کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت جمعی و مدال‌آوران المپیادهای بین‌المللی از "رئیسی"
۱۶:۳۰, ۲۷/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/اردیبهشت/۹۶ ۱۶:۳۱ توسط قلب.)
شماره ارسال: #1
آواتار
سلام

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، جمعی از نخبگان علمی و مدال‌آوران المپیادهای بین المللی با صدور بیانیه‌ای از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کردند.
متن این بیانیه به‌شرح زیر است:
ملّت بزرگوار ایران؛
پس از گذشت قریب به 4 دهه از پیروزی انقلاب اسلامی علی‌رغم توفیقات فراوان در حوزه‌های گوناگون، جایگاه کشور عزیزمان ایران متناسب با شعارهای اصیل انقلاب و در شأن ملت بزرگ ایران نبوده است. کشور ما با وجود برخورداری از نیروی انسانی جوان و فعال و منابع طبیعی سرشار عمدتاً به‌جهت ضعف مدیریتی و فقدان شاخصه‌های انقلابی کارگزاران، از جایگاه واقعی خود فاصله دارد.
چهار سالی که گذشت شاهد دولتی بودیم که کارگزاران آن نه‌تنها جایگاه کشور را آن‌طور که باید ارتقا نبخشیدند، که در برخی موارد موجب دورشدن کشور از چشم‌اندازهای آرمانی آن نیز گشتند. پیشرفت کشور که جز با تکیه بر توان و استعدادهای داخل امکان‌پذیر نیست، در دولتی که گذشت، در خارج از مرزها و در دستان بیگانگان جست‌وجو می‌شد. در چهار سالی که گذشت، با تشکیل پیرترین کابینه‌ و عدم توجه به شایستگی‌های جوانان کارآمد و نخبه، نه‌تنها مسیر پیشرفت هموار نگشت، بلکه بنا به مستندات پایگاه‌های بین‌المللی، در این چهار سال با کاهش شدید سرعت رشد علمی در کشور نیز مواجه بوده‌ایم؛ و این درحالی‌ است که پیش از این دولت، سرعت رشد حرکت علمی در کشورمان، چشم کشورهای منطقه و جهان را خیره کرده بود. این‌ اتفاق حاصل کاهش بودجه تحقیقاتی کشور، عدم توجه به نخبگان در سیاست‌گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها، امیدبستن به بیگانگان و عدم اعتماد به نیروهای مستعد و کارآمد داخلی است.
دولتی که گذشت حتی از شعارهای تبلیغاتی خود نیز سربلند بیرون نیامد و کلیدش برای قفل‌هایی که خود از آنها دم می‌زد نیز کارساز نبود! وعده‌ صدروزه و چرخیدن چرخ زندگی مردم و رفع تحریم‌ها، هیچ‌کدام آن‌طور که وعده داده شده بود در زندگی مردم دیده نشد. برجامی که هیچ‌وقت قرار نبود از عزت و عظمت ملت ایران در مواجهات بین‌المللی بکاهد، گویا بهانه دست دشمنان این مرزوبوم برای تهدید کشورمان قرار گرفته است. برجامی که ایستادگی و صبر و مقاومت ملت در تحمل سختی‌ها سبب به فرجام‌رسیدن آن شده‌، حالا از سوی کارگزاران دولتی که گذشت به‌عنوان فرشته نجاتی معرفی می‌شود که سایه جنگ را از سر ملت رفع کرده است! در دولتی که گذشت، بدهکاری دولت به بانک‌ها شدت گرفت، اما گویی دولتی‌ها هیچ‌وقت بدهکار نبودند و همچنان در ادامه وصول طلب‌های خود حقوق‌نجومی‌بگیران را از ذخایر نظام دانستند. در دولتی که گذشت آنچه وعده داده می‌شد، صداقت با مردم بود و در همین راستا رأس قوه اجرایی کشور بارها ندای «ما از رکود عبور کردیم» سرمی‌داد، اما آنچه دیده می‌شد تعطیلی کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و بیکاری سی‌درصدی جوانان بود. کارگزاران در دولتی که گذشت به خدا پناه می‌بردند از بستن دهان منتقدان و شکستن قلم‌ها، اما آنچه در عمل رخ می‌داد اهانت‌های مسئولان دولتی به منتقدان و دلسوزان و علاقه‌مندان به کشور بود. در دولتی که گذشت خوزستان در ریزگردها خاک شد و ریه‌های تهران خفه شد، اما مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست حاضر به یک عذرخواهی هم از این مردم نشدند. در دولتی که گذشت وعده‌های اقتصادی نتوانست تأثیر خود را بر سفره این ملت بگذارد و اکنون همه ما شاهد اوضاع مردم شریف ایران هستیم.
اما دیگر فرصت اشتباه باقی نیست. دیگر نه می‌توان این وضع را تحمل کرد و نه می‌توان تجربیات گذشته را دوباره تکرار کرد. اکنون دیگر نوبت تغییر است؛ تغییر به‌نفع مردم؛ آن هم از سوی نماینده‌ای از خود مردم که درد مردم را بفهمد و چاره‌اش را بداند و برنامه‌هایش را برای قشر محدودی از جامعه اختصاص ندهد، کسی که برای تغییر اوضاع مردم نگاهش به استعدادهای درونی کشور باشد و برای تحقق اقتصاد درون‌زا بکوشد، کسی که هم‌سفره روستاییان و ضعیفان بوده باشد و از زندگی اشرافی به‌دور باشد، کسی که برای حل مشکلات مردم نگاهش را به دستان دیگران نسپارد، کسی که نه‌تنها شعارش، که عمل و رویه‌اش نیز مبارزه با فساد و مبارزه با غارت اموال مردم بوده باشد، کسی که خودش مصداق بارز پاک‌دستی باشد.
در نهایت ما جمعی از فرزندان این ملت، که امنیت و آرامش خود را برای تحصیل علم مدیون خون شهدای این نظام مقدس می‌دانیم و برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان در سال‌های مختلف هستیم، از همه ملت بزرگوار ایران تقاضا می‌کنیم که باری دیگر با حضور خود در انتخابات پیش‌ِرو، بار دیگر دشمن را از دست‌اندازی به خاک مقدس این کشور مأیوس ساخته و آرای خود در صندوق‌های رأی را تضمین‌کننده امنیت و آرامش این ملت قرار دهند. از همه شما مردم شریف ایران تقاضا می‌کنیم، رئیس جمهوری را برگزینید که مصداق بارز پاک‌دستی بوده و در زندگی خود و اطرافیانش شائبه فساد وجود نداشته باشد؛ با ساختار دولتی و اجزای آن از پیش آشنایی داشته و تجربه لازم را برای ریشه‌کن کردنِ لانه‌های فساد و ایجاد شفافیت در ساختارهای دولتی داشته باشد؛ شخصیت فراجناحی داشته باشد و با مسائل سطحی و پیش‌پاافتاده جناحی خود را درگیر نکند؛ توجه او به قشر جوان و فرهیخته کارآمد در سوابق و برنامه‌های او پیدا باشد؛ از مردم بوده و ساده‌زیست باشد و اهل تجملات و اشرافی‌گری نباشد؛ راستگو باشد و به مردم دروغ نگوید؛ درک صحیح از گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشد تا بتواند ضمن حفظ اصول و آرمان‌ها و پاسداری از خون شهدا و عزّت ملّت، با سایر کشورهای جهان تعامل سازنده و مثبت داشته باشد؛ وارثان این انقلاب و نظام را مستضعفین و پابرهنگان بداند و دغدغه قشر ضعیف و محروم جامعه سرلوحه کار او باشد.
این جمع دانشجویان و نخبگان امضاکننده بیانیه حاضر، که اسامی آنها به‌پیوست بیانیه آمده، ضمن بررسی دقیق و موردی، ویژگی‌های فوق را در «جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی» به‌تمام یافتیم و ضمن اعلام حمایت صریح خود از ایشان، از مردم بزرگوار ایران تقاضا داریم که به فرزندان خود در این عرصه خطیر اعتماد نموده و همه با هم، ضمن حمایت از ایشان برای روی کار آمدن دولت «کار و کرامت»، کشور را در جهت آبادانی پیش ببریم؛ ان‌شاءالله.
[تصویر: 13960227132818736108987410.jpg]
[تصویر: 13960227132902423108987610.jpg]
[تصویر: 13960227132902423108987610.jpg]
[تصویر: 13960227132944392108987710.jpg]
[تصویر: 13960227133021173108987910.jpg]
[تصویر: 13960227133057252108988110.jpg]
[تصویر: 13960227133139158108988310.jpg]
[تصویر: 13960227133211814108988510.jpg]

برای لیست اسامی به سایت تسنیم رجوع کنید

خبرگزاری تسنیم

امضای قلب
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۸:۱۲, ۳۰/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #31
آواتار
(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۱۴:۴۶)فرشته ی عذاب نوشته است:  تمام توضیحات بالا راجع به شما هم صادقه.
الآن میگه مشروب میخورم؟ یا قبلاً می‌گفت؟
در مورد ریاکاری، اگر مدرکی دارید نشون بدید. وگرنه قابل اثباته که فقط به صرف اینکه از تودهنی خوردن نمی‌ترسید بی‌مدرک به مردم تهمت ریاکاری می‌زنید.
این شخص دیوانه اس!! دس به هر کاری میزنه تا دیده میشه تمام هدفش دیده شدن اصلا این بابا عقده ی...

طرفدار پرسپولیس بود بعدش با هوادارها لج کرد رفت طرفردار استقلال شدBig Grin
این هر شب مست میکنه میاد یه ویدیو تو اینستا میزاره!! یه بار میاد مینویسه بگید بغ بغوو
یه بار ویدیو میده بیرون داره زبون در میارهBig Grin
یه بار دیگه کلیپ و عکس از مراحل خالکوبیش کامل میزاره!!

تو بدنش از این ات آشغالا اویزون میکنهBig GrinBig Grin

اصلا این نرمال نیست! لطفا لجباز نباشید حقیقت ببینید این امیر تتلو یک آدم تمام عقده ی و دیونه اس و مدوام رنگ عوض میکنه

تا چند وقت آینده عکسها و کلیپها جدیدی بیرون میده حالا ببینید...
در ضمن تا چند وقت پیش در حال محاکمه بود و چندوقتی بازداشت بود

امضای A L I
[تصویر: 35833769363604719222.jpg]
۲۰:۳۷, ۳۰/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۳۸ توسط فرشته ی عذاب.)
شماره ارسال: #32

(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۱۸:۱۲)A L I نوشته است:  این شخص دیوانه اس!! دس به هر کاری میزنه تا دیده میشه تمام هدفش دیده شدن اصلا این بابا عقده ی...

طرفدار پرسپولیس بود بعدش با هوادارها لج کرد رفت طرفردار استقلال شدBig Grin
این هر شب مست میکنه میاد یه ویدیو تو اینستا میزاره!! یه بار میاد مینویسه بگید بغ بغوو
یه بار ویدیو میده بیرون داره زبون در میارهBig Grin
یه بار دیگه کلیپ و عکس از مراحل خالکوبیش کامل میزاره!!

تو بدنش از این ات آشغالا اویزون میکنهBig GrinBig Grin

اصلا این نرمال نیست! لطفا لجباز نباشید حقیقت ببینید این امیر تتلو یک آدم تمام عقده ی و دیونه اس و مدوام رنگ عوض میکنه
گذشته‌اش رو شنیده‌ام.
دنبال استقلال و پرسپولیس رفتن هم قطعاً فسق نیست.
از شما پرسیدم آیا الآن فسق میکنه؟ یا قبلاً می‌کرد؟

هرچقدر که بد بوده باشه، نهایت کفر و حماقت من زمانی خواهد بود که باور داشته باشم که من لایق عفو الهی بوده‌ام و این هرگز نخواهد بود... تا زمانی که تلاشی برای اصلاح ازش دیده بشه، به اندازه‌ی تلاشش تحویل گرفته میشه، و هر زمان که فسقی ازش دیده بشه، مثل همه‌ی ما، به قدر حکم اسلام، بخاطر اون فسق مجازات خواهد شد.

(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۱۸:۱۲)A L I نوشته است:  تا چند وقت آینده عکسها و کلیپها جدیدی بیرون میده حالا ببینید...
!!!!!!!!!!
پس مثل اینکه تا الآن هنوز خودتون هیچ فسق جدیدی ازش ندیده‌اید!
بنابراین واقعاً خیلی وجدانتون در درونتون در مضیقه هست یا لمس هست که میذاره اینجور راجع به یک بنده‌خدا که شاید واقعاً قلباً خواسته برگرده نظر بدید... SadSadSad

(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۱۸:۱۲)A L I نوشته است:  در ضمن تا چند وقت پیش در حال محاکمه بود و چندوقتی بازداشت بود
آهان! خب پس الآن آیا به نظرتون، از این آقا فارغ از وضعش و فسق‌هاش حمایت بی‌چون‌وچرا صورت گرفته؟
وقتی محاکمه شده بوده و چندوقت هم در بازداشت بوده، این موضوع چیزی رو به ذهن شما متبادر نمیکنه؟
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
۲۰:۴۲, ۳۰/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #33
آواتار
(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۳۷)فرشته ی عذاب نوشته است:  گذشته‌اش رو شنیده‌ام.
دنبال استقلال و پرسپولیس رفتن هم قطعاً فسق نیست.
از شما پرسیدم آیا الآن فسق میکنه؟ یا قبلاً می‌کرد؟

هرچقدر که بد بوده باشه، نهایت کفر و حماقت من زمانی خواهد بود که باور داشته باشم که من لایق عفو الهی بوده‌ام و این هرگز نخواهد بود... تا زمانی که تلاشی برای اصلاح ازش دیده بشه، به اندازه‌ی تلاشش تحویل گرفته میشه، و هر زمان که فسقی ازش دیده بشه، مثل همه‌ی ما، به قدر حکم اسلام، بخاطر اون فسق مجازات خواهد شد.

!!!!!!!!!!
پس مثل اینکه تا الآن هنوز خودتون هیچ فسق جدیدی ازش ندیده‌اید!
بنابراین واقعاً خیلی وجدانتون در درونتون در مضیقه هست یا لمس هست که میذاره اینجور راجع به یک بنده‌خدا که شاید واقعاً قلباً خواسته برگرده نظر بدید... SadSadSad

آهان! خب پس الآن آیا به نظرتون، از این آقا فارغ از وضعش و فسق‌هاش حمایت بی‌چون‌وچرا صورت گرفته؟
وقتی محاکمه شده بوده و چندوقت هم در بازداشت بوده، این موضوع چیزی رو به ذهن شما متبادر نمیکنه؟
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
شما دوستان کلا لجباز تشریف دارید و برای توجیح خوتون حاضرید هر کاری بکنید

آینده به شما ثابت میکنه که سخت در اشتباه هستید...در اینده ایشالا خودم کارها و دست گلهای جدید امیر بغ بغو(تتلو) در همین سایت قرار میدمWink بعد میفهمید واقعا توبه کرده عوض شده یا فقط بخاطر دیده شدن این کارا کرده تا اون موقع بحثی با شما ندارم!
۲۱:۰۱, ۳۰/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #34
آواتار
دوستان به گفته ی تتلو اگه آقای روحانی بیان ایشون میرن زندان Big Grin
دلیل اصلی حمایتشون هم از آقای قالیباف به گفته ی خودشون این بود
بعدم که آقای قالیباف به نفع آقای رئیسی کنار کشیدن طرفدار آقای رئیسی شدن
۲۱:۰۵, ۳۰/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۰۶ توسط فرشته ی عذاب.)
شماره ارسال: #35

(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۲۰:۴۲)A L I نوشته است:  شما دوستان کلا لجباز تشریف دارید و برای توجیح خوتون حاضرید هر کاری بکنید

آینده به شما ثابت میکنه که سخت در اشتباه هستید...در اینده ایشالا خودم کارها و دست گلهای جدید امیر بغ بغو(تتلو) در همین سایت قرار میدمWink بعد میفهمید واقعا توبه کرده عوض شده یا فقط بخاطر دیده شدن این کارا کرده تا اون موقع بحثی با شما ندارم!
گذشته از اینکه «توجیه» با «ه» هست، مثل اینکه شما اصلاً نگرفتید بنده چی گفتم!
بنده گفتم (در مورد خودم میگم) چه کسی میتونه بگه که من واقعاً پرهیزکارم یا نه؟ اگر آینده نشون داد که بنده از اولش به قصد ریاکاری پرهیزکاری می‌کرده‌ام، آیا این باعث میشه که کار بچه‌های مؤمنی که باهام دوست شده بودند اشتباه بشه؟ مگه اونها دستگاه نیت‌خوان ِ غیب‌سنج دارن که قرار بوده باشه نیت من رو بخونن؟

چی رو توجیه کردم؟ بنده که گفتم اگر فسقی ازش سر بزنه باید مثل همه‌ی ما مجازات بشه. پس دیگه مشکلتون چیه؟
اگر بخاطر لغزش مرتکب فسق شد، اون‌وقت اگر کسانی عقیده داشتند که نباید به اندازه‌ی فسقش مجازات و طرد بشه، بیایید بهشون اعتراض کنید!
اگر هم اصرار بر فسق داشت(و بخاطر لغزشش نبود) اون‌وقت اگر کسانی عقیده داشتند که نباید به اندازه‌ی فسقش مجازات و به کل طرد بشه، بیایید بهشون اعتراض کنید!

توبه به معنای برگشتن به سمت خدا با دل هست و ما خوندن نیت درون دل افراد رو بلد نیستیم و اینقدر ظالم و بی‌رحم نیستیم که ندونسته حکم صادر کنیم.

سوره هود، آیه ۹۰: وَاسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَيْهِ ۚ إِنَّ رَبِّي رَحِيمٌ وَدُودٌ
و از پروردگار خود آمرزش بخواهيد، سپس به درگاه او توبه كنيد، كه پروردگار من مهربان و دوستدار است.
۲۲:۲۷, ۳۰/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #36
آواتار
(۳۰/اردیبهشت/۹۶ ۲۱:۰۵)فرشته ی عذاب نوشته است:  گذشته از اینکه «توجیه» با «ه» هست، مثل اینکه شما اصلاً نگرفتید بنده چی گفتم!
بنده گفتم (در مورد خودم میگم) چه کسی میتونه بگه که من واقعاً پرهیزکارم یا نه؟ اگر آینده نشون داد که بنده از اولش به قصد ریاکاری پرهیزکاری می‌کرده‌ام، آیا این باعث میشه که کار بچه‌های مؤمنی که باهام دوست شده بودند اشتباه بشه؟ مگه اونها دستگاه نیت‌خوان ِ غیب‌سنج دارن که قرار بوده باشه نیت من رو بخونن؟

چی رو توجیه کردم؟ بنده که گفتم اگر فسقی ازش سر بزنه باید مثل همه‌ی ما مجازات بشه. پس دیگه مشکلتون چیه؟
اگر بخاطر لغزش مرتکب فسق شد، اون‌وقت اگر کسانی عقیده داشتند که نباید به اندازه‌ی فسقش مجازات و طرد بشه، بیایید بهشون اعتراض کنید!
اگر هم اصرار بر فسق داشت(و بخاطر لغزشش نبود) اون‌وقت اگر کسانی عقیده داشتند که نباید به اندازه‌ی فسقش مجازات و به کل طرد بشه، بیایید بهشون اعتراض کنید!

توبه به معنای برگشتن به سمت خدا با دل هست و ما خوندن نیت درون دل افراد رو بلد نیستیم و اینقدر ظالم و بی‌رحم نیستیم که ندونسته حکم صادر کنیم.

سوره هود، آیه ۹۰: وَاسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُوا إِلَيْهِ ۚ إِنَّ رَبِّي رَحِيمٌ وَدُودٌ
و از پروردگار خود آمرزش بخواهيد، سپس به درگاه او توبه كنيد، كه پروردگار من مهربان و دوستدار است.
یک کلام
خیلی تو فیلمی! Wink
۲۲:۵۸, ۳۰/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #37
آواتار
اگه با همین چوبی که دارید تتلو رو می زنید

روحانی و خاتمی رو هم می زدید احتمالا الان قدیسی پیامبری چیزی بودن.

اینقدر نوشابه براش باز نکنید به یه احمق میدان ندید

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]