کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بغض پدر شهید احمدی روشن در دانشگاه شیراز ترکید
۲۲:۴۲, ۹/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #1
آواتار
بغض پدر شهید احمدی روشن در دانشگاه شیراز ترکید:
اگر به غنی سازی 20 در صد احتیاج نداشتیم، چرا مصطفی را از ما گرفتید؟

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، حاج رحیم احمدی روشن پدر شهید هسته ای مصطفی احمدی روشن در یادواره شهدای هسته ای و گرامیداشت روز مهندس سه شنبه 6 اسفند ماه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز برگزار شد؛ خطاب به دانشجویان گفت: بعد از شهادت مصطفی موضع گیری انسان دوستانه ای که از شما دیدیدم ما را شرمنده لطفتان کرد و برای ما مسلم شد که اگر ظاهر فیزیکی مصطفی را از دست دادیم، میلیون ها مصطفی به دست آوردیم.اگر ما حرف می زنیم، شما عمل کردید و با عملتان به ما درس شهید پروری و بصیرت آموختید.
[تصویر: 50435_148.jpg]
پدر شهید هسته ای کشورمان افزود: بعد از انقلاب دشمن می خواست وانمود کند که دیگر درب علم و فناوری به روی مردم ایران بسته شده و این جوانان کشور بودند که باید ثابت می کردند این گزافه ای بیش نیست.

احمدی روشن بیان کرد: در زمان انقلاب کسانی که در دانشگاه ها ، مدارس و سایر مراکز علمی مشغول تحصیل بودند، درس را رها کرده و آموزشگاه خود را مراحل انقلاب قرار دادند و در این راه به والاترین مقام رسیدند و با خون خودشان مدرک تحصیلی کسب کردند. در جنگ هم بچه های ما چون شهید چمران، باکری ، همت و ... همین رویه را ادامه دادند و در مقابل استکبار جهانی از هیچ خاکریزی عقب نشینی نکردند.آنهایی که رفتند مدرک خود را از امام زمان دریافت کردند و آنهایی که ماندند منتظر بودند.

وی ادامه داد: بعد از طی این مراحل وارد جبهه به خصوصی شدیم که با دیگر جبهه ها متفاوت بود و در این جبهه بود که دانشجویان و همه مراکز علمی باید به استکبار جهانی تو دهنی میزدند. دانشجویان و دانشمندان ایران اسلامی لحظه ای عقب نشینی نکردند و جهادگونه عمل کردند که نمونه اینها شهید احمدی روشن، شهید رضایی نژاد، شهید علیمحمدی و بقیه شهدای هسته ای هستند.برخلاف 8 سال جنگ تحمیلی که هرکس با هر سنی و با چند آموزش نظامی وارد جبهه می شد، این جبهه سربازان به خصوصی می طلبد.

این پدر شهید با بیان اینکه بعد از شهادت شهدای هسته ای شما حضور خود را اعلام و حماسه ای بزرگ ساختید؛ گفت: حدود 6 هزار دانشجو برای حضور در این جبهه اعلام آمادگی کردند که نه صرفا یک شعار،بلکه توام با شعور بود. یعنی ضمن اینکه اعلام کردید پیرو راه شهید احمدی روشن و شهدای هسته ای هستید، پیگیری کردید.

وی افزود: طومارهای چندین متری نوشتید و برایمان ارسال کردید و اعلام کردید که پیرو شهید احمدی روشن هستید و این نشان از این است که دشمنان ما از احمق ترین افراد روزگارند چون فکر می کنند اگر یک مصطفی را شهید کنند بقیه پا پس می کشند و خانواده ها از ورود فرزندانشان به جبهه علمی جلوگیری می کنند.در حالی که شما عَلَم شهدا را برداشتید و با پس گرفتن خاکریزها از استکبارجهانی موجب دلخوشی رهبری، مردم و خانواده شهدا شدید و به دنیا فهماندید که مردم ایران اسلامی از خواسته خود عقب نشینی نمی‌کنند.

پدر شهید احمدی روشن گفت: اگر مصطفی را نمی بینیم ، عیب از ماست چون خدا فرموده که حتی در مخیله تان هم فکر نکنید که شهدا مرده اند و این یک قانون الهی است.

وی با تاکید بر اینکه شهدا خودشان امور را مدیریت می کنند؛ بیان کرد: 21دی ،سالگرد شهادت مصطفی ؛ قرار بود در امامزاده ای که شهید را دفن کرده ایم مراسمی بگیریم و هزار نفر را غذا بدهیم ولی بعدا متوجه شدیم که این امر برایمان مقدور نیست و نذر کردیم که بعدا هزینه اش را به فردی نیازمند بدهیم. در حین برگزاری مراسم، مسئول امامزاده آمد و گفت ما امروز در مراسمی غذا پخش کردیم و تعداد هزار غذا اضافه آمده است.
[تصویر: 50434_374.jpg]
پدر شهید هسته ای کشورمان تاکید کرد: با وجود گذشت دو سال از شهادت مصطفی انگار در اوائل شهادت ایشان هستیم و مردم با لطف بسیارشان ما را شرمنده خود کرده اند.

وی با بیان اینکه مصطفی احترام زیادی برای والدین، استاد، معلم و بزرگان قائل بود؛ گفت: گاهی اوقات موبایلش که زنگ می خورد می ایستاد و بعد تا کمر خم می شد، سر روی میز میگذاشت و می گفت سلام سردار و همکارانش می‌فهمیدند که والدینش با وی تماس گرفته اند. به وی خورده می گرفتند که چرا اینگونه برخورد میکنی، مگر پدر و مادرت اینجا هستند و او در جواب میگفت خدا که حاضر است. مصطفی ضمن خشنود کردن پدر و مادر به همکارانش یاد می داد که چگونه احترام والدین را حفظ کنند.یاد ندارم که معلم یا استادی از او شکایت کرده باشد.

این پدر شهید با تاکید بر لزوم احترام گذاشتن به اساتید، گفت: البته استادی که جایگاه خود را بشناسد و مثلا نگوید من دومین فمینیست ایران هستم و واقعا جای تاسف است که چنین افرادی در دانشگاه هستند.

وی در اعتراض به برخی اظهارات توهین آمیز دولتمردان گفت: همین لبو فروش ها که آنها را بی سواد خطاب می کنیم، بودند که خاکریزهای جنگ را فتح و کمر استکبار جهانی را شکستند. همین مردمی که به خاطر یک زنبیل کالا بازیچه دست خودتان کردید که بسیار جای تاسف است که بعد از آن خانم هرجایی بگوید که مردم ایران بدبختند. وقتی که مردم هیچ نداشتند دست در دست هم گذاشته و بینی استکبار را به خاک مالیدند.
[تصویر: 50432_155.jpg]
وی خاطرنشان کرد: می گویند گزینه نظامی روی میز است، مگر تا کنون که با ما جنگیدید گزینه های نظامیتان زیر میز بوده است.گزینه های روی میز ما این بچه ها هستند.

پدر شهید احمدی روشن گفت: وقتی غنی سازی در سال 82 متاسفانه تعلیق شد، آثار مرگ را در چهره مصطفی دیدم و انگار ده سال پیر شد.آن موقع خنجر استکبار را بر پست خود حس کردیم و گولش را خوردیم و برایمان درس نشد.وقتی رهبری دستور دادند که مهر و موم ها باز شود انگار خدا جان تازه ای به مصطفی داد و با اکیپی 5 نفره شیانه روز تلاش کردند و به لطف خدا ابتدا غنی سازی 3/5 درصد، سپس 5 درصد و نهایتا غنی سازی 20 درصد محقق شد که پشتوانه ای برای ما شد.

وی افزود: از مصطفی می پرسند غنی سازی 20 درصد به چه کاری می آید و شهید پاسخ می دهد که ما باید در مقابل استکبار با دست پر حرف بزنیم. ما باید خطی و مشی و افق فکری شهدا را نصب العین قرار دهیم. مصطفی سربازی خوب برای مردم و ولایت بود.

پدر شهید احمدی روشن با تاکید بر اینکه ولایت ما را از گردنه های سخت نجات داد؛ گفت: بعد ولایتمداری شهدا برای ما ارزنده است. رهبری مکررا می گویند که به مذاکرات امیدوار نیستم؛ باید ولایتمدار باشیم.

این پدر شهید در اعتراض به صحبت برخی افراد مبنی بر مورد نیاز نبودن غنی سازی 20 درصدی تصریح کرد: اشتباه می کند کسی که می گوید ما به غنی سازی 20درصد احتیاج نداشتیم؛ اگر احتیاج نداشتیم چرا میلیاردها تومان از بیت المال را خرج کردید که حالا در آب رودخانه بریزیم. اگر احتیاج نداشتیم چرا چند خانواده را بی سرپرست کردید؟ چرا مصطفی را از ما گرفتید؟
[تصویر: 50433_381.jpg]
لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از پدر شهید احمدی روشن به پاس تلاش های ارزشمند فرزند شهیدش در دستیابی ایران به توانایی غنی سازی 20 درصد با عنوان قهرمان غنی سازی 20 در صداز طرف بسیج دانشجویی توسط مسول نهاد نمایند گی مقام معظم رهبری در دانشگاه شیراز تجلیل به عمل آمد.

منبع : 598
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۰:۱۸, ۱۰/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #21

ببخشید پلمپ شدن نیروگاه ها فریب غربه؟؟‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏
فک نکنم به کار بردن لفظ "نخود هر آش‏"‏ برای پدران شهدایی که خون جگرگوشه هاشون برای امنیت و آسایش امثال ماها،ریخته شده مناسب باشه
یه خورده تو به کار بردن واژه ها دقت کنید، لطفا اگه می شه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۲۵, ۱۰/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/اسفند/۹۲ ۲۰:۲۷ توسط captaincharisma.)
شماره ارسال: #22
آواتار
نقل قول:
ببخشید پلمپ شدن نیروگاه ها فریب غربه؟؟‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

فک نکنم به کار بردن لفظ "نخود هر آش‏"‏ برای پدران شهدایی که خون جگرگوشه هاشون برای امنیت و آسایش امثال ماها،ریخته شده مناسب باشه

یه خورده تو به کار بردن واژه ها دقت کنید، لطفا اگه می شه

کلا شما طرف صحبت بنده و موضع بنده رو اشتباه متوجه شدید طرف صحبت بنده اصلا ایشون نیستن
آیا پلمپ یک مکان دلیل به دست کشیدن به از غنی سازی و فعالیت دانشمندان است؟
آیا اگر بستن این مکان نظام رو متضرر میکرد رهبری سکوت میکردند و یا اصلا اجازه مذاکره رو میدادند؟پس کسی که ادعای ولایی بودن رو داره باید تابع باشه حرف زیادی نزنه و ایجاد طنش در جامعه نکنه
اگر هم ولایی بودن معنایه دیگری داره بفرمایید ما هم بفهمیم
۲۰:۳۴, ۱۰/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/اسفند/۹۲ ۲۰:۳۸ توسط moflehoon.)
شماره ارسال: #23

ببخشید یعنی اگه الان حضرت آقا چیزی بگن، گوش می کنن به حرفشون‏!‏‏!‏
دیدیم سال 88 آقا حرف زدن جنابان چقد گوش دادن‏!‏‏!‏‏!‏ ولایی بودن اونجا مشخص می شد‏!‏
خانواده های شهدا، ولایت مداران دیگه در مورد انرژی هسته ای چیزی نگید چرا که ولایی بودنتان زیر سوال میاره
شایدم اگه بیشتر ادامه بدید به سرنوشت قدیانی دچار شید‏!‏ از من گفتن بود‏!‏‏!‏ خود دانید...
۲۰:۴۰, ۱۰/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #24
آواتار
برادران و خواهران عزیزم . من 3 صفحه رو اینجا مطالعه کردم که ببینم مورد مناقشه شما چه هست !
ولی همش می بینم شما همه یک موضع دارید ! حالا چرایی این ادبیات شما رو متوجه نمیشوم !
ببینید شما اگر بخواهید از خداوند هم دفاع کنید ولی با فحش و ناسزا این کار رو انجام بدهید ارزشی ندارد .
نفر سومی که بحث شما را می بیند ؛ چه فکری می کند ؟!

همه دوست دارند ما در مذاکرات نتیجه مثبت بگیریم و در این مورد تابع نظر رهبری هستیم .

با دشمن که مباحثه نمی کنید !!! رعایت بفرمایید .
امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۲۰:۵۳, ۱۰/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/اسفند/۹۲ ۲۱:۰۱ توسط captaincharisma.)
شماره ارسال: #25
آواتار
نقل قول:
ببخشید یعنی اگه الان حضرت آقا چیزی بگن، گوش می کنن به حرفشون‏!‏‏!‏

دیدیم سال 88 آقا حرف زدن جنابان چقد گوش دادن‏!‏‏!‏‏!‏ ولایی بودن اونجا مشخص می شد‏!‏

خانواده های شهدا، ولایت مداران دیگه در مورد انرژی هسته ای چیزی نگید چرا که ولایی بودنتان زیر سوال میاره

شایدم اگه بیشتر ادامه بدید به سرنوشت قدیانی دچار شید‏!‏ از من گفتن بود‏!‏‏!‏ خود دانید...

همان طور که در اتفاق سال 88 افرادی خیانت کردند در این جریان هم کسی کلامی بیشتر بگه خیانت کاره برای ما فرقی نمیکنه
بحث ما رو کل مردم بذارید که وقتی رهبری دستور داد همه به خیابان آمدند و تجدید بیعت کردند
من نمیدونم علم غیب دارن بعضی افراد !!!رهبر یعنی چی؟ رهبر اونجاست که به وقت لزوم تذکر بده و انحرافات رو تشخیص و اصلاح کنه و جالب اینجاست که به همین افرادی تذکر دادند که اینان هم فرزندان همین ایران هستند و سکوت کنید ایجاد تشنج نفرمایید و دوره هوچی گری به اتمام رسیده است
ما که ادعای ولایی بودن نداریم لافش رو هم نمیزنیم 2رکعت نمازمون هم قبول بشه کلاهمون رو میندازیم هوا آدم قدیانی بشه و خائن به مملکنش نشه
نقل قول:
برادران و خواهران عزیزم . من 3 صفحه رو اینجا مطالعه کردم که ببینم مورد مناقشه شما چه هست !

ولی همش می بینم شما همه یک موضع دارید ! حالا چرایی این ادبیات شما رو متوجه نمیشوم !

ببینید شما اگر بخواهید از خداوند هم دفاع کنید ولی با فحش و ناسزا این کار رو انجام بدهید ارزشی ندارد .

نفر سومی که بحث شما را می بیند ؛ چه فکری می کند ؟!

همه دوست دارند ما در مذاکرات نتیجه مثبت بگیریم و در این مورد تابع نظر رهبری هستیم .
دیگه بسه سو استفاده از نام شهید و شهدا این گونه حرکات دیگه نخ نما شده این پدر شهید هم درددلی کردند باز افراد شور گرفته یا بهتر بگم جو گرفته قصد شلوغ کاری دارند کل حرف من همینه
۲۲:۰۳, ۱۰/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۰/اسفند/۹۲ ۲۲:۰۵ توسط رضوانه.)
شماره ارسال: #26
آواتار
نقل قول:در ضمن بحث هسته ای دقیقا ماله زمانیه که دهنه بو شیر میداد مربوط به کلیت نظام بوده و هست تا به اینجا رسیده نه مختص به دوره ای خاص پس سندی به نام دوره ای خاص نزنید اگرم آمریکا پای مداکره میشینه بخاطر شناخت و ترس از مردم ایرانه که دستیابی به علوم بخشی از اینه

ببخشید؟؟؟!!!!
یعنی چی مال زمانیه که دهنه بوی شیر میداد؟
ما هم مختص دوره ای خاص در نظر نگرفتیم
شما اومدید گفتید:
نقل قول:کلا 8سال پیچ شعور رو بستن فیتیله شور رو کشید ن بالا که حال و روز مردم شد این مردم به تنگ اومدن تحت فشارن بسه دیگه

شما دارید یه دور خاص رو حذف میکنید
جالبه دقیقا کاری که خودتون دارید انجام میدید رو به ما نسبت میدید...
خوبه خود آقای ظریف بعد از توافق ژنو گفتن اگر ما الان پیروز شدیم واسه خاطر کمک دولت های قبلی و فعالیت های اونا هم بوده..

بعدم آقای محترم!
شما چرا انقدر روی سن تاکید دارید؟؟
خوشحالم که در این سن کم به این بصیرت رسیدم....ما پیرو رهبر هستیم...نه جلوتر نه عقب تر...شما دوست دارید تفکیک کنید با خودتونه...
راستی اگر انقدر روی سن کار دارید
نظرتون راجع به شهید فهمیده یا کللللیییی شهید زیر 25 سال ما چیه؟؟؟!!!Blush
واقعا حرفتون تاریخیه!
۰:۵۱, ۱۱/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/اسفند/۹۲ ۱۱:۰۰ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #27
آواتار
آقای کاپیتان

اصلا بحث در این زمینه با شما وقت ما و بقیه رو میگیره

شما دردت ایران و اسلام و رهبر و این جور موارد نیست

بحث و دعوای همیشگی ماها و شماها در اینه

کلید قلبت رو دادی دست عمو سام

دوستان کلید قلبشون رو دادیم دست صاحبشون (ان شاء الله) >> تصحیح شد:من هنوز لایق نیستم

قلب بی صاحب نمی ماند (آیت الکرسی)

با هر کسی رک نیستید با خودتون رک باشید

اگر مثل برخی کاربران از بنیان و پایه همه چیز رو میزنن و قبول ندارن بهتره تا ........

هر موقع برای این چیزایی که ازش دم میزنی هزینه دادی میتونی سینه چاک کنی

ایران یا اسلام یا هر چی

تصرف قلوب یا سرزمین ها؟ (گفتگو محور)
۱۰:۵۷, ۱۱/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/اسفند/۹۲ ۱۱:۰۳ توسط captaincharisma.)
شماره ارسال: #28
آواتار
نقل قول:
آقای کاپیتان

اصلا بحث در این زمینه با شما وقت ما و بقیه رو میگیره

شما دردت ایران و اسلام و رهبر و این جور موارد نیست

بحث و دعوای همیشگی ماها و شماها در اینه

کلید قلبت رو دادی دست
عمو سام

من و دوستان کلید قلبمون رو دادیم دست صاحبمون (ان شاء الله)

قلب بی صاحب نمی ماند (آیت الکرسی)

با هر کسی رک نیستید با خودتون رک باشید

اگر مثل برخی کاربران از بنیان و پایه همه چیز رو میزنن و قبول ندارن بهتره تا ........

هر موقع برای این چیزایی که ازش دم میزنی هزینه دادی میتونی سینه چاک کنی

ایران یا اسلام یا هر چی

والا ما که از همون اولم گفتیم ادعای ولایی بودن رو نداریم گفتیم دوستان سینه چاک و مدعی ولایی بودن پاشون رو فراتر نذلرن که تو این تالار تا جایی که ما دیدیم خلاف اطاعت و حرف شنوی بوده مثال هم فراوان دارد.
شما بفرمایید درد ما چیه درد دندون؟ درد ما اسلام واقعیه ملایم نرم مهربان بدور از ریا و سو استفاده از شهید و پدر شهید اسلامی که به دل مردم بنشینه جذاب باشه جاذبه داشته باشه
من برای کاری که درش توانمندم هزینه میدم اینجوری بهتره تا چهره ایران و اسلام رو مخدوش نکنم کاری که دوستان کمر همت بستن بهش
من کلید قلبم دسته خودمه که با نعمت شعور و عقلی که خداوند داده بهم و در حد خودم درش رو به روی اونی که میخام باز کنه و بی شعوری و حماقت خودم رو و اشتباهاتم رو گردن کس دیگه نندازم و حاصل زجر و درد دیگری نشم
اینم یاد گرفتم که

[تصویر: 34.png]

و بالاخره دوستان سینه چاک ولایت نفرمودند روش گوش بفرمانی چجوریه که تا دیدیم خلافش رو عمل کردن در این تالار البته برخی از دوستان
بنده نه توهینی به شهید کردم نه پدر ایشان و خطاب من افرادی بود که پیگیر تشنج در جامعه هستند اهل پیش داوری

نقل قول:
بعدم آقای محترم!

شما چرا انقدر روی سن تاکید دارید؟؟

خوشحالم که در این سن کم به این بصیرت رسیدم....ما پیرو رهبر هستیم...نه جلوتر نه عقب تر...شما دوست دارید تفکیک کنید با خودتونه...

راستی اگر انقدر روی سن کار دارید

نظرتون راجع به شهید فهمیده یا کللللیییی شهید زیر 25 سال ما چیه؟؟؟!!!
[تصویر: blush.png]

واقعا حرفتون تاریخیه!

زیاد به خودتون حال ندین نوشابه هم باز نکنید این بزرگانی که نام میبرید مهر داغ نمیکردن بذارن رو پیشونیشون واسه ریاکاری چفیه شرافت و عزت داشت نه نون و قدرت اگر میگفتن امام مجذوب در حقانیت و نورانیت او بودند نه جذب اسم و رسم .ولایت رو چماغ نمیکردن بر سر افراد تاج سر خود میکردند
دوستانی که دارن محاکمه میکنن توافق نامه ها رو مطمئنا بسیار جلوتر از ولی خود هستند که ایشان کلامی نگفتند اینان افتادند جلو و داوری خود رو انجام دادند
اگر هم اسمی از 8سال میاد واسه اینه که اونایی که بشدت مدعی ولایتمداری بودند رفتن و قهر کردن و در دوره دیگه وجود نداشته

حرفم هم همونیه که صد بار گفتم گروهی وظیفه ایجاد طنش در جامعه رو دارند دیدن آسایش مردم براشون دردآوره جز اونا نباشید
۱۱:۱۱, ۱۱/اسفند/۹۲
شماره ارسال: #29
آواتار
دوستان من حرفم از یک کلمه بیشتر نیست :
رهبری

نه بیشتر،نه کمتر... .
۱۲:۲۴, ۱۱/اسفند/۹۲ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/اسفند/۹۲ ۱۵:۰۰ توسط Seyed Mohsen.)
شماره ارسال: #30
آواتار
بسم رب الحیدر

نمی دونم چرا بعضی دوستان دوست دارن کلاٌ ساز مخالف بزنن ...
ولله موضع مخالف گرفتن روشنفکری نیست ...پز روشنفکری دادن هستش ...
آقا،بنده ولایی نیستم،ادعاشم نمی کنم ...
ولی آدم حق رو که دیگه نباید پامال کنه ...
من تو یکی دیگه از تاپیکها هم گفتم من نه اصلاٌ راهپیمایی می رفتم نه از اینجور تجمع ها ، ولی از زمان این مذاکرات به این نتیجه رسیدم که واقعاٌ آمریکا و انگلیس شیطان بزرگ هستند ...
در طول مذاکرات هم ما تمام چیزی که با خون دل بچه های هسته ای بدست آورده بودیم رو دادیم و در قبالش یه سری حرف مفت و وعده سر خرمن واسه مردم سوغات آوردیم ...
ببخشید،دیگه باید چه کار کنن تا بفهمیم هسته ای تعطیل شد ...
سایت پلمپ می کنن می گیم تبلیغات دشمنه ...
رقیق و اکسید باید بکنیم می گیم تبلیغات دشمنه ...
اجازه بازرسی روزانه از هر جایی که دلشون بخواند دارند می گیم تبلیغات دشمنه ...
واقعاٌ جالبه ...
بعد آقایون میان لطف می کنن سبد کالا به مردم می دن ...
خودشون با شخصیت مردم بازی می کنن ...
اون هم میاد میگه:دیدین مردم دنیا یه مشت گدا بودن،تا ما یه قسمتی از پولو بهشون دادیم دارن به مردم صدقه میدن ...
بصیرت هم خوب چیزی که خدا رو شکر ما نداریم ...
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]