کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ نرم وکوتاهی ما جوانان...
۱۵:۱۲, ۲۹/بهمن/۹۵
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام وخداقوت
کوتاه وشنیدنی برای همه کسانی که مثل خودم هنوز پشت جبهه اند...

چه کسی از جنگ خسته شده است؟...جنگ را همه باور کردنداما همه جبهه نرفتند...اگه میرفتن که ... هشت سال طول نمیکشید...

درست است که امروز دفاع از مرزهای جغرافیایی مطرح نیست...اما دفاع از مرزهای هویت ملی چرا این مطرح است ،دفاع از شخصیت دینی واسلامی چرامطرح است...
همه ما مسئولیم دختران وپسران ،جوان زنان ومردان مومن دراین منطقه دفاعی حساس کنونی همه میتوانند نقش ایفا کنند...

همه تو این جنگ فرهنگی هستیم؟2حالت بشترنداره وسط نداره..یاهستیم یا نیستیم ...
اگه هستیم دیگه همه چیز زیر سایه جنگه ...کسی که میگه هستم اوضاع زندگیش باید یک بویی بده ..حال وهواش باید یک حالی باشه...باید...
نمیشه بدون وضو بشینی پشت سیستم واثر وضعی روی دیگران داشته باشی.میشه؟
[b]میشه حواس پرت باشه وبخواهی حواس دیگران راجمع کنی.میشه؟

جنگ نرم راسته...این یک واقعیته یعنی الان جنگه...

افسران جنگ نرم...وظیفه شرعیتون سازماندهی جوانان هست... شناسایی استعدادها.. زمینه سازی برای رشدشون ...شرع که شاخ ودم نداره همینه... افسران جنگ نرم...
مهارتهاتون را افزایش بدین ..قوت هاتون را جمع بکنید،سازماندهی بکنید، شناسایی بکنید...

جنگ نرم وکوتاهی ما جوانان

منبع :سایت شهیداوینی...التماس دعا

امضای ماحی
خدايا خود را به من بشناسان،زيرا اگرخود را به من نشناسانى فرستاده ات را نشناخته ام،

خدايا فرستاده ات را به من بشناسان، زيرا اگر فرستاده ات را به من نشناسانى حجّتت را
نشناخته ام،
خدايا حجّتت را به من بشناسان،زيرا اگر حجّتت را به من نشناسانى، از دين خود گمراه مى شوم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۵:۴۴, ۲۰/اسفند/۹۵ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اسفند/۹۵ ۶:۳۲ توسط سدرة المنتهی.)
شماره ارسال: #2
آواتار
(۲۹/بهمن/۹۵ ۱۵:۱۲)ماحی نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم

سلام وخداقوت
کوتاه وشنیدنی برای همه کسانی که مثل خودم هنوز پشت جبهه اند...

چه کسی از جنگ خسته شده است؟...جنگ را همه باور کردنداما همه جبهه نرفتند...اگه میرفتن که ... هشت سال طول نمیکشید...

درست است که امروز دفاع از مرزهای جغرافیایی مطرح نیست...اما دفاع از مرزهای هویت ملی چرا این مطرح است ،دفاع از شخصیت دینی واسلامی چرامطرح است...
همه ما مسئولیم دختران وپسران ،جوان زنان ومردان مومن دراین منطقه دفاعی حساس کنونی همه میتوانند نقش ایفا کنند...

همه تو این جنگ فرهنگی هستیم؟2حالت بشترنداره وسط نداره..یاهستیم یا نیستیم ...
اگه هستیم دیگه همه چیز زیر سایه جنگه ...کسی که میگه هستم اوضاع زندگیش باید یک بویی بده ..حال وهواش باید یک حالی باشه...باید...
نمیشه بدون وضو بشینی پشت سیستم واثر وضعی روی دیگران داشته باشی.میشه؟
[b]میشه حواس پرت باشه وبخواهی حواس دیگران راجمع کنی.میشه؟

جنگ نرم راسته...این یک واقعیته یعنی الان جنگه...

افسران جنگ نرم...وظیفه شرعیتون سازماندهی جوانان هست... شناسایی استعدادها.. زمینه سازی برای رشدشون ...شرع که شاخ ودم نداره همینه... افسران جنگ نرم...
مهارتهاتون را افزایش بدین ..قوت هاتون را جمع بکنید،سازماندهی بکنید، شناسایی بکنید...

جنگ نرم وکوتاهی ما جوانان

منبع :سایت شهیداوینی...التماس دعا

سلام

منی که از برند گوشیم بالا میرم
منی که از مدرکم بالا میرم
منی که از ماشینم بالا میرم
منی که از عکس پروفایل تلگرامم بالا میرم و مدام عکس از وقایع و کیک و میوه جشن هام میذارم
منی که بی حجابی دلمو نمی شکنه ، دیدن فقیر و یتیم برام فرقی نداره

من یه بنده ی خدا و بسیجی نیستم ، منم یه کسیم مثل بقیه آدما
فقط چون چادر یا پیراهن می پوشم و مجلس امام حسین میرم و انگشتر عقیق دستم می کنم و از نظام دفاع می کنم بهم این توهم وارد میشه که هستم!
دوپینگ میکنم دلم خوش بشه یوقت بیدار نشم ، اگه بیدار بشم خیلی کارا رو نباید بکنم که به مذاق مردم خوش نیست.

---
مشکل اثر نکردن تلاش ها اینجاست. البته چه تلاشی؟ وقتی همه ی دغدغه زندگیم خودم و من بودنمه. من مهمم ، من نباید از دیگران عقب بیفتم ، نباید مردم دربارم فکر سوئی بکنن.

جایی که به قول رهبر از سیم خاردار نفسم نمی تونم عبور کنم ، حتما باید دارندگی و خوشبختیم رو در ملا عام به هر شکلی اعلام کنم تا خواسته و ناخواسته خار بشه تو چشم نیازمند. (چه اهمیتی داره ؟!)

دوستی میگفت یکی از آشناهای حزب اللهی! شون چهار میلیون پول چادر داده ...
متنفرم از اون چادری که تو سرت می کنی! دارندگی و برازندگی ؟ کی گفته؟ آیه قرآنه که این اموال مال تو نیست مال خداست. باید بدیش به نیازمند ، خصوصا وقتی داری ژشت دینداری می گیری و یدک کشی می کنی.

تو چادر 4 میلیونی سرت کنی اونوقت یکی گرسنه بخوابه؟ میشه همچین چیزی؟ میشه هم خوبی کنی هم ظلم کنی؟ میشه با دست پس بزنی و با پا پیش بکشی؟ ( فقط یه نمونشه ، خیلی ازین تناقضات زیاد شده )
نه عزیز جان ! تو کافری که عزت رو در غیر خدا جستجو می کنی. اگه گوشی ساده داشته باشم ، مردم چی میگن؟ میبینی؟! میبینی مردم چقدر از خدا برات مهم ترن؟ کجا و از چه طریقی دنبال عزتی؟

متاسفم برای این بسیجی ، این حزب اللهی ، این طیف معتقد که هر روز دارن بیشتر مادی گرا میشن. اونم با آگاهی! با آگاهی داشتن از چیزی که براش مسجل شده و ایمان آورده داره چشم پوشی می کنه.

آه ازین بازیه شیطان. پناه می برم به خدا از ریشه های نفاق و کفر درون وجودم. میدونم با این داشته های نامبارک روز قیامت شرمسارم و لیاقت رسیدن به خدا رو پیدا نمی کنم. ترس وجودمو گرفته... خدایا پاکم کن خاکم کن.

---

گاهی وقتها که خلقم تنگ میشه حس می کنم انقلاب یجایی با همون بچه ها لب مرز دفن شد. خیلی بی معرفتین داداشا ،
همتون رفتین و پشت سرتونم نگاه نکردینSilent

کاش اونی که شهادت از خدا طلب می کرد و بهش رسید ، درک می کرد این دنیا خیلی بهش نیاز داره.

امضای سدرة المنتهی
خدایا هزاران شکر که مرا منتظر آفریدی ، الهی چشمم را به ظهورش روشن کن و قبل از شهادتش بمیران چرا که زندگی بعد از مراد و امام وقتم خالی از ارزش خواهد بود.

[تصویر: 93960c72f2a4a12c1dd62a48b5e5754f.jpg]

اگر آلوده ی دنیا بشید پاک شدنش نیاز به اشک و سختی زیادی داره
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا