کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه میخ طویله به شما یکی هم به خودم!!!
۱۸:۴۲, ۲۹/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۱۳:۵۶ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

میخواستم یه انتقاد کلی داشته باشم

تیر و ترکش هاشو قبلا نوش جان کردم هم در این تالار و هم جاهای دیگه

یه ارسالی اینجا داشتم که چندان جدی گرفته نشد تصمیم گرفتم تاپیکش کنم

[تصویر: MiiKH.jpg]

امام خمینی در اول دی 62 یک سخنرانی داشتند (دانلود مستند)

قسمتی از سخنرانی اینه

.... من نمی‏گویم به ما خسارت وارد نشد، اما ارزش ندارد که انسان ارزش انسانی خودش را، ارزش اسلام را حفظ بکند؟؟(سوالی بود) ولو اینکه شهید هم می‏داد. البته پیغمبر هم شهید داد، انبیا هم همین طور. سیره انبیا بر این معنا بوده است، سیره بزرگان بر این معنا بوده است که معارضه می‏کردند با طاغوت ولو اینکه زمین بخورند، ولو اینکه کشته بشوند و لو کشته بدهند. ارزش دارد که انسان در مقابل ظلم بایستد، در مقابل ظالم بایستد و مشتش را گره کند و توی دهنش بزند، و نگذارد که این‏قدر ظلم زیاد بشود، این ارزش دارد. ما تکلیف داریم آقا! این طور نیست که حالا که ما منتظر ظهور امام زمان ـ سلام اللّه‏ علیه ـ هستیم پس دیگر بنشینیم تو خانه ‏هایمان، تسبیح را دست بگیریم و بگوییم «عَجّلْ عَلی فَرَجِهِ». عجّل، با کار شما باید تعجیل بشود، شما باید زمینه را فراهم کنید برای آمدن او. و فراهم کردن اینکه مسلمین را با هم مجتمع کنید. همه با هم بشوید. ان ‏شاءاللّه‏ ظهور می‏کند ایشان. و من امیدوارم خدای تبارک و تعالی قلب های همۀ ما را متوجه به خودش بکند و از معارف قرآن به ما یک نسیمی عنایت بفرماید. و مسلمین را به تکالیف خودشان آشنا کند. و سران مسلمین را ان‏ شاءاللّه‏ به تکلیف الهی خودشان آشنا کند. و آنهایی که با اسلام و مسلمین مخالفند ان‏ شاءاللّه‏ قلع و قمع کند.

حالا تفکراتی در جامعه شیعی وجود داره که به دو قسمتشون اشاره میکنم

قبلش باز هم میگم اصلا کوچکترین اهمیتی نداره که شخصی در اینجا از دست من ناراحت بشه

هر حرف و غیبت و این چیزا رو که داشتید قبلا رو ادامه بدید خوش حالم میشم

این تفکرات بر دو قسم بود که در تفکر حجتیه سنتی خودش رو نشون داد

1-بشینیم و دعا کنیم تا ظهور اتفاق بیفته و هر کسی هم بخواد کاری بکنه مخصوصا در قسمت سیاسی میشه قضیه جناب زید یا حتی یک طاغوت

2-افرادی که کلا کاسب کاران دوران غیبت کبری هستند و نفعشون در همینه

به محض اینکه بوی ظهور بهشون بخوره نشون میدن در حد بنی امیه یا حتی بدتر برای شیعه خطرناکند

حالا در این تالار هم نباید بگذاریم خواسته یا ناخواسته چنین تفکری جا بیفته

من چند ماه پیش به یکی از مدیران چنین چیزی رو هشدار دادم ولی اون موقع موقعیتش نبود که بحث بشه

ولی الان بهتره بحث بشه تا اینکه کلا بیخیال بشیم

نظرتون چیه؟

مثلا این تاپیک

صلوات برای گره گشایی از کارحضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

آقا!

برای گره گشایی چکار کردیم؟

فکر کردید همینطوری بشینیم صلوات بفرستیم همه چی حله؟

آمار همین تاپیک بالایی رو یه نگاه بندازید (لینکشو برداشتم ولی خودتون بشمارید)

برادران گرامی

چقدر کار کردیم؟

شما در سخنرانی های ولی فقیه چند درصد شعار میبینید؟ و چند درصد عمل؟

مجاهدت با تسبیح بدست گرفتن نیستا گرچه تزکیه لازمه کاره ولی کافی نیست

باید بری تو شکم دشمن

حالا برخی هستند کار که نمیکنن هیچ

میان چوب لاچرخ انقلابیون میزارن و جامعه اسلامی رو بهم میزنن

والله مدیون امام زمان هستند البته اگر به ایشان اعتقاد داشته باشند

یه درخواستی کردم از کاربران در این تاپیک که متاسفانه خیلی کم استقبال شد

البته هستند افرادی و کار رو زمین نمیمونه مخصوصا در فضای غیرمجازی

ولی شما بجای صلوات نوشتن و دعا بیایید کار کنید

دوست خوب اونیه که عیب دوستشو بگه نه اینکه گولش بزنه

صریح تر هم میتونستم بگم در این تاپیک ولی نفعی نداشت

در مجموع این تفکر حجتیه مثل یک سَمه که تدریجی میکشه

مواظب باشید

یک آیه میشه این

لا يستوي القاعدون من المومنين غير اولي الضرر والمجاهدون في سبيل الله باموالهم وانفسهم فضل الله المجاهدين باموالهم وانفسهم علي القاعدين درجه وكلا وعد الله الحسني وفضل الله المجاهدين علي القاعدين اجرا عظيما (نساء 95)

ولی یک آیه بدتر از اینه که شامل آقایون نامحترم حجتیه میشه

قالوا يا موسي انا لن ندخلها ابدا ما داموا فيها فاذهب انت و ربك فقاتلا انا ها هنا قاعدون (مائده 24)

آیه دوم لحن خیلی بدی داره که حتما خودتون میدونید چیه یه اشاره ای بکنم

قاعدون در این آیه به معنی نشستن نیست به معنی تمرگیدن است نه نشستن عادی

امیدوارم هیچ کدام مصداق آیه دوم نشیم که اون موقع لیاقتمون امثال سامری ها میشن

جواب سوال اینکه چرا انقدر غیبت کبری طول کشیده یکیش همین تنبلی ماهاست

تنبلی

تنبلی

تنبلی

نداشتن تقوا و اخلاص

نداشتن تقوا و اخلاص

نداشتن تقوا و اخلاص

تفرقه بین مسلمین

تفرقه بین مسلمین

تفرقه بین مسلمین

در پایان این کلیپ رو ببینید

http://www.aparat.com/v/3zf90

دانلود

ان شاء الله در آینده نزدیک مستند پوستین وارونه برای تنویر افکار عمومی از رسانه های عمومی پخش میشه

اللهم عجل لولیک الفرج و جعلنا من خیر انصاره
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۴۳, ۳۰/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #2
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

نقل قول:... من نمی‏گویم به ما خسارت وارد نشد، اما ارزش ندارد که انسان ارزش انسانی خودش را، ارزش اسلام را حفظ بکند؟؟(سوالی بود) ولو اینکه شهید هم می‏داد. البته پیغمبر هم شهید داد، انبیا هم همین طور. سیره انبیا بر این معنا بوده است، سیره بزرگان بر این معنا بوده است که معارضه می‏کردند با طاغوت ولو اینکه زمین بخورند، ولو اینکه کشته بشوند و لو کشته بدهند. ارزش دارد که انسان در مقابل ظلم بایستد، در مقابل ظالم بایستد و مشتش را گره کند و توی دهنش بزند، و نگذارد که این‏قدر ظلم زیاد بشود، این ارزش دارد. ما تکلیف داریم آقا! این طور نیست که حالا که ما منتظر ظهور امام زمان ـ سلام اللّه‏ علیه ـ هستیم پس دیگر بنشینیم تو خانه ‏هایمان، تسبیح را دست بگیریم و بگوییم «عَجّلْ عَلی فَرَجِهِ». عجّل، با کار شما باید تعجیل بشود، شما باید زمینه را فراهم کنید برای آمدن او. و فراهم کردن اینکه مسلمین را با هم مجتمع کنید. همه با هم بشوید. ان ‏شاءاللّه‏ ظهور می‏کند ایشان. و من امیدوارم خدای تبارک و تعالی قلب های همۀ ما را متوجه به خودش بکند و از معارف قرآن به ما یک نسیمی عنایت بفرماید. و مسلمین را به تکالیف خودشان آشنا کند. و سران مسلمین را ان‏ شاءاللّه‏ به تکلیف الهی خودشان آشنا کند. و آنهایی که با اسلام و مسلمین مخالفند ان‏ شاءاللّه‏ قلع و قمع کند.

جانم به فدای امام راحل،ممنون بابت مطالب ،هر چقدر هم در مورد این مطالب بیاندیشیم کم است

نقل قول:ان شاء الله در آینده نزدیک مستند پوستین وارونه برای تنویر افکار عمومی از رسانه های عمومی پخش میشه

نگاهی به انجمن حجتیه در مصاحبه با رضا اکبری اهنگر

یا علی.

۱۴:۵۷, ۳۰/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۱۴:۵۷ توسط در جستجوی سختی.)
شماره ارسال: #3
آواتار
۱۵:۲۲, ۳۰/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۱۶:۱۷ توسط fafa*.)
شماره ارسال: #4
آواتار
(۲۹/بهمن/۹۲ ۱۸:۴۲)عبدالرحمن نوشته است:  
در مجموع این تفکر حجتیه مثل یک سَمه که تدریجی میکشه
مواظب باشید
اللهم عجل لولیک الفرج و جعلنا من خیر انصاره
ممنون از شماBlush
اگه امکانش هست درمورد این تفکری که گفتین بیشتر توضیح بدین.
البته من خودم میرم دنبالش ولی شما هم بگین خالی از لطف نیست.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۳۴, ۳۰/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #5
آواتار
(۲۹/بهمن/۹۲ ۱۸:۴۲)عبدالرحمن نوشته است:  ما تکلیف داریم آقا! این طور نیست که حالا که ما منتظر ظهور امام زمان ـ سلام اللّه‏ علیه ـ هستیم پس دیگر بنشینیم تو خانه ‏هایمان، تسبیح را دست بگیریم و بگوییم «عَجّلْ عَلی فَرَجِهِ».

بسم الله الرحمن الرحیم
اولاً معنای این کلام این نیست که ذکر نگوییم، دعا نکنیم و... ذکر هم باید گفت دعا هم باید کرد و ... که از دستورات مأکد خود ائمه است مداومت بر اذکار و ادعیه وارد شده در زمان غیبت که از وظایف منتظران حضرت هم می باشد و اثر حقیقی هم بر طبق خود آیات و روایات برای تحقق فرج دارد
خود حضرت امام از ذاکرین بوده اند از کسانی که انس با ادعیه داشته اند و اگر کسی بپندارد که معنای این حرف این است که ذکر نگوییم یا کمتر بگویم برداشت غلط و انحرافی کرده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(۲۹/بهمن/۹۲ ۱۸:۴۲)عبدالرحمن نوشته است:  با کار شما باید تعجیل بشود، شما باید زمینه را فراهم کنید برای آمدن او. و فراهم کردن اینکه مسلمین را با هم مجتمع کنید. همه با هم بشوید. ان ‏شاءاللّه‏ ظهور می‏کند ایشان.

این هم که حرف خود حضرت حجت است که مکرر ذکر کرده ایم و اولین بار در این تاپیک که جزو اولین تاپیک های حقیر در تالار بوده است ذکر کردیم:
(B+)نامه ی سرگشاده برای اعضای محترم تالار

حضرت حجت علیه السلام:

اگرشیعیان ما که خداوند آنها را به اطاعت و بندگی خویش موفق بدارد در وفای به عهد و پیمان الهی، اتحاد و اتفاق میداشتند و عهد و پیمان را محترم میشمردند، سعادتِ دیدار ما به تأخیر نمی افتاد و هر آینه به سعادت دیدار ما نائل می شدند.

که البته تأکید حضرت بر اتحاد و اتفاق شیعیان است!

(۲۹/بهمن/۹۲ ۱۸:۴۲)عبدالرحمن نوشته است:  نظرتون چیه؟

مثلا این تاپیک

صلوات برای گره گشایی از کارحضرت صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

نه نظر من مهم است
و نه نظر هیچ کس دیگر
نظر خدا مهم است! که در کلام معصوم تجلی دارد
همانطور که در کتاب شریف مکیال المکارم ذکر شده یکی از وظایف منتظران همین صلوات فرستادن است:
(۱۲/تیر/۹۱ ۱۶:۳۳)در جستجوی سختی نوشته است:  وظیفه41- درود فرستادن بر آن حضرت ...
1 - اين‏که درود و صلوات از اقسام دعا کردن است، پس تمام آنچه در فضيلت دعا براي آن حضرت رسيده شامل آن نيز مي‏شود، چون صلوات از ناحيه ما درخواست رحمت از خداوند عز و جل است، و با رحمت او امور دنيا و آخرت سامان مي‏گيرد. بنابراين هرگاه ما بر امام زمانمان (‏ع) درود فرستيم به اين‏که بگوييم: «اَللَّهُمَّ صَلِّ علي مَوْلانا وَسَيِّدِنا صاحِبِ الزَّمانِ» يا با امثال اين عبارت صلوات بفرستيم، اين کار طلب رحمت براي آن حضرت است در تمام اموري که در دنيا و آخرت متعلق به او است. ...
4 - امر به درود فرستادن بر آن جناب به طور خاص در اخبار متعدد. و از جمله در روايتي که سيد اجل علي بن طاووس در کتاب جمال الاسبوع و ديگران به طور مسند از مولايمان حضرت حسن بن علي عسکري (‏ع) آورده‏اند، که بر هر کدام از امامان (‏ع) به طور خاص صلواتي ياد فرموده، و در آن روايت صلوات بر وليّ امر منتظر حضرت حجة بن الحسن‏ (علیه السلام) چنين آمده است : «اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلي وَلِيِّکَ...

خود حقیر از کسانی هستم که تاپیک های متعدد دارم در توضیح این مطلب که انتظار اساساً افضل اعمال است و نه افضل حالات!!!!!
و باید اعمال متعدد به جای آورد و قرار نیست مقدمات ظهور را شیعیان مریخ فراهم کنند!
منتها در بیان این معنا نباید گفت که چرا صلوات می فرستید
صلوات می فرستیم چون یکی از وظایف ماست
اما کافی نیست
و باید فکری برای رفع:
(۲۹/بهمن/۹۲ ۱۸:۴۲)عبدالرحمن نوشته است:  تنبلی

... نداشتن تقوا و اخلاص

و تفرقه ی بین شیعیان به قول حود حضرت حجت روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداه باشیم و در راستای رفع آن گام برداریم
جای بسی تأسف دارد که منی که مدعی هستم واقعاً آیا تاکنون رفتم ببینم که خود معصومین چه وظایفی را برای منتظران حضرت مشخص کرده اند
و از آن مهمتر تا چه حد سعی کردم بعد دانستن آن وظایف بر طبق آن عمل کنم؟

مهجور بودن یکی از مهمترین تاپیک های تالار خود مأیدی حقایق مهمی است:
باشد که بنگریم بر این تاپیک:

و سعی در عمل کردن به معارفش کنیم:

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۴۹, ۳۰/بهمن/۹۲
شماره ارسال: #6

نقل قول:
یه میخ طویله به شما یکی هم به خودم!!!

"اِن‌َّ اللّه‌َ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوم‌ٍ حَتّی‌َ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم‌"

ما که از زندگی واقعی دوستان خبری نداریم , ان شالله که عاملین عالم و متذکر هستند و توی تالار صحبت نا به جایی نمیزنند ... بودن تاپیک صلوات بد نیست , ان شالله که بخش های کاربردی هم بیشتر فعال میشن به همت دوستان .
صحبت های تاثیر گذاری بود
۱۸:۲۱, ۳۰/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۱۸:۳۰ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #7
آواتار
نقل قول:
بسم الله الرحمن الرحیم
اولاً معنای این کلام این نیست که ذکر نگوییم، دعا نکنیم و... ذکر هم باید گفت دعا هم باید کرد و ... که از دستورات مأکد خود ائمه است مداومت بر اذکار و ادعیه وارد شده در زمان غیبت که از وظایف منتظران حضرت هم می باشد و اثر حقیقی هم بر طبق خود آیات و روایات برای تحقق فرج دارد

خود حضرت امام از ذاکرین بوده اند از کسانی که انس با ادعیه داشته اند
و اگر کسی بپندارد که معنای این حرف این است که ذکر نگوییم یا کمتر بگویم برداشت غلط و انحرافی کرده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[b]طبیعتا همین رو اشاره کردم

نقل قول:
مجاهدت با تسبیح بدست گرفتن نیستا گرچه تزکیه لازمه کاره ولی کافی نیست

ولی افرادی که مجاهده می کنند با افرادی که نشسته اند زمین تا آسمان فرق دارند

همان فرقی که نوجوانان 13 ساله مجاهد در دفاع مقدس داشتند با سجاده نشین های ترسو (همین نوجوانان البته عبادتشون بیست بود)

ولی راه 100 ساله را یک شبه طی کردند بخاطر ترک منم گفتن

نقل قول:
این هم که حرف خود حضرت حجت است که مکرر ذکر کرده ایم و اولین بار در این تاپیک که جزو اولین تاپیک های حقیر در تالار بوده است ذکر کردیم:
(B+)نامه ی سرگشاده برای اعضای محترم تالار

حضرت حجت علیه السلام:

اگرشیعیان ما که خداوند آنها را به اطاعت و بندگی خویش موفق بدارد در وفای به عهد و پیمان الهی، اتحاد و اتفاق میداشتند و عهد و پیمان را محترم میشمردند، سعادتِ دیدار ما به تأخیر نمی افتاد و هر آینه به سعادت دیدار ما نائل می شدند.

که البته تأکید حضرت بر اتحاد و اتفاق شیعیان است!

تاکیدشان بر اتحاد بین شیعیان هم هست نه اینکه بریم بقیه رو بزنیم!

نگفتند شما شیعیان حق ندارید با غیر شیعه اتحاد داشته باشید

گفتند شماها خودتون اتحاد داشته باشید که میبینیم برخی آقایون بخاطر منم گفتن تفرقه انداختن

تمام سعی بر این باید باشه که شیعیان با برخورد خوبشون بقیه رو جذب کنند به سمت ولایت

و این با اعتقاد واقعی به ولایته نه با ادعا

نقل قول:
خود حقیر از کسانی هستم که تاپیک های متعدد دارم در توضیح این مطلب که انتظار اساساً افضل اعمال است و نه افضل حالات!!!!!
و باید اعمال متعدد به جای آورد و قرار نیست مقدمات ظهور را شیعیان مریخ فراهم کنند!

منتها در بیان این معنا نباید گفت که چرا صلوات می فرستید

صلوات می فرستیم چون یکی از وظایف ماست

اما کافی نیست

صلوات فرستادن بسیار مهم است

ولی بسیار آسان هم هست!

من لینک اون تاپیک رو برای این دادم که ببینید این آسانی چطور نمود پیدا کرده

اگر این معنی رو از خطی از ارسال اول دیدید که گفتم چرا صلوات میفرستید ممنون میشم عکسشو بزارید

در مورد کتاب مکیال هم صحبت خواهم کرد

این ارسالشو ببینید فعلا
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-16...#pid127346

نقل قول:
"اِن‌َّ اللّه‌َ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوم‌ٍ حَتّی‌َ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم‌"

ما که از زندگی واقعی دوستان خبری نداریم , ان شالله که عاملین عالم و متذکر هستند و توی تالار صحبت نا به جایی نمیزنند ... بودن تاپیک صلوات بد نیست , ان شالله که بخش های کاربردی هم بیشتر فعال میشن به همت دوستان .

صحبت های تاثیر گذاری بود

مثل اینکه باز بد جا افتاد!!!

حالا خوبه من اونجا ارسال داشتم آقا رضا

من میگم چرا اون کار آسونه رو انجام بدیم فقط؟

در کنارش کارهایی هست که رو زمینه

حتما دوستان بی کار نیستن

من تو تالار رو گفتم

من نگفتم که من دارم کار میکنم و بقیه بیکارند
۱۸:۲۹, ۳۰/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۲۲:۲۷ توسط سیمرغ.)
شماره ارسال: #8
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

نقل قول:.... من نمی‏گویم به ما خسارت وارد نشد، اما ارزش ندارد که انسان ارزش انسانی خودش را، ارزش اسلام را حفظ بکند؟؟(سوالی بود) ولو اینکه شهید هم می‏داد. البته پیغمبر هم شهید داد، انبیا هم همین طور. سیره انبیا بر این معنا بوده است، سیره بزرگان بر این معنا بوده است که معارضه می‏کردند با طاغوت ولو اینکه زمین بخورند، ولو اینکه کشته بشوند و لو کشته بدهند. ارزش دارد که انسان در مقابل ظلم بایستد، در مقابل ظالم بایستد و مشتش را گره کند و توی دهنش بزند، و نگذارد که این‏قدر ظلم زیاد بشود، این ارزش دارد. ما تکلیف داریم آقا! این طور نیست که حالا که ما منتظر ظهور امام زمان ـ سلام اللّه‏ علیه ـ هستیم پس دیگر بنشینیم تو خانه ‏هایمان، تسبیح را دست بگیریم و بگوییم «عَجّلْ عَلی فَرَجِهِ». عجّل، با کار شما باید تعجیل بشود، شما باید زمینه را فراهم کنید برای آمدن او. و فراهم کردن اینکه مسلمین را با هم مجتمع کنید. همه با هم بشوید. ان ‏شاءاللّه‏ ظهور می‏کند ایشان. و من امیدوارم خدای تبارک و تعالی قلب های همۀ ما را متوجه به خودش بکند و از معارف قرآن به ما یک نسیمی عنایت بفرماید. و مسلمین را به تکالیف خودشان آشنا کند. و سران مسلمین را ان‏ شاءاللّه‏ به تکلیف الهی خودشان آشنا کند. و آنهایی که با اسلام و مسلمین مخالفند ان‏ شاءاللّه‏ قلع و قمع کند.

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-30370.html
بسیار مستند خوبی بود
حضرت امام(رحمة الله علیه) بسیار زیبا دسته بندی می کنند عقاید منتظران و اعمالشان را

این تاپیک هم در همین راستا بوده، یعنی اگر مستند را دیده باشید منظور با گروه اولی که امام(رحمة الله علیه) بیان می کنند نبوده، منظور با دسته دوم است، اینها خطرناکند و دسته های دیگری که بیان میدارند+انجمن حجتیه

ان شاء الله در هان تاپیک، صحبتهای امام را بصورت مکتوب قرار خواهم داد
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-30...#pid254871
تعجیل در فرج قطب عالم امکان مهدی صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

امضای سیمرغ

«الله اکبر، الموت لامریکا، الموت لاسراییل، اللعنه علی‌الیهود و النصر للاسلام»

[تصویر: 584748343_1_3_.jpg]
۱۸:۵۶, ۳۰/بهمن/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/بهمن/۹۲ ۱۹:۱۰ توسط Reza2035.)
شماره ارسال: #9

نقل قول:مثل اینکه باز بد جا افتاد!!!

حالا خوبه من اونجا ارسال داشتم آقا رضا

من میگم چرا اون کار آسونه رو انجام بدیم [b]فقط
؟

[/b]

نه داداش شما نگرفتی !
من میگم ان شالله بچه های تالارمون همگی عالم عامل متذکر هستند و اینجا هم دارن ذکرهایی که در طول روز نگفتن رو میگن ! Smile
۰:۵۹, ۲/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #10
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند در قران یک اندرز میدهدفقط

بپاخیزید

..

..

بپا خیزید چه دو نفر نفر،چه تک تک

قُلْ إِنَّمَا أَعِظُكُم بِوَاحِدَةٍ أَن تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى