کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزاحمت چادر!!! این بار در کنکور سراسری
۲۰:۴۱, ۲۳/خرداد/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/خرداد/۹۴ ۲۰:۴۴ توسط علائم ظهور.)
شماره ارسال: #1

تکرار مجدد ماجرای برداشتن چادر خانم ها به بهانه آزمون در عرض یک هفته! در آزمون استخدامی، چادر رو در بیارین لطفا!

ظاهرا این چادر رسما مزاحم عده ای شده که حتی داخل هم نگذاشتن ببرن
واقعا باید برای بی غیرتی ها تاسف خورد Sad

جمعی از داوطلبان خواهر کنکور رشته تجربی شهر یاسوج از برداشتن اجباری چادر خانم ها برای شرکت در جلسه کنکور سراسری خبردادند و از این اقدام غیرفرهنگی به شدت گلایه کردند.
به گزارش پیگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، صبح امروز امتحان کنکور سراسری سال 1394 رشته علوم تجربی در یاسوج همزمان با سراسر کشور برگزار شد. خبرنگار صبح زاگرس در بررسی که از یکی از این مراکز امتحانی انجام داد متوجه برداشتن اجباری چادر خانم ها برای حضور در جلسه کنکور سراسری شد. به گفته افراد حاضر در محل برگزاری آزمون واقع در شاهد 28 شهر یاسوج این اقدام برای اولین بار است که در کشور انجام گرفته است و نارضایتی های شدیدی را به همراه داشته است. این در حالی است که داوطلبان زیادی چادر های خود را پشت درب امتحان گذاشتند و وارد جلسه شدند. تصاویر چادر های پشت درب سالن امتحان کنکور سراسری تجربی در یاسوج را در زیر مشاهده نمایید.
[تصویر: 1.jpg?itok=fGw_IAss][تصویر: 2.jpg?itok=ZJu6C_jp][تصویر: 6.jpg?itok=67FVqLXh][تصویر: 4.jpg?itok=9R6NHxJM]

گرفتن چادر داوطلبان خانم در کنکور سراسری تحت هیچ عنوان جزو دستورالعمل های سازمان سنجش نیست/ با مسببان این اقدام برخورد جدی می شود

ابراهیم خدایی صبح امروز درتماس تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس اظهار کرد:با توجه به گزارش منتشر شده توسط سایت خبری صبح زاگرس سالن آزمون شهید بهشتی مربوط به وزارت آموزش و پرورش بوده که این اتفاق در آن رخ داده است.

وی بیان کرد: در صورت صحت این موضوع مسئول حوزه این سازمان بر خلاف ضوابط این سازمان عمل کرده است.

خدایی عنوان کرد: سازمان سنجش و آموزش کشور این موضوع را به طور جدی پیگیری خواهد کرد و بر اساس ضوابط با مسئول مربوطه برخورد خواهد شد.

وی ابراز داشت:گرفتن چادر داوطلبان خانم در کنکور سراسری تجربی در شهر یاسوج در کل کشور اولین گزارشی است که تاکنون منتشر شده است ودر خصوص این موضوع و عدم رعایت ضوابط و مقرراتی است که این سازمان اطلاق کرده است.

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور یادآور شد: بررسی های بیشتر در مورد این موضوع انجام می گیرد و نتایج به هموطنان و به خصوص شهروندان یاسوجی اعلام می گردد.

وی تصریح کرد: انجام این عمل در پی بی سلیقگی مسئول برگزاری آزمون در این حوزه بوده و با هر کسی که مسئول این حوزه بوده بر خورد جدی خواهد شد.

برداشتن اجباری چادر خانم ها برای شرکت در کنکور سراسری رشته تجربی صبح روز گذشته(22 خرداد) در شهر یاسوج موجب نارضایتی داوطلبان از این اقدام غیرفرهنگی شد و این موضوع واکنش مسئولان مختلف را در پی داشته است.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۲۹, ۲۳/خرداد/۹۴
شماره ارسال: #2
آواتار
البته میگن حوزه مال خانم ها بوده و همه مراقبین خانم بودن.

البته واقعا درست نیست اینطوری توی خیابون کوچه بگن چادر رو نیارید با خودتون ، یه اماناتی جایی باشه که چادر رو بذارن ، یه احترامی چیزی. متاسفانه خیلی ها توی دانشگاه ما که چادر اجباریه ، دیدم که تقلب میکنن .

میگن اگه یه فرشته میخوای ، واسش یه بهشت بساز اول ! حالا ما چه انتظاری داریم که این کارو میکنیم با دخترای چادریمون و انتظار فرشته داریم ... کاش یکم با احترام بیشتری این کارو میکردن.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا