کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global United Islamic Government حکومت جهانی یکپارچه اسلامی
۲۱:۲۵, ۱۹/دی/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/مهر/۹۴ ۱۷:۰۶ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: ulya.PNG]

بسم الله الرحمن الرحیم

ولقد كتبنا في الزبور من بعد الذكر ان الارض يرثها عبادي الصالحون

ان في هذا لبلاغا لقوم عابدين

در زبور از پى آن كتاب (تورات ) چنين نوشتيم كه زمين را بندگان صالح من به ارث مى برند

كه در اين براى گروه عبادت پيشه بلاغى هست

از اسم تاپیک مشخصه

شاید زیاد در این مورد صحبت نشده باشه ولی میخوایم به خواست خدا این بحث رو جلو ببریم.

فعلا این فرمایش امام رو ببینید.

باید بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامی باشند و این شدنی است، چرا که بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست، باید هسته ‏های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد. شما در جنگ تحمیلی نشان دادید که با مدیریت صحیح و خوب می‏توان اسلام را فاتح جهان نمود. شما باید بدانید که کارتان به پایان نرسیده است، انقلاب اسلامی در جهان نیازمند فداکاریهای شماست و مسئولین تنها با پشتوانۀ شماست که می‏توانند به تمامی تشنگان حقیقت و صداقت اثبات کنند که بدون امریکا و شوروی می‏شود به زندگی مسالم ت‏آمیز توأم با صلح و آزادی رسید. حضور شما در صحنه‏ ها موجب می‏شود که ریشۀ ضد انقلاب در تمامی ابعاد از بیخ و بن قطع گردد.
من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می‏بوسم و می‏دانم که اگر مسئولین نظام اسلامی از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت. بار دیگر تأکید می‏کنم که غفلت از ایجاد ارتش بیست میلیونی، سقوط در دام دو ابرقدرت جهانی را به دنبال خواهد داشت. من از تمامی بسیجیان خصوصاً از فرماندهان عزیز آن تشکر می‏کنم و از دعای خیر برای این فرزندان با وفای اسلام غفلت نخواهم نمود. خداوند شهدای عزیز و گمنام بسیج را به نعمت همجواری اهل بیت ـ علیهم السلام ـ متنعم و جانبازان عزیز را شفا و اسرا و مفقودین عزیز را سالماً به اوطانشان بازگرداند و هر روز بر عظمت و شوکت این نهاد مقدس و مردمی که پیروان اسلام عزیز و حضرت بقیة اللّه‏ الاعظم ـ ارواحنا لمقدمه الفداء ـ هستند بیفزاید. والسلام علیکم و رحمة‏اللّه‏.

2 آذر 1367

روح اللّه‏ الموسوی الخمینی

کلیدواژه:
Global United Islamic Government حکومت جهانی یکپارچه اسلامی الحکومه العالمیه من بکره ابیهم الاسلامیه ولایت فقیه ولی فقیه ولایت تشریعی ولایت تکوینی ولی الله الاعظم امام زمان بقیه الله الاعظم مدیریت جهان امام خامنه ای امام خمینی الثوره_الاسلامیه Islamic Revolution

ادامه دارد ان شاء الله
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 7 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۲:۵۰, ۲۵/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #61
آواتار
(۲۵/فروردین/۹۶ ۸:۱۷)Mforootaghe نوشته است:  با نام ویاد خدا
درود برعبدالرحمن عزیز صبح شما بخیر
بنده هم به همان بند 1 که حکومت دینی است باور دارم ولی حکومت دینی انواعی دارد که یکی از آنها حکومت ولی فقیه است.
این نظریه مقبول همه فقهای اسلام نیست ودر همان اول انقلاب هم اولین قانون اساسی که توسط مرحوم دکتر حبیبی تنظیم شده بود ولایت فقیه درآن گنجانده نشده بود. بنده به استادم علی آباد عرض کردم که شما چگونه در آن زمان به این قانون رای دادید ؟ ایشان گفتند که یکی اینکه ما از حکومت فقیه در تاریخ تشیع سابقه نداشتیم ولذا برایمان تازگی داشت ودیگر اینکه امام راحل آنقدر جاذبه داشتند که به پیروی از ایشان عمل کردیم . اما امروزه ثابت شد که درعمل حکومت فقیه کارساز نیست وباید سراغ انواع دیگری از حکومت دینی رفت . مثلا آنچه شهید نوری طالب آن بود ویا شهید مدرس حکومت قانون اسلام بود ومجری آن میتواند غیر فقیه باشد مثلا فقهای شورای نگهبان در مجلس کلیه قوانین را نظارت میکنند اما ضرورتی تدارد که حتما در راس هرم فقیه باشد ونیروهای مسلح در اختیار ایشان ولذا اگر اجازه دهند ملت باید راه نوینی در حکومت اسلامی انتخاب بکند . پیروز باشید

این تحریف تاپیکه

ولی برای جواب به این مطلب

عقل یه بچه دو ساله هم میفهمه که رئیس و رهبر و ... باید یک نفر باشه

اگر بعضیا متوجه نشدن از خامیشون بوده یا ...

در هر صورت هر صورتی که بود شماها مشکل داشتید چون با اسلام مشکل دارید

امضای عبدالرحمن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۱۲, ۲۵/فروردین/۹۶
شماره ارسال: #62

با نام ویاد خدا
درود برشما وشب بخیر وتشکر
وجود رئیس درراس نظام کاملا درست است اما چرا فقیه باشد ؟وقتی قوانین اسلامی است وتنها اجرای آن مطرح است دیگر قوه مجریه وقضائیه آنهارا اجرا میکنند وجود رهبری فقیه ضرورتی ندارد ودرعمل هم می بینیم که چه مشکلاتی فراهم کرده است. 12 بار مردم رئیس جمهور تعیین کرده اند ومشکلی هم درکار نیست اما برای تعیین یک رهبر درمانده اند .27 سال است که گرفتار شده ایم وهنوز نمیدانیم که عاقبت چه میشود؟ اینها مشکلات ناشی از نظریه ولایت فقیه است که برخی از بزرگان بدان اشاره کرده اند وآبروی اسلام هم زیر سوال رفته است پیروز باشید وشب بخیر
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]