کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عزاداری در آخرالزمان در انجیل متی!!!!!!
۱۹:۵۹, ۱۷/دی/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/دی/۹۲ ۲۰:۱۵ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

این قسمت هایی که قرار میدم از انجیل کنونی متی است (یعنی کلی از حقایقو زدن ولی همینو فعلا ببینید)

یه قسمتیش خیلی جالب بود براتون رنگیش کردم

اصلش که به زبان آرامیست و خدا میدونه چیا رو سانسور کردن

انگلیسیشو بزارم از سایت رسمیشون

The coming of the Son of man >> Matthew 24:15-35

29 "Immediately after the tribulation of those days the sun will be darkened, and the moon will not give its light, and the stars will fall from heaven, and the powers of the heavens will be shaken; 30 then will appear the sign of the Son of man in heaven, and then all the tribes of the earth will mourn, and they will see the Son of man coming on the clouds of heaven with power and great glory; 31 and he will send out his angels with a loud trumpet call, and they will gather his elect from the four winds, from one end of heaven to the other. 32 "From the fig tree learn its lesson: as soon as its branch becomes tender and puts forth its leaves, you know that summer is near. 33 So also, when you see all these things, you know that he is near, at the very gates. 34 Truly, I say to you, this generation will not pass away till all these things take place. 35 Heaven and earth will pass away, but my words will not pass away.

حالا معنیش

بعد از مصیبت ها خورشید تیره و تار شده ، ماه دیگر نور نخواهد داد.ستارگان فرو خواهند ریخت و نیروهایی که زمین را نگاه داشته اند به لرزه در خواهند آمد.
و سرانجام نشانه آمدن من در آسمان ظاهر خواهد شد.آنگاه قبائل در سراسر جهان عزاداری خواهند کرد
و تمام مردم دنیا مرا خواهند دید که در میان ابرهای آسمان با قدرت و شکوهی خیره کننده می آیم.
و من فرشتگان خود را با صدای بلند شیپور خواهم فرستاد تا برگزیدگان مرا از گوشه کنار زمین و آسمان گرد آورند.
حال از درخت انجیر درس بگیرید.هر وقت شاخه های آن جوانه میزند و برگ می آورد می فهمید که تابستان بزودی فرا میرسد.همینطور نیز وقتی تمام نشانه ها را ببینید بدانید که پایان کار بسیار نزدیک شده است.
مطمئن باشید این نسل خواهد ماند و همه اینها را به چشم خود خواهد دید.
آسمان و زمین از بین خواهد رفت اما کلمات من باقی خواهد ماند!

البته بازم هست ولی این چیز جالبی بود

از انجیل و تورات و زبور چیز جالب داشتید تو این تاپیک بزارید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۴:۴۹, ۱۸/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #11
آواتار
این از اون معدود پست های مهدی 30نا بود که مجبور شدم اکثرشو بخونم خدا ازت نگذره Big Grin

مرد حسابی میدونی من حال و حوصله بیشتر از 5 خط رو ندارم! Eyeglasses

من که نگفتم انجیل فعلی اصله اصلش دست خودشونه مسلمه ولی بازم از دستشون در رفته

ما بحثمون سر این از دست در رفته هاس و اینکه مخاطب تاپیک بیشتر افرادی هستن که مرغ همسایه براشون غازه

از این مطالب زیاده آپش کنید

امضای عبدالرحمن
۱۶:۰۴, ۱۸/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #12
آواتار
(۱۸/مرداد/۹۶ ۱۴:۴۹)عبدالرحمن نوشته است:  این از اون معدود پست های مهدی 30نا بود که مجبور شدم اکثرشو بخونم خدا ازت نگذره Big Grin

مرد حسابی میدونی من حال و حوصله بیشتر از 5 خط رو ندارم! Eyeglasses

من که نگفتم انجیل فعلی اصله اصلش دست خودشونه مسلمه ولی بازم از دستشون در رفته

ما بحثمون سر این از دست در رفته هاس و اینکه مخاطب تاپیک بیشتر افرادی هستن که مرغ همسایه براشون غازه

از این مطالب زیاده آپش کنید

هم خواستم تایید کنم کار رو هم اینکه کمی اطلاعات بدم که هر متنی متن نیست و اگه میشنوین تحریف درجا نگین همه مشکل داره . بد کردم؟
نه شما نگفتین بلکه برخی میگن . کلا پستی برای روشنگری بود Blush

امضای mahdy30na
بسم الله الرحمن الرحیم
ادع إلى سبيل ربك بالحكمة والموعظة الحسنة وجادلهم بالتي هي أحسن إن ربك هو أعلم بمن ضل عن سبيله وهو أعلم بالمهتدين

با حکمت و اندرز نيکو، به راه پروردگارت دعوت نما! و با آنها به روشى که نيکوتر است، استدلال و مناظره کن! پروردگارت، از هر کسى بهتر می‏داند چه کسى از راه او گمراه شده است؛ و او به هدايت‏يافتگان داناتر است

Invite to the way of your Lord with wisdom and good instruction, and argue with them in a way that is best. Indeed, your Lord is most knowing of who has strayed from His way, and He is most knowing of who is [rightly] guided.
نحل 125
۱۷:۱۹, ۱۸/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
خدا ازت نگذره
۲۰:۲۱, ۱۰/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #14
آواتار
«كمرهاي خود را بسته و چراغ‏هاي خود را افروخته بداريد. بايد مانند كساني باشيد كه انتظار آقاي خود را مي‏كشند كه چه وقت از عروسي مراجعت كند. تا هر وقت آيد و در را بكوبد، بي‏درنگ براي او باز كنند. خوشا به حال آن غلامان كه آقاي ايشان چون آيد ايشان را بيدار يابد. پس شما نيز مستعد باشيد، زيرا در ساعتي كه شما گمان نمي‏بريد، پسر انسان مي‏آيد.»

35 “Be dressed ready for service and keep your lamps burning, 36 like servants waiting for their master to return from a wedding banquet, so that when he comes and knocks they can immediately open the door for him.

انجیل لوقا
باب 12
آیه 35 و 36
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا