کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سهم من از کشورم این نیست . . .
۱۷:۳۰, ۱۹/بهمن/۹۳ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/بهمن/۹۳ ۱۷:۳۳ توسط Mohammad Trust.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

مردمی که هشت سال با جان و مال و ناموسشون برای ایران جنگیدند و ایستادگی کردند ، استانی که اندازه ی کل ایران موشک باران شد، این روز ها چنان خاکی بر سرشان نشسته که گویی دیگر کسی روی نقشه ایران آن ها را نمی بیند. هم وطن اگر مرا نمیبینی ، حداقل صدای سرفه های کودکم را بشنو.

گرد و خاک روز 19 بهمن 1393 - استان خوزستان

اگه نفت خوزستان سهم تمام ایران است ، گرد و خاک کشنده ی خوزستان نیز مشکل و مسئله تمام ایرانی هاست...
از همه کاربران و دوستانم خواهش میکنم ، به ویژه از اون دسته عزیزانی که در خوزستان زندگی نمیکنند، فضای شبکه های اجتماعی رو پر کنیداز عذعذه های سلامتی هموطنان خوزستانی مون.

به خدا قسم سکوت ما برای خوزستانی ها ، کشنده ست ...
[b]

[تصویر: 434431_229.jpg]
[تصویر: 434429_619.jpg]

[تصویر: 434442_379.jpg]

[تصویر: 434453_321.jpg]

[تصویر: 434473_918.jpg]

شهر حمیدیه در شمال اهواز
[تصویر: 434441_109.jpg]

[تصویر: 434440_814.jpg]

[تصویر: 434479_245.jpg]

[تصویر: 434478_946.jpg]

[تصویر: 434483_743.jpg]

[تصویر: 434484_957.jpg]

ممکنه بعضی دوستان بگن که این عکس ها با فریم خاصی گرفته شده ، برای همین از چشم های خودم عکس گرفتم که تازه فقط یک ساعت امروز به اجبار بیرون بودم. گرد خاک طبق معمول به حدی بود که اگه پنج دقیقه میموندی موهای سرت سفید قهوه ای میشد.

[تصویر: 69cq9jteu5zxebvkmh0.jpg]

[تصویر: qggpn45ib60ls4n9qqnp.jpg]

[تصویر: zmrukq7719iwhqiimrol.jpg]

شاید مسئولینی که 6 ساله میگن پیگیر حل این مشکل هستیم ، ندونن چشم درد یا سوز زدن چشم ، چقدر دردناکه . چشم هام درد میکنه . تنفس که بماند ...
اگه دیدید چند وقت دیگه نتوسنتم بیام سایت و از بینتون رفتم ، شاید نابینا شده باشم. خداحافظ ...Sad

امضای Mohammad Trust
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 5 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۲۱, ۳/خرداد/۹۵
شماره ارسال: #41

تابستون داره میاد و توی هوای 70 درجه ای به همراه شرجی خاک دیگه روغن داغه . من حداقل دزفولم اینجا خیلی بهتره نسبت به همشهریمون اهواز . خدا به همراهتون باشه Sad

__________________________________________________________________________________________________
قالب وبلاگ
۹:۴۹, ۴/خرداد/۹۵
شماره ارسال: #42
آواتار
حالا تصورشو بکنین تو گرمای 50 درجه فردا پس فردا ماه رمضانه وباید روزه بگیریم خب من دیگه حرفی ندارم فقط خدا رحم کنهConfused

امضای A.E
[تصویر: 99hz_1423130770669206_orig.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۰:۰۰, ۴/خرداد/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/خرداد/۹۵ ۱۰:۱۶ توسط Hedayat.)
شماره ارسال: #43

به نظر به یه طوفان شن میمونه نه به اون پدیده گردخاک
پدیده گرد خاک مشکلش برمی گرده به خارج ولی این به نظر مشکلش بر میگرده به خشک کردن هورهای غرب استان

این طوفانها همه جای قسمت ای بیایانی کشور هست و برای چند ساعت یا چند روز می مونه به ویژه تو استان سیستان و بلوچستان
خب باید تلاش کرد که برای هیچ جای کشور این اتفاق ها نیوفته نه فقط خوزستان
نباید طوری اغراق کرد که حق بقیه که توانایی رسوندن صداشون ندارند ضایع بشه و خود به امکاناتی رسید

برای نمونه اون ماشین گل کاری شده با پلاک منطقه ازاد اروند( و تعرفه صفر واردات ) براحتی می تونه سراسر استان تردد کنه سالی به نظرم دو بار سراسر کشور،در صورتی بقیه جاها فقط تو همون منطقه اقتصادی می تونه تردد کنه
و این یه حق نا بجاست که بقیه جاهای کشور مجبورند به خاطر نظام تعرفه از ماشین های داخلی استفاده کنند ولی استان خوزستان از این قاعده مستثنا باشه

اهواز و بندرعباس گرمترین مرکز استان هستن و دماشون هم نهایت ش به 54-55 می رسه نه 70 (بازم می گم نباید اغراق کرد )
خودم محل کارم چند روز در هفته تو خوزستان و اهواز بوده و هست Wink
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا