کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 7 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید برای خدا و دینش بمیرید؟
۱۶:۵۰, ۱۸/اردیبهشت/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/اردیبهشت/۹۰ ۲:۱۸ توسط سدرة المنتهی.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به پیشنهاد مدیر انجمن موضوع رو عوض کردم اگه سردرگم شدید شرمندم...

این تاپیک یه سوال و یک نظرخواهیه که در آخر خودم نتیجه گیری های ممکن رو براتون میگم و نظر شما روی نتیجه تاثیر داره لطفا صبور باشید و فکر کنید و پاسخ بدید متشکرم.
امروز داشتم یه متنی رو درباره سفیانی می خوندم هیچ ربطی هم نمی دمش به اینکه چون ظهور نزدیکه از سفیانی حرف میزنم...روایتی بود از حضرت علی(علیه السلام) که گفته بودند ایشان(سفیانی) هر که را که روی ایمانش پافشاری کند میکشد و هرکه نامش نام اهل بیت باشد را چه کودک و چه بزرگ در روغن داغی خواهد سوزاند بطوریکه خون مردم شروع به جوشیدن میکند و آه فرشتگان بلند میشود..از این برهه بگذزیم سفیانی که دستش به ایران نمیرسه تا جنایت کنه.

همچنین مجریان طرح 2012 بر این باورند که یک چهارم مردم دنیا با این قضیه مخالف هستند و کشتن اونها کار درستی هست و دستور دارند بعد از کسب قدرت به سرعت تمام مخالفان رو تفتیش عقاید و در صورت لزوم به قتل برسونن.

حالا خدایی نکرده....
فکر کنید که دو انتخاب دارید یا اینکه کشته بشید و هرگز به خدا کافر نشید حتی لفظا و یا اینکه با میل اونها رفتار کنید در این نظر سنجی تقیه و گفتن دروغ و نجات دادن جان رد هست...آیا قبول میکنید یا میمیرید؟
در ضمن به خانواده,معشوق ویا فرزندانتان هم فکر کنید که بعد شما چه داغی در دلشان است و چه اتفاقاتی برایشان می افتد...به نظر بقیه بچه ها هم عمل نکنید حرف دل خود را بزنید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 11 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۱۹, ۳۰/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #101
آواتار
دیگه هیچ انتخابی وجود نداره دوستان ، هیچ پرسشی ، هیچ بله و خیری! فقط یک راه باقی مونده ...
.
[تصویر: 6603089_595_768x562.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۰۲, ۱۳/اردیبهشت/۹۷
شماره ارسال: #102
آواتار
چه سوال سختی ، چه دو راهی ترسناکی ، وقتی پای جان در میان باشه آدم نمیدونه چه واکنشی نشون میده وقتی به این فکر میکنم که ممکنه شکنجه بشم مطمئن نیستم بتونم دوام بیارم اما از خدا میخوام که کمکم کنه تا شهادت رو با ایمان و اعتقاد کامل قلبی انتخاب کنم و لحظه ای خدا به حال خودم رهام نکنه . خدایا همه بنده هات رو که ذره ای محبت الهی در دل دارن رو اول پاکشون کن بعد خاکشون کن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا