کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق حضرت مهدی (عج ) {ثبت نام کربلا قسطی}
۱۹:۵۶, ۶/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/بهمن/۹۲ ۹:۰۸ توسط مسافـر کربلا.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله
.
[تصویر: Untitled_1.jpg]
.
آری كربلا ، زمزمه نام تو تسكين هر دردی است .

كربلا، نامت را كه برزبان جارى میکنم سيل اشك از ديدگانم جارى میشود.

نمیدانم و واقعا هم نمیدانم چه سرى دراین ميان نهفته است . در حيرتم كه كام جان تو از فرط تشنگى خشك خشك است ولى دل من از دورى روى تو و از زمزمه نام تو به ديدگانم فرمان سيل اشك میدهد و. . .
تو خود بگو چه رازى در اين ميان نهفته است؛

كربلا در آرزوى ديدار تو میسوزم و میسازم،

كربلا تو خود عنايتى كن و مرا به آستانت‏ بخوان،
.
عاشورا و کربلا مکتبی برای تربیت یاران حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و تشکیل سپاه حق و محکی ابدی شد تا هر روز و هر لحظه بسنجیم خودمان را؛ ایمانمان را؛ که مبادا به آنی از سپاه حق خارج باشیم.

بیش‌تر از یکسال پیش بود که هم‌پیمان شدیم در گردان‌ها تا هر روز برای هم دعا کنیم، تمرین خودسازی کنیم و الفبای شیعه بودن را مدام تکرار کنیم تا در تمرین انسانیّت و مسلمانی،در زندگی، عشق به اهل بیت را اشتباه تقریر نکنیم و امروز می‌خواهیم گامی، هرچند کوچک در بیشتر عملیّاتی کردن پیمان‌مان داشته باشیم.

می‌خواهیم با توکّل بر خدا، به تمرین شیعه بودن،تکرار عشق به اباعبدالله و مشق شمشیر در جبهۀ حقّ اخلاق و مسلمانی امام عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در راه کربلا ممارست کنیم که به‌ فرمودۀ رسول خدا(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم):
(( امام حسین(علیه السلام) چراغ هدایت و کشتی نجات است ))
.
و الطاف عنایت آقا این لیاقت را به «بیداری اندیشه» عنایت فرموده تا هر از چندگاهی سفیری در سرزمین عشق داشته باشیم.

با تلاش و همت دوستان ساز و کاری ترتیب داده شده تا بتوانیم با مبالغی که توسط خود اعضا جمع می شود با احیای سنت نیکوی قرض الحسنه، برای اولین بار (اولین سفر) ان شاالله سه نفر از بزرگوارانی که حضرت بطلبند (به قید قرعه) در نیمه اول اسفند راهی کربلا شوند و به این ترتیب صندوق قرض الحسنه حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) برای تسهیل در سفر کربلا (فعلا) راه اندازی شد.
البته برای این برنامه، ساعتها فکر و جلسه و مشورت داشتیم و برای اینکه بتوانیم این حرکت مقدس را ادامه بدهیم قوانینی را هم پایه ریزی کردیم ،که در ادامه خواهد آمد. این صندوق با همت خود اعضا راه اندازی شده و حرکت خواهد کرد (ان شاالله)
.
.
دو سطح همکاری در نظر گرفته ایم :
1. افراد می توانند در این صندوق سرمایه گذاری کنند،به این صورت که هر وقت که مایل بودند و به هر میزان در صندوق سپرده گذاری می کنند ،(مثلا ماهیانه 20 هزار تومان)،به این ترتیب عضو صندوق می شوند و در قرعه کشی شرکت خواهند کرد،هر گاه نام ایشان از طریق قرعه کشی انتخاب گردید هزینه سفر مقدس کربلا به ایشان پرداخت شده تا به صورت اقساط به صندوق بازگردانند . بدیهی است فقط مبلغ مازاد بر سپرده را برخواهند گردانید
( این کار هم پس اندازی است برای سفر کربلا و هم قرض الحسنه ای برای سفر کربلای مومنینی دیگر)
.
2. افراد می توانند به هر میزان که مایل بودند و در هر زمان،به عنوان هدیه به حساب صندوق پول واریز کنند،و این پولها جمع می شود و هر زمان که به این پول ها به مقدار هزینه سفر کربلا برسد ، به قید قرعه یک یا چند نفر (کربلا نرفته از اعضای تالار) انتخاب خواهد شد و ب (با همین پولهای هدیه شده به صندوق) به سفر کربلا خواهد رفت.
.

.
بزرگوارانی که در سطح اول همکاری می کنند ، باید الزاما به همین آی دی پیام داده تاریخ و مبلغ واریزی را اعلام نمایند
و در مورد سطح دوم نیازی به اعلام نیست.
بدیهی است که کسانی که در سطح اول قصد همکاری داشته باشند،اما اعلام نکنند،پولشان به عنوان سطح دوم دسته بندی می شود.
.
.
اما برای برای اولین بار یک شرایط خاص هم در نظر گرفته شده است ،
بدین صورت که هر فردی بخواهد (شرایطش را داشته باشد) می تواند برای قرعه کشی ثبت نام کند ودر اصل کسانی که اسم آنها از طریق قرعه کشی انتخاب میشود ، بدون سپرده گذاری عضو صندوق می شوند و به کربلا مشرف می شوند و به صورت قسطی پول را به صندوق بر می گردانند.

قوانین صندوق و شرایط ثبت نام و شرایط قرعه کشی و مدارک مورد نیاز جهت گرفتن این وام (قرض الحسنه) درفایل pdf زیر قابل دسترسی است.
..
لازم به ذکر است که سود مادی در این سپرده قرض الحسنه نخواهد بود . همچنین صندوق و خادم های آن ریالی نفع مادی نخواهند برد و البته نفع معنوی آنها در نزد حضرات معصومین (صلوات الله علیهم اجمعین) و در گاه احدیت (جل جلاله) خواهد بود ان شاء الله.
.
.
شماره حساب(کارت) صندوق:
6273-5313-0206-3468

بانک تجارت
.
.
.
.
هر کس که مایل به ثبت نام است و فایل pdf را خوانده و شرایط سفر (ازجمله داشتن 30 پست و ثبت نام در تالار قبل از تاریخ 92/8/1 و ....) را دارد.
در همین تاپیک با ذکر صلوات اعلام کند و حتما ، نام و نام خانوادگی خود را به همین آی دی پیام خصوصی کند.
این ثبت نام به مدت محدود انجام خواهد شد پس بشتابید.Smile
.
1- ؟؟؟؟

.
.
.
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به فضل اللهی قرعه کشی انجام شد .
کلیپ قرعه کشی:
http://www.aparat.com/v/5GeXg
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 14 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۳:۲۵, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #131
آواتار
بنده هم خدمت همه دوستان عزیز تبریک عرض میکنم. Angel
دیروز هم جای همه تان خالی... جلسه ساده ولی درعین حال با صفایی بود. در جوار حضرت عبدالعظیم....

دعا کنید تا بتوانیم این حرکت مقدس را ادامه دهیم...

کاش روزی همه با هم....Angel

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۵:۴۶, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #132
آواتار
دیگر حالی نمی ماند وقتی گذشته ات با آینده تبانی کرده باشد…
در وصف حالم همین سه کلمه کافیست : لبخندم درد میکند !
۱۶:۲۶, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #133
آواتار
تا که از جانب معشوق نباشد کششی
کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد..
[تصویر: 7.gif][تصویر: 7.gif][تصویر: 7.gif]
خب بحمدلله این بار گران هم به سر منزل مقصود رسید...
اجر برادرا و خواهرایی که پشت پرده زحمت ها کشیدند عند الله...
کسایی که رسیدن بین الحرمین هم چه خوش به سعادتشون...

[/font][font=Tahoma]
بودن تو جریان این پست خیلی خرابم کرد[تصویر: 7.gif]...اون قدر که دیگه فعلا بهتره برم...
به خدا می برم از شهر شما دل شوریده و دیوانه ی خویش
... در کنار شماها بودن خیلی زیبا بود...تو این تالار پا گذاشتن خیلی مقدسه...اتفاقا اتفاقها عجیبند...و آن شد که شد...
در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز
چه توان کرد که سعی من و دل باطل بود
دوش بر یاد حریفان به خرابات شدم
خم می دیدم خون در دل و پا در گل بود
بس بگشتم که بپرسم سبب درد فراق
مفتی عقل در این مسله لایعقل بود

حلالم کنید ...یا علی[تصویر: 7.gif]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۳۹, ۲۳/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/بهمن/۹۲ ۱۶:۴۰ توسط m.hossein.)
شماره ارسال: #134
آواتار
نقل قول:هرکس اسم این شهید متفکر( کسی که نام این لشکر رو انتخاب کرد) رو بگه یه جایزه گران بها پیش من داره

من این نقل بالای شما را نشنیده بودم اما تا آنجایی که می دانم شماره ی 27 را شهید بزرگوار حسن باقری و اسم محمد رسول الله(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) را جاویدان اثر حاج احمد متوسلیان انتخاب کرد.
درسته؟

البته اعلام کنم بنده ثبت نامی نیستم ولی ثبت نامی ها را دوست دارمWink
به دوستان عزیز و اساتیدی که اسمشان درآمد تبریک می گویم و اضافه می کنم: سوغاتی ما یادتون نره ، انواع سوغاتی های مادی و معنوی قابل پذیرش هستند.
در کل آرزوی سفری پر از موفقیت و پربار از توشه های معنوی و مادیWink برای عزیزان از درگاه خداوند مسئلت دارم.

نقل قول:کاش روزی همه با هم....[تصویر: angel.png]
البته اگه همه با هم بریم که تالار می خوابه ، اشکال نداره آقاسید شما رو نمی بریم و می کنیم مدیریت موقت تالار تا ما نیستیم شما امور تالار را رتق و فتق کنید، تا یه آب و جارو کنید ما بر می گردیم.
۱۶:۵۱, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #135
آواتار
گفتی آب و جارو....

ناگهان یادم افتاد، چه صفایی داشت آب و جارو کردن حیاط حرم حضرت ابالفضلHeartHeartHeart.... شاید لذت بخش ترین کار عمرم بود....

چند نفر بودیم فرش هارو جمع کرده بودیم و داشتیم حیاط را می شستیم که در اصل خودمان را
آن لحظاتی که مشغول جارو زدن بودم ..... چی بگم آخهSad
۱۸:۵۲, ۲۳/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #136
آواتار
بسم رب الحیدر
الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت علی بن ابیطالب(علیه السلام)

کاش در کوی یار جا می داشتم
کاش یه گوشه صحنش ...
بازم ما کربلایی نشدیم ...
باشه آقای خوبم ...
باشه اربابم ...
من که گفتم بدم آقا جون ...
من که گفتم ... رو سیاهتم ...
یعنی تو حرمت به اندازه یه ...
خدایا خودت می دونی وقتی که رفتم از تالار ...
بچه ها تو رو خدا دعا کنین زودتر فردا شه ...
پنجشنبه شه ...
شب زیارتی اربابم شه ...
شب جلسه هفتگی شه ...
دلم داره می ترکه ...
دلم هوای ذکر ارباب کرده ...
دلم کنج روضه عباس علی گیر کرده ...
تو را من چشم در راهم ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلامتی همه زائرای ارباب صلوات
[تصویر: phoca_thumb_m_AA1A821D8F9B-105.jpg]
۰:۳۶, ۲۴/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #137
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

عذرخواهی میکنم از دوستان بابت تاخیر در تبریک...

به همه ی دوستانی که اسمشون دراومده و ان شاالله زائر امام حسین (علیه السلام) میشن، تبریک میگم...

فقط وقتی اسم اول، جناب علمدار 133 در اومد، مثل همه اتون یاد حضرت عباس(علیه السلام) افتادم...

یه چیزی هست شاید گفتنش خالی از لطف نباشه... میدونم طولانیه اما حتما بخونیدش...

قرار شد متنی در مورد کربلا بنویسم... چندین بار دست به قلم بردم اما چیزی حاصل نشد...
نشد تا این که....
یه شهیدی تو اصفهان هست به نام علیرضا کریمی... 17 ساله...
معروف است که برای کربلا سر قبر ایشون دعا بشه...
قبل از عید دوستم اومده بود سرقبرش و یک ماه بعد رفت کربلا...
چند بار خواستم برم اما نشد... حتی یکی دو بار هم اومدم و گشتم ولی پیدا نکردم...
امروز( 14 مهر 92 ) قسمت شد رفتم گلستان شهدا... به ذهنم رسید که برم سر قبر ایشون و برای کربلا دعا کنم و همونجا یه متنی بنویسم...
رفتم سر قبرش...
من قضیه اشو نمیدونستم... بهش میگن مسافر کربلا...
شروع کردم چندخطی نوشتن...
صدای اذان (مغرب) بلند شد...
نمیدونم چرا یاد اون لحظه ای افتادم که تو حرم عباس (علیه السلام) بودم و نامه اسامی گردان حضرت عباس(علیه السلام) را مینوشتم... عجیب همون حس بود...

نشد متن را کامل کنم...
وقتی اومدم خونه در موردش که سرچ کردم اومد:

شهید علیرضا کریمی متولد 22 شهریور سال 1345 مقارن با ایام ماه مبارک رمضان در محله سیرجان اصفهان بدنیا آمد.بدلیل بیماری شدیدی که داشت پزشکان معتقد بودند که زیاد زنده نمی ماند.به طوری که در 4 سالگی کبد وی از بین رفته و دیگر امیدی به زنده ماندنش نبود. روزی سیدی سبزپوش به مغازه پدرش مراجعه کرده و بی مقدمه می گوید کار خوبی کردی که علیرضا را نذر آقا ابالفضل(علیه السلام) کردی.همین امروز سفره آقا ابالفضل (علیه السلام) را پهن کن و به مردم غذا بده، 3 مجلس روضه برای حضرت در حرمش نذر کرده ای که من انجام می دهم. سپس اسکناسی را جهت برکت کاسبی به پدر می دهد.آن روز بچه به طرز معجزه آسایی شفا می یابد به طوری که سال ها بعد قهرمان ورزش های رزمی می شود. در عملیات محرم در اثر اصابت گلوله خمپاره سر و دست و پای او مجروح می شود. بعد از پایان دوران مجروحیت به جبهه باز می گردد.فرمانده گردان امیرالمؤمنین(علیه السلام) به خاطر شجاعت و مدیریتی که علیرضا از خود نشان داده بود، مسئولیت دسته دوم از گروهان ابالفضل(علیه السلام) را به او می دهد. در آخرین دیدار با خانواده اش به مادر می گوید ما مسافر کربلائیم راه کربلا که باز شد بر می گردیم. در پایان آخرین نامه ای که فرستاد نوشته بود به امید دیدار در کربلا. در عملیات والفجر 1 هر دو پای علیرضا مورد هدف تیرهای عراقی قرار می گیرد و در جواب فرمانده اش که می خواهد او را به عقب بیاورد می گوید ، شما فرمانده ای برو بچه ها منتظرت هستند.علیرضا در حالیکه روی زمین افتاده و به سختی می خواست خودش رابه سمت تپه ها بکشاند، ناگهان یکی از تانک های عراقی به سرعت به سمت وی رفته و از روی پاهایش رد می شود.در اینجا فقط 16 ساله بود.16 سال بعد درست همان روزی که اولین کاروان به صورت رسمی عازم کربلا می شود پیکرش را در منطقه فکه شمالی پیدا کرده و شب تاسوعای حسینی به وطن باز می گردانند.به خواب مسئول گروه گروه تحفس لشکر امام حسین(علیه السلام) می آید و محل دفنش را هم می گوید. مردم در مسجد در دسته عذاداری کنار پیکرش تا صبح می مانند. صبح روز تاسوعا همراه با دسته سینه زنی در گلزار شهدای اصفهان او را به خاک می سپارند.
عکس شهید
برای شادی روحش صلوات با عجل فرجهم بفرستید و فاتحه ای قرائت کنید.
[تصویر: UpAon.jpg]

امضای Tolou
کیست که به خدا اعتماد کرد
و
پشیمان شد؟
...

۱:۲۶, ۲۴/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #138
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

منم سفرم و وقت سابق رو ندارم

فقط اومدم تبریک بگم و اینکه به مراسم رای گیری احترام میزارم و اعتراضی ندارم Big Grin

راستش اون موقع خیلی ناراحت شدم

میلاد با اون خنده ملیح یطور برخورد کرد گفتم حتما اسمم دراومده

خلاصش اینکه تا مدتی حالم گرفته بود

در واقع این خودخواهی منو میرسوند

در حالی که اگر ادعاشو داشتم باید به خواست حبیبم احترام میگذاشتم

الانم میگم هر چه از دوست رسد نیکوست

و من همچنان پررو تلاشمو میکنم برا چند ماه دیگه

ساقی‌! به روی‌ من درِ میخانه باز کُن
از درس و، بحث و، زهد و، ریا، بی‌ نیاز کُن

تاری‌ ز زلفِ خم خم خود، در رهم بنه
فارغ ز عِلم و، مسجد و، درس و، نماز کُن

داوود وار، نغمه زنان ساغری‌ بیار!
غافل ز درد جاه و نشیب و فراز کُن

بر چین حجاب از رُخ زیبا و زلف یار
بیگانه‌ام ز کعبه و مُلک حجاز کُن

لبریز کن از آن مِی‌ صافی‌، سبوی‌ من
دل از صفا، بسوی‌ بُت تُرکتاز کُن

بیچاره گشته‌ام ز غم هجر روی‌ دوست
دعوت مرا به جام می‌ چاره ساز کُن
۱۱:۴۲, ۲۴/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #139
آواتار
سلام و عرض ادب

شهد شیرین زیارت کربلا نوش جانتان
ان شاءالله به سلامتی برید و خدایی تر برگردید
و خدایی بمانید

خوش به سعادتتون
از الان اسم حقیر و خانواده م رو در سبد دعاهاتون قرار بدبدSmile

یا علی/ التماس دعا

امضای شیدا
۱۳:۱۷, ۲۴/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/بهمن/۹۲ ۱۳:۴۶ توسط Farzaneh.)
شماره ارسال: #140
آواتار
(۲۴/بهمن/۹۲ ۰:۳۶)طلــوع نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم

عذرخواهی میکنم از دوستان بابت تاخیر در تبریک...

به همه ی دوستانی که اسمشون دراومده و ان شاالله زائر امام حسین (علیه السلام) میشن، تبریک میگم...

فقط وقتی اسم اول، جناب علمدار 133 در اومد، مثل همه اتون یاد حضرت عباس(علیه السلام) افتادم...

یه چیزی هست شاید گفتنش خالی از لطف نباشه... میدونم طولانیه اما حتما بخونیدش...

قرار شد متنی در مورد کربلا بنویسم... چندین بار دست به قلم بردم اما چیزی حاصل نشد...
نشد تا این که....
یه شهیدی تو اصفهان هست به نام علیرضا کریمی... 17 ساله...
معروف است که برای کربلا سر قبر ایشون دعا بشه...
قبل از عید دوستم اومده بود سرقبرش و یک ماه بعد رفت کربلا...
چند بار خواستم برم اما نشد... حتی یکی دو بار هم اومدم و گشتم ولی پیدا نکردم...
امروز( 14 مهر 92 ) قسمت شد رفتم گلستان شهدا... به ذهنم رسید که برم سر قبر ایشون و برای کربلا دعا کنم و همونجا یه متنی بنویسم...
رفتم سر قبرش...
من قضیه اشو نمیدونستم... بهش میگن مسافر کربلا...
شروع کردم چندخطی نوشتن...
صدای اذان (مغرب) بلند شد...
نمیدونم چرا یاد اون لحظه ای افتادم که تو حرم عباس (علیه السلام) بودم و نامه اسامی گردان حضرت عباس(علیه السلام) را مینوشتم... عجیب همون حس بود...

نشد متن را کامل کنم...
وقتی اومدم خونه در موردش که سرچ کردم اومد:

[/font]
[font=B Zar]شهید علیرضا کریمی متولد 22 شهریور سال 1345 مقارن با ایام ماه مبارک رمضان در محله سیرجان اصفهان بدنیا آمد.بدلیل بیماری شدیدی که داشت پزشکان معتقد بودند که زیاد زنده نمی ماند.به طوری که در 4 سالگی کبد وی از بین رفته و دیگر امیدی به زنده ماندنش نبود. روزی سیدی سبزپوش به مغازه پدرش مراجعه کرده و بی مقدمه می گوید کار خوبی کردی که علیرضا را نذر آقا ابالفضل(علیه السلام) کردی.همین امروز سفره آقا ابالفضل (علیه السلام) را پهن کن و به مردم غذا بده، 3 مجلس روضه برای حضرت در حرمش نذر کرده ای که من انجام می دهم. سپس اسکناسی را جهت برکت کاسبی به پدر می دهد.آن روز بچه به طرز معجزه آسایی شفا می یابد به طوری که سال ها بعد قهرمان ورزش های رزمی می شود. در عملیات محرم در اثر اصابت گلوله خمپاره سر و دست و پای او مجروح می شود. بعد از پایان دوران مجروحیت به جبهه باز می گردد.فرمانده گردان امیرالمؤمنین(علیه السلام) به خاطر شجاعت و مدیریتی که علیرضا از خود نشان داده بود، مسئولیت دسته دوم از گروهان ابالفضل(علیه السلام) را به او می دهد. در آخرین دیدار با خانواده اش به مادر می گوید ما مسافر کربلائیم راه کربلا که باز شد بر می گردیم. در پایان آخرین نامه ای که فرستاد نوشته بود به امید دیدار در کربلا. در عملیات والفجر 1 هر دو پای علیرضا مورد هدف تیرهای عراقی قرار می گیرد و در جواب فرمانده اش که می خواهد او را به عقب بیاورد می گوید ، شما فرمانده ای برو بچه ها منتظرت هستند.علیرضا در حالیکه روی زمین افتاده و به سختی می خواست خودش رابه سمت تپه ها بکشاند، ناگهان یکی از تانک های عراقی به سرعت به سمت وی رفته و از روی پاهایش رد می شود.در اینجا فقط 16 ساله بود.16 سال بعد درست همان روزی که اولین کاروان به صورت رسمی عازم کربلا می شود پیکرش را در منطقه فکه شمالی پیدا کرده و شب تاسوعای حسینی به وطن باز می گردانند.به خواب مسئول گروه گروه تحفس لشکر امام حسین(علیه السلام) می آید و محل دفنش را هم می گوید. مردم در مسجد در دسته عذاداری کنار پیکرش تا صبح می مانند. صبح روز تاسوعا همراه با دسته سینه زنی در گلزار شهدای اصفهان او را به خاک می سپارند.
عکس شهید
برای شادی روحش صلوات با عجل فرجهم بفرستید و فاتحه ای قرائت کنید.
[تصویر: UpAon.jpg]

بسم الله
با عرض سلام
ابتدا به دوستان گرامی تبریک میگم و ازشون التماس دعا دارم...
نمیدونم چیجوری بنویسم ....
چندوقت پیش بود با طلوع گرامی داشتم صحبت میکردم داشتم درمورد کربلا میگفتم از دلتنگیم از اینکه پدرو مادر عزیزم راضی نیستن و میترسن که برم کربلا از این میگفتم که تا پدر و مادر عزیزم راضی نشن نمیتونم برم کربلا اون روز دقیقا روزی بود که طلوع گرامی این شهید رو بهم معرفی کردن اون روز گشتم عکسشو پیدا کردم همین عکس بود راستش قبلا هم توی یه فایل صوتی درمورد این شهید شنیده بودم اما اسمشو نمیدونستم فقط شرح حالشو میدونستم....
من عاشق شهدا هستم عاشق دایی شهیدم که ندیدمش اما هر روز روزمو با نگاه به عکسش یا یه فاتحه براش شروع میکنم از اون روز این شهید شد مثل دایی مصطفی گلم هر روز روزمو با فاتحه براشون شروع میکردم ....
اصلا نفهمیدم چی شد هنوزم باورم نشده که با اینهمه سدهایی که برای کربلا رفتنم وجود داشت الان همین امروز کربلا رفتنم جورشده خداروهزاران بارشکر پدرومادر عزیزم رضایت دادن و حتی خودشون دارن منو میفرستن کربلا....
البته تا ان شاء الله حرم آقا امام حسین رو با چشمام نبینم تا نرم بین الحرمین باورم نمیشه
همین امروز هم توی اداره گذرنامه عکس شهید کریمی دستم بود و زل زده بودم بهش و داشتم باهاش در مورد جور شدنم کربلا درد ودل میکردم...
اینا رو همه رو گفتم که از این شهید بزرگوار گفته باشم.....
ببخشید ک خیلی نوشتم و وقتتون رو گرفتم....

اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعا

امضای Farzaneh
باید فقط پیله کرد به خدا

زیرا فقط با او می توان پروانه شد
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]