کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دغدغه های سیاسی و ....روزانهء انقلابیون ،دلواپس و بیسواد ..
۹:۴۷, ۶/مهر/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/مهر/۹۵ ۱۴:۲۶ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: photo293057060855198907.jpg]
زندگی به دو سبک!
به سبک ضرب المثل؛ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است؛

بیشتر کسایی که این ضرب المثل دستاویزشون شده تمامیت خواه شدن
طوری عمل میکنن که گویا کل چراغ های عالم باید در خونه ایشون روشن باشه!
با درآمد میلیاردی یارانه چهل هزاری میگیره هنوز چون معتقده چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
تو آپارتمانش چون کنتور آب مشترک دارن تا دلت بخواد آب اسراف میکنه و با افتخار به اهل خانوادش میگه ما استفاده نکنیم بقیه استفاده کنن؟
چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
دو تا خونه داره ولی به اسم بچه هاشم مسکن مهر ثبت نام کرده! ازش میپرسی تو که شانت اجازه نمیده مسکن مهر بری چرا میخوای بگیری؟
میگه من نگیرم بقیه بگیرن؟؟؟ چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
.
هفت تا مغازه داره ولی به یه پسرش گفته بره وام بنگاه های زود بازده تولیدی بگیره و بزنه تو دلالی! نکنه یه وقت بقیه بگیرن بهش نرسه!
واسه اون یکی پسرش هم با پول و پارتی یه کار دولتی جور کرده! درسته حقوقش یک سوم وقتی نیست که کنار خودش تو مغازه کار میکرد ولی خوب چراغی که به خانه رواست بر مسجد حرام است!
پسر اون کار دولتی نداشته باشه همسایه بدبخت و باسواد و بیکارش بره سر کار؟؟؟؟
.
این دوستان وقتی کمک های نظامی از بودجه دفاعی رو به کشورهای خط مقدم در برابر دشمن میبینن باز یاد همین ضرب المثل میفتن!
.
چون اینا پولدارن و کلی خرج بیخود دارن و طبق منطق و دین باید اینا به فقرا کمک کنن ولی خوب اینا دوس ندارن از چراغ های خونه شون کم شه!!! حتی حاضرن چراغ خونه مرز نشین ها توسط داعش بترکه ولی کسی کاری به کار چراغ خونه اینها نداشته باشه!
سبک دوم زندگی؛
حضرت زهرا(سلام الله علیها) فرمود: ای فرزندم اول همسایه بعد اهل خانه؛
وقتی این سبک زندگی تو جامعه جاری شد نتیجش میشه اون پیر زن روستایی که کل داراییش یعنی یه مرغ رو آورده بود تقدیم جبهه ها کنه!
نتیجش میشه مردم اروپا که وقتی کمبود پنیر اومد،پنیرهای اضافه شونو میبردن پس بدن تا به بقیه هم برسه!
نتیجش میشه ترکیه که مردم وقتی دلار گرون میشه میبرن دلاراشونو میفروشن تا قیمتش بیاد پایین نه اینکه زن و بچه و پیر و جوون تو سرو کله هم بزنن و خونشونو بفروشن تا دلار بخرن!

سال دوهزارو دوازده تو ژاپن بیماری همه گیر پرندگان گوشتی شایع شد و کمبود شدید گوشت مرغ اومد!
اکثر مردم ژاپن یا مرغ سهمیه را یک در میان میگرفتن ویا انها که روزانه گرفتند نیمی از انرا به همسایه دادند!
پ.ن؛
اسلام عیبی نداره! ایراد از خودخواهی افراطی ماست!
.
معین_ثائر


[تصویر: photo293057060855198899.jpg]
سید_علی

خودمو جای شخص اول مملکت میذارم...

با این همه قدرت و اختیار پاپوش وصله دار میپوشیدم؟؟؟

پسرام با حقوق طلبگیشون زندگی میکردن؟؟؟

بابا یه شغل مناسب واسه بچه هام پیدا کردن که به جایی برنمیخوره!

با دشمنای دوست نمای منافقم چه برخوردی داشتم؟؟؟
یعنی پشت تریبون خودشونو و خانواده شونو رسوا نمیکردم؟؟؟

اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال تمام مسولیت و فشار مملکت روی دوشت باشه
بیست و هفت سال تمام شیاطین دنیا و جونورای ریز و درشتش آرزوی زمین زدنتو داشته باشن بعد وضع زندگیت با دوران طلبگیت فرقی نکنه؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه عده ای شعار مرگ بر تو رو سر بدن، مملکتو به بازی بگیرن بعد مورد لطفت قرار بگیرن و بهشون فرصت نفس کشیدن بدی، تازه روز به روز طلبکارتر شن که چرا محاکمه نمیشن؟؟؟
.
مگه ممکنه هر ننه قمری یه گوشی بگیره دستش ازت کاریکاتور بکشه، بهت توهین کنه ، به اصول مملکت توهین کنه و صد ها هزار ساده لوح تاییدش کنن ولی اتفاقی براشون نیفته؟؟؟
.
اصلا مگه ممکنه بیست و هفت سال استدلال های کودکانه یه عده خوشحال رو تحمل کنی که صب میگن چرا رهبری جلوی فسادو نمیگیره؟ چرا اقتصاد مملکتو درست نمیکنه؟ چرا جلوی فلانی و خانوادشو نمیگیره؟
و شب قبل خواب میگن که چرا رهبری دیکتاتوره و تو کار مسولا و دولت دخالت میکنه؟
.
واقعا چطور ممکنه اونقدر پاک زندگی کرد که آمریکایی ها بگن افشاگری دارایی های رهبران ایران فایده ای جز بی آبرویی دوستان آمریکا و محبوبیت رهبرش نداره؟؟؟

پ.ن؛
ترجیح میدم خودمو جای همچین شخصی ابدا نذارم
و تنها براش دعا کنم که سایه اش از سرمون کم نشه...
الحق که سید علی هستی
.
معین_ثائر
.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 98 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۲:۳۷, ۱۷/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۷/آبان/۹۶ ۱۲:۳۸ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #971
آواتار
(۱۶/آبان/۹۶ ۱۸:۳۶)سعدی نوشته است:  سردار جعفری هم ملاحظه سعودی ها رو نمی کنند منتها اقدامات نباید خیلی واضح در رسانه گفته بشن.
اینجور تیترها نباید خودسرانه درج بشن. نمیشه هر روزنامه ای خودسرانه کشورهای همسایه را تهدید کنه.
مگه روزنامه کیهان کل جمهوری اسلامی ایرانه که حتی با تهدید کردن این چنینی تمامیت ارضی و سیاسی ایران و یا قبیله ال یهود به خطر بیوفته ....چطور میشه که از صبح تا غروب در تمامی شبکه های تلوزیونی و رسانه های وهابیت و روزنامه های این رژیم به تمامیت ارزی و مال و جان و ناموس این مملکت توهین میشه و هیچ شخص سیاسی و نظامی لشکری و کشوری به این موضوع اهمیتی نمی ده که درست هم هست ....اما وقتی یک روز نامه به نام کیهان چنین تحلیلی می نویسه باید مورد حجمه قرار بگیره ....در مناسبات بین المللی افراد سیاسی هستند که تهدید های اونها جدی گرفته میشه ...نه روزنامه ها جناب سعدی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۳:۴۷, ۱۷/آبان/۹۶
شماره ارسال: #972

تیترهای روزنامه ها هم می تونند روی افکار عمومی اثر بگذارند و امکان جوسازی رو برای طرف مقابل ایجاد کنند. این جور اقدامات نه تنها دشمنان ما رو به خطر نمی اندازه، بلکه به نفع اونهاست و ازش بهره برداری می کنند.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۱۳, ۱۷/آبان/۹۶
شماره ارسال: #973
آواتار
[تصویر: naqd-monsefane.jpg]

اصولگرایان ، فرزند آقای حجازی و آینده جمهوری اسلامی

انتشار رزومه ی فرزند آقای حجازی-از مسئولین ارشد بیت رهبری- در روزهای اخیر مایه تعجب خیلی ها شد. رزومه‌ای که شاید چنددرصدش با واقعیت متفاوت باشد، ولی نشان از «رشد رانتی» بدون داشتن صلاحیت او در شانزده سال اخیر داشت.

تقریبا هرگاه پرونده ی رشد رانتی آقازاده‌ها رو شده، با واکنش منفی چهره‌ها و جریانهای مختلف سیاسی روبرو شده است. آخرین مواردش دختر صفدر حسینی و پسر عارف بودند. اما اتفاق تاسف‌آوری که در ماجرای پسر آقای حجازی رخ داد سکوت تقریبا مطلقی بود که بر فضای رسانه‌ای و سیاسی جریان ارزشی حاکم شد. کارنامه سیاسی اصلاح‌طلبان سالهاست سیاسی‌کار بودنشان را عیان کرده، اما چرا دلسوزان انقلاب، دلواپسانِ حقوقهای نجومی، مخالفان رشد رانتی مهدی هاشمی رفسنجانی و ژن خوب فرزند عارف و نماینده شدن سیده فاطمه حسینی به خاطر نام پدرش؛ اینبار روزه سکوت گرفتند؟

با آنهایی که سکوتشان ریشه در خوف از نام‌فامیلی آقازاده مذکور دارد حرفی نیست، حرف با جماعت حزب‌اللهی است که سکوت کرده‌اند چون پدرِ آقازاده ی مذکور در بیت رهبری مسئولیت دارد و متعلق به جناح ارزشی است. یا آنهایی که معتقدند پرداختن به این مساله خواسته یا ناخواسته انگشت اتهام را سمت رهبر انقلاب خواهد برد.

حاکم شدن «قبیله‌گرایی سیاسی» بر «رفتار سیاسی» همان آفتی است که گریبانگیر اصلاح‌طلبان شد و روز به روز از راه صداقت و سلامت دورشان کرد. مگر یکی از ایرادهای جریان ارزشی به اصلاح‌طلبان این نبود که به خاطر مصالح جناحی، در برابر اشتباهات و خطاهای خودشان سکوت می‌کنند یا توجیهش می‌کنند؟ مگر نمیگفتیم اصلاح‌طلبان شعار می‌دهند ولی پای عمل که می‌رسد می‌لنگند و واقعیت هم همین بود؟ مگر نگفتیم برای شما دزدی قبح ندارد و فقط می‌خواهید اثبات کنید اختلاس زمان آقای احمدی نژاد از زمان شما بیشتر است؟

سکوت امروزمان چه ناشی از این تحلیل غلط باشد که «پرداختن به این مساله، زدن رهبری است»؛ و چه ناشی از این تحلیل باشد که «پدر طرف حزب‌اللهی است پس بیخیال»؛ فارغ از آنکه پایه‌اش سست ونادرست است؛ شما اصولگرایان را شبیه همانهایی می‌کند که چندی قبل سیاسیکاریشان را مذمت می‌کردیم

مردم به این خاطر از اصلاح‌طلبان رویگردان شدند که دیدند به بهانه‌های سیاسی و قبیله‌ای، برخی «منکر»ها توجیه می‌شود. چرا؟ چون پای یکی از هم‌حزبیهایشان یا قوم و خویش هم‌حزبیهایشان گیر است

مردم انقلاب و جمهوری اسلامی را دوست دارند چون دیده‌اند قبیله‌گرایی سیاسی ندارد. از دولتها رویگردان شده‌اند ولی وفادار انقلاب مانده‌اند به خاطر همین چیزها. چون دیده‌اند این «انقلاب» است که وقتی سخنگوی دولت موقتش جاسوس از آب درمی‌آید به محکمه‌اش می‌کشد، انقلاب است که سیدمهدی هاشمی را از بیت قائم‌مقام رهبری بیرون می‌کشد و مجازات می‌کند، فلان نماینده‌ ی مجلس را به خاطر فساد مالی محکوم می‌کند، پسر هاشمی رفسنجانی را پس از سالها بالاخره به سزایش می‌رساند البته مرخصی اش زیاد است Big Grin و با نخست‌وزیر امامش هم شوخی ندارد.

کاش دوستان حزب‌اللهی که این روزها پچ‌پچ‌کنان سکوتشان را توجیه می‌کنند، جای این مصالح کوتاه‌مدت خودساخته، قدری به مصالح بلندمدت جمهوری اسلامی و «سرمایه‌ی اعتماد مردم» فکر می‌کردند. اگر مردم ببینند رگ غیرت چهره‌ها و خبرگزاری‌های حزب اللهی تنها برای فساد و خطای مخالفان سیاسیشان باد می‌کند و وقتی نوبت به خطای داخل دایره‌ی خودشان می‌رسد سکوت می‌کنند؛ اعتمادشان به نظام و انقلاب کاسته خواهد شد. اعتماد مردمی به انقلاب ارزشش بیشتر از آن است که پای مهدی هاشمی رفسنجانی و دختر صفدر حسینی و پسر آقای حجازی ذبح شود. همانطور که امام اجازه نداد به پای حسین خمینی هزینه شود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۴۷, ۲۱/آبان/۹۶
شماره ارسال: #974
آواتار

[تصویر: 023.png]آقا ما موشک نمیخوایم!
یه عده هم هستن یه پاشون ونکوورِ یه پاشون بروکسل، از 12ماه سال ده ماه و اونور آبن،هروقت دلشون برای قرمه سبزی و نون سنگک تنگ میشه میان ایران،دیوار باغ لواسونشون پنج متر طول داره، روی اونم باز سه متر نرده زدن،
تو خونه زندگیشون ده نفر نگهبانی میدن، بیستا دوربین مدار بسته اون ده نفرو رصد میکنه!
مست پول و ثروت قدرت برای زن و بچه شونم راننده و بادیگار استخدام کردن،
چهارتا سگ آدمگیر گرون قیمت هم ته باغ بستن که اگه وقت سر رسیدن زردآلو ها ایران نبودن کسی جرأت نکنه سمت باغ بره!
بعد از روی شکم سیری و مست امنیت و آرامش و ثبات، دهنشونو باز میکنن و میگن ما موشک نمیخوایم!
تو به ارواح زنده و مرده ات خندیدی که موشک نمیخوای، مردک نفهم!
موشک نمیخوای؟
مگه دست توعه که بخوای یا نخوای اجنبی؟
برید ببینید،اکثر کوچه های شهرک غرب، سر کوچه کیوسک نگهبانی زدن، آدم غریبه رو حتی توی کوچه راه نمیدن!
امنیت و از اطراف خونشون بردن دورتر تا سر خیابون!
یعنی امنیت خودشونو و عیش و عشرتشون در حد اعلا!
بعد همین اوباش فرهنگی و اقتصادی که خون مردم و تو شیشه کردن میگن چرا میرید تو سوریه می‌جنگید و ما موشک نمیخوایم!
عه؟
تو خونت که باید امن باشه، خیابونتم باید امن باشه بعد سیستان و کردستان و آذربایجان نباید امن باشه؟
اینایی که محکم وایمیستن میگن ما موشک نمیخوایم،جیباشونو بگردی، گیرین کارت آمریکا و کانادا تو جیبشونه، حسابها پر ارز،صبح اراده کنن بعد از ظهر اونور دنیا اند،
تقی به توقی بخوره با خدم و حشم پیچیدن رفتن،بعد چون قدرت و نفوذ دارن، بقیه رو هم فریب میدن که چرا اینقدر خشونت؟تا کی جنگ؟
همین باقی مانده بودجه نظامی رو هم خرج شکم چرانی سفر تایلند و ترکیه ما کنید!
حتماً!
تمام هست و نیست بازدارنگی اتمی کشور دادیم تا شش تا هواپیما برای شما وارد کنیم تا موقع لندینگ و تیک آف تو فرودگاه پاتایا و آنتالیا لرزش هواپیما اذیتتون نکنه!
الانم موشک هامونو تو سینی تقدیم کدخدا میکنیم که هم چرخ موشک بچرخه هم چرخ زندگی مردم!
حتماً!
امر دیگه؟
با دست های خودمون، مملکت و خلع سلاح میکنیم تا ارباب های شما تو واشنگتن رو حمله نظامی به ایران شرط بندی کنن!
پ ن:
خداوکیلی تقصیر نظامه دیگه، چند ساله برد موشک ها رو، روی 2000کیلومتر نگه داشته، اینا هار شدن،
ببر بالای 7000کیلومتر،ببینم که وجود داره تهدید کنه!

meysam_zlf

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۰۵, ۲۳/آبان/۹۶
شماره ارسال: #975
آواتار
[تصویر: photo5787267672159923009.jpg] موش و آشغال!
.
موش علاقه خاصی به آشغالها داره!
.
به کمک بویایی قویش میتونه حتی بین میلیون ها میلیون زیبایی یه آشغال و کثافت پیدا کنه تا خودشو باهاش سیر کنه!
.
موش کثیف حتی اگه تو خونه شیک و میلیاردی هم زندگی کنه و هر روز با هداندشولدر دوش بگیره، بازم یه موشه که فقط و فقط دنبال زباله و آشغاله!
.
موشها علاقه خاصی به کار تیمی دارن!
بوی گند و کثافت و مردار که بلند شه، با هم از سوراخ موششون میان بیرون و به جنب وجوش میفتن!
.
موشها همونقدر که فعالیت و جنب و جوش بالایی دارن و پر سر و صدان ، همونقدر هم ترسو هستن و با کوچکترین خطری تو سوراخ موشهاشون قایم میشن!
.
موشها به سرعت در جامعه تکثیر میشن!
مبارزه باهاشون خیلی سخته!
میتونن با یه فضله حجم زیادی از هر چیزی رو به نجاست و آلودگی بکشن!
.
موشها بزرگترین مصرف کننده های جهان اطرافشون هستن!
مقدار زیادی غذا میخورن و تنها چیزی که تولید میکنن فضله و نجاسته و بس!
.
موشها حیوون محبوب جهود و صهیونیست جماعتن!
اونا علاقه خاصی به موشها دارن!
مخصوصا تو فیلما و کارتوناشون!
.
.
پ.ن؛
جناب تنابنده!
اولاما گفتیم کاخ سفید را حسینیه میکنیم!
کسی که فرق حسینیه و طویله رو نفهمه خودش لایق طویله ست!
.
دوما ارباب شما تو این شش سال جایی رو نساخته که ببینیم جلوی زلزله دووم میاره یا نمیاره!
.
.
معین_ثائر
.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۱۲, ۲۳/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۳/آبان/۹۶ ۲۳:۱۷ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #976

جناب معین ثائر
بین سه تا عکسی که زدید، فقط یکیش به این قضیه کاخ سفید اشاره کرده. دو تای دیگه فقط به انتقاد از مسکن مهر پرداخته اند. خب اونها مشکلشون چیه؟

یه انتقاد شده به مسکن مهر، بعد گشته از بین کلی پست یکی رو پیدا کرده که بشه به مسائل مذهبی ربطش داد. بعد گذاشته کنار دو تا دیگه که فقط انتقاد از مسکن مهر اند. بعد همون رو سوژه کرده با کلی ادبیات فاخر.

وقتی به انتقاد از مسکن مهر پرداخته، باید جواب بیارید. مثلاً از مسکن مهر تعریف کنید. اما این شیوه کار شما گرچه ممکنه روی برخی تاثیر بگذاره، اما دیگران رو زده می کنه. شما ببین توی همین یه متن کوتاه، چند تا کلمه منفی به کار بردی.

(۲۳/آبان/۹۶ ۲۲:۰۵)vahrakan نوشته است:  دوما ارباب شما تو این شش سال جایی رو نساخته که ببینیم جلوی زلزله دووم میاره یا نمیاره!
دولت اگر خونه برای مردم بسازه، باید پولشو از جایی بیاره. هر کاری که برای فراهم کردن این پول انجام بده در نهایت هزینش رو خود مردم میدن.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۶:۴۳, ۲۴/آبان/۹۶
شماره ارسال: #977
آواتار
[تصویر: photo5789519471973608312.jpg] هومن خان...
.
تا دیروز اینستا رو پر کرده بودی از اینکه چرا طلاق گرفتی و از ازدواج مجددت چه خبر؟!!!
.
تا دیروز داشتیم با سریال زرد و مبتذل عاشقانه ت که آموزش تکنیک های نوین #مخ_زنی و خانوم بازی بود کنار میومدیم که یهویی زلزله شد!
.
شماهام که عاشق خودنمایی و خودشیرینی!
.
فقط اینبار متاسفانه آب قطعه هومن خان!
.
بهتره جای اینکه تو مسکن مهر دنبال دزد بگردی جواب بدی چطور با بابک زنجانی آشنا شدی؟!
اصلا میشه بگی چطور شد بابک زنجانی شد سرمایه گذار فیلم سیزدهت؟!
.
راستی خود اداره شهرسازی دولتی که براش سینه شکاف میدی گفته تو مسکن مهرهای مناطق زلزله زده فقط و فقط دو نفر کشته داشتیم!
.
سوال پیش میاد که چه رابطه و پشت پرده و بده بستونی با دولتی ها داری که بلافاصله بعد ابراز فضل جهانگیری علیه مسکن مهر همه صنف معلوم الحال شما علیه مسکن مهر موضع گرفتین؟!
.
این رابطه و بده بستون شما با دولتی ها حتما خیلی قویه که حاضر شدی جایزه جشنواره فجرتو تقدیم رییس جمهور ریش نقره ایت کنی!
این رابطه حتما خیلی قویه که برابر تخریب کامل بیمارستانی که دولت اربابت تازه افتتاح کرده بود لالمونی بگیری!
.
راستی هومن خان!
همین مسکن مهرهای مناطق زلزله زده هم ساخت دولت محبوبته ها!!!
.
میبینی؟
از هر طرف وارد بشی آب قطعه هومن خان!
صدا کن بیان بشورنت!
.
این رنگ قهوه ای که تولید نمودی با پاک کردن پستت از بین نمیره! رنگش رو پیشونیت میمونه...
.
آقای دیپلم گرافیک باسواد!
فرزند پدری بازنشسته سپاه و مادری بازنشسته بانک کشاورزی!
هومن خان!
دوباره میپرسم!
از بابک زنجانی چه خبر؟!
.
معین ثائر[تصویر: photo5789519471973608313.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۴۶, ۲۴/آبان/۹۶
شماره ارسال: #978
آواتار
نقل قول:
اولاما گفتیم کاخ سفید را حسینیه میکنیم!
وقتی افکار مردم ممکلتی به جای اینکه دست نخبه های دلسوزش باشه دست یه مشت سلبریتی بی شعوره حتی درک درستی از طرف مقابلش هم ندارن همین میشه که الان هست.
به خدا این وضعیت از سر بعضیا زیاده،منتظر باشن بدتر از اینها سرشون بیاد،که میاد شک نکنید...
بی سواد بعد این همه سال هنوز نمیدونه درست این حرف چیه اصلا کی گفته،خواهشا همون کار قبلت رو بکن سنگین تره...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۸:۵۲, ۲۵/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/آبان/۹۶ ۸:۵۳ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #979
آواتار
[تصویر: 025.png]کارشناسان نظامی: عربستان قدرت حمله به لبنان را ندارد

کارشناسان نظامی غربی در گفت وگو با روزنامه رای الیوم:
عربستان نیروی هوایی قدرتمندی دارد، اما تجربه‌ای در حمله به هدف نداشته است و در یمن هم بیش‌تر از اینکه اهداف نظامی را هدف بگیرد اهداف غیرنظامی را هدف گرفته است.

پس از گذشت سه سال از جنگ و محاصره علیه یمن، امروز جنگ به دروازه‌های ریاض رسیده و موشک بالستیک یمنی‌ها فرودگاه خالد را هدف گرفت آن هم به دنبال اینکه الحوثی‌ها در مناطق مرزی در جنوب عربستان جولان می‌دهند.

اگر هواپیماهای عربستان بخواهند پایگاه‌های حزب الله را هدف بگیرند باید حریم هوایی اسرائیل یا سوریه را نقض کنند در حالی که اسرائیل به عربستان اجازه عبور از حریم هوایی خود را نمی‌دهد چون این امر به معنای اعلام جنگ اسرائیل علیه حزب الله است.

عربستان ناوگان دریایی نظامی برای رسیدن به آب‌های لبنان و وارد کردن ضربات نظامی به حزب الله را ندارد.

عربستان از نیروهای نخبه برای عملیات ویژه برخوردار نیست تا بتوانند با ورود به خاک لبنان دست به عملیات تخریبی و حمله به اهداف نظامی حزب الله در لبنان بزنند.

اگر عربستان نیروهای ویژه آموزش دیده نظامی برای ورود به خاک لبنان در اختیار دارد از آن در رویارویی با یمنی‌ها استفاده می‌کردند.
[تصویر: 026.png]

عبادت قبول حاج_حسین شریعتمداری!
خوش به حال اونایی که جوری زندگی کردن،
یه جوری عمل کردن که خار بودن تو چشم کفر و الحاد!
اذیت کردن ایادی نفاق و!

خدا میدونه لیاقت میخواد، رسانه های ابلیس آدم و تخریب کنن!
خدا میدونه باید یه کاری کرده باشی، شیطان و ایادی شیطان و آزار داده باشی تا ازت عصبانی باشن تا تخریبت کنن!
مگه هرکسی این افتخار رو داره که روزنامه مرتد قانون که به شهدا و رزمندگان جبهه مقاومت توهین میکنه، کاریکاتور شو بکشه؟
شیطان سراغ آدم ضعیف و به درد نخور نمیره برای زدن، میره سراغ آدم حسابی ها!
انقلابی یعنی این!
یعنی حسین شریعتمداری، که جنود حرامی ابلیس مسخره اش کنن!
انقلابی یعنی حسن عباسی که روزی نیست یه شایعه یا تخریب یا توهین توسط ایادی کفر بهش نشه!
یعنی خار باشی تو چشم دشمن!

جایی که جنود ابلیس به خدای خالق کائنات اهانت میکنن، به ائمه هدا که مظهر پاکی اند اهانت میکنند،
به شهدا اهانت میکنن،
به تمام مقدسات اهانت میکنند!
جایی که امام این مکتب سرش روی نیزه رفت، سرباز این مکتب محسن حججی رو مثله کردن!
زشته برای سرباز این مکتب، چه تو جنگ سختش، جای تیر و ترکش و زخم گلوله تو تنش نباشه!
چه تو جنگ نرمش فحش کش نشده باشه، تخریب نشده باشه، مسخره نشده باشه!


خداوکیلی زشته آدم آنقدر بی عرضه آنقدر خنثی و بی فایده باشه، پیجشو ندن برای ریپورت، تو دایرکتش فحش کشش نکن، به خونش تشنه نباشن!
اگه کاری به کارت ندارن یعنی بی عرضه ای، یعنی هیچی نیستی!

عبادت یعنی این!
یعنی ایادی شیطان به بدترین شکل کاریکاتور تو تو روزنامه شون بکشن!
خیلی ها سر سجاده نشستن، خیلی ها تسبیح دستشون و روزی هزار بار استغفار میکنن ولی جنود ابلیس کاری باهاشون نداره!
چون اونا کاری با ابلیس ندارن!
کاری ندارن کی داره تو یمن بچه های بیگناه و سلاخی میکنه!
کاری ندارن که تو سوریه از کشته پشته میسازه!
کاری ندارن، دنبال دردسر نمیگردن!
چسبیدن به خدا، کاری هم به دشمن خدا ندارن، در حالی که همون خدا گفته فَمَن یَکفُر بِالطّاغوتِ وَ یُؤمِن بالله!
اول گفته کافر به طاغوت باش، بعد ایمان به خدا رو گفته!


راستش منم همیشه آرزوم این بود جوری زندگی کنم، دشمنان خدا از دستم عاصی باشن، تخریبم کنن ،آبروم و ببرن، ولی خب هرکسی از این لیاقتا و نداره!
خیلی باید شیطان و اذیت کنی تا اذیتت کنه!
عبادت قبول حاج حسین شریعتمداری!
meysam_zlf
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۶:۵۲, ۲۷/آبان/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/آبان/۹۶ ۱۶:۵۶ توسط vahrakan.)
شماره ارسال: #980
آواتار
[تصویر: 636207844409867878.jpg]
بد بدعتی گذاشته شد!
چرا کار،وقتی بازی رسانه ای جواب میدهد؟

وقتی ضعیف ترین و پیرترین و ثروتمند ترین دولت و کابینه بعد از انقلاب!
که به شهادت تمام اسناد و آمار،سیاه ترین کارنامه عملی اعم از:
پایین ترین قیمت نفت،بیشترین حجم واردات،کمترین حجم صادرات، بیشترین میزان نقدینگی،پایین ترین قیمت ریال،بیشترین پرداختی به مدیران،راکد ترین در اقتصاد،ولنگارترین در فرهنگ و پایین ترین ارزش پاسپورت،بیشترین حجم تحریم،کمترین سطح غنی سازی،کمترین تعداد سانتریفیوژ،و بیشترین قرارداد های استعماری!
را دارا بود و به جای تنبیه شدن توسط مردمی که نقض برجام را دیدند و تعطیل شدن کارخانه ها را دیدند و بیکار شدن جوانان را دیدند و اما از ترس دیوار نکشیدن بین پیاده رو ها،رای به تکرار این رویه دادند!
همگان فهمیدند!
که بدون کار کردن و صرفاً با عملیات روانی و بازی های سیاسی و بمباران تبلیغاتی، هم میشود رای آورد و در قدرت ماند!
حضرات امنیتی در دولت، به عینه دیدند که میشود بودجه و امکانات و سرمایه انسانی یک کشور خرج تولید ملی و ایجاد اشتغال و مسکن نشود، و در ازای آن، خرج ایجاد رسانه های هم سو و سایت و پیج و کانال و اینور نیوز و آنور نیوز شود،
و اگر سری قبل 17 میلیون رای آوردند، با وجود این همه بدبختی که به بار آوردند، این بار 23 ملیون رای بیاورید و در پاسخ به یکی از وعده ها که مثلاً وزیر زن بود، مثل آب خوردن بگویند که : نشد!
[تصویر: Capture.png]
اینی که حضرات در هنگامه ای که مردم کرد، زیر خروارها آوار گیر کرده اند و جانشان بسته به دقیقه و ثانیه است که کی دستگاه های امداد و نجات به دادشان برسد و آنها که نجات پیدا کرده اند، نه آب و غذایی دارند و نه سرپناهی!
اما رئیس جمهور مملکت از بین همه آن شهر ویران شده، آن همه خانه روستایی خراب شده، بک گراند خانه های در نما خراب شده و در اصل ایستاده، جایی را انتخاب میکند که رقیب سیاسی اش ساخته تا محلی باشد برای تصفیه حساب سیاسی!
نشان میدهد بازی رسانه ای جواب میدهد!

هموطن من!
در این سالها فنر بسیار فشرده ای از مدیریت ضعیف و اشرافی و نساختن زیرساخت و نکردن کار و فروختن کشور به اجنبی، جمع شده، که نوک کوه یخ آن را در عدم مدیریت صحیح بحران در کرمانشاه دیدیم،که در صورت رها شدن، اول بار گریبان همان هایی را خواهد گرفت، که این اوضاع را دیدند و خود را به ندیدن زدند!
روزی هم در شهر ما سیل و زلزله خواهد آمد، شاید من و شما زیر آوار بودیم و اندک اکسیژنی!
اما رئیس جمهور نشسته در ماشین ضد گلوله بین نیروهای امنیتی و در حال رجز خوانی سیاسی!
زمین عجیب گرد است!

meysam_zlf
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا