کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
 • 5 رای - 5 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
شبکه های ماهواره ای فارسی (تاپیک بررسی جامع)
۱۱:۳۵, ۲۲/اردیبهشت/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/تیر/۹۳ ۳:۲۵ توسط Havbb 110.)
شماره ارسال: #1
آواتار
درسالهای اخیربافراگیرشدن امکان دریافت برنامه های ماهواره ای ازطریق تلویزیونهای معمولی درمنازل؛ بسیاری ازشبکه های تلویزیونی به خانواده پرطرفدارپخش ماهواره ای پیوسته اند.
درحال حاضرهرفردمی تواند به راحتی وتنها با دراختیارداشتن یک دستگاه رسیور صدها شبکه تلویزیونی مختلف رادرهرلحظه مرور و شبکه دلخواه خودرا انتخاب نماید.
اغلب این برنامه هامتعلق به شبکه های تلویزیونی خصوصی هستندکه باکمترین امکانات فنی تولیدمیشوند.
بااینحال درگستره شبکه های قابل دریافت ازطریق ماهواره بسیاری ازکشورهای جهان برنامه های شبکه های دولتی ونیمه خصوصی خودراکه باامکانات کاملا حرفه ای تولیدوپخش میشوندازاین طریق نیزدراختیاربینندگان ومخاطبین جهانی قرارداده اندواز طرف دیگر شبکه های خصوصی کوچک هم هرروز به مدد تکنولوژی جدید شکلی جذابتر وحرفه ای تر به خود میگیرند.


جالب است بدانیم درحال حاضربیش از100شبکه ماهواره ای فارسی زبان ازسوی مخاطبین خودکه میتوانندشامل بسیاری ازبینندگان کشورهای ایران افغانستان وتاجیکستان درسراسرجهان باشد قابل دریافت وبهره برداری است که ازاین میان حدود 40 شبکه (بااحتساب شبکه های سراسری واستانی) مربوط به صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است.

همانطورکه اشاره شد یکی ازمهمترین ابزارهای جنگ نرم که برای بی ثبات سازی نظام جمهوری اسلامی طراحی شده است.گسترش هدفمند همین شبکه های ماهواره ای است.
مراکزاصلی این شبکه هااغلب درسه کشورآمریکا انگلستان وآلمان مستقر هستند.

طبق آمارهای غیررسمی درحال حاضر بیش از 6 میلیون گیرنده ماهواره ای غیرمجازدرکشورفعال است!!!
که استفاده کنندگان از آنها می توانند به راحتی از حدود 18 هزار شبکه ماهواره ای جهانی به تماشای بیش از3000 شبکه تلویزیونی که درداخل کشورقابل دریافت است بنشینند!!!


در یک محاسبه سرانگشتی به راحتی مشخص می شود که در حال حاضر ازاین 3000 شبکه بطورتخصصی حدود400 شبکه به موسیقی 80 شبکه به تبلیغات مدولباس وغیره 300 شبکه به تبلیغ ادیان مختلف منجمله ادیان ساختگی وتفکرات انحرافی و250 شبکه به پخش برنامه های مبتذل پورنو اختصاص دارند مابقی شبکه هانیزبه مسائل مختلف ازجمله موضوعات سیاسی اجتماعی خبری وغیره بطور تخصصی ویا ترکیبی از برنامه های مختلف میپردازند

مجلس نمایندگان آمریکا ( والبته دولت انگلیس ) باتخصیص بودجه های هنگفت که هیچ وقت رقم واقعی آنهاافشانمی شودبا توسعه شبکه های ماهواره ای فارسی زبان متعدد بطورمستقیم تلاش میکندتا درامورداخلی کشورمداخله نماید.
میزان این بودجه طبق آمارهای ارائه شده (که یقینا بخشی از آمارهای واقعی را شامل می شود )طی سالهای اخیرازرشدچشمگیری برخورداربوده بطوریکه درسالهای 1997و1998و 2007به ترتیب 6/26و7/26و5/43میلیارددلاربوده وازآن پس نیزتاکنون به حدوددوبرابرافزایش یافته است!
.
.
.
ادامه دارد.....
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۳۶, ۲۲/اردیبهشت/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/اردیبهشت/۹۰ ۱۹:۳۶ توسط MESSENGER.)
شماره ارسال: #2
آواتار
مهمترین اهداف وکارکردهای شبکه های ماهواره ای

دستگاه های جاسوسی آمریکاوانگلیس والبته درراس آنهارژیم صهیونیستی با طراحی ناتوی فرهنگی ازطریق رسانه های مختلف ازجمله شبکه های ماهواره ای اهداف مختلفی راطراحی کرده اندکه برخی ازمهمترین آنها در یک استراتژی بلند مدت عبارت است از:

- انزوای سیاسی امنیتی واقتصادی جمهوری اسلامی

- جلوگیری ازالگوشدن ایران اسلامی برای دیگرکشورهابخصوص کشورهای منطقه

- تضعیف بنیان های هویت سازایران اسلامی

- به چالش کشیدن ثبات وامنیت اجتماعی اقتصادی وسیاسی درایران

- تضعیف وحدت ملی بخصوص وحدت اقوام ومذاهب درایران

- گسترش وترویج تفکرات الحادی درعرصه دین و باور جوانان

- سوژه سازی درحوزه مباحث حقوق بشر

- تحت تاثیرقراردادن موضوع هسته ای درجامعه

- گسترش بی اعتمادی جامعه نسبت به مسولین

- توجیه مداخله موسوم به بشردوستانه! درامورداخلی وخارجی ایران

- تحریک وگشترش برخی تنش های قومی

... و درنهایت براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران

درحال حاضربسیاری ازشبکه های ماهواره ای فارسی زبان درحال توسعه ویاگسترش خود هستند.
ازطرفی بگوش میرسدبرخی شبکه هانیزدرحال برنامه ریزی برای راه اندازی بخش فارسی خودمیباشند.
به عنوان مثال اعلام شده شبکه بی بی سی فارسی به زودی پخش برنامه های خود را بطور 24 ساعته خواهد نمو دو نیز: شبکه ترک زبان TRT شبکه آلمانی ِ DW شبکه EURO NEWS ، شبکه فرانسویFRANCE24 و شبکه STARبه مدیریت رابرت مرداک غول بزرگ رسانه ای!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۲۰, ۲۳/اردیبهشت/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/اردیبهشت/۹۰ ۲۳:۵۸ توسط MESSENGER.)
شماره ارسال: #3
آواتار
اهداف برنامه های شبکه های ماهواره ای را در حوزه جنگ نرم والقای تدریجی پیام به مخاطب ( خانواده ) میتوان بطور کلی در چهار بخش زیر با رویکردهای مشخص و کاربردی تر بررسی کرد که برای نمونه در هر بخش به نام تعدادی از فعالترین شبکه های ماهواره ای نیز اشاره می شود:

1- حوزه سیاسی وباهدف:
- ایجاد فاصله میان مردم ومسئولین نظام
- تفرقه انگیزی در جامعه وایجاد درگیریهای قومی ونژادی
- طرح ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی
- گسترش تفکرات سکولاریستی در جامعه


مهمترین شبکه های فارسی در این حوزه عبارتند از :
- صدای آمریکا
- بی بی سی فارسی
- اندیشه
- پارس
- صدای آزادی
و ....


2- حوزه ادیان ومکاتب با هدف :
- تبلیغی
- شبهه افکنی
- گسترش تفرقه های مذهبی


مهمترین شبکه های فارسی در این حوزه عبارتند از :
شبکه نور
– شبکه نجات
– شبکه ست سون
- شبکه ساپرم ماستر
– شبکه محبت
و...


3- حوزه نظام خانواده با هدف :
- ایجاد انحراف در نوع ارتباطات داخلی خانواده
- کم رنگ نمودن نقش دین واخلاق در خانواده
- زمینه سازی استقلال کاذب در فرزندان
- گسترش فرهنگ باهم زندگی کردن به جای ازدواج
- کم رنگ نمودن نقش واحترام والدین در خانواده
- گسترش تجمل گرایی وفرهنگ مصرف


مهمترین شبکه های فارسی در این حوزه عبارتند از :
- شبکه فارسی وان
- شبکه های من وتو
– شبکه های متعدد تی وی شاپینگ
- شبکه جیم کلاسیک
- شبکه پی ام سی فامیلی
و...


4- حوزه هویت وخود باوری در جوانان با هدف:
- ایجاد وگسترش انحرافات اعتقادی واخلاقی در جوانان
- گسترش فساد وبی بندوباری در میان جوانان
- گسترش گروه های ضد اخلاقی واشاعه انحرافات جنسی
- عدم تعهدو پایبندی به مسئولیتهای اجتماعی


مهمترین شبکه های فارسی در این حوزه عبارتند از :
- شبکه های مختلف موسیقی مبتذل همچون شبکه پی ام سی ؛ فور ؛ جیم وغیره – شبکه های متعدد پو*ر*نو همچون وان ؛ یوروتیک 1 ؛ استار ؛ 121 ؛ نوستراداموس ؛ پلی تی وی ؛ فری چانل
و فیلم ها وسریالهای متعدد در شبکه های مختلف با اهداف خاص و...


متاسفانه اگر چه هیچ نظر سنجی دقیقی در دست نیست اما بررسی های میدانی نشان می دهد:
این شبکه ها تاکنون درجذب مخاطب نیز تا حدود زیادی موفق عمل بوده اند.
امروزه رسانه رارکن چهارم دموکراسی مینامند و اگر قراراست بااین هجمه رسانه ای مقابله جدی صورت گیردلازم است مدیران صداوسیماکه تنهامتولی رسانه (تلویزیون وماهواره )درکشورهستندبابرنامه ریزی دقیقتر و حساب شده تری عمل کنند.

منبع : http://www.hafteghlim.blogfa.com
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۴۱, ۶/آبان/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
[تصویر: newfun.ir_28870_247-300x248.jpg]
دشمن از ابزار های مختلفی برای تهاجم فرهنگی و آندلسی کردن شیوه زندگی مردم استفاده میکند. ما قصد داریم طی یک مقاله چند قسمتی به بررسی این ابزار ها و چگونگی استفاده دشمن از آنها بپردازیم.ابزاری های مثل :

 1. شبکه های ماهواره ای
 2. فیلم های سینمایی
 3. انیمیشن و کارتون
 4. بازی های رایانه ای
 5. اسباب بازی و عروسک
 6. موسیقی ضد فرهنگی( و زیرزمینی)
در اولین قسمت از این مقاله به سراغ بررسی شبکه های ماهواره ای میرویم که پیشنهاد میکنم حتماً تا آخر مقاله را مطالعه بفرمایید
با پشت سر گذاشتن جنگ جهانی دوم ، نظام سلطه به دنبال روش های مطمئن تر و کم هزینه تری برای سلطه بر کشور ها بود. روشی که به جای روحیه مقاومت و استکبارستیزی در میان ملت ها به ترغیب مردم جهت قدم برداشتن در مسیر مورد نظر استعمارگران بپردازد.گرچه نادیده گرفتن مقوله جنگ برای کشور های استعمارگر هنوز امری بعید به نظر میرسد ــ با توجه به اشغال عراق و افغانستان ــ می بینیم که در تصرف افکار و اذهان و تغییر سلایق ، جنگ بی پایانی در عرصه فرهنگی شکل گرفته است که به آمریکایی کردن سبک زندگی مردم می پردازد و استحاله فرهنگی و مذهبی به ویژه در جوانان با سلاح اقناع و ابزار رسانه ها ، مقدمات تسخیر جهان ، بدون جنگ و خونریزی را فراهم نموده است. با توجه به تنوع و گستردگی کمی و کیفی این ابزار ها در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره می شود :
۱ ) شبکه های ماهواره ای
شبکه های ماهواره ای از مهمترین ابزار های تهاجم فرهنگی است. با ورود ماهواره به عرصه مصارف فرهنگی از اواخر دهه شصت و بعد از اتمام جنگ تحمیلی ، به تشدید برخی ناهنجاری های ارزشی و فرهنگی کمک کرد. قبل از آن و در وطول دهه شصت برخی از برنامه های تلویزیونی کشورهای همسایه در بعضی شهر های نزدیک مرزی و توسط انتن های خیلی بلند دریافت میشد. در دهه هفتاد با ورود قاچاق انواع تجهیزات ماهواره ای حجم دریافت این کانال ها به سرعت افزایش یافت و به مناطق مرکزی کشور سرایت کرد. دهه هشتاد و درسال های اخیر و با استفاده از تجهیزات میزان دریافت این کانال ها افزایش یافت. برآورد اولیه نشان می دهد که در فضای اقلیمی ایران حدود ۲۰۰۰۰ شبکه تلویزیونی قابل دریافت است و البته دارندگان تجهیزات ماهواره ای برنامه های حدود ۲۰۰۰ شبکه را دنبال می کنند و سایر شبکه ها به دلایل گوناگون از جمله عدم جذابیت، بیگانگی با زبان و… مورد توجه جدی نیستند . در زیر به بررسی چند شبکه مهم که در بین ایرانی های دارنده تجهیزات ماهواره ای مخاطبانی دارند می پردازیم:
[تصویر: 4d9853ac143178cb0c542370661939be-203x300.jpg] [تصویر: 399px-Rupert_Murdoch_-_WEF_Davos_2007-199x300.jpg]
۱٫۱ شبکه تلویزیونی فارسی وان
شبکه تلویزیونی فارسی توسط گروه سعد محسنی (موبی) – که یک افغانی و بهائی مقیم استرالیاست– با همکاری و مشارکت شبکه جهانی استار در سال ۲۰۰۹ تأسیس شد.
قابل ذکر است موبی ، قبل از تأسیس فارسی وان ، شبکه تلویزیونی طلوع ، لمر (به زبان پشتونی) ، رادیو آرمان، استودیو موسیقی باربد موزیک و … را راه اندازی کرده است که مخاطب اصلی آن ها مردم افغان هستند.
فارسی وان با ترجمه فیلم ها و سریال های تلویزیونی سعی میکند بخشی از مخاطبان ایرانی و فارسی زبان را به خود جذب نماید. دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ و دفتر فروش و بازاریابی اش در دبی قرار دارد.
فیلم ها و سریال های همچون آشنایی با مادر ، خواهر دوست داشتی من ، همسر من بی نظیره ، رویای شیشه ای ، همسایه ها ، افسانه افسونگر، سفری دیگر، دارما و گریگ ، ققنوس ، ویکتوریا و …. مخاطبانی پیدا کردند که دوست داشتند به تعقیب داستان بپردازند و خود را به آخر ماجرا برسانند ولی قصه این فیلم ها چی بود؟
در سریال « ویکتوریا»، مخاطب ایرانی، زنی را به عنوان قهرمان داستان می پذیرد که با همسر و فرزندانش زندگی میکند. ویکتوریا بعد از سال ها زندگی مشترک با همسرش درمیابد که شوهرش با دستیارش رابطه دارد… . در این میان کشف می شود که ویکتوریا نیز با پسر جوانی به نام ژرونیمو ارتباط نامشروع دارد… .
پسر ویکتوریا نیز از قافله عقب نمی ماند و با دوست مادرش رابطه جنسی برقرار می کند و دختر بزرگ ویکتوریا از مردی باردار است و دختر کوچکش هم مورد تجاوز مردی دیگر قرار می گیرد.
در فیلم « در جست وجوی پدر» پسر بچه ای شش ساله به نام « فریجولیتو» که همراه مادر ۲۲ ساله اش مارگاریتا ــ خواننده یک کافه ــ زندگی می کند و در جست و جوی پدر واقعیش می باشد که در این میان پزشک بیمارستانی به نام ایگناسیو به فریجولیتو و مادرش محبت می کند و … آخر داستان کشف می شود که مارگاریتا وقتی ۱۵ ساله بوده توسط همین ایگناسیو مورد تجاوز قرار گرفته و محصول این ارتباط نا مشروغ پسر بچه ای حرام زاده است به نام فریجولیتو!
در فیلم « همسایه ها » جسیکا ،‌کارمند بنگاه معاملاتی رادلف، دوست دارد خانه رویایی(آپارتمان رویایی) داشته باشد. اسکار راننده جوان تاکسی به وی پیشنهاد میکند که او را به محل کارش برساند و جسیکا در راه از رویاهایش برای اسکار تعریف می کند و اسکار به وی قول میدهد اگر در مسابقه بخت آزمایی برنده شود و جسیکا به پیشنهاد ازدواج وی جواب مثبت بگوید، اسکار آن خانه رویایی را خواهد خرید…
از طرف دیگر جسیکا مورد توجه رادلف ، رئیسش نیز می باشد… رادلف معشوقه دیگری دارد به نام تاتیانا و تاتیانا به طور تصادفی سوار ماشین اسکار می شود و اسکار که در مسابقه بخت آزمایی برنده شده ، پی به اختلاف رادلف و تاتیانا می برد و این بار دوست دارد با تاتیانا رابطه داشته باشد و جسیکا را فراموش می کند…
فیلم ها و سریال هایی که فارسی وان پخش میکند محتوای اصلی و اساسی آن ها خیانت در خانواده است ، هم مرد به زن و هم زن به شوهرش خیانت می کند و از این خیانت ، قبح زدایی می شود ، فرزندان، حرام زاده و در بسیاری موارد و در صورت اقتضای سنی خود اسیر این روابط نامشروع خارج از نظام خانواده هستند و جالب اینکه افراد به این مسئله کمترین واکنشی را نشان نمی دهند و راحت از کنار آن می گذرند و این خیانت را طبیعی می پندارند.
راستی چرا فارسی وان ، این گونه فیلم ها را که محتوی اصلی آن خیانت هست ، برای مخاطب ایرانی نشان میدهد ؟ آیا قصدش شکستن حریم و نظام خانواده ایرانی و یا حداقل ایجاد شک و بدبینی در بین اعضای خانواده نسبت به هم نیست؟
جالب است بدانیم فارسی وان با پیوستن به گروه رسانه ای استار ، تحت قیمومیت شرکت نیوز کورپوریشن قرار گرفته است که رئیس آن رابرت مردخای ( مرداک) ، صهیونیست مقیم استرالیا و شیطان رسانه ای دنیاست و میدانیم که (سعد محسنی ، مدیر فارسی وان یک بهائی است) و با صهیونیست ها روابط تنگاتنگی دارند
[تصویر: 1-300x120.jpg]
۲٫۱ شبکه تلویزیونی من و تو
من و تو شبکه تازه تأسیسی است که از عمر آن چندی نمی گذرد و از لندن پخش میشود بسیاری آن را فارسی وان دو می پندارند. درحالی که تلاش لندن تا سال گذشته عمدتاً به بخش برنامه های سیاسی و ضد مذهبی و ضد شیعی برای مخاطبان ایرانی محدود میشد ، ولی مدتی است سیاست گذاران جنگ نرم در لندن با چرخشی معنادار به سراغ برنامه هایی با پوشش سرگرمی رفته اند.
استفاده تمام عیار از تمام ظرفیت های تصویری از کارتون تا فیلم سینمایی ، با پوشش تمام گروه های سنی از کودک تا بزرگسال ، که با ایجاد کانال های متعدد سرگرمی و موسیقی دنبال میشود، در دستور کار این برنامه راهبردی قرار دارد.
شبکه «من و تو» که ظاهراً یک خواننده زن ایرانی گرداننده آن است، برای تغییر گروه ها مرجع به سمت خواننده ها و … وتحمیل مفاهیم نرم خاص ، اهداف صاحبان خود را دنبال می کند.
عادی سازی و همراهی کلماتی مانند «آب» و «شراب» ، «بهائی» و «مسلمان» و مفاهیمی از این دست در آگهی ها قبل از آغا‍ز پخش این شبکه یا همراه کردن مفاهیمی مانند « مذهبی» و «خرافی» از سوی دیگر ، نمایش آشکار کار ویژه اصلی پروژه جدید در عادی سازی مفاهیم غیر دینی ، ترویج اباحه گری و دین زدایی است.پروژه آندلسی کردن ایران، مهمترین هدف این شبکه می باشد. به نظر میرسد با فعالیت این شبکه، ذائقه مخاطبان ایرانی از شبکه فارسی وان به سمت برنامه های این شبکه تغییر جهت پیدا کرده است.
[تصویر: VOA-300x201.jpg]
۳٫۱ شبکه فارسی صدای آمریکا ( VOA )
[/b]
شبکه فارسی صدای آمریکا (VOA) نخستین بار از نوامبر ۱۹۷۹ ( آبان ۱۳۵۷ شمسی) با روزانه نیم ساعت پخش رادیویی آغاز به کار کرد. پخش تلویزیونی برنامه ها نیز از اکتبر ۱۹۹۶ ( مهر ۱۳۷۵ ) تحت عنوان شبکه خبری فارسی صدای آمریکا آغاز شد.

این شبکه هر روز به مدت ۶ ساعت برنامه پخش میکند و در اغلب موارد با بهره برداری از شیوه های عملیات روانی به شایعه پراکنی ، القای ناکارآمدی، برچسب زنی ، شانتاژ، دروغ پراکنی و … علیه نظام اسلامی، فعالیت میکند. کانال تلویزیونی مزبور در ایام اغتشاشات بعد از انتخابات ۱۳۸۸ از مهمترین رسانه هایی بود که با انواع شگردها سعی در داغ نگهداشتن التهابات داشت. جالب است بدانیم اکثر مجریان و گردانندگان این شبکه ، از بهائیان مقیم آمریکا هستند.

[تصویر: bbc_persia_april2009a-300x225.jpg]
[b]۴٫۱ شبکه بی.بی.سی.فارسی (BBC persian)
شبکه تلویزیونی بی.بی.سی.فارسی، حدود شش ما قبل از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را شروع کرد و همان اوایل توانست به مدد مجریانی که اغلب خبرنگاران و روزنامه نگاران جوان سال های اخیر مطبوعات ایران بودند، بیشتر از سایر شبکه های ماهواره ای مورد توجه قرار گیرد. این شبکه که مورد حمایت رسمی وزارت امورخارجه بریتانیا و سرویس امنیتیMI6 است ، در طول ایام انتخابات تلاش کرد با ارائه گزارش ها و تحلیل ها و خبر ها در افزایش تنش در جامعه ایرانی بپردازد و همواره با استفاده از شیوه های روانی بر ذهن مخاطب ایرانی تأثیر سؤ بگذارد.شبکه یاد شده در فتنه سال ۸۸ با افزایش ساعات پخش برنامه های خود نقش زیادی در التهاب آفرینی و دامن زدن به ناآرامی و اغتشاشات خیابانی ایفا کرد.یادمان باشد که گردانندگان شبکه بی.بی.سی فارسی اصلاح طلبانی هستند که از کشور خارج . با همکاری کشور استعمارگر انگلستان به دشمنی با ملت خود برخاستند.
شبکه های فوق تنها نمونه هایی از کانال های ماهواره ای بودند که به صورت خلاصه مورد اشاره واقع شد و بدیهی است برای تبیین بهتر و بیشتر ، بایستی جداگانه به این موضوع پرداخت
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۰۸, ۲۸/آذر/۹۰
شماره ارسال: #5
آواتار
مدیر شبکه آی سی سی با اشاره به دست های پشت پرده که شبکه های ماهواره ای را به شدت حمایت و تقویت می کنند گفت: «شبکه هایی که شما می بینید به این شدت و گستردگی برنامه های مختلف تولید و پخش می کنند بودجه های کلان و دست های غیبی آنها را حمایت می کنند.»
مدیر این شبکه افزود: «این شبکه ها اهداف خاصی را دنبال می کنند که بینندگان خود از آنها به خوبی آگاهند باید برای شما سوال باشد که چگونه ممکن است یک شبکه با این همه هزینه که برای تولید و پخش برنامه ها وجود دارد بدون پشتیبانی دست های غیبی می تواند به حیاط خود ادامه دهد؟»
وی با هشدار به بینندگان این شبکه ها تصریح کرد: « این شبکه ها هدف خاصی را دنبال می کنند تا به نقطه ای که می خواهند برسند و در مقطع زمانی خاص چهره های واقعی خود را به مردم نشان خواهند داد!» به گزارش سرویس فر هنگی جام نیوز؛مدیر این شبکه اظهار داشت: «مردم باید متوجه باشند ریشه اصلی این شبکه ها که این گونه عرض اندام می کنند از کجا آب می خورد. برخی از شبکه ها ماهانه دو سه برابر خرج سالانه دیگر شبکه ها هزینه می کنند همه می دانند که به کجا ها وصل هستند.» به راستی چهره های پشت پرده این شبکه های پربیننده چه کسانی هستند ؟؟ چرا هیچ کس آنها را نمیشناسد ؟؟ در آمریکا و دیگر کشورها مردم دسترسی به مدیر شبکه و یا مدیر پکیج ها دارند و با یکدیگر تعامل دارند اما در خصوص شبکه های فارسی زبان جدید اینگونه نیست ؟؟ و بدون هیچ نام نشانی روی ایر میروند و به کار مشغول میشود ؟؟؟؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  طرح نفوذ از درون با شبکه های ماهواره ای مذهبی (بحث و بررسی) وحید110 16 17,523 ۱/آذر/۹۳ ۶:۰۴
آخرین ارسال: Havbb 110
Information بررسی پیامدهای گسترش شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان بر هویت mahdy30na 11 4,141 ۷/شهریور/۹۳ ۲۲:۵۱
آخرین ارسال: mahdy30na
  آیا صراط "شبکه ی ماهواره ای امام حسین" مستقیم است ؟؟؟ آدم 15 10,999 ۱۶/اردیبهشت/۹۳ ۱۶:۱۸
آخرین ارسال: عالم مقدس لاهوت
Lightbulb درخشش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در شب اربعین عبدالرحمن 2 1,800 ۴/دی/۹۲ ۱۰:۵۷
آخرین ارسال: aboutorab
Exclamation انجمن حجتیه در شبکه‌های ماهواره‌ای عبدالرحمن 5 3,692 ۲۷/مهر/۹۲ ۲۰:۱۳
آخرین ارسال: Havbb 110
  شبکه ماهواره ای «فارسی 1» و اهداف آن SAEED_KOSAR 115 46,842 ۵/فروردین/۹۱ ۲۰:۵۹
آخرین ارسال: فدايي ولايت
  شبکه ماهواره ای زمزمه K-1 12 7,377 ۲۷/دی/۹۰ ۱:۰۰
آخرین ارسال: طالب نور

پرش در بین بخشها:


بالا