کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
۳۰۰ نفر از اعضای دولت اصلاحات هم اکنون جاسوس BBC و VOA هستند
۱۱:۵۷, ۵/اسفند/۹۴
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام


۳۰۰ نفر از اعضای دولت اصلاحات هم اکنون جاسوس BBC و VOA هستندنشست اقتصادی سیاسی با موضوع شیائوتینگیسم که به همت بسیج دانشجویی دانشکده الهیات دانشگاه تهران امروز عصر برگزار شد.
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو حسن عباسی تحلیلگر مسائل استراتژیک در خصوص قرابت سیاست درهای باز در ایران با سیاست درهای باز در چین گفت: کشور ما سیاستی را دنبال می کند که مصوب مجلس و رهبر انقلاب نیست چرا که قرار بود مذاکرات طبق سه بار تاکیدی که رهبری در سخنرانی های اخیر خود داشتند فقط در موضوع مذاکرات هسته ای باشد اما یک جریان در کشور تاکید دارد که این مذاکرات دریچه ای است به سوی همکاری های همه جانبه ایران با غرب.
وی ادامه داد: در مجمع تحقیقات استراتژیک مجلس 14، 15 سال پیش الگوی چینی توسعه مطرح شد و امروز ایران عملا این مدل را پذیرفته است از نظر من سه مکتب اساسی در غرب وجود دارد یک، مکتب مرکانتیلیستی که معتقد است اصالت با دولت است نه با بازار دو، مدل لیبرالیست که کسانی همچون آدام اسمیت معتقدند ارتباط سیاست با اقتصاد باید قطع شود و اصالت با خود بازار است و مدل سوم مدل مارکسیست هاست که معتقدند بازار باید حذف شود و آن را در سطح جامعه ذوب می کنند.
عباسی با اشاره به استراتژی آمریکا در عملکرد با کشورهایی مثل ایران شوروی را مثال زد و گفت: آمریکا در زمان قبل از گورباچوف شوروی را از سطح ایدئولوژیک به سطح استراتژیک و بحث بر سر تعداد موشک هایش کشاند و طی یک بازه شصد ساله شوروی را متلاشی کرد قبل از فروپاشی شوروی بود که گورباچوف گفت ما در برخی از مواضع ایدئولوژیک خود می توانیم کوتاه بیاییم و این شروع شکست سخت شوروی بود.
تحلیلگر مسائل استراتژیک خاطر نشان کرد: آمریکایی ها اول ایدئولوژی کشور مقابل را در صورت مغایر بودن با تفکرات خود تغییر می دهند و بعد آن را به سطح استراتژیک می کشانند همین طور که با ایران بر سر تعداد سانترفیوژها این کار را کرد قرار بود ما جهان را به اسلام دعوت کنیم و آنان را با حقوق اسلامی آشنا کنیم اما حالا این غربی ها هستند که با حقوق بشرشان ما را محکوم می کنند.
وی در خصوص اظهارات خود افزود: آمریکا کشوری است که بمب اتمی استفاده کرده است و حالا به ما می گوید شما چرا تلاش برای ساخت بمب اتم می کنید؟ تیم مذاکره کننده ما خوشحال است که آمریکا به ما اجازه داده است 5 هزار و 600 سانترفیوژ و 3.7 دهم درصد غنی سازی داشته باشیم که تازه تعدادی از آنها هم خالی می چرخد این غرب است که می گوید چرا بر سر زنان ما چادر است اما ما نمی توانیم بگوییم چرا بخش اعظی از جامعه شما زنا زاده اند و 400 میلیون پورن داریم اینجاست که استادان ما در علوم اسلامی ساکتند و می گویند چرا اینقدر درباره ربا در دنیا حرف می زنید.
عباسی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران با طرح این مسئله که غرب با ایجاد طرحی مثل ازدواج سفید قصد دارد جمعیت ایران را همچون جامعه خود به سمت زنازادگی پیش ببرد گفت: همان طور که استادان علوم انسانی ما سکوت کردند استاد اقتصاد ما نیز جرات این را ندارند که بگویند اقتصاد جهان 58 تریلیون دلار بدهی دارد و بگویند اقتصاد جهان طی هشت سال گذشته در رکود بوده و تا سال 2017 نیز خواهد بود.
تحلیلگر مسائل استراتژیک ادامه داد: به ما می گویند طی این37سال درها را بسته بودیم با بدخت بودیم و همه جای دنیا وضعیت گل و بلبلی داشت به شما یقین می دهم که دروغ می گویند دعوای ایران و امریکا بر سر این است که آمریکا آنجا که پای حوزه ایدئولوژیک در میان باشد می خواهد خودش برای ما تصمیم بگیرد اما ایران روش بازی دشمن را پای میز می داند.
وی یادآور شد: در دوره اصلاحات عده ای خیال می کردند رئیس جمهور ایران همان گوربارچوف قبل از فروپاشی شوروی است اما رهبر انقلاب در سخنانی همان زمان گفتند دشمن سخت در اشتباه است که می پندارد در ایران نیز گورباچوفی وجود دارد خلاصه در سال 1380 معلوم شد که پروژه گوربارچوف شکست خورده و آمریکا بعد از آن به مدل چین روی آورد چرا که دولت سازندگی نیز زمینه های آن را ایجاد کرده بود.
عباسی به دانشجویان دانشگاه تهران گفت: به انتشارات مرکز تحقیقات مجلس سر بزنید و ببینید چه تفکری از 20 سال پیش تاکنون در کشور وجود داشته است در دو سال اخیر رویکرد تیمی عمق بیشتری در کشور پیدا کرده به شما پیشنهاد می کنم که کتاب تیم نو که در سال 1382 به سفارش مجمع تحقیقات استراتژیک مجلس سفارش و سال 83 به چاپ رسید با مقدمه ای که رئیس جمهور فعلی ایران در آن نوشته بخوانید.
تحلیلگر مسائل استراتژیک تصریح کرد: سیاست چین هیچ گاه مثل شوروی نبود معتقد به سیاست درهای باز بود و آمریکا نیازی به واژگونی حکومت چین نمی دید به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنم تاریخ نکبت بار چین را مطالعه کنید و ببینید آمریکا چه طور توانسته این بار بدون واژگونی حکومت چین آن را به نابودی بکشاند. رابطه آمریکا و چین با دیپلماسی پینگ پنگ آغاز شد و زمینه ها برای نزدیکی چین و غرب کلید خورد دیپلماسی پینگ پنگ همان بازی مشترک میان آمریکا و چین بود که حالا مصداق آن درست مثل دست دادن ظریف و جان کری برای دنیا مهم شده است.
وی در ادامه اظهارات خود با تاکید براینکه شیائوپینگ بعد از چوئن لایو سیاست های درهای بازار را برای سومین بار مطرح کرد گفت: این سیاست تا امروز در چین ادامه داشته و موجب پدیدار شدن جریان تجدیدنظر طلبان شده است حال به شما می گویم که معنی تجدیدنظر بودن یعنی چه؟ سه روز پیش وزیر راه ما به طور رسمی اعلام کرد لیبرالیسم اساس توسعه ایران است همان لیبرالی که امام سر آن با بازرگان و بنی صدر مشکل داشت و وقتی منتظری را عزل کرد به او گفت به این دلیل عزل شدی که بعد از من کشور را دست لیبرال ها می دادی.
عباسی در همین راستا اشاره کرد: چند ماه پیش نیز وزیر راه و شهرسازی صریحا گفته بود این سوسیالیست را جمع کنید چرا که چارچوب توسعه لیبرالیسم است و رسما هم به آن افتخار می کنند.
تحلیلگر مسائل استراتژیک در توضیح معنای لیبرالیسم عنوان کرد: شما دانشجویان باید بدانید لیبرالیسم معنی آزادی نمی دهد همان طور که در دین اسلام حرام و حلال و مستحب و مکروه داریم لایه ای نیز به اسم مباح وجود دارد که لیبرالیسم مصداق همان نگاهی می شود که می گوید هیچ مکروه و مستحبی حلال وحرامی وجود ندارد و به این می گویند اباهی گر و هنگامی که سیستم یک جامعه لیبرالیزمی شود چیزی از شریعت باقی نخواهد ماند همان طور که در جامعه ما طی 25 سال گذشته هیچ کدام از اقتصاددان دولتی زیر بار ربوی بودن سیستم بانکی نرفتند.
وی تاکید کرد: وقتی فرگوسن می گوید اساس نظام بانکی ربا است شما چه طور می خواهید اسلامیش کنید؟ ما در این زمینه از کسانی خوردیم که لباسشان لباس دین بود و ریش و تسبیح داشتند. لیبرالیزم که بیاید شریعت ذبح خواهد شد.
عباسی با اشاره به اینکه زمینه لیبرالیزه شدن جامعه ایران از مجمع تشخیص مصلحت نظام نشات گرفته است اظهار داشت: رئیس این مجمع معتقد است اقتصاد به گروگان لیبرالیسم درآمد من می خواهم به ایشان بگویم تو که بر مسند ریاست این مجمع تکیه زده ای چرا برای رهایی این گروگان کاری نکردی؟ شما که در دبیرخانه شورای مجمع بودید چرا جواب آخوندی را ندادی؟ تمام متون و مدارک این ادعا در خود این مجمع موجود است.
تحلیلگر مسائل استراتژیک در ادامه سخنان خود با اشاره به سخنان رئیس شورای فقهی بانک و بورس یادآور شد: این شخص این شورا را تشریفاتی خوانده پس در این صورت باید گفت تو که رئیس یک شورای تشریفاتی بودی پس بگو بزرگتر بیاید بگو رئیس بانک مرکزی بیاید که به ما می گوید ماربوی نیستیم، ما کسانی را با لباس روحانیت در شورای فقهی بانک و بورس گذاشتیم که حالا به ما می گویند از اساس این شورا تشریفاتی بوده است.
وی درادامه سخنان خود در جمع دانشجویان یادآور شد: ده سال پیش در ایران کسی سخنرانی کرد که آیا می خواهید انقلاب اسلامی باشید یا جمهوری اسلامی اگر می خواهید انقلاب اسلامی باشیم باید آن را صادر کنیم و پایش هزینه بدهیم و اگر بخواهیم جمهوری اسلامی باشیم باید ثروت ملی تولید کنیم و مثل چین بشویم این شخص در ادامه می گوید ما انقلاب کردیم که به جمهوری اسلامی برسیم و دیگر نباید به عقب حرکت کنیم.
عباسی خطاب به تفکرات جریانات تفکری این چنینی در ایران گفت: این افراد باید بدانند اینجا چین نیست که آمریکا بتواند همه مردمش را تریاکی کند و آن را به مرز فروپاشی برساند اینجا اگر دشمن 20 متر وارد آب هایمان شود دستگیرشان می کنیم تا حساب کار دست غرب بیاید باید به آمریکا گفت صاحب این نظام کسانی که شما با آن ها مذاکره کرده اید نیستند بلکه صاحبش امام زمان است و ایشان هیچ گاه با شیطان مذاکره نمی کند.
تحلیلگر مسائل استراتژیک اظهار داشت: ما در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان آینده یک فراکسیون اقلیتی به اسم انگلوفیل ها داریم که bbc از آنها دفاع می کند در واقع عصر کیف انگلیسی به سر آمده و عصر انگلوفیل ها رسیده است.
وی در خصوص اینکه عده ای می گویند هشت سال دولت قبل مفسد فی الارض بوده و دولت اصلاحات قبل آن پاک پاک بوده عنوان کرد: این عده کجایند که بگویند 300 تن از آن دولت قبل از هشت سال احمدی نژاد که الان جاسوس BCC و VOA شدند کجایند آیا شما فساد امنیتی نداشتید؟ اگر کسی در دولت قبل خطایی هم کرده باشد الان در زندان است شما که اسناد این مملکت را فروختید الان کجایید؟ چند نفر از نمایندگان مجلس ششم پنهانده شدند پاسخ دهید که چرا هم حزبی شما در آمریکا و انگلیس هستند.
عباسی ادامه داد: عملکرد دو ساله دولت تدبیر و امید نشان می دهد هیچ پروژه ای به دست آنها کلید نخورده از راه آهن تا جاده گرمسار قم و حتی فاز شانزدهم و هفدهم پارس جنوبی همه کار قرارگاه خاتم سپاه است و ما در این دو سال از دولت فعلی چیزی جز تخریب دولت گذشته ندیده ایم خوب است که بدانید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم هفته گذشته به طور علنی اعلام کرده است که 13 هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد.
تحلیلگر مسائل استراتژیک در خصوص اینکه عده ای در ایران معتقدند ما به جای انقلاب اسلامی به جمهوری اسلامی رسیدیم خاطر نشان کرد: این ها می خواهند بگویند رئیس جمهور برای ما کافی است وجود ولایت فقیه لزومی ندارد، ارتش جمهوری اسلامی برای ما کافی است و وجود سپاه ضرورتی ندارد آخر یکی باید به اینها بگوید اگر همین سپاه را نداشته باشید چه کسی می خواهد پروژه های شما را انجام دهد حرفی که می زنید برخلاف قانون اساسی است.
وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: زمانی کسی مثل طهرانی مقدم داشتیم که موشک درست می کرد و ان را به فضا پرتاب می کردیم حالا یک ایرباس به فرودگاه ما می نشیند، قول دادن آن را تا چند سال دیگر به ما می دهند و عده ای سیل تا سیبل می ایستند تا مثل عقده ای ها با آن عکس یادگاری بگیرند واقعا واسفا.
عباسی با اشاره به اینکه ایران 27 برابر استاندارد جهانی شعبه بانکی دارد افزود: ما علی رغم وجود این همه شعبه بانکی اینقدر پول در کشور نداریم هر چه در دولت قبل فریاد زدیم این کار را نکنید یک مشت استاد دانشگاه علامه عین بختک روی این قضیه افتاده بودند و می گفتند به تخصص توهین می کنند کجایند این اساتید که عین مرد بگویند کجا اشتباه کرده اند؟
تحلیلگر مسائل استراتژیک خطاب به دانشجویان گفت: این نظام بانکی ما بود که قیمت مغازه و خانه را بالا برد چرا که مثلا بانکی که می خواست یک شعبه سر نبش داشته باشد خانه و مغازه آنجا را با بالاترین قیمت می خرید و این مدل در نظام بانکی ما بود که ما را بیچاره کرد.
وی با اشاره به قراردادهای جدید ایران با کمپانی ایرباس فرانسه برای واردات هواپیمای جدید گفت: ایران با این کمپانی قراداد بسته است تا به ازای هواپیماهایی که وارد می کند ده میلیارد دلار بپردازد یعنی سالی یک میلیارد دلار و ایجاد 5 و نیم میلیون فرصت شغلی برای آنها.
عباسی بار دیگر دانشجویان دانشگاه تهران را مورد خطاب قرار داد و گفت: آیا شما می دانستید که ما در شاهین شهر خود هواپیمایی ساختیم ما 15 سال پیش مجوز هواپیمایی را به نام ایران 143 گرفتیم که یکی از آنها دو سال پیش زمین خورد و عده ای سر و صدای زیادی کردند که حق و شان ما خیلی بیش از اینهاست. هفته پیش که به دانشگاه صنعتی اصفهان رفته بودم گفتم که اگر همین یک میلیارد دلاری که قرار است هر ساله به کمپانی ایرباس دهیم که معادل سه هزار میلیارد تومان می شود به شاهین شهر بیاید تا ما مدل 143 هواپیمای ایران را به 150 و 160 ارتقا دهیم به نظرتان چه می شود این دانشجویان استقبال کردند و همه اظهار داشتند ما خود مهندسیم و با یک بودجه سه هزار میلیارد تومانی که هر ساله می شود آن را دریافت کرد قطعا می توان تحول شگرفی را در صنعت هواپیمایی ایران ایجاد کرد اما من به صراحت گفتم برای همیشه صنعت هواپیماسازی از این کشور پرید.
تحلیلگر مسائل استراتژیک ادامه داد: امروز اعلام شد برزیل نیز ده ها هزار تاکسی و 50 هواپیما به ایران صادر خواهد کرد اما تا به حال به خود گفته اید چرا هیچ کس نمی گوید ما به شما امکانات می دهیم که خودتان تولید کنید این را بدانید نیمه دوم سال آینده کشور وارد رکود تورمی خواهد شد و مهمترین پیامدش بیکاری گسترده است مادامی که سیاست درهای باز به سمت داخل باشد قاعده همین خواهد بود.
وی با اعلام این خبر که جدیدا بخشی از نیروهای سازمان انرژی اتمی را تعدیل نیرو می کنند گفت: از تعدیل نیروها خواسته اند وقتی که بیرون می آیند به هیچ کس و هیچ جایی شکایت نکنند چرا که در غیر این صورت سر و کارشان با سپاه و وزارت اطلاعات است به آنها گفته اند این دستور از بیت رهبری است به این عده صراحتا می گویم که شما همه چیز را در انرژی اتمی باخته اید و حالا از بیت رهبری مایه می گذارید؟ بیت رهبری به این مسائل کاری ندارد این دستور کاخ سفید است نه بیت رهبری!
عباسی با اشاره به متوقف شدن پرتاب ماهواره ها در ایران اظهار داشت: پس از این اتفاق در حال حاضر زمزمه هایی شنیده می شود که باید توان موشکی و اطلاعاتی خود را در این زمینه تحویل آنها دهیم 20 سال آینده اگر ایران سیاست درهای باز اجرا شود ما نابود می شویم اما هیچ کس جرات گفتن آن را ندارد.
تحلیلگر مسائل استراتژیک در پایان سخنان خود گفت: هشدار می دهم که کشور ما به سمت مدل دن شیائوپینگ رفته است و عده ای در کشورمان معتقدند دیگر نباید روحیه انقلابی داشت و باید جمهوری اسلامی بود نه انقلاب اسلامی منتهی در جواب این عده باید گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه! این را بدانید که در کشور ما سه جناح اعتدالگرا، اصلاح طلب و اصولگرا دیگر وجود ندارد جامعه فعلی ما دو جناح است انقلابی و لیبرال دوستان اعتدالگرا که رسما اعلام کردند ما لیبرال هستیم پس جناح انقلابی چند وظیفه دارد یکی اینکه هر متغییری که این انقلاب را تا ظهور حفظ می کند افزایش دهد دوم هر آنچه که روحیه انقلابی راتضعیف می کند جلویش بایستند و سوم نسبت به لیبرالیسم کینه داشته باشند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۰۲, ۱۲/اسفند/۹۴
شماره ارسال: #2
آواتار
ممنون از مطلب کذبتون. انشاا... اینها باعث بیداری اندیشه گردند.
من نمیدونم مدیران تالار خواب هستند و این افراد همه را از دم تیغ تهمت میگذرانند؟؟؟؟ 300 نفر از اعضای دولت اصلاحات جاسوس دو شبکه خبری هستند؟؟؟؟ یعنی عقلی هست که بتونه این رو قبول کنه؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۷:۴۵, ۱۲/اسفند/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۱۱ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #3

ممنون که بعد از مدت ها این خفقان موجود در تالار را در هم شکستید. همه ی ما (ما باید با هم متحد شویم) کاربران قدیمی تالار مانند محمد تراست امروز تاپیک شجاعانه ای را ایجاد کردند که مدیریت نتوانست آنرا تحمل کند و سریع حذف شد.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۰۹, ۱۲/اسفند/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۱۲ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱۲/اسفند/۹۴ ۱۷:۴۵)etraeil نوشته است:  ممنون که بعد از مدت ها این خفقان موجود در تالار را در هم شکستید. همه ی ما (ما باید با هم متحد شویم) کاربران قدیمی تالار مانند محمد تراست امروز تاپیک شجاعانه ای را ایجاد کردند که مدیریت نتوانست آنرا تحمل کند و سریع حذف شد.


ببینید بحث اتحاد نیست. اگر صحبت منطقی و به دور از توهین و تهمت باشه قابل بحثه اما وقتی فرد مقابل هی بشینه توهین کنه و تهمت بزنه و تخریب کنه, بحث رو به اغتشاش میکشه و انسان رو مجبور میکنه گزارششون کنه. البته به گزارش هم چندان امیدی نیست, اما ما به قوانین احترام میذاریم و فقط گزارش میدیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۱۳, ۱۲/اسفند/۹۴
شماره ارسال: #5

(۱۲/اسفند/۹۴ ۱۵:۰۲)t.kam67 نوشته است:  ممنون از مطلب کذبتون. انشاا... اینها باعث بیداری اندیشه گردند.
من نمیدونم مدیران تالار خواب هستند و این افراد همه را از دم تیغ تهمت میگذرانند؟؟؟؟ 300 نفر از اعضای دولت اصلاحات جاسوس دو شبکه خبری هستند؟؟؟؟ یعنی عقلی هست که بتونه این رو قبول کنه؟؟؟؟
هر تاپیکی خواستید حذف بشه بگید من چند تا پست توش بذارم تا مدیران سریع منهدمش کنن.
مثل تاپیک تکثیر مصباح ها و یزدی هاSmileSmileSmile
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۱۷, ۱۲/اسفند/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۱۸ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #6
آواتار
متاسفانه انگار با ... طرف هستیم. اشکال نداره. فضای تالار بازه شما عقده های خفقان!! بگشا. متحد هم بشین. این سعه صدر و اخلاق سیاسی شما واقعا قابل تحسینه. ما که اخلاق از اصولگراها ندیدیم اما از شما یاد می گیریم.

توی این تاپیک هم آقای دکتر عباسی ادعا کرده 300. حالا نمی دونم واحد ایشون نفر بوده یا چیز دیگه. ولی مسلم بعضی مهره های دولت اصلاحات الان دارن سر سفره پادشاه عربستان و لابی های صهیونیست "مرگ" نوش جان می کنن.

نمیگم اصولگراها همشون پاکن ولی این تاپیک کذب محض نیست....

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۳۷, ۱۲/اسفند/۹۴
شماره ارسال: #7
آواتار
(۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۱۷)بیداری اندیشه نوشته است:  توی این تاپیک هم آقای دکتر عباسی ادعا کرده 300. حالا نمی دونم واحد ایشون نفر بوده یا چیز دیگه. ولی مسلم بعضی مهره های دولت اصلاحات الان دارن سر سفره پادشاه عربستان و لابی های صهیونیست "مرگ" نوش جان می کنن.

نمیگم اصولگراها همشون پاکن ولی این تاپیک کذب محض نیست....


من نه میتونم بگم یک نفر از اصلاحات شامل این حرف میشه نه میتونم بگم نمیشه. چون منبع موثقی نیست و اون دنیا نمیتونم جوابش رو بدم.
اما 300 نفر رو میتونم با قاطعیت رد کنم. مجلس با 290 نماینده, صد و هفتاد نفرشون تازه متهم به رشوه گیری هستند, اگر میگفتن 300 نفر رشوه گرفتن هم قابل درک بود, مثل دولت قبل, اما اینکه 300 نفر از مسئولان نظام واسه دو تا شبکه تلویزیونی کار کنن با هیچ منطقی سازگار نیست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۵۹, ۱۲/اسفند/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۵۹ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #8
آواتار
یعنی چشمتون رو می خواین روی واقعیت ببندین؟ سال 88 اینقدر ساده گذشته از دید شما؟ مهدی هاشمی که بارز بود خیانتش در تماس با دولتمردان آمریکا. وقتی این یکی بشه معلومه بیشتر هم میشه...

گفتگوی نیک آهنگ کوثر با مهدی هاشمی در مورد نظام ایران

وزرای ملحد و کافر و فراری دولت اصلاحات جاسوسی نکنن چیکار کنن؟ خیانت؟ به دین به ایران به .... بعد هم آقای عباسی گفتن 300 نفر از دولت قبل از احمدی نژاد. منظورشون صرفا مجلس نبوده...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۰۳, ۱۲/اسفند/۹۴
شماره ارسال: #9
آواتار
واقعا از بیداری اندیشه تشکر میکنم

واحد شمارشش هم چیزی تو مایه های رأس می باشد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۹:۲۹, ۱۳/اسفند/۹۴ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/اسفند/۹۴ ۹:۳۰ توسط t.kam67.)
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱۲/اسفند/۹۴ ۲۲:۵۹)بیداری اندیشه نوشته است:  یعنی چشمتون رو می خواین روی واقعیت ببندین؟ سال 88 اینقدر ساده گذشته از دید شما؟ مهدی هاشمی که بارز بود خیانتش در تماس با دولتمردان آمریکا. وقتی این یکی بشه معلومه بیشتر هم میشه...

گفتگوی نیک آهنگ کوثر با مهدی هاشمی در مورد نظام ایران

وزرای ملحد و کافر و فراری دولت اصلاحات جاسوسی نکنن چیکار کنن؟ خیانت؟ به دین به ایران به .... بعد هم آقای عباسی گفتن 300 نفر از دولت قبل از احمدی نژاد. منظورشون صرفا مجلس نبوده...


نه برادر نقل این حرفا نیست. نقل کوبیدن هاس. ایشون اگر ازش مستند بخوان 30 تا هم نمیتونن جور کنن چه برسه به 300 تا! کلا این دو تا شبکه چقدر جاسوس دارن که 300تاش از دولت اصلاحات باشه, فلان قدرش دولت اصولگرا, فلان قدرش مجلس اصلاحات, فلان قدرش مجلس اصولگرا.
اینها صرفا بزرگنمایی و سیاه نمایی و بازی با اعداده تا ذهن مردم رو مغشوش کنن.
به بحث سال 88 هم نمیخوام وارد بشم, چون خط قرمز سازمان های اطلاعاتی هست و نمیخوام به خاطر در جمله تو تالار زندگیمو نابود کنم.

(۱۲/اسفند/۹۴ ۲۳:۰۳)عبدالرحمن نوشته است:  واقعا از بیداری اندیشه تشکر میکنم

واحد شمارشش هم چیزی تو مایه های رأس می باشد

شما احمدی نژاد و اصولگراها هم با راس بشمرید ببینیم به کجا میرسید!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  وقتی روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاحات آلزایمر می‌گیرند!! قلب 0 225 ۷/اردیبهشت/۹۶ ۱۱:۱۲
آخرین ارسال: قلب

پرش در بین بخشها:


بالا