کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلیپ بازی شیطانی (کلش آف کلنز )- استاد رائفی پور
۱۶:۰۷, ۷/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۷/شهریور/۹۴ ۱۶:۰۷ توسط 313rahro.)
شماره ارسال: #1
آواتار
کلیپ بازی شیطانی - کلش آف کلنز (استاد رائفی پور)

دانلود کیفیت بالا 34 مگابایت
دانلود کیفیت پایین 12 مگابایت

[تصویر: userupload_2013_10448310861440847621.3974.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۸:۱۹, ۱۴/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #2
آواتار
«بسم الله الرحمن الرحیم»

همانا وقت های تو لحظات عمر توست، پس وقتی را برای خود سپری مکن مگر در آنچه تو را نجات دهد.
امام علی(علیه السلام)

کلیپ/ بازی شیطانی کلش آف کلنز – استاد رائفی پور

کلش آو کلنز (به انگلیسی: Clash Of Clans
) یک بازی رایگان تلفن همراه و تبلت به صورت آنلاین به سبک بازی ویدئویی راهبردی می‌باشد که توسط شرکت سوپرسل طراحی شده است. این شرکت در شهر هلسینکی پایتخت کشور فنلاند قرار دارد.

انتشار :
کلش آو کلنز در ۲ اوت ۲۰۱۲ برای سیستم عامل آی‌اواس منتشر شد. این بازی همچنین برای اندروید در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳ در کانادا و فنلاند و نهایتاً در ۷ اکتبر ۲۰۱۳ در گوگل پلی به صورت بین‌المللی برای این سیستم عامل منتشر شد.

داستان بازی
در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا (به انگلیسی:Gold)، اکسیر (به انگلیسی:Elexir)، اکسیر سیاه (به انگلیسی:Dark Elexir) و الماس (به انگلیسی:Gem). اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش (صورتی) است که توسط دستگاه‌های سازنده اکسیر (به انگلیسی:Elexir collector) تولید می‌شوند و نقش بسیار مهمی در پیشرفت قبیله شما دارند. برای نمونه برای ساخت یا ارتقای ده نوع سرباز و یا برای بالا بردن ساختمان‌های دیگر نیاز به مقادیر گوناگونی از اکسیر خواهید داشت. در آغاز بازی شما دو دستگاه سازنده اکسیر دریافت می‌کنید که به صورت خودکار برای شما اکسیر تولید می‌کنند و این اکسیر در بخشی به نام مخزن اکسیر (به انگلیسی:Elexir Storage) نگه‌داری می‌شود. در ادامه با پیشرفت دهکده می‌توانید دستگاه‌های سازنده اکسیر را پیشرفته کنید و به شمار تولید آن‌ها اضافه کنید. سربازان شما در سرباز خانه (به انگلیسی:Barracks) و به وسیلهٔ اکسیر ساخته می‌شوند. در بازی طلسم (به انگلیسی:Spell)هایی نیز وجود دارند که در کارخانهٔ طلسم سازی (به انگلیسی:Spell Factory)ساخته می‌شوند. از طلا بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی نیز استفاده می‌شود. همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر قبایل و غارت دهکدهٔ آن‌ها هم پیشرفت کنید و هم طلا و اکسیر زیادی بدست بیاورید. طلا نیز توسط دستگاه سازنده طلا (به انگلیسی:Gold Mine) بدست میاید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت. اکسیر سیاه ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند می‌باشد که از آن برای ساخت و ارتقای سربازهایی که توسط اکسیر سیاه در سرباز خانهٔ اکسیر سیاه (به انگلیسی:Dark Barracks)ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای قهرمانان یعنی پادشاه بربرها {بربرین کینگ} (به انگلیسی:Barbarian King) و ملکهٔ کماندار {آرچر کوئین} (به انگلیسی:Archer Queen) و همچنین شارژ کردن برج جهنمی {اینفرنو تاور} (به انگلیسی:Inferno Tower) استفاده می‌شود.

این شرکت عزیز! و شیطان پرست کار خیر! هم بلدهDodgy
نسخه رد (قرمز)
در تاریخ 23 نوامبر سال 2014 نسخه قرمز این بازی برای حمایت از مبارزه با بیماری های مالاریا، سل و ایدز منتشر شد. این نسخه که انحصارا برای آی او اس و برای طرح نرم افزار هایی برای رد (به انگلیسی:Apps for RED) منتشر شده برای کاربران آی او اس در دسترس است. در این نسخه تغیراتی کوچک ایجاد شده و بسته خرید جم برای حمایت از مبارزه با بیماری های مالاریا، سل و ایدز اضافه شده که سود حاصل از آن به حساب شرکت رد (به انگلیسی: RED) واریز می شود و پس از آن در صورت تایید علامت سپری قرمز رنگ بر روی تاون هال ایجاد میشود.

نقل قول:چندی پیش سوپرسل در صفحه فیس بوک خود از کاربرانش دعوت کرد مپ ها یا نقشه های جالب خود را در صفحه فیس بوکش ارسال کنند . ما تعدادی از این مپ ها را جمع آوری کردیم و در زیر میتوانید ببینید :
[تصویر: 129.jpg]
[تصویر: 251.jpg]
[تصویر: 391.jpg]

گاهی وقت ها انقدر غرق این دنیا و بازی و هوس هاش میشیم که...Sad
[تصویر: IMG_20150815_145642.jpg]
۱۹:۳۹, ۱۴/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #3
آواتار
خیلی ممنون ازمطالبتون
نکته جالب توجه اینه که خیلی ازجوونا که این بازی رو دارن به ضررهای این بازی مطلعند اما بازم به این بازی ادامه میدن...
درواقع این بازی اعتیاد آوره
درحال حاضر هم کسانی که تونستن تا مرحله های خیلی بالا پیش برن گوشیشون رو به قیمت خیلی بالایی میفروشند !!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۱:۰۷, ۱۴/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۴/شهریور/۹۴ ۲۱:۱۶ توسط Silence.)
شماره ارسال: #4
آواتار
ایول عجب مپ هاییWink
این عالیه

(۱۴/شهریور/۹۴ ۱۹:۳۹)آیدا77 نوشته است:  خیلی ممنون ازمطالبتون
نکته جالب توجه اینه که خیلی ازجوونا که این بازی رو دارن به ضررهای این بازی مطلعند اما بازم به این بازی ادامه میدن...
درواقع این بازی اعتیاد آوره
درحال حاضر هم کسانی که تونستن تا مرحله های خیلی بالا پیش برن گوشیشون رو به قیمت خیلی بالایی میفروشند !!!
می دونید چرا؟؟؟
چون دوستان در جمهوری اسلامی فقط میگن نگیر،نبین،نکن...هیچ وقت نمیگن اینو گوش کن اینو بازی کن اینو ببین اینو امتحان کن...
من نوجوون میگم گاهی اوقات دلم میخواد بازی انلاین انجام بدم.. کلش و دوتا شیطانیه؟؟تو یه بازی غیر شیطانی در این حد بهم معرفی کن...

۲۳:۵۵, ۱۴/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #5
آواتار
اصلا و ابدا شیطانی نیست
با این حرفها آدم یاد مفتی های وهابی میفته که به بهانه های الکی همه چیز حروم میکنن

آقا بازی کنید لذت ببرید...
در ضمن این مپها که گذاشتی واقعا دلیل خنده داری برای شیطانی بودن این بازی بودBig GrinBig Grin دمت گرم کلی خندیدم!
هرکسی میتونه این مپها طراحی کنه! ببین من این مپ زدم!
فقط حواستون باشه این بازی شدید اعتیاد آورهBig Grin

اینم دهکده من لول 92 ناقابل

[تصویر: 6kj021saqil61ejn3yk6.jpg]
۰:۱۸, ۱۵/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #6
آواتار
منم از جنبه شیطان این داستانا زیاد موافقم نیستم حالا اینکه مثلن بر بر هارو نسبت بدیم یا دراگون اینا رو یه چیزی ولی با چهارتا مپ که نمیشه گفت شیطانه حرامه...
ولی واقعا داره ضربه بزرگی به جوون ها و نو جوون ها می زنه و تمام وقتشونو می گیره..باور کنید امسال سر جلسه کنکور پسره اومد دم در گوشیوگرفت همون جا اتک زد سه ستاره...کنکورو به امید اتک وار داد...
البته دیگه کم کم داره از مد میافته...ولی خیلی بده که آرمان بچها به جم گرفتن خلاصه بشه...من که بوسیدمش دادم به دوستم فک کنم دیگه الان لول 100 شده باشه
۰:۳۳, ۱۵/شهریور/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/شهریور/۹۴ ۰:۳۷ توسط نرگس مهدوی.)
شماره ارسال: #7
آواتار
(۱۴/شهریور/۹۴ ۲۳:۵۵)A L I نوشته است:  در ضمن این مپها که گذاشتی واقعا دلیل خنده داری برای شیطانی بودن این بازی بودBig GrinBig Grin دمت گرم کلی خندیدم!
بهتر بود قبل از اینکه به خندیدنتون ادامه بدین اول کلیپ رو تماشا میکردین!!!

حیف وقت یک شیعه ست که بخواد بیخودی بگذره.
سرگرم شدن به هر روش و ابزاری جایز نیست.
با بازی آنلاین تون خوش باشین فقط امیدوارم هیچ وقت حسرت ثانیه هایی رو که پای این بازی ها گذاشتین رو نخورین.
۰:۴۹, ۱۵/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #8

تلف شدن وقت و عمر عزیز اولین و مهم ترین نتیجه این بازی است.
عملا نشونه های شیطان هم توی بازی هست.
یعنی شیطان داره می گه من چیزی به شما عرضه می کنم که وقت تون رو بگیره و بجاش هیچ و هیچ و هیچ چیز هم به شما نمی ده.
.
.
.
. حالا شماها سرگرم مپ ساختن بشین...روح تون رو عادت بدین که دائم باید سرگرم بشه....
۶:۰۰, ۱۵/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #9
آواتار
(۱۴/شهریور/۹۴ ۲۱:۰۷)Silence نوشته است:  ایول عجب مپ هاییWink
این عالیه

می دونید چرا؟؟؟
چون دوستان در جمهوری اسلامی فقط میگن نگیر،نبین،نکن...هیچ وقت نمیگن اینو گوش کن اینو بازی کن اینو ببین اینو امتحان کن...
من نوجوون میگم گاهی اوقات دلم میخواد بازی انلاین انجام بدم.. کلش و دوتا شیطانیه؟؟تو یه بازی غیر شیطانی در این حد بهم معرفی کن...

ببینید اصلا بحث سر معرفی نمونه ایرانی نیست بحث اتلاف وقته خوب به فرض یه نمونه ایرانی هم معرفی کردیم بازم وقت شما تلف میشه بازم برای خرید سکه و... هزینه هایی میشه ودر واقعیت هیچ چیزی به دست نمیاریم بنده خودم معتاد نمونه ایرانی شدم اونم سالی که باید کنکور میدادمBig Grin و واقعا از بقیه تو اون چند مدت عقب موندم وحسرتشم خوردم الانم تو ترکم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۹:۴۸, ۱۵/شهریور/۹۴
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱۵/شهریور/۹۴ ۶:۰۰)A.E نوشته است:  ببینید اصلا بحث سر معرفی نمونه ایرانی نیست بحث اتلاف وقته خوب به فرض یه نمونه ایرانی هم معرفی کردیم بازم وقت شما تلف میشه بازم برای خرید سکه و... هزینه هایی میشه ودر واقعیت هیچ چیزی به دست نمیاریم بنده خودم معتاد نمونه ایرانی شدم اونم سالی که باید کنکور میدادمBig Grin و واقعا از بقیه تو اون چند مدت عقب موندم وحسرتشم خوردم الانم تو ترکم
رفیق تو دیگه شاهکاری..آخه عاشق چی نمونه ایرانی شدی...چیزی جز باگ و هنگ نداره..
تو کلش تمام منابع تمام شخصیت ها توسط قدرترین روانشاسان دنیا ساخته شده واقعا حرفه ای و خلاقانست،...
البته فک کنم منظور استارتر از شیطانی بودن غفلته وگرنه دلیل دیگه ای نداره...
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]