h0uy.jpg]

[تصویر: dveiwp59009lkmko3z.jpg]
پلیس راه شیراز(دروازه شیراز)!
[تصویر: wyehsfbb05ylyzsx72a.jpg]
برج هتل چمران شیراز در 33 طبقه
[تصویر: 98636685330740121303.jpg]

طرح پروژه تجارت جهانی ایران - شیراز (در حال ساخت ) !
[تصویر: ipgyqyur9417zqq0u9ir.jpg]

[تصویر: t4ig4qmb3403cklgko62.jpg]

ساختمان موسسه مالی و اعتباری مهر سمنان

[تصویر: 8691c2e7222.jpg]

اما این طرح از کجا تقلید شده؟
برجی دردبی که البته هر چهار گوشه ی اون ابلیسک داره
[تصویر: The-Fairmont-Dubai333.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 24 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۰۷, ۲/شهریور/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳/شهریور/۹۰ ۰:۴۰ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #231

مهم پاستوریزس که هست
حالا این مسائل هم خیلی مهمه؟؟
ولی فک میکنم حال میده حتما

دم شماگرم هنوز ساختمان ساخته نشده مچشو گرفتین !

به نظرت اگه پشت این اسم یک جریان برای فزونی نمادهای فراماسونی توایران که اولین دشمن صهیونیست است باشه این قضیه مهم نیست شما که این نمادهارو میشناسید واکنشتان اینه وای به حال بقیه !
۲۳:۲۶, ۲/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #232

داداش من آدم هرچیزی رو که می بینه که نباید بگه فراماسونیه
این جوری مراجع تقلید ماهم فراماسون می شنSmile
۲۳:۳۱, ۲/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #233
آواتار
امروز آرم یکی از اتوبوسا رو دیدم
[تصویر: dd.gif]
header شهاب خودرو
شهاب خودرو
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۳۲, ۲/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #234
آواتار
(۲/شهریور/۹۰ ۲۳:۲۶)lovings mahdi نوشته است:  داداش من آدم هرچیزی رو که می بینه که نباید بگه فراماسونیه
این جوری مراجع تقلید ماهم فراماسون می شنSmile

چرا مثلا ؟؟
مراجع تقلید خونشون هرمی شکله ؟؟؟ صلیب برعکس می ندازن دوره گردنشون ...
۲:۱۳, ۵/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #235

عزیزم
مثال زدم. مثلا اگه ایران از ترکیه حمایت کنه بعدا معلوم بشه ترکیه فراماسون بوده یعنی ایرانم فراماسونه؟
یا مثلا اگه یه مرجع تقلید توی سخنرانیش اهرام ثلاثه رو مثال بزنه یعنی فراماسونه؟
...
۲:۴۷, ۵/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #236
آواتار
(۲/شهریور/۹۰ ۰:۳۶)SASAN90 نوشته است:  جدیدا یه موج نماد و اعداد ماسونی تو ایران راه افتادهک
ه مطمینم خیلی از استفاده کننده هاشونم نمیدونن قضیه اش چیه
ولی با این چیزا میخوان مطرح شن و بیان تو زوم
مت براشون خیلی راحت و رایگان تبلیغ میکنیم

اینطور که شما فکر میکنید پس مستند ظهور یک مستند تبلیغاتیه و فیلم کارتون وخواننده ها و...تبلیغ میکنه نه افشا گری !!!!

نه!
منظورم اینه تو ایران مثلا طرف میاد رو دوغ میزنه۳۳ خوب یه کارخونه دوغ که تاژه تاسیس هم هس سریع میاد زیر زوم ما همین خودش باعث شهرتش میشه
یا از فردا یه شرکت بستنی سازی میاد لوگو میزنه شبیه تک چشم باشه!
خلاصه کلامم اینه بعضیا واسه اینکه بخوان مشهور شن از این نمادا استفاده میکنن . مثه متین دو هنجره که میگه خدا پرستم ولی اطفارش مثل خواننده های شیطون پرسته
۲:۰۷, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #237
آواتار
دوستان من داشتم مطالب را میخوندم دیدم یکی اسم یک سایتی را گذاشته به اون سایت مراجعه کردم و چشمم به لوگوی اون افتاد
http://www.andishe-basirat.ir/
ولی خیلی دقت نکردم کلی چیز توی ذهنم تشکیل شد.
1- یک عدد چشم
2- قلم که به حالت نیمه پایین یک زن است.
3- 2 فلش در کنار کمر این خانوم که نشانگر رقصیدن است.

نظر شما چیه؟
۴:۱۱, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #238
آواتار
در جواب دوستمون اقا مهدی عزیز باید بگم که خیلی از نماها معانی زیادی دارند شاید انسان نمی فهمد این نماها را ولی ذهن نیمه هوشیار انسان این نماها را درک می کند و چون قادر نیست موضوعات را استدلال کند تاثیرات منفی در ذهن انسان ایجاد می کند .در تاثیرات منفی که در روی ذهن انسان اتفاق می افتد نیازی نیست حتما ادم ضد دین و ضد خدا باشد ولی اگر در ذره ای زندگی شخصی دعایی نامرغوب خوانده شود و یا نگاهی حرام کرده شود من فکر ی کنم این نماد ها تاثیرات منفی خود را گذاشته است .
طبق فیلم اریوال ساختمانی مثل برج سفید یک معماری معمولی ماسونی نیست بلکه یک پرستشگاه یا معبد ماسونی است در یک مکانی که در انجا با معماری ماسونی ساخته شده است انرژی های وارد شده به انسان منفی است چون در خلق چنین اثری از نماد های شیطانی و ضد خدایی استفاده شده .
منظور از انرژی منفی این است که یک فرد وقتی وارد یک معبد ماسونی می شود برای انجام عمل حرام شارژتمام ات.
ولی
برای انجام یک عمل حرام در معبدی مثل معماری های اسلامی انرژی ها مثبت اند و به وضوح انسان با ازمایش می تواند به این نتیجه برسد نماز خواندن در یک مسجد به انسان اسودگی خاط بیشتری می دهد تا در یک خانه .
پس شما خود قضاوت کنید اگر این معماری ماسونی یک هتل باشد و افراد بخواهند حداقل 3 روز در ان اقامت کنند چه تاثیراتی منفی خواهد گذاشت.
از طرف دیگر
در مستند اریوال گفته شد ماسونها از هر مکانی که نماد های مقدس در ان باشد واهمه دارند به شدت پس وجود شیطان و یاران اش (وسوسه گر های شیطانی نه تنها انسان)در این مکان ها حتما کمتر واهد بود.
انشاالله که منظور من رو متوجه شده باشی.
۱۲:۲۵, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #239
آواتار
(۷/شهریور/۹۰ ۰:۰۶)REDEMPTION نوشته است:  
(۶/شهریور/۹۰ ۲۲:۵۸)mehdi_wade نوشته است:  سلام
اینم یه عکس وحشتناک از آخرین اقدامات شیطان:
http://www.ihasafunny.com/wp-content/upl...ny-cat.jpg

هدف از این پست فقط توهین به شما عزیزان گرامی‌ بود
ببخشید جوره دیگه نمی‌شد چون یکی‌ از مدیران چندین بار تذکر داده بود ولی‌ کارگر نبود مجبور شدم...
بابا هر گردی گردو نیست

وای به حال مملکتی که جوونای هشیارش شمایید

امیدوارم این پست حذف نشه تا شاید یه تلنگری باشه به حواس دوستان....

درود.
باحات موافقم.
لینکت هم شیلتره.

عکس یه گربه است که فکر کنم پوست یه هندونه هم رو مثل کلاه خودسرش کرده.Smile
۱۴:۵۷, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #240

(۷/شهریور/۹۰ ۴:۱۱)sizarta نوشته است:  در جواب دوستمون اقا مهدی عزیز باید بگم که خیلی از نماها معانی زیادی دارند شاید انسان نمی فهمد این نماها را ولی ذهن نیمه هوشیار انسان این نماها را درک می کند و چون قادر نیست موضوعات را استدلال کند تاثیرات منفی در ذهن انسان ایجاد می کند .در تاثیرات منفی که در روی ذهن انسان اتفاق می افتد نیازی نیست حتما ادم ضد دین و ضد خدا باشد ولی اگر در ذره ای زندگی شخصی دعایی نامرغوب خوانده شود و یا نگاهی حرام کرده شود من فکر ی کنم این نماد ها تاثیرات منفی خود را گذاشته است .
طبق فیلم اریوال ساختمانی مثل برج سفید یک معماری معمولی ماسونی نیست بلکه یک پرستشگاه یا معبد ماسونی است در یک مکانی که در انجا با معماری ماسونی ساخته شده است انرژی های وارد شده به انسان منفی است چون در خلق چنین اثری از نماد های شیطانی و ضد خدایی استفاده شده .
منظور از انرژی منفی این است که یک فرد وقتی وارد یک معبد ماسونی می شود برای انجام عمل حرام شارژتمام ات.
ولی
برای انجام یک عمل حرام در معبدی مثل معماری های اسلامی انرژی ها مثبت اند و به وضوح انسان با ازمایش می تواند به این نتیجه برسد نماز خواندن در یک مسجد به انسان اسودگی خاط بیشتری می دهد تا در یک خانه .
پس شما خود قضاوت کنید اگر این معماری ماسونی یک هتل باشد و افراد بخواهند حداقل 3 روز در ان اقامت کنند چه تاثیراتی منفی خواهد گذاشت.
از طرف دیگر
در مستند اریوال گفته شد ماسونها از هر مکانی که نماد های مقدس در ان باشد واهمه دارند به شدت پس وجود شیطان و یاران اش (وسوسه گر های شیطانی نه تنها انسان)در این مکان ها حتما کمتر واهد بود.
انشاالله که منظور من رو متوجه شده باشی.

چون اریول اریول می‌کنید میگم تو همون مستند گفته شد که انرژی اماکن به عملیست که در اون انجام می‌شه و نیّتی که به خاطرش ساخته شده

دوما من جمله‌رو قبلان هم ۱۰۰۰ جای دیگه گفتم و اون اینکه یه مستند ۵۰ قسمتیه مزخرف نه وحی منزل هست که اینقدر هر جا میری بهش استناد شده و نه از نظر شرع درسته که به همه چیز و همه کس بگیم شیطانئ و شیطان پرست ...

در ضمن اگر شیطان اینقدر بر دنیا حاکم هست چرا نمیاد بیرون کارو تموم کنه...

کوتاه فکری و افراط گرایی شما دوستان به خیال خودتون همه چیز فهم آخر کار دست خودتون و این مملکت میده میگید نه اینو از من داشته باشید...

خوشم میاد همه ادعای فضل می‌کنن اگه یه سوال فیزیک بذاری عمرا کسی‌ بیاد جواب بده ولی‌ اسم شیطون بیاد همه عالم دهر میشن واقعا ایرانی‌ بدبخته که یه مستند ۵۰ قسمتی‌ تفکر جوونشو شکل میده...

آقا والا بلا شتون اصلا ارزش انجمن زدن نداره این از ما گفتن از شما نشنیدن

در ضمن آیا این اعتقاد افراطی به قدرت چوب و سنگ همون بت پرستی عرب جاهل نیست که لات و عزّی رو خدا می‌دونست؟؟؟
Angry
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]