کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سند درسایت وزارت اوقاف عربستان
۱۳:۳۲, ۲۸/مرداد/۹۲
شماره ارسال: #1
آواتار
در تفسیر سوره بینه در تفسیر طبری، در معنای آیه «خيرُ البَرية» در سایت وزارت اوقاف و ارشاد عربستان سعودی، که تفاسير وترجمه های قرآن كريم را دارد:
http://quran.al-islam.com/Page.aspx?page...3&Page=598
آخر صفحه، خط آخر و جمله آخر صفحه را ببینید:

{7} ﺇِﻥَّ ﺍﻟَّﺬِﻳﻦَ ﺁﻣَﻨُﻮﺍ ﻭَﻋَﻤِﻠُﻮﺍ ﺍﻟﺼَّﺎﻟِﺤَﺎﺕِ ﺃُﻭﻟَﺌِﻚَ ﻫُﻢْ ﺧَﻴْﺮُ ﺍﻟْﺒَﺮِﻳَّﺔِ

ﻳَﻘُﻮﻝ : ﻣَﻦْ ﻓَﻌَﻞَ ﺫَﻟِﻚَ ﻣِﻦْ ﺍﻟﻨَّﺎﺱ ﻓَﻬُﻢْ ﺧَﻴْﺮ ﺍﻟْﺒَﺮِﻳَّﺔ . ﻭَﻗَﺪْ : 29208 - ﺣَﺪَّﺛَﻨَﺎ ﺍِﺑْﻦ ﺣُﻤَﻴْﺪ , ﻗَﺎﻝَ : ﺛﻨﺎ ﻋِﻴﺴَﻰ ﺑْﻦ ﻓَﺮْﻗَﺪ , ﻋَﻦْ ﺃَﺑِﻲ ﺍﻟْﺠَﺎﺭُﻭﺩ , ﻋَﻦْ ﻣُﺤَﻤَّﺪ ﺑْﻦ ﻋَﻠِﻲّ { ﺃُﻭﻟَﺌِﻚَ ﻫُﻢْ ﺧَﻴْﺮ ﺍﻟْﺒَﺮِﻳَّﺔ } ﻓَﻘَﺎﻝَ ﺍﻟﻨَّﺒِﻲّ ﺻَﻠَّﻰ ﺍﻟﻠَّﻪ ﻋَﻠَﻴْﻪِ ﻭَﺳَﻠَّﻢَ: " ﺃَﻧْﺖَ ﻳَﺎ ﻋَﻠِﻲّ ﻭَ ﺷِﻴﻌَﺘﻚ "

پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) فرمود: منظور از خیرالبریة، علی جان تو هستی و شیعیان تو.

زود بروید ببینید که مثل کتاباشون بزودی تحریف و حذف میشود![تصویر: 311ab73125e1452b1.jpg]

امضای reyhaneh.sh
[/font][font=Tahoma]
[تصویر: caf1c70a573cdca91.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۰:۰۸, ۳۱/مرداد/۹۲
شماره ارسال: #11
آواتار
سلام
وقتی یک سگ هار کسی رو که واکسن هاری نزده رو گاز می گیره ، عقل حکم می کنه که هاری می گیره و باید بره واکسن بزنه.حالا اومدیم سگ من رو گاز گرفت ، اما علائمی از هاری در خودم ندیدم (که از مشخصات هاری هست) ، نمی تونم بگم نه شاید این امر اتفاق نیوفته ، چون تجربه این رو نشون داده که خطر حتمی هست و باید واکسن بزنم.
وقتی تجربه نشون می ده که یک نفر دروغ گو هست ، کتمان کننده حقیقت هست ، حالا یک بار از دستش در رفت ، دلیل نمیشه بگیم آدم شده ، چون نطفه این جریان از ابتدا فاسد بوده.

امضای دل خسته
[/font]
[font=B Traffic]
معنی فاصله را می دانم،
فاصله تردید است،
و من از فاصله ها آزادم،
بین قلب من و تو فاصله نیست.
باز کن پنجره را
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۰۷, ۱۶/دی/۹۲
شماره ارسال: #12

دیدید زود قضاوت کردین، هنوز تحریف نشده...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۵۱, ۳۰/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #13
آواتار
ورژن جدید !!!Dodgy

[تصویر: UntitledCPeDd.png]

والحديث مناقض لحديث أنس بن مالك 'قال رجل للنبي صلى الله عليه وسلم يا خير البرية قال ذلك إبراهيم' رواه أبو داود والترمذي بإسناد صحيح
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا