کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طعن امام خمینی به معاویه که دیگر تکرار نکردند
۲۰:۵۷, ۱۳/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۵/اردیبهشت/۹۶ ۷:۱۷ توسط بیداری اندیشه.)
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا

وقتی نزدیک انتخابات میشه ، با سرعتی شدید تر از رگبار مسلسل ، این حرفارو میشنوید

رای دادن یعنی بیعت با نظام

حالا نظام چیه ؟جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی چیه ؟حکومت شیعی زمینه ساز ظهور

خب ، نظر رهبران این نظامی که زمینه ساز ظهور هست و به قول آقای پناهیان ، شب ولادت نبی مکرم ، خدا وعده ی ظهور خمینی را داد (الله اکبر ، الله اکبر ، مرگ بر ضد ولایت ... )Big Grin درباره عقاید شیعه چیه ؟اصلا این حکومت در تفکر ( و نه عمل ) ، فقط در تفکر ، شیعی هست که بخواد زمینه ساز باشه و خدا وعده شو بده و ولایت فقیه اش ولایت رسول خدا باشه و اطاعت از ریس جمهورش اطاعت از خدا باشه و اطاعت از فرماندار ، واجب باشه و ....(اینها تیکه پرونی نیست ، کلید وازه های تئوریسین های نظام هست که هر کسی بخواد اسنادش رو میدم)بنده فقط یک خاطره نقل میکنم ، که عینا از سایت یک معظم له کپی شده

ببینید در این کشور عقاید علی (علیه السلام) حاکم هست یا ...جمله‌ای که امام تکرار نکردند
بد نیست من خاطره‌یی را برای شما نقل کنم؛ هرچند که به خیلی از دوستان هم این را گفته‌ام. امام یک وقت در اوایل انقلاب در سخنرانیهایشان از معاویه به صورت طعن‌آمیزی اسم می‌آورند. شما می‌دانید که من مدتی را در بلوچستان بودم و با خیلی از علمای آن‌جا دوست نزدیک هستم. Sadمردم و علمای سنی آن منطقه، معاویه را مقدس می‌دانند. به امام عرض کردم که در طرف شرق کشورمان، چند صد میلیون نفر معاویه را محترم می‌شمارند و او را خال‌المؤمنین می‌دانند - البته بحق یا بناحق آن، مربوط به جلسه‌ی بحث است - یعنی مسلمانان هند، پاکستان، بنگلادش و افغانستان اغلب سنی حنفی‌اند؛ اینها معاویه را محترم می‌شمارندDodgy. امام گفتند عجب، من نمی‌دانستم! من بعد از آن در طول این ده، یازده سال یک جمله‌ی طعن‌آمیز از امام راجع به معاویه نشنیدم.
بیانات در دیدار اعضای گروه ویژه و گروه معارف اسلامی صدای جمهوری اسلامی ایران‌ ۱۳۷۰/۱۲/۱۳
خب ، بریم رای بدیم و بیعت کنیم با نظامی که سران آن مخالف طعنه زدن به معاویه هستند (کاشکی حرمت سب و لعن بود ، طعنه هم نزن )
امیرمومنان در نهج البلاغه اصلا معاویه را مسلمان نمیداند
ابن اثیر سنی در تاریخش میگوید امیرمومنان در قنوت نمازش معاویه و عمروعاص را لعن میکرد و معاویه هم امیرمومنان و مالک اشتر را لعن میکرد. دقت کنید ، ابن اثیر سنی اینو گزارش کرده ، یعنی این لعن کردن معاویه توسط امیرمومنان ، مخفی و در مجالس شیعی نبوده ، بلکه علنا انجام میدادند
سوال اینه ، شیطان برای شبطان پرستان مقدس هست ، نباید آیات لعن شیطان در قرآن را خواند عایا؟
البته اینا کم نمیارن ، شاید بگن شیطان را هم لعن نکن بی بصیرت
Heart
حال ای لشکر خدا
با خمینی بیعت کنید که بیعت با خمینی ، بیعت با پیامبر هست و بیعت با نظام ، بیعت با خمینی هست و رای دادن بیعت با نظام هست ، پس رای بدید تا پیامبر از شما راضی باشد
ولی اینم گوشه ذهنمان باشه که شاید رای دادن به معنای پذیرش این ذلت حاکم بر تفکرات سران نظام باشد
Heart
جان من پست را پاک نکنید ، صبح تا شب تی وی میگه رای دادن واجب هست و مخالف ولایت فقیه مرگ بر او هست ، یه نفرم یه گوشه فضای مجازی حرف مخالف بزنه ، عیبی نداره
http://farsi.khamenei.ir/memory-content?id=20226
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 9 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۲۳, ۲۰/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مرداد/۹۶ ۱:۳۸ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #81
آواتار
[quote='سعدی' pid='383784' dateline='1502423017'
به هر حال، واضحه که این دعواها به نفع دشمنه. یه دعوای ساختگی باعث شده کشورهای اسلامی عقب نگه داشته بشن و تاجرای اسلحه سود ببرن.
[/quote]
عجب
خب عزیز جان با امریکا و اسراییل هم دوست شید که انقدر هزینه برای کشور ایجاد نشه دیگه
به منشأ کفر و فسق و ظلم که میرسید ، یاد وحدت میفتید
یاد تاجرای اسلحه میفتید
بعد به امریکا و اسراییل و مصادق جزیی ظلم که میرسید سرمایه های کشور رو صرف اینها میکنید؟
برایت از منشأ نحس و نجس ظلم شده دعوای ساختگی
بعد امریکا ستیزی شده رکن اصلی نظام!

چرا رفتار دوگانه دارید؟
کسی که اهل برایت از اعداء حضرت زهرا نباشد
امکان نداره اهل برایت از امریکا باشه
اگر این نفاق نیست ، پس نفاق چیه؟

اگر میرحسین موسوی رفته بود زن اقای خامنه ای رو کشته بود و پسرش رو سر میبرید ، شماها تا هزار سال دیگه حامیان موسوی رو محدورالدم میدونستید
اگر احمدی نژاد به مادر خاتمی فحش میداد ، هزار جنبش رنگی برای کشتن طرفدارای احمدی نژاد راه افتاده بود
اما چون محل بحث ما امیر مومنان هست
هزارتا اما و اگر و نظر شخصی و تعارض و دوگانگی تراشیده میشه تا برادران عمری با خیال راحت تر ملت رو بچاپن

امضای aaaaa
بازبینی تاپیک های قدیمی و ارزشمند
۱۸:۵۹, ۲۰/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/مرداد/۹۶ ۱۹:۲۳ توسط سعدی.)
شماره ارسال: #82

(۲۰/مرداد/۹۶ ۱۸:۲۳)aaaaa نوشته است:  اگر میرحسین موسوی ...
اگر احمدی نژاد ...
بگذار یه مثال واقعی بزنم:

ما نادرشاه افشار رو یکی از پادشاهان مقتدر خودمون می دونیم. ولی ایشون در نظر مردم هند، یه چیزی در حد چنگیزخانه. چون هر وقت نیاز به پول داشته می رفته هند رو غارت می کرده.

اسکندر ... داریوش ... چنگیز و ... شخصیتهایی اند که برای یک گروه محترم حساب میشن و برای یک گروه دیگه نه. مطرح کردن این اختلافات می تونه ایجاد تنش کنه همون طور که ما از ساخت فیلم 300 ناراحت میشیم.
آیا عاقلانه است که این اختلافها بخواد بیاد تو دنیای امروز و ایجاد مخالفت بین گروهها کنه و یه عده (مثل همون تاجرای اسلحه) هم این وسط کاسبی کنند؟

شما دو تا فردی رو مثال زدید که امروز زنده اند. اما قیاس معاویه با شخصیتهای تاریخی قدیمی مثال صحیحتری است.

(۲۰/مرداد/۹۶ ۱۸:۲۲)حقیقتجو نوشته است:  سلام
من کلیپ های یاسرالحبیب رو ندیدم اما میتونم با دامنه اطمینان 95 درصد (p value <0.001) بگم که توی این کلیپ داره صحبت هایی که در مورد خودش میشه رو مسخره میکنه. از لحن صحبت کردنش مشخصه. کسی که این کلیپ رو بر علیه این شیعه انگلیسی درست کرده آدم ناشی ای بوده. از همین وطنی های خودمونه احتمالاAngel باید کلیپ اصلی رو دید. بعضیا هنوز به این نتیجه نرسیدن که دوره تحریف کردن و سانسور گذشته. هنوز توی 50 سال پیش دارن به سر میبرن
قسمت اولش شاید. ولی اون دومی که خیلی داره جدی صحبت می کنه. کسی کلیپ کاملتری داره؟

چه این حرف به همین شکل گفته شده باشه و چه نشده باشه، به هر حال هستند کسانی که برای منافع خودشون از این دعوا طرفداری کنند بدون اینکه علاقه ای به نظرات دو طرف داشته باشند.
۲۲:۲۰, ۲۰/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/مرداد/۹۶ ۲۲:۲۰ توسط عمار94.)
شماره ارسال: #83
آواتار
(۲۰/مرداد/۹۶ ۱۸:۲۳)aaaaa نوشته است:  چرا خمینی رو بالاتر از امیرمومنان میبرید

این جمله ی شما افتراست . به اعتقاد ما شان معنوی هیچ شخص یا گروهی به شان اهل بیت (علیه السلام) نمیرسد و نخواهد رسید . منتها از دید حکومت داری فرقی بین حکومت پیامبر(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) و امام علی (علیه السلام) و حکومت ولی فقیه وجود ندارد .

متاسفانه جبهه گیری امثال شما باعث میشه هر کس و ناکسی هم این فرصت رو پیدا بکنه و مزخرفات خودش رو بگه ، قطعا شان شما به عنوان یک مسلمان بالاتر از این انگل های مجازی هست و من هیچ گاه شما رو با امثال اینها یکی نمیدونم ، منتها قبول بکنید که امثال شما دارید به این جور ادمها فرصت بروز میدید . در مورد لعن غاصبین هم واضحه اطلاعات غلطی بهتون دادند و مطالعه ی بیشتر میتونه بهتون کمک بکنه و متوجه بشید که برائت از غاصبین تضادی با وحدت مسلمین نداره .

امضای عمار94
سعی کردم که خودم را از میان بردارم تا هرچه هست خدا باشد و خدا را شکر بر این تصمیم وفادار مانده‌ام. البته آنچه که انسان می نویسد همیشه تراوشات درونی خود او است- همه هنرها اینچنین‌اند کسی هم که فیلم می‌سازد اثر تراوشات درونی خود اوست- اما اگر انسان خود را در خدا فانی کند آنگاه این خداست که در آثار ما جلوه‌گر می‌شود. حقیر اینچنین ادعائی ندارم اما سعی‌ام بر این بوده است. شهید اوینی
۱:۳۰, ۲۲/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/مرداد/۹۶ ۱:۴۶ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #84
آواتار
(۲۰/مرداد/۹۶ ۲۲:۲۰)عمار94 نوشته است:  
این جمله ی شما افتراست . به اعتقاد ما شان معنوی هیچ شخص یا گروهی به شان اهل بیت (علیه السلام) نمیرسد و نخواهد رسید
بنده در مورد عقیده شما چنین نگفتم
بنده میدونم و یقین دارم از هر کدوم از شما بپرسن ، خواهید گفت امیرمومنان از همه مخلوقات (بجز رسول خدا) بالاتر هست
اما وقتی در شور و هیجان و مغلطه های بقیه قرار میگیرید ، در بعد عملی افراد دیگه نزد شما بالاتر میروند
بذارید مثالی بزنم ، همه میدونن عمر دست خداست
اما یه عده وقتی مریض میشن به امیر اینکه خدا شفاشون بده نزد پزشک میرن
اما یه عده هم دست به دامن پزشک های مختلف میشن و بعدا هم اگر بمیرن ، اطرافیان میگن پزشک فامیل مارو کشت ، ولو اینکه پزشک بهترین عملکرد رو داشته باشه
شما مثل اطرافیان اون بیمار هستید(خدای نکرده ، ایشالا همیشه به سلامتی) که در کل به اینکه عمر دست خداست و پزشک سیله هست ایمان قطعی دارید و براتون بدیهی هست ، اما وقتی تحت تاثیر عوامل مختلف قرار میگیرید ، ابعاد عملکرد شما متفاوت میشه

شما امیرمومنان رو افضل مخلوقات میدونید ، اما چنانچه بین یکی از سخنان حضرت امیر و سخنان رهبری (یا امام خمینی) تعارضی پیش میاد ، قبل از اینکه بخواید سخنان رو اعتبار سنجی کنید ، در تلاش قرار میگیرید تا رهبر رو تبریه کنید و اینطور بگید که جمله حضرت امیر کاربرد خاص تحت شرایط خاص داشته
اگر باور ندارید ، برگردید و از صفحه اول همین تاپیک ، کامنت های ادمین های اصلی همین تالار رو ببینید
جو طوری شده ، وقتی یکی میگه فلان کار رهبران ما غلط هست
دوستان سریع سرچ میکنن تا ببینن ما رو به کدوم گروه میتونن نسبت بدن
اگر برای حرفمون سند نداشته باشیم و نظر خودمون رو بگیم ، میگن ضد انقلابن
اگر از تفکرات غربی ها بگیم ، میگن لیبرال اند

اگر هم برای حرفمون ایه و حدیث داشته باشن ، چون دستشون بسته میشه ، مارو میچسبونن به یاسرالحبیبی که من هزاربار گفتم کاراش به من ربطب نداره ، اما هی تکرار میشه

نقل قول:
. در مورد لعن غاصبین هم واضحه اطلاعات غلطی بهتون دادند و مطالعه ی بیشتر میتونه بهتون کمک بکنه و متوجه بشید که برائت از غاصبین تضادی با وحدت مسلمین نداره .
بنده مخالف وحدت نیستم ، بنده مخالف اینم که به اسم وحدت ، خودمون رو منزوی و مخالف رو هار بکنیم
وگرنه وحدتی که باعث بشه جنگ ها تمام بشه و حرفای های ما برد پیدا بکنه و به گوش عالم برسه خیلی هم خوبه

درمورد مطالعه نوشتید ، چشم
شما بفرمایید ما چیو مطالعه کنیم ، میریم مطالعه میکنیم ببینیم کجارو اشنباه رفتیم

(۲۰/مرداد/۹۶ ۱۸:۵۹)سعدی نوشته است:  بگذار یه مثال واقعی بزنم:

ما نادرشاه افشار رو یکی از پادشاهان مقتدر خودمون می دونیم. ولی ایشون در نظر مردم هند، یه چیزی در حد چنگیزخانه. چون هر وقت نیاز به پول داشته می رفته هند رو غارت می کرده.

اسکندر ... داریوش ... چنگیز و ... شخصیتهایی اند که برای یک گروه محترم حساب میشن و برای یک گروه دیگه نه. مطرح کردن این اختلافات می تونه ایجاد تنش کنه همون طور که ما از ساخت فیلم 300 ناراحت میشیم.
آیا عاقلانه است که این اختلافها بخواد بیاد تو دنیای امروز و ایجاد مخالفت بین گروهها کنه و یه عده (مثل همون تاجرای اسلحه) هم این وسط کاسبی کنند؟

شما دو تا فردی رو مثال زدید که امروز زنده اند. اما قیاس معاویه با شخصیتهای تاریخی قدیمی مثال صحیحتری است.
بنده از بابت این حرف شما خیلی تعجب میکنم
خب اصلا یه کار دیگه کنیم
شهادت به ولایت امیرمومنان رو از اذان برداریم
همه ی بارگاه های ایمه و امام زاده ها رو خراب کنیم
کلا هیچ اثر ظاهری از مذهب مان نمونه
هرچی هست بریم تو خونه هامون برای هم بگیم
اینجوری تمام کشور های عمری با ما خوب میشن
تازه شاید بتونیم راحت تر با امریکا هم بنجنگیم چون بهونه عقیدتی پیش سعودی ها و کشور های خلیج نداریم

اصلا چرا کارو سخت کنیم

کلا اسلام رو در ابعاد حکومتی و اجتماعی برداریم ، خود به خود میشیم دوست امریکا و غرب
با یه حرکت زیر یخم ، دشمنی ها تموم میشه

اگر همجنس بازی هم بکنیم که دیگه سازمان ملل و حقوق بشر هم میاد پشتمون
دوست عزیز شما یه چیزی میگید ، انگار دعوا ایمه ما با ایمه اونا ، سر این بوده که آشغال هاشون رو سر کوچه بذارن یا ته کوچه که میگید دیگه بازگو نکنیم تا اختلاف نشه
۱۹:۴۹, ۲۳/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #85
آواتار
(۲۲/مرداد/۹۶ ۱:۳۰)aaaaa نوشته است:  وحدتی که باعث بشه جنگ ها تمام بشه و حرفای های ما برد پیدا بکنه و به گوش عالم برسه خیلی هم خوبه

همین جمله برای مطالعه خوبه ، مطالعه تاثیر وحدت بر روابط مسلمانان .
یا مطالعه ی نتیجه ی کارهایی که علمای بزرگ برای وحدت انجام دادند .
نظر صاحبان و رهبران (وحدت مسلمین ) رو مطالعه کنید و اون نظر رو با نظر مخالفین وحدت مقایسه کنید .

در مورد ولایت فقیه هم مطالعه کنید، به نظرم زبان سخن آقای رحیم پور ارغدی خوب و روان هست ، سخنرانی های امام خمینی و امام خامنه ای هم که عالیه
۱۴:۳۳, ۲۴/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #86
آواتار
نقل قول:وحدتی که باعث بشه جنگ ها تمام بشه و حرفای های ما برد پیدا بکنه و به گوش عالم برسه خیلی هم خوبه

لاجرم زمانی میرسه که جنگ نهایی صورت میگیره

حذف محاربین لازم و واجبه

وحدت با منافقین و محاربین از کفار چطور و به چه صورت؟!

پس جنگ ممکنه خوب هم باشه

اون موقع که فضا باز بشه و مردم اجازه شنیدن همه مطالب رو آزادانه داشته باشند حرف ما به همه عالم میرسه و قبول میکنن

امضای عبدالرحمن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]