کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی شیطانی Resident Evil 6 نمادهای ضد اسلام و مبارزه با خدا
۱۳:۲۰, ۲/بهمن/۹۱
شماره ارسال: #1
آواتار
بازی شیطانی Resident Evil 6 نمادهای ضد اسلام و مبارزه با خدا

برای دیدن این ویدئو روی لینک زیر کلیک کنید نظراتتون بگید در این باره یه سری از بچه ها هم تو سایت این ویدئو نظر داده بودن که این پایین میزارم
http://www.aparat.com/v/OUwtN

به نظر شما ممکنه !!

لـیـزر | 12:34 1391/09/18

هفته ی پیش توی اخبار نوشته بود که توی عربستان یه نوع جدید از ویروس ســـارس پخش شده و خیلی از حُجاج این ویروس رو وا گرفتن !!! این در حالیه که ویروس ســــارس قبلی طوری ساخته شده بود که فقط نژاد چینی ها / ژاپنی ها رو از بین می بُرد !!!
اسخ :
من خوندم کلاً سه نفر مبتلا شدن! اخبار جدید رو پیگیر نشدم جداً خیلی ها گرفتن؟ موافقم این ویروس ها تو مرحله آزمایش هستن و نژادی عمل میکنن و کاملاً مشخصه که چرا نژاد خاصی مبتلا میشن!

[url=http://]لـیـزر | 08:56 1391/09/18

حادثه ی یازدهم سپتامبر قبل از خود یازده سپتامبر توی فیلم های هالیوود نمایش داده شده بود _____ در واقع داستان این فیلم ها بیانگر نــقــشـــه های ایلومیناتیه ____ این بازی Evil هم نقشه های ایلومیناتی رو نشون میده که میخوان در آینده با یه ویروس اکثر مردم جهان رو بکشن _____ اگر طــاعــون رو با جــنــون مخلوط کنی حاصلش میشه همین T-Virus که آدم رو تبدیل میکنه به زامـــبـــی ____ توی پیشگویی های اسلامی و مسیحی هم قشنگ گفتن که در آخرالزمان 2/3 مردم جهان بر اثر جنگ و طـــــاعـــــون(زامبی شدن) کشته میشن !!
پاسخ :
بله پیشگویی ها از مریضی در وسعت گسترده صحبت کرده قحطی هم به این مسئله دامن میزنه و مسئله ای که خیلی ها الان دست کم میگیرن شاید روزی حقیقت پیدا کنه کی میدونه تو Area 51 چه تحقیقاتی در مورد ویروس ها انجام میشه مردم رو باید بیدار کرد

[url=http://]حقیقتTV[url=http://] | 22:17 1391/09/16

جالب بود چقدر روی این مطالب فکر کرده بود خدایی!؟ پاسخ :
بله نقد جالبی بود ولی جدیداً زیاد سخت نیست پیدا کردن این مفاهیم در بازی چون خیلی علنی شده! مثل AC که کلاً در مورد فراماسونریه و کسی نمیتونه انکار کنه. کم کم دارن از بیان غیر مستقیم به بیان مستقیم رو میارن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۴۹, ۲/بهمن/۹۱
شماره ارسال: #2
آواتار
سلام.
نمیشه اینطوری یکی از بهترین شاهکار های دنیا رو به نقد کشید.
تمام قسمت های بازی به یکدیگه مرتبط هستند. من خودم این بازی رو قبل اینکه برای پی سی عرضه بشه رفتم تو گیم نت تموم کردم با لئون اس کندی. حالا باید منتظر عرضه برای پی سی هم باشیم. نمیشه قطعی نظر داد.
اینن قضیه تی وایروس و سی وایروس همشون مخفف کلمه هایی بودن. البته دست یادم نیست ولی مخفف کلممه هایی ژنتیکی بودند.
۱۵:۴۱, ۲۱/بهمن/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/بهمن/۹۱ ۱۵:۴۵ توسط mofa.)
شماره ارسال: #3
آواتار
قبلا تو سایت whale در مورد شرکت های داروسازی و توطئه های اونها مطالبی خوندم که اتفاقا منو یاد همین بازی و داستانش مینداخت... نمی دونم چرا اعتمادم رو نسبت به کل محصولات بهداشتی از دست دادم
۲۰:۰۸, ۲۱/بهمن/۹۱
شماره ارسال: #4

(۲/بهمن/۹۱ ۱۴:۴۹)black نوشته است:  سلام.
نمیشه اینطوری یکی از بهترین شاهکار های دنیا رو به نقد کشید.
تمام قسمت های بازی به یکدیگه مرتبط هستند. من خودم این بازی رو قبل اینکه برای پی سی عرضه بشه رفتم تو گیم نت تموم کردم با لئون اس کندی. حالا باید منتظر عرضه برای پی سی هم باشیم. نمیشه قطعی نظر داد.
اینن قضیه تی وایروس و سی وایروس همشون مخفف کلمه هایی بودن. البته دست یادم نیست ولی مخفف کلممه هایی ژنتیکی بودند.
خب، تو این مورد سایت خوبی مثل ویکیا هست که اطلاعات خوبی راجبه بازیا داره...
۱:۲۲, ۲۲/بهمن/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
یه سوال ... طاعون چه ربطی به زامبی شدن داره..الان من طاعون بگیرم شما به من میگی زامبی...این حدیث اشاره به جنگ و شیوع بیماریهای مرگبار داره که حالا میشه گفت این بیماریها کار امریکا یا اسرائیله و لی دیگه نمیشه گفت که بیماریش زامبی شدنه
۲۳:۰۴, ۲/فروردین/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/فروردین/۹۲ ۲۳:۰۶ توسط MohammaD-128.)
شماره ارسال: #6
آواتار
امام علی (علیه السلام) : مهدی (علیه السلام) ظاهر نمیشود تا اینکه یک سوم مردم کشته شوند و یک سوم بمیرند و یک سوم باقی باشند
-
شخصی به امام صادق ((علیه السلام)) گفت : اگر دو ثلث بروند چه باقی خواهد ماند ؟ و انجام ما شیعه چه خواهد شد ؟
فرمود : (( شما نمیخواهید و راضی نیستید که شما از ثلث باقی باشید ؟ ))
=
برگرفته از کتاب آخرین امید جهان
-
دوست عزیز زامبی شدن ؟
چه جوری زامبی شدن ؟
غیر از اینه که تو نسخه هایِ اولیه ویروسی ساختند که پخش شد تویه شهر ؟
-
راستی دوست عزیز تو اون پایگاه زیر زمین چیکار میکردند ؟
۱:۱۸, ۳/فروردین/۹۲
شماره ارسال: #7
آواتار
دوست عزیز این پست من مال دو ماه ییشه که در جواب یکی از دوستان نظر دادم متاسفانه یا خوشبختانه ! یه دوجین از پستای این تاپیک حذف شده از جمله پست یکی از دوستان !
۳:۰۰, ۳۱/خرداد/۹۲
شماره ارسال: #8
آواتار
به نام خدا
یه آدم متوهم و خیال پرداز اون فیلم رو ساخته بود. اصلا ۶ضلعی چه ربطی به جادوی آبی داره؟ این چه تحلیلیه؟ Cیعنی هلال ماه؟یعنی نمادمسلمانان؟ آن آقااین حرفها را ازکجاآورده؟ ویروس "C"مخفف کلمه "CHRYSALIS" به معنی "حشره وشفیره حشره" است. چیزی که واقعا دربازی دیده میشه.
به همین دلیل مبتلایان به این ویروس به نحوی شبیه حشرات میشوندو بعضی شان مانند حشرات پیله میبندند.
دلیل منوی ۶ضلعی نیزهمین است چون چشم حشراتی مانندمگس، از۶ضلعی های کنارهم تشکیل میشود.
همچنین غول و رئیس اصلی بازی مگس بود.
استفاده از رنگ آبی نیز برای ایجاد فضای وحشت ومرگ است.
در پناه حق
۱۱:۲۸, ۱/تیر/۹۲
شماره ارسال: #9
آواتار
نکته جالبی در مورد به ذهنم رسید.
شیوع ویروس مرس در عربستان و فیلم جنگ جهانی زد.

مقامات وزارت بهداشت عربستان سعودی از متخصصان داخلی و خارجی خواسته اند تا پژوهش های خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس “مرس” انجام دهند.

World War Z
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۰۹, ۱/تیر/۹۲
شماره ارسال: #10
آواتار
(۳۱/خرداد/۹۲ ۳:۰۰)PWLG نوشته است:  به نام خدا
یه آدم متوهم و خیال پرداز اون فیلم رو ساخته بود. اصلا ۶ضلعی چه ربطی به جادوی آبی داره؟ این چه تحلیلیه؟ Cیعنی هلال ماه؟یعنی نمادمسلمانان؟ آن آقااین حرفها را ازکجاآورده؟ ویروس "C"مخفف کلمه "CHRYSALIS" به معنی "حشره وشفیره حشره" است. چیزی که واقعا دربازی دیده میشه.
به همین دلیل مبتلایان به این ویروس به نحوی شبیه حشرات میشوندو بعضی شان مانند حشرات پیله میبندند.
دلیل منوی ۶ضلعی نیزهمین است چون چشم حشراتی مانندمگس، از۶ضلعی های کنارهم تشکیل میشود.
همچنین غول و رئیس اصلی بازی مگس بود.
استفاده از رنگ آبی نیز برای ایجاد فضای وحشت ومرگ است.
در پناه حق
باز خوبه آدمایی مثل شما هستن که بیان جلوی این نقد های بی محتوا رو بگیرن !!! اصلا اونی که این نقد رو نوشته چیزی از بازی بلد بود ؟؟
توضیحات بالا بهترین جواب بود ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]