کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمبود شدید تعرفه رای در مناطق محروم و مناطق حامی رئیسی
۲۲:۱۱, ۲۹/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/اردیبهشت/۹۶ ۲۲:۱۸ توسط میثم2.)
شماره ارسال: #1

به دلیل حجم بالای مطلب دیگه تو تاپیک تخلفات دولت روحانی نگذاشتم

*مرتضوی:ستاد انتخابات کشور درخصوص کمبود تعرفه در استان‌ها گوش شنوا ندارد/ اعتراض کتبی خود را ارائه کرده‌ایم
به اقای احمدی رییس ستاد انتخابات کشور اصرار و تاکید می کنیم که چرا به شعب هایی که با اتمام تعرفه رو به رو شدند تعرفه جدید نمی فرستید که ایشان و ستاد انتخابات کشور گوش شنوا ندارند.

وی در ادامه افزود: شعبه هایی در مشهد، خراسان رضوی، جنوبی و خوزستان و اصفهان و .... با کمبود تعرفه مواجه هستند که هر چه تاکید کردیم گوش شنوا ندارند.
نماینده حجت الاسلام رئیسی تاکید کرد: از جاهای مختلف به ما گزارش دادند که تعرفه وجود ندارد و این را هم به اقای احمدی منتقل کردیم اما اقای احمدی می گوید استاندار ما میگوید که کمبود تعرفه نداریم.مستندات و گزارش و اعتراض کتبی را ارائه کرده ایم.

کدخدایی: گزارش تخلفات انتخابات ریاست‌جمهوری زیاد است
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد گزارش تخلفات انتخابات ریاست‌جمهوری زیاد است اما الآن نمی‌توانم درباره اینکه آیا تخلفی تأثیرگذار در روند انتخابات بوده است یا نه، اظهارنظر کنم.

با صدور اطلاعیه‌ای صورت گرفت
*درخواست ستاد رئیسی از عموم مردم و هواداران در سراسر کشور/ از تخلفات حوزه‌های رای‌گیری مستند تهیه کنید
ستاد رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم و هواداران در سراسر کشور درخواست کرد از صفوف طولانی در حوزه‌هایی رای‌گیری که «تعرفه رای آنها تمام شده» یا «به هر دلیلی رای از مردم اخذ نمی‌شود» عکس و فیلم بگیرید و برای ستاد ارسال کنند.

توئیت نیکزاد در پی کمبود تعرفه در استان‌ها:
*به تدبیر این دولت که امیدی نیست/ مردم صبورانه پیگیر حق خود باشند
رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی تاکید کرد:‌ رای دادن هم حق شهروندی است و هم حق الناس، به تدبیر این دولت که امیدی نیست،‌ مردم عزیز صبورانه پیگیر این حق خود باشند

اطلاعیه رئیس ستاد مرکزی کار و کرامت:
*فریاد اعتراض مردم خراسان نسبت به کمبود تعرفه بلند شده/ استانداری رسیدگی کند

جلوگیری از رسیدن تعرفه به صندوق های رای به مناطق جنوبی تهران رسید
منطقه ۱۴ تهران ارسال تعرفه به صندوق‌ها با تاخیر انجام می‌شود/ منطقه ۱۴ جزو مناطقی است که در برخی نظرسنجی‌ها رای سید ابراهیم #رئیسی با اختلاف بالا بوده است.

محمد دهقان با اشاره به اینکه در استان خراسان رضوی مردم عمدتاً با مشکل تعرفه مواجه شده‌اند، تأکید کرد: فریاد مردم در اعتراض به این موضوع در حوزه‌های انتخابیه بلند شده است.

در مورد توزیع تعرفه نباید منتظر عمل دولت به وعده‌هایش ماند
مهدی محمدی:
?در شرایطی که ظاهرا جلوگیری از رسیدن تعرفه کافی به شعبی که آقای #رئیسی در آن رای بالاتر دارد، سیاست مجریان #انتخابات است.
?از دوستانی که در آن شعب منتظر رسیدن تعرفه هستند تقاضا می کنم فورا شعبه را ترک کرده و خود را به شعبه دیگری که تعرفه کافی دارد برسانند.نباید منتظر عمل #دولت به وعده هایش ماند.

کمبود تعرفه این بار در قم
شعبه‌های رای گیری پرشماری در سراسر کشور به علت نبود تعرفه رای و بی توجهی وزارت کشور به این موضوع از ادامه روند اخذ رای مردم بازماندند
نامه جمعیت رهپویان به رئیس سازمان صداوسیما:
*انجام تخلفات حاشیه‌ای می‌تواند پیروز انتخابات را با ظاهری قانونی عوض کند/ صداوسیما سکوت نکند

اعتراض توئیتری نادران به تخلفات گسترده وزرات کشور
*تعرفه‌های رای فقط در حسینیه ارشاد و جماران تمام نمی‌شود!/ تخلف در توزیع تعرفه‌ها نگران کننده است

زاکانی: مجریان و ناظران به تخلفات در انتخابات پایان دهند؛ تقلب گسترده قطعا امکان پذیر نیست اما اگر مانع رای دادن مردم در مناطق خاص شوند تخلفی تاثیرگذار در نتیجه خواهد بود.

حیدری: وصول اخبار مبنی بر "عدم ارائه تعرفه" در مشهد/ در صورت صحت دادگستری برخورد می‌کند
معاون دادستان مشهد:
با عنایت به وصول برخی اخبار مبنی بر عدم ارائه تعرفه توسط دست اندرکاران امر #انتخابات به مراکز اخذ آراء و حتی عدم برگزاری انتخابات به علت عدم اعزام متصدیان برگزاری این امر مهم به مسئولان برگزاری، تذکر جدی داده می‌شود که این امر از مصادیق اخلال در امر برگزاری #انتخابات است.
#دادگستری استان در اجرای وظایف ذاتی خود با مسببین آن برخورد به عمل خواهد آورد.

بر اساس بررسی‌ها و اخبار دریافتی برخی از شعب منطقه 14 تهران هنوز منتظر رسیدن تعرفه اخذ رای هستند

سیدیاسر جبرائیلی:
گزارشات بسیار زیادی درباره کمبود تعرفه در حوزه‌های انتخابیه‌ای که رای آقای رئیسی بالاست، منتشر شده است.

این انتخابات با هر نتیجه‌ای به هر صورت تمام خواهد شد. اما مجازات مجریان و مدیرانی که از قانون تخلف کرده‌اند، نظام انتخاباتی کشور را بیمه خواهد کرد.
چه آقای رئیسی رای بیاورند و چه آقای روحانی مدیران متخلف دولتی باید به صورت جدی محاکمه شوند.

مهندسی مشارکت با کمبود
دکتر سراج: جریان اشرافیت دولتی با شناسایی کانون‌های رای آوری آقای رئیسی، سعی دارد از طریق کمبود تعرفه، انتخابات را به نفع روحانی مهندسی کند. برای مقابله با این وضعیت، باید صدای مطالبه حق رای مردم باشیم و از کسانیکه تا کنون رای نداده‌اند درخواست کنیم خود را به صندوق‌های رای برسانند و در حمایت از محرومین انتخاباب، به نامزد آنان سید ابراهیم رئیسی رای دهند. هنوز دو ساعت فرصت هست.

شریعتی در گفت‌وگو با فارس:
*دولت به دنبال تعطیلی زودهنگام حوزه هایی است که در آن رای کمتری داشته است/تقلب ممکن نیست اما تخلفات حاشیه ای تاثیرگذار است

http://nasimonline.ir/Content/Detail/209...8%B3%D8%AA
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960229000109

میدونن تو انتخابات شکست میخورن، برای شکست نخوردن جلوی رای دادن مردم مخالفشون رو گرفتن
یعنی فقط طرفدارای ما رای بدن تا ما پیروز بشیم
مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۲:۱۴, ۳۱/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۱/اردیبهشت/۹۶ ۱۲:۱۴ توسط Silence.)
شماره ارسال: #11
آواتار
بارها گفتیم بحث تخلف و تقلب بحث پوچیه الکی دنبالش نکنید...

نقل قول:البته به نظر من تقلب شده
من خودم سر صندوقها بودم. اهل تسنن همه به روحانی رای دادن (حالا فردا میان میگن روحانی سنی شده [تصویر: biggrin.png])
موقع شمارش جاهای دیگه هم دیدم دو سه تا رییسی بوده بقیه همه روحانی حالا معلوم نیست این 15 میلیون که میگن به رییسی رای دادن کیا بودن؟؟؟ عمرا اینقدر رای آورده باشه
احتمالا خواستن روحانی با اکثریت مطلق آرا انتخاب نشه که زیاد احساس پیروزی نکنه و فکر نکنه همه مردم موافقشن.
مطمعنا از شما جز این حرف انتظار دیگه ای نباید داشت...
تاریخ نشون داده...

امضای Silence
چون تخته پاره بر موج/رها رها رها من
۱۳:۰۱, ۳۱/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #12

من به اقای رییسی رای دادم.
به نطر بنده تقلب نشده.
اما تا دلتون بخواد تخلف شده.
چند موردش همین تخلفات وزرای دولت محترم هست که حتی تا پای صندوق رای هم تبلیغ میکردن و تمام سیستم دولت رو در اختیار کاندیدای خودشون گذاشته بودن.
درسته که اقای روحانی ریس این دولت هستن اما به هیچ وجه از نظر قانونی اجازه استفاده از امکانات و ظرفیت دولت رو برای تبلیغات خودشون ندارن.
که که متاسفانه توی این دوره از انتخابات در مورد این مسئله بدعتها و بد اخلاقیهای زیادی شد.
در هر صورت رای اوردن.
به نظر من از ماست که بر ماست.
خودمون کردیم که لعنت بر خودمون باد.
مسئولین رده بالای ما فکر کردن بدون فرهنگ سازی میتونن مردم رو توی چارچوب سبک زندگی اسلامی نگه دارن.غافل از اینکه اربابان رسانه کارشون رو خیلی خوب بلدن.
این وسط هممون مقصریم،از شخص اول مملکت تا تک تک بچه حزب ا... ها.

امضای yahya63
حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم):
{در آخر الزمان} امر به معروف و نهی از منکر نمی‌کنید بلکه امر به منکر و نهی از معروف می‌کنید...
معروف را منکر می‌بینید و منکر را معروف می‌بینید.

۱۳:۰۳, ۳۱/اردیبهشت/۹۶
شماره ارسال: #13

نتایج انتخابات تقریباً شبیه به نتایج نظرسنجی ها بود.
۱۶:۲۰, ۳۱/اردیبهشت/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۱/اردیبهشت/۹۶ ۱۶:۲۴ توسط فاطمه خانم.)
شماره ارسال: #14
آواتار
(۳۱/اردیبهشت/۹۶ ۱۱:۰۸)A L I نوشته است:  ببینید فاطمه خانم من 4 دوره اس عضو هیت اجرایی هستم و همه این چیزها دیدم(اگر شما شنیدید!!!)

تعداد شعب دست ستاد انتخابات و وزارت کشور و بر اساس جمعیت هر منطقه مشخص میشه!!
تعداد تعرفه هر شعبه بر اساس جمعیت اون شعبه مشخص شده.

اما در مورد تعرفه مهر نشده اصلا همچین چیزی نمیشه و امکان پذیر نیست کسانی که این حرف زدن در انتخابات نبودن و نمیدونن سازو کار به چه شکل هست

هر مقدار تعرفه باشه تحویل نماینده فرماندار داده میشه
در هر شعبه(هر شعبه) هیئت اجرایی داریم که مسئول اجرای انتخابات و تعرفه نویسی و بررسی اسناد شناسای افراد هستن
و هیئت نظارت مسئول نظارت بر این افراد و یک بازرس هم مسئول نظارت بر همه اینها هست و نمایندگان کاندیدا هم نظارت خودشون دارن!!
خب میخوام پروسه رای دادن برای شما بگم و بعد شما با عقل و منطق خودتون بگید چطور امکان تقلب به این شکل که شما میگید وجود داشته
1-ورود به اتاق رای گیری
2-تحویل شناسنامه و بررسی اسناد،در این مرحله اسناد شناسایی (کارت ملی+شناسنامه)توسط هیئت اجرایی و هیئت نظارت بررسی میشه
3-بعد از تایید شناسنامه و کارت ملی اون شخص تحویل کاربر رایانه داد میشه تا کد ملی در سیستم وزارت کشور بررسی بشه
مواردی مثل در قید حیات بودن،هم خوانی داشتن تاریخ تولد با کد ملی،تکراری نبودن کد ملی و رای ندادن اون شخص در شعبه های دیگه بررسی میشه
4-بعد از تایید نهایی شناسنامه اون شخص به منشی داده میشه و منشی با مهر زدن شناسنامه تعرفه مربوط تحویل شخص میده و در این مرحله ام عضوی از هیئت نظارت بر این مرحله نظارت کامل داره که تمام شناسنامه ها و تعرفه ها مهر بخورن

5-نوشتن رای و در صندوق انداختن رای!!! در این مرحله ام معمولا عضوی از هیئت نظارت و رئیس شعبه یا نماینده فرماندار در کنار صندوق حضور دارن که هر شخص فقط تعرفه های مشخص در صندوق بندازه
و بازرس در تمام این مراحل در شعبه حضور داره....بعیده همه افراد حاضر طرفدار روحانی باشن که بخوان تقلب کنند!! به هر حال دیگه نماینده ستاد رئیسی و باقی کاندیدها که با روحانی نیستن....
و از همه اینها گذشته اگر کسی بتونه از این فی*ل*ترها بگذره در مرحله آخر گیر میفته
در زمان شمارش آرا تعرفه ی که مهر نخورده باشه شمارش نمیشه...فرق نمیکنه به اسم کی باشه!
و اینکه در زمان ارسال صورت جلسه نهایی به وزارت کشور ریز ریز رای ها نوشته میشه
و حتی بندی داره برای تعداد تعرفه های مهر نخورده!!
اگر جناب رئیسی و هوادارهای ایشون راست میگن به وزارت کشور مراجعه کنند و اعتراض خودشون اعلام کنند و در کشور اعلام بشه که کلا چندتا تعرفه مهر نخورده ثبت شده!!
و اینکه از این تعداد چندتاش رئیسی بوده و چندتاش روحانی!!!!

در صف موندن برای همه بوده،طرفدارهای روحانی و رئیسی فرقی نمیکنه!!! اگر جای تعرفه کمبوده برای همه کاندیدها کم بوده
کسی که نمیاد گلچین کنه بگه خببب طرفدارای روحانی بیان داخل رای بدن رئیسی ها بمونن پشت در تا تعرفه تموم بشهBig Grin

و اینکه بگید در فلان جا رای رئیسی بیشتر بوده درست نیست! چون حتی در روستاها رای روحانی بیشتر بوده
بله ممنون از شما بابت توضیحات که فرمودید .
دست شما درد نکنه . بله من هیچ وقت سر صندوق نبودم اما راجع به تقلب و تخلف( دو تعریف مجزا دارند اینها) سر صندوق یا بیرون از حوزه تحقیق کردم از آدمهایی که مثل شما دست اندر کار بودند . اونها هم گفتند غیر ممکنه تقلب صورت بگیره . چون چند انسان با تفکرهای مختلف و طرفدار و بی طرف کنار هم قرار میگیرند و تقریبا این اتفاق غیر ممکنه . اینجا مشکلی نیست.
بنده کی گفتم تقلب شده ؟! Smile

بعد اینکه طبیعتاً نمایندگان کاندیدا ها و بازرسان بیخود اونجا نیستند . اگر برگه بی مهر باشه و کنار گذاشته بشه باید به خاطرش سوال جواب بشن . برگه کجاست ؟ باید ارائه بشه تا بهش رسیدگی بشه . دور که انداخته نشده !

و اینکه عرض کردم فرق نمی‌کنه فرد بخواد به چه کسی رای بده باید این امکان براش فراهم بشه .
من اصلا یک نفری می‌خوام به یه نفر رای بدم . حق ندارد کسی به من بخنده با بگه تو چی میگی یا هر چی و این امکان رو از من سلب کنه . باید رای بدم و شمارش بشه .
وظیفه شعب و وزارت کشور و فرمانداری و اون همه آدم که دور صندوق جمع شدن همینه .تعرفه باید باشه و نبودش تخلفه . چه رای من باعث پیروزی یک کاندید بشه یا نشه .ان شاء الله مردم به حق خودشون برسن و باید به این مسایل رسیدگی بشه .
هنوز تنفیض نشده Smile ان شاء الله درست باشه و تنفیض هم سریع اتفاق بیافتد و مشکلی نباشه ما که سابقه ثابت کرده جزو اغتشاش جویان نبودیم . Smile
بازم تشکر می‌کنم بابت توضیحات مفصل شما .

امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۲۲:۵۳, ۱/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
طبق قانون رای گیری باید نهایتا تا ساعت 12 شب تموم بشه و مهم نیست چند نفر رای ندادنWink

شعبه ما و حتی باقی شعبه ها من پرسیدم صبح و ظهر تا ساعت 3 4 خلوت بودن...ولی مردم نمیدونم چه اجباریه عصر میان رای میدن و بعد میگن تعرفه نیست صف طولانی و...

ساعت 10 شب به ما اعلام کردن ساعت 11 پایان رای گیری و درب شعبه سر ساعت 11 ببندید ولی افرادی که درون شعبه هستن تا نفر آخر رای بگیرید...

یادمه حدودا ساعت 12.30 بود که ما صندوق ها باز کرده بودیم چندین نفر پشت در بودن و در میزدن که رای بدهند....
ولی طبق قانون دیگه امکانش نیست(کسی ام نمیدونه به کی میخواد رای بده) اون شخص از ساعت 7 صبح تا 11 شب فرصت داشته رای بده دیگه صد در صد مشکل از خودش بوده که ساعت 12.30 اومده رای بده!! به روحانی و وزارت کشور و باقی مسئولین ربطی نداره...

بله تخلف از سوی جناب رئیسی هم بوده ایشون از امکانات آستان قدس استفاده کردن به نفع خودشون تو روستاها کارت هدیه پخش کردن نبات و پارچه سبز فرستادن...

امضای A L I
[تصویر: 35833769363604719222.jpg]
۱۷:۲۴, ۲/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/خرداد/۹۶ ۱۷:۲۶ توسط میثم2.)
شماره ارسال: #16

(۱/خرداد/۹۶ ۲۲:۵۳)A L I نوشته است:  طبق قانون رای گیری باید نهایتا تا ساعت 12 شب تموم بشه و مهم نیست چند نفر رای ندادنWink

شعبه ما و حتی باقی شعبه ها من پرسیدم صبح و ظهر تا ساعت 3 4 خلوت بودن...ولی مردم نمیدونم چه اجباریه عصر میان رای میدن و بعد میگن تعرفه نیست صف طولانی و...

ساعت 10 شب به ما اعلام کردن ساعت 11 پایان رای گیری و درب شعبه سر ساعت 11 ببندید ولی افرادی که درون شعبه هستن تا نفر آخر رای بگیرید...

یادمه حدودا ساعت 12.30 بود که ما صندوق ها باز کرده بودیم چندین نفر پشت در بودن و در میزدن که رای بدهند....
ولی طبق قانون دیگه امکانش نیست(کسی ام نمیدونه به کی میخواد رای بده) اون شخص از ساعت 7 صبح تا 11 شب فرصت داشته رای بده دیگه صد در صد مشکل از خودش بوده که ساعت 12.30 اومده رای بده!! به روحانی و وزارت کشور و باقی مسئولین ربطی نداره...

بله تخلف از سوی جناب رئیسی هم بوده ایشون از امکانات آستان قدس استفاده کردن به نفع خودشون تو روستاها کارت هدیه پخش کردن نبات و پارچه سبز فرستادن...
چندین هزار شعبه است شما یه شعبه خودتون رو ملاک کل شعبه ها میگیرید این استدلال درست نیست
برید انبوه حرف شاهدا فیلم ها تصاویر و اسنادی که اومده مطالعه کنید مثل اینکه تو منابع خبری شما کلا این چیزا رو سانسور کردن
چندین حوزه با چند ساعت تاخیر شروع کردن چندین حوزه از ساعت 2 عصر تعرفشون تموم شده

مشکل تعرفه اینقدر حاد بود که همون شب جهانگیری رسما به این مشکل اعتراف کرد و گفت به خاطر مشکل میرم وزارت کشور، بعد شما میگید طبیعیه؟
به عمد با تاخیر تعرفه آوردن تا به ساعت 12 شب برسه
چندین حوزه بود بعد ساعت 22:30 یا 23 افراد تو صف رو راه ندادن داخل حوزه
بعضی روستاها ساعت 8 صندوق آوردن ساعت 9 صبح بردن
بعضی مناطق اصلا صندوق نگذاشتن
بعد بعضی حوزه هایی که طرفدارای روحانی بیشتر بود بعد از ساعت 12 شب هم رای میگرفتن

این به جز اعلام غلط تعداد آرا به جز تجمیع غلط، تعرفه بدون مهر به جز آرای آماده به نام روحانی بیرون کردن ناظرای رئیسی، دهیارای متخلف و مسائل دیگه بود

بعد با نظرسنجی و تحقیق میدانی کاملا مشخصه آرای رئیسی و طرفداراش کدوم مناطق بیشتره و آرای روحانی کجا بیشتر مشخصه کدوم حوزه تعرفه کم باشه کدوم حوزه کافی

حداقل اسنادی که تو کانال تلگرام همین تالار بیداری اندیشه گذاشته شده رو نگاه کنید اون فیلم 8 دقیقیه ای رو ببینید
۱۷:۵۸, ۲/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/خرداد/۹۶ ۱۸:۰۴ توسط faraz_223.)
شماره ارسال: #17
آواتار
اگه الان از همه ظرفیت های قانونی برای اثبات تخلف ها و مجازات خاطیان استفاده نکنیم همین هایی که امروز از صحت و سلامت همه چیز دم میزنند و فصل الخطاب ها رو به رخ می کشند ، چهار سال بعد برای تخریب نظام اسناد و مدارک تخلفات انتخابات 96 رو (که همین الان توگوشی همشون هست ) رو میکنند که :

ایهااناس خیلی راحت میشه در انتخابات ایران تقلب کرد ، اینم مدارکش !

اونوقته که مصلحت اندیشی احتمالی امروز مسئولین فردا برای نظام خیلی گرون تمام خواهد شد .

تنها هدف خیلی ها شکست ایدئولوژی نظامه
پس تمام تلاششون رو کردند و از هر راهی که میشد استفاده کردند که کاندیدای مورد حمایتشون برنده بشه ، اگر کاندیداشون رای نمی آورد و دستشون رو میشد از همین مدارک استفاده میکردند برای تخریب و تشکیک در افکار عمومی ، حالا که هدف اولشون محقق شده همه این مدارک رو برای چهار سال بعد نگه داشتن

همه این چهارسال که ما به کار خودمون مشغول بودیم اونها داشتند برنامه ریزی می کردند

پس شمارو به خدا بیاییم دیگه فرصت سوزی نکنیم ، اونقدر این مطالبه رو تکرار کنیم که کسی جرات مصلحت اندیشی نداشته باشه
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا