کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فاصله حرف تا عمل چقدره؟؟؟؟؟؟؟
۱۷:۳۰, ۱۹/دی/۹۲
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

بنظر شما طولانی ترین فاصله در عالم چیه؟

[تصویر: siqiyz_500.jpg]

ادامه دارد ان شاء الله.............
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۴۷, ۲/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/بهمن/۹۲ ۰:۴۸ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #2
آواتار
کسی جواب نداشت برای سوالم؟

فاصله حرف تا عمل چقدره؟

بهش خوب رسیدم! طولانی ترین فاصله در عالم هستیه

فاصله مدعیان شیعه نمایی که بجای زدن قمه تو سر دشمن میزنن تو سر خودشون و ضربه میزنن به شیعه با افرادی که از همه چی میگذرن برای دفاع از نوامیس اهل بیت چقدره؟

این دقیقا قضیه همین انتظاره برادر و خواهرم

یه عده فقط لاف میزنن

قبلا هم چنین موردی رو داشتیما

یه عده گفتن آقا بیا آقا بیا تو کوفه

مسلم را تنها گذاشتند

وهب حسینی (نصرانی) سلام الله علیه فقط سه روز مسلمان بود!!!

بقیه سابقه دارهای اسلام چه کار کردند در کوفه؟

کسی میدونه امام حسین علیه السلام به جناب زهیر چی گفتن که زهیر خواست زنشو طلاق بده و بیاد دنبال حضرت؟

هر چی بود خوش بحالش چون حضرت بقیه الله سلام الله علیه افتخار دادند و به زهیر سلام دادند

"سلام به زهیر فرزند قین بجلی آن که چون امام(علیه السلام) به او اجازه بازگشت داد در پاسخ گفت: نه به خدا سوگند هرگز فرزند رسول خدا(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را که درود خدا بر او و آلش باد ترک نخواهم کرد آیا فرزند رسول خدا(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را در حالی که اسیر در دست دشمنان است رها کنم و خود را نجات دهم خداوند آن روز را بر من نیاورد."

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-30873.html

راستی چقدر دیگه باید هزینه بدیم که بفهمیم دعوای آقایونِ خوارج شیعه دعوا سر اهل بیت نیست؟؟؟؟

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-30593.html

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-30...#pid244131

زمان کوتاهی تا طلوع خورشید باقی نمانده

پاشیم صلاه صبح را اقامه کنیم

والفجر.............
۱۱:۴۷, ۵/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #3
آواتار
دانی جحا شهید مسیحی که هنگام حمله تروریست های وهابی به مرقد حضرت سکینه (سلام الله علیها) به شهادت رسید

فرق بین حرف تا عمل چقدره؟

[تصویر: 35714_761.jpg]

[تصویر: 35717_439.jpg]
۵:۰۵, ۴/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/اسفند/۹۲ ۵:۰۵ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #4
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

در مقام این «مادر» چه می توان گفت؟

«علی سامی رعد» به تاریخ ۱۱ دی ماه ۱۳۷۰ شمسی در محله ی «الغبیری» در «بیروت» متولد شد. وی در نوجوانی به صفوف «مقاومت اسلامی لبنان» ملحق شد و در سال ۱۳۹۱ شمسی، به جمعِ مدافعانِ حریمِ «بانوی مقاومت» حضرت «زینب کبری(سلام الله علیها)» پیوست.
«علی سامی رعد» به تاریخ ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۲ شمسی، در سوریه، هنگام نبرد برای دفاع از حریم «آل الله» در برابر تجاوز مزدورانِ شرکِ جهانی و ایادی وهابی رژیم حاکم بر [...]، بال در بال ملائک گشود و پیکر پاکش، پس از تشییع باشکوه در گل‌زار شهدای «روضه الشهیدین»، تا هنگام ظهور مولایش، به امانت گذاشته شد.
بانو «ام علی»، مادر بزرگوار این شهید، هنگام مواجهه با پیکر فرزندش، جلوه ی بی نظیری از حماسه‌ای شیعی را به نمایش درآورد. این بانوی کربلایی، به هنگام تشییع جسم «علی»، در کنار تابوت او، شیرینی پخش کرد و از ریختن اشک و نوحه سرایی (که در میان بانوانِ عزادار لبنانی، ارزشی اجنماعی و ملزوم به شمار می رود) خودداری نمود و با روحیه ای بی نظیر، بارها اعلام کرد که فرزندش را به ساحتِ حضرت «زهرا(صلوات الله علیها)»، حضرت «زینب (سلام الله علیها)» و حضرت «علی اکبر (علیه السلام)» تقدیم کرده است.
گروه جهاد و مقاومت مشرق، افتخار دارد که برش هایی از حماسه سازی های «ام علی»، این شاگرد راستینِ «بانوی مقاومت» را منتشر نماید. بانویی که شگفتی سازی مادرانِ شهدا در سال های «دفاع مقدس» را زنده کرد و ثابت نمود که راه رسم «خمینی» و فرزندانش، در دل تاریخ دفن نشده است، بلکه به کوری چشم مشرکان و کافران و شیطان پرستان، همچنان برقرار است.

[تصویر: 500568_849.jpg]

شهید «علی سامی رعد» و مادرش

[تصویر: 500570_616.jpg]

شهید «علی سامی رعد» در لباسِ دفاع از حریم «زینب کبری(سلام الله علیها)»

اول سلام عرض می کنم به حضورتان. پسر من با شهادتش مابه ی افتخار و عزت ما شد. انشاءالله که باعث روسفیدی من در برابر حضرت زهرا(صلوات الله علیها» شود. باعث عزت ما در برابر حضرت علی اکبر(علیه السلام) شود. ما چطور متاثر باشیم، در حالی که این ماجرا در برابر مصائب اهل بیت(صلوات الله علیهم) هیچ نیست. این قربانی بود به ساحت علی اکبر و بانو زینب(علیهما سلام). انشاءالله مورد قبول حضرت حق، سبحانه و تعالی هم قرار بگیرد.

[تصویر: 500573_485.jpg]

بانو «ام علی» بر مزارِ فرزند شهیدش در گلزار شهدای «روضه الشهیدین» – بیروت

فیلم های مربوط به این شهید هم در اینجا

http://www.faraghlit.com/?p=7481
۱۸:۳۶, ۸/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #5

[تصویر: 79971859130764824262.jpg]

بسم الله الرحمن الرحیم

انصافا چقدر گفتار و رفتارمون به هم نزدیکه !!!!!؟؟؟؟؟؟DodgyDodgy
۱۳:۳۴, ۲۱/فروردین/۹۳
شماره ارسال: #6
آواتار
من هو محی الشعائر الحسینیه؟

روی عکس کلیک کنید

[تصویر: sib9mN8q_535.jpg]
۱۸:۱۴, ۲۱/فروردین/۹۳
شماره ارسال: #7
آواتار
چطور میشه بعضی ها به طف سعادت پرش میکنند و بعی های دیگه انقدر کند حرکت میکنند و آخرش هم نمی رسند؟بعضی ها حتی بعد از جنگ هم شهادت نصیبشان میشود مثل شهید علی خلیلی و شهید آوینی و... .
امروز هم دارم به این فکر میکنم که چرا من انقدر از خدا دورم و حتی هنوز نتونستم جلوی گناه کردنم را بگیرم؟آخه چقدر ضعف؟چقدر قصاوت قلب؟چرا راه را گم کرده ام.
خدایا در گناه غرق شدم نجاتم بده.

ولی یک ویژگی مشترک بین اونهایی که به این سعدت های بزرگ میرسن پیدا کردم.اونا حارن بخاطره خدا و هدفشان همه چیزشان را بدهند و حتی جان بدهند.یعنی نه مثل من که فقط حرف زدم بلکه اهل عمل هستند مثل ادواردو که به همه چیز پشت پا زد مثل خلیلی که 2سال درد و رنج را تحمل کرد
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲:۲۵, ۶/اردیبهشت/۹۳
شماره ارسال: #8
آواتار
این بحث رو هم با یکی از دوستان داشتم (قبلا) در کامنت وبلاگشون (عمومیست) مفیده در این مورد

http://s5.picofile.com/file/8121303734/SBS01.png
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا