کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سم پاشی جدید علیه حسن عباسی
۱۲:۴۲, ۵/مرداد/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام ، مطلب زیر توسط تلگرام برای من ارسال شد ، هر چقدر اینترنت رو زیر و رو کردم که حتی اصل مطلب که ادعای کذایی در مورد توهین به ارتش رو داره پیدا نکردم. برای همین همینجا پاسخش رو میذارم که اگر بقیه جستجو کردن همین مطلب رو پیدا کنن.

نقل قول: پاسخ یک کهنه سرباز ارتش ایران به توهین دکتر حسن عباسی به ارتش جمهوری اسلامی ایران.

❇️❇️❇️ در پی اظهارات تفرقه افکنانه دکتر حسن عباسی و توهین بی سابقه به ارتش، یک ارتشی رزمنده دوران جنگ تحمیلی پاسخ او را داده است که در ادامه می خوانید.؛

دکتر!!! حسن عباسی، پسر جان شما یادت نمیاد!
چون اون روزها هنوز سفره ات پهن نشده بود!

یادت نمیاد؛ چون اگر یادت بود این افاضات اضافات را ازت نمی شنیدیم که:

"شما یه چیزی دوست دارید مثل ارتش، بی سر و صدا، تو پادگانهاشون باشن، آب این کشور را ببره اونا هیییچ صداشون درنیاد، بدون هییچ موضعی"

روزهایی که زبان باز نکرده بودی، همکاران و همرزمان من از اولین سرباز تا 48 هزار شهید و هزاران جانباز که تقدیم کشور شد، رفتن تا ایران سرفراز بماند...

که امروز امثال "تو" بتونن آزادانه بیش از قواره و سهمشون فخر وفضل پراکنده کنن!

➖اما به قول دریادار علی شمخانی:

«اگر حسن عباسی و عباسی‌های دیگر به جبهه می‌آمدند و ما کمبود نیرو نداشتیم، مسئله فرق می‌کرد!!!».

شما یادت نمیاد عباسی جان، اون روزها تجربه جنگ را فقط تو بازیهای کودکانه داشتی، اون ایام مبارزه برات همون رویای تفنگ چوبی بود که از همبازی های کوچه ی آرامش منزل پدری دزدیده بودی...

لب تشنگی آموزشهای قبل از جنگ اگر برای روزهای عملیات ما ارتشی ها "آب" هم نداشت، "نان" امروز تو و امثال تو را خوب فراهم کرد...

اگر در سفره پدر حرمت یاد نگرفتی حرمت نون امروزت از سفره نظام را حفظ کن برادر!!!

اگر با اراجیف متوهم خودت، جان خانواده میلیونها ارتشی هنوز جان برکف را درد میاری، دست کم به روح 48 هزار شهید ارتشی و روان نسل جاودانشون جسارت نکن...

➖اگر آماده باش پیش از جنگ ارتش از فروردین 59، اولین پاسخ نیروی هوایی در الرشيد و شعیبیه دو ساعت بعد از تهاجم 31 شهریور، هجوم و حضور جان برکف زمینیهای ارتش از ثانیه های آغاز جنگ، عملیات 140 فروندی عقابان ارتش در آسمان عراق، مقاومت بی نظیر 34 روزه خرمشهر، دو بار آزادسازی سوسنگرد، پدافندگسترده مناطق اشغالی، حمله تاریخی اچ 3، عملیات دریایی بزرگ مروارید و فلج کردن نیروی دریایی عراق و تقدیم شهدای ناوچه پیکان، پشتیبانی و نبردهای هوانیروز قهرمان، حضور و نبرد بلاانفصال پیاده ها و زرهی های 77خراسان، 21 حمزه، 16 زرهی، رزم زرهی شیراز، تیپ خرم آباد و همدان و... خلاصه ارتش زمینی و دریایی و هوایی ایران، جنگ نفت کش ها، اوسیراک، محرم، اندیمشک، نصر، توکل، ثامن، والفجر، کربلا، قادر و دهها عملیات مشترک و صدها تک و پاتک خرد و کلان ارتش را یادت نمیاد، حالا که به برکت نعمت امنیت کشور و نغمت زندگی خودت، برای حسن عباسی پیشوند "دکتر" و شان "نظریه پردازی" قائل هستی و به سن تکلیف رسیدی، لطفا مطالعه کن و یا از دوستان خود نافروخته و منصف مانده خودت و یا برادران هزینه داده ی ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سوال کن، درباره رزمندگی اون روزها و زندگی این روزهای همرزمان پیشروشون در روزهای جنگ...!!

➖گفتی "ارتش بی سر و صدا که صداشون در نمیاد"!!!

شاید حق با شماست...

شاید راست گفته باشی که اگر امروز این کشور را سیلاب فسادهای مالی و آفت های اختلاس و دزدی و دریافتهای کلان تازه به دوران رسیده هایی از جنس تو ببره، هنوز من و امثال من ارتشی بعد ازسی سال خدمت باشرف، صورت را با سیلی عزت نفس سرخ نگه میداریم و هنوز خم به ابرو نیاوردیم تا اگر "فیش حقوق" ما بی آبروست، آبرو و اعتبارو اقتدار کشور ونظام و شهدای جان هزینه کرده را حفظ کنیم...

راست گفتی حسن عباسی...
ما "صدامون در نمیاد"

بدون هیچ موضعی، بدون هیچ سهم خواهی از این سفره، سالهاست توکل کردیم و شما را به خدا سپردیم؛ و شاید...

دیگر از دولت و مجلس و ارتش هم نشود انتظار داشت، چون سهم و حقوق 30 سال جان برکفی و 8 سال رزمندگی ما را سفره ی ریا و تزویر و تظاهر حسن عباسی ها سالهاست غارت کرده...

حسن عباسی!

سکوت ما ادامه ی هزینه هاییست که باید برای بی حیایی تو بپردازیم تا شرف زنده بماند:

از پختگی است گر نشد آواز ما بلند
کی از سپند سوخته گردد صدا بلند؟

➖و در آخر خطاب به خانواده های درد هجران شهدای فاخر ارتش کشیده و خطاب به غیرت و شرف همکاران رفته و مانده ام در ارتش، که صدای فرو خورده شان هنوز به جایی نرسیده است:

تو کارخود به خدا واگذار ودل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند...

(بازنشسته ی با افتخار ارتش جمهوری اسلامی ایران - حمدالله طاهرخانی کدخدایی) @AlamoutNews
حسن عباسی متولد 1345 ( که به ادعای این مطلب کذا زمان جنگ توی قنداق بودن ایشون! )
[تصویر: 422052_134.jpg]
اینم عکسای زمان جنگش
[تصویر: 13910431142237568_PhotoL.jpg]
[تصویر: 13910431142232599_PhotoL.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 10 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۰:۳۳, ۲۱/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/شهریور/۹۶ ۱۲:۴۲ توسط قلب.)
شماره ارسال: #91
آواتار
(۲۱/شهریور/۹۶ ۷:۴۱)سوشیانت ۱ نوشته است:  
  1. یعنی من الان جز معلوم الحال منافق غربزده هستم چون اون برنامه رو دیدم
شما فیلم اون رو پیدا کن بذار بر همه ما هم روشن میشه که ما بی اطلاع هستیم برادر
آخه صحبتهای ایشون فقط بیان یه تحلیل نبود که
چنان با حرارت بقیه رو مسخره میکرد و همش میگفت واقعا آمریکا نمیفهمید عراق رو نمیشه بیست روزه گرفت اینکه خیلی واضحه که اونا نفهمیدن
بعد یه دفعه فرداش آمریکا عراق رو اشغال کرد و ایشون تا مدتها غیب شدن
سلام

اینکه جنابعالی از کدوم گروه هستید مشخص نیست چون شما یک کاربر فضای مجازی هستید بحث بنده هم کلی بود نه صرفاً درباره شما

شما می خواید از یک برنامه به چه نتیجه ای برسید؟؟
به فرض تحلیل و تمسخر ايشون در اون برنامه صحت داشته باشه خب که چی؟
شما که ادعا دارید باید فیلم رو بزارید تا ادعاتون ثابت بشه وگرنه این روزا حرف زیاده

در نهایت می خواید از اون برنامه و تحلیل که خودتون ادعا می کنید می خواید نتیجه گیری کنید که بله ايشون بی سواده که بنده با اطلاع به شما عرض میکنم ايشون خیلی بیشتر از یک استاد دانشگاه علم دارن
در ضمن تحلیل کردن شرایطی داره مثلاً اگر بنا بود عراق در برابر آمریکا مقاومت کنه این یه تحلیل داره و اگر بنا بود سیستم حکومتش از ترس از هم بپاشد و نیروهای امنیتی فرار کنند این یه تحلیل ديگه داره

به زبان ساده اگر مفروضات یک تحلیلگر تغییر کنه نتیجه يه چيزه ديگه ميشه
علم استراتژی علم آینده پژوهی هست و تحلیل آینده بر مبنای 100 در 100 نیست

امضای قلب
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۰۵, ۲۱/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #92

در مورد دکتر حسن عباسی

متاسفانه اون موقع مثل الان نبود که هر چی تو تلوزیون پخش بشه رو سریع تو شبکه های اجتماعی و .... آپلود کنن

و ما هم که به آرشیوهای صدا و سیما دسترسی نداریم و نمی تونیم پیداش کنیم
اما در مورد شرایط تحلیل و مقاومت عراق و ... همه چیز واضح بود و شرایط و .. نداشت

گفتن آمریکا تو کوتاه مدت نمیتونه عراق بگیره و بغداد رو اشغال کنه
یکی دو رو بعد دیدیم بعله .....
من اون موقع اصلا ایشون رو نمیشناختم برام هم تا چند وقت قبل مهم هم نبود وقت میگفتم ببین صدا سیما چه آبروش رفت که کارشناسش پیش بینیش دقیقا برعکس شد
اما دو سه سال پیش چون اسمش هی تکرار میشد یادم افتاد
۱۶:۴۱, ۲۱/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/شهریور/۹۶ ۱۶:۴۵ توسط خیبر110.)
شماره ارسال: #93
آواتار
دیدم بحث اینجا سر چیزای الکی هستش فقط اومدم بگم حتی بزرگترین تحلیل گر های جهان مثل کیسینجر هم پیش بینی های غلط زیاد داشتن
مثلا توی انتخابات قبلی امریکا اکثر تحلیل گرها روی انتخاب کلینتون حساب باز کرده بودن ولی ضایع شدنBig Grin

(من کلا یک سخنرانی از اقای عباسی گوش دادم اون هم چند سال قبل بوده . طرفدار ایشون نیستم)

امضای خیبر110
اکثر مواقع نیستم به یاد دوستان زیادی که امروز دیگه توی تالار نیستن Sad
من هم فقط به صرف عادت بعضی مواقع میام
۱۶:۵۳, ۲۱/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #94
آواتار
(۲۱/شهریور/۹۶ ۱۶:۰۵)سوشیانت ۱ نوشته است:  گفتن آمریکا تو کوتاه مدت نمیتونه عراق بگیره و بغداد رو اشغال کنه
یکی دو رو بعد دیدیم بعله .....
من اون موقع اصلا ایشون رو نمیشناختم برام هم تا چند وقت قبل مهم هم نبود وقت میگفتم ببین صدا سیما چه آبروش رفت که کارشناسش پیش بینیش دقیقا برعکس شد
اما دو سه سال پیش چون اسمش هی تکرار میشد یادم افتاد

بر فرض صحیح بودن حرف شما یک نکته عرض کنم.

آمریکا هیچوقت نتونست عراق رو بگیره. اشغال یک کشور مراحلی داره یکی از اون مراحل بعد از سرپل گیری و سقوط اون نظام، تثبیت نیروهاست.

آمریکا نتونست اون نظام مدنظرش رو تو عراق بوجود بیاره . اتفاقی که افتاد قدرت گرفتن حزب الدعوه اسلامی بود که باعث افزایش نفوذ شدید ایران شد.

شاید منظور آقای عباسی از اشغال هم همین بوده.

امضای سدرة المنتهی
خدایا هزاران شکر که مرا منتظر آفریدی ، الهی چشمم را به ظهورش روشن کن و قبل از شهادتش بمیران چرا که زندگی بعد از مراد و امام وقتم خالی از ارزش خواهد بود.

[تصویر: 93960c72f2a4a12c1dd62a48b5e5754f.jpg]

اگر آلوده ی دنیا بشید پاک شدنش نیاز به اشک و سختی زیادی داره
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۰:۱۶, ۲۲/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/شهریور/۹۶ ۸:۰۱ توسط سوشیانت ۱.)
شماره ارسال: #95

انتخابات امریکا یک موضوعی بود که بسیار زیاد به احتمالات وابسته بود

حالا اگه میخواهید صحبتهای صریحی که ایشون کردن و سقوط بغداد رو به معنی اشغال عراق ندونیید در حالی که خود دکتر میگفت نمیتونن بغداد رو بگیرن دیگه واضحه موضوع چیه

فکر کنم کلا بسه برای صحبت در این خصوص
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]