کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استاد روحانی و تحریف دین! شما بچسب به همان برجام!
۲۰:۵۹, ۲۵/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/خرداد/۹۶ ۲۱:۰۱ توسط AMINI.)
شماره ارسال: #1
آواتار
? پاسخ استاد #رائفی_پور به سخنان دیروز #رئیس_جمهور
⭕️ با خبر شدم جناب آقای #دکتر_روحانی رئیس جمهور محترم فرموده اند :
❌ "امیرالمومنین مبنای ولایت و حکومت را #نظر_مردم و #انتخاب_مردم می‌داند. گفت هرکسی که شماها او را برگزینید من هم اطاعت می‌کنم"
?ای کاش #حضرت_زهرا (سلام الله علیها) به اندازه #رئیس_جمهور محترم با عقاید و اندیشه های #امام_علی (علیه السلام) آشنا بودند و بی خود در مقابل کسانی که آمده بودند علی را با دستان بسته برای بیعت با جناب ابوبکر ببرند #مقاومت نمی کردند و جان شریفشان را در مقابل #انتخاب_مردم و #شورای_سقیفه قرار نمی دادند!
?افسوس که #امام_حسین (علیه السلام) و #یارانش هم به اندازه جناب #روحانی با منظومه فکری #امیرالمومنین (علیه السلام) آشنا نیستند و اِلا #نه_عاشورایی برپا میشد و #نه_کربلایی و نه آن همه خونریزی !!!
? خوب که نگاه میکنم #العیاذ_بالله خود خدا هم به اندازه ایشان آگاه به مسائل نیستند و اِلا قرآن را پر از فراز های زیر نمی کردند...
? أَكْثَرُهُمْ_لا_يُؤْمِنُون ( اکثرشان ایمان نمی آورند)
? أَكْثَرُهُمُ_الْفاسِقُون ( اکثرشان فاسقند )

? أَكْثَرُهُمْ_لا_يَعْقِلُون ( اکثرشان عقل ندارند)
? أَكْثَرَهُمْ_لا_يَعْلَمُون ( اکثرشان علم ندارند)
َّ? أَكْثَرَهُمْ_يَجْهَلُون ( اکثرشان جاهلند)
َ? أَكْثَرُهُمُ_الْكافِرُون ( اکثرشان کافرند)
َ? أَكْثَرُهُمْ_لِلْحَقِّ_كارِهُون ( اکثرشان نسبت به پذیرش حق کراهت دارند)
َ? أَكْثَرُهُمْ_كاذِبُون ( اکثرشان دروغ گویند)
? أَكْثَرَهُمْ_لا_يَشْكُرُون ( اکثرشان شاکر نیستند)
? أَكْثَرُهُمْ_مُشْرِكينَ ( اکثرشان مشرک هستند)
َ? أَكْثَرُهُمْ_فَهُمْ_لا_يَسْمَعُون ( اکثرشان گوششان بدهکار نیست)
?آقای دکتر !!! همان فرمایشاتتان راجع به "مذاکرات امام علی (علیه السلام) و زبیر" و "مذاکرات امام حسین (علیه السلام) و عمربن سعد " و " صلح امام حسن (علیه السلام) " که این آخری را همین چند روز پیش افاضه فرموده بودید برای هفت پشت ما و هزار و دویست سال فقاهت شیعی بس است.
? در مظلومیت علی ابن ابی طالب (علیه السلام) همین بس که رئیس جمهور تنها حکومت شیعی جهان این سخنان را بگوید!
?آقای رئیس جمهور شما را بخدا به همان #برجامتان برسید و با #اهل_بیت کاری نداشته باشید!
? #الفاتحه...
?علی اکبر رائفی پور شب شهادت امام مظلوم شیعیان رمضان ۱۴۳۸

لعن الله علی قوم الکافرین
من الاول و آخرین
وعلی قوم ظلم الناس و نحرفهم
بالهذا الیل و بالهذا الایام
آمین

امضای AMINI
امام مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف):
قُلوبُنا أوعِيَةٌ لِمَشِيَّةِ اللَّهِ، فَإذا شاءَ شِئنا.
قلب‏هاى ما جايگاه خواسته ‏هاى الهى است؛ هرگاه او بخواهد ما نيز مى‏خواهيم.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۰۵, ۲۵/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/خرداد/۹۶ ۱۱:۴۳ توسط فاطمه خانم.)
شماره ارسال: #2
آواتار
از امیرالمومنین هم نمیگذره...
جناب محمدصدرا به ایشون لقب برازنده ابوموسی اشعری رو داد ولی فکر کنم داره به معاویه صفتی شیفت میکنه...
آخه ... تو که به رئیسی میگفتی بذار امام رضا برا مردم بمونه خودت سه تا امام رو تحریف کردی آب هم تو دل کسی تکون نخورد...
همه کارای اینو تحمل کردیم این حرفشو کجای دلم بذارم
۲۲:۲۵, ۲۵/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/خرداد/۹۶ ۲۲:۲۶ توسط 313s.w.o.)
شماره ارسال: #3
آواتار
با اين حرف ایشان دموکراسی ساخته دست بشر رو مساوی با مشروعیت و مقبولیت الهی دونسته در حدی که حتی ولی خدا هم چاره ای جز تن دادن به اون نداره!!!
يعني خيلي ريز داره ميگه من چون راي آوردم هركاري كردم مشروعيت مردم رو دارم و هيچ كس (بخصوص ولي فقيه) هم نباس حرفي بزنه حتي اگه اين كار خلاف حرف خدا باشه مثالش هم ميشه 2030

امضای 313s.w.o
الان، اینجا محضر خداست. آن وقت که قلم بدست میگیرید و می نویسید، بدانید که فکر شما، قلب شما، دست شما، زبان شما، همه در محضر خداست.
صحیفه امام،ج14،ص178
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱:۵۹, ۲۶/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/خرداد/۹۶ ۱۱:۴۴ توسط فاطمه خانم.)
شماره ارسال: #4
آواتار
(۲۵/خرداد/۹۶ ۲۲:۰۵)MOHSEN-Z نوشته است:  از امیرالمومنین هم نمیگذره...
جناب محمدصدرا به ایشون لقب برازنده ابوموسی اشعری رو داد ولی فکر کنم داره به معاویه صفتی شیفت میکنه...
آخه ... تو که به رئیسی میگفتی بذار امام رضا برا مردم بمونه خودت سه تا امام رو تحریف کردی آب هم تو دل کسی تکون نخورد...
همه کارای اینو تحمل کردیم این حرفشو کجای دلم بذارم
واقعیت هم همینه
تو برای بدست آوردن کرسی و ریاست چه تهمت ها نزدی و امام رضا رو نعوذبالله بازیچه قرار دادی
امام علی امیر المومنین (علیه السلام)
سالار شهیدان امام حسین (علیه السلام)
مظلوم عالمین امام حسن(علیه السلام) / توجه کنید که گفتم عالمین
غریب الغربا امام رضا(علیه السلام)
این رویه تو رو به گردابی خواهد برد که تو و هم پیاله هایت را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد به حرمت همین روزها
حیثیت و عزت ایرانی که رفت
اما دست به اعتقاداتمون نبر که این شمشیر بران تر از آن زبان محنوس توست
۳:۰۴, ۲۶/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/خرداد/۹۶ ۳:۱۹ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #5
آواتار
نقل قول:
يعني خيلي ريز داره ميگه من چون راي آوردم هركاري كردم مشروعيت مردم رو دارم و هيچ كس (بخصوص ولي فقيه) هم نباس حرفي بزنه حتي اگه اين كار خلاف حرف خدا باشه
پس با این استدلال تو کربلا چون اون طرف 30هزار نفر بودن ولی این طرف 72نفر پس به رای مردم حق با یزید بوده چون مقبولیت بیشتری داره!!.اگرچه ایشون با این استدلال اگه تو کربلا هم می بود معلوم بود کدوم طرفیه!!!
در ضمن ایشون با این همه تخلفی که کرد 57% رای آورد که معتقدم اگه تخلف نمیکرد تو خوشبینانه ترین حالت همون 50%+75.% رای رو داشت.پس باز هم چنان مقبولیت خاصی بین مردم نداره
۳:۲۶, ۲۶/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #6
آواتار
ان شاء الله دومی بره پیش اولی

لعنت الله علیهم اجمعین

بی شرفی از یک طرف

تحریک ابولولوها از طرف دیگه

چه بسا مروان ها هم بله...

امضای عبدالرحمن
۱۰:۵۰, ۲۶/خرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/خرداد/۹۶ ۱۰:۵۱ توسط عمار94.)
شماره ارسال: #7
آواتار
حمید رسایی در کانالش نوشت :

((هروقت روحانی سخنان ساختارشکنانه زد، بدانید جایی بند را آب داده وبا این سخنان قصد انحراف افکار عمومی را دارد.

وی دیروز شبهه کهنه وهابی ها درباره مشروعیت ولایت به رای مردم را مطرح کرد!))

-موضوع روز هم که روشنه تحریم های جدید امریکاست -

امضای عمار94
سعی کردم که خودم را از میان بردارم تا هرچه هست خدا باشد و خدا را شکر بر این تصمیم وفادار مانده‌ام. البته آنچه که انسان می نویسد همیشه تراوشات درونی خود او است- همه هنرها اینچنین‌اند کسی هم که فیلم می‌سازد اثر تراوشات درونی خود اوست- اما اگر انسان خود را در خدا فانی کند آنگاه این خداست که در آثار ما جلوه‌گر می‌شود. حقیر اینچنین ادعائی ندارم اما سعی‌ام بر این بوده است. شهید اوینی
۱۱:۵۲, ۲۶/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #8
آواتار
(۲۶/خرداد/۹۶ ۸:۵۰)سعدی نوشته است:  به هر حال ما مردم سالاری را در قانون پذیرفتیم. برای تایید این مردم سالاری نه نیاز به دلایل تاریخی داریم نه نیاز به تقدس قائل شدن برای رئیس جمهور.
البته مردم سالاری در حوزه دین. نه بی دینی و تفسیر به رأی از حرفهای معصومین !
من غیرت دینی رو همیشه ستایش کردم و برای احساسات شما ارزش قائل هستم طبیعیه که وقتی فردی می‌بینه با دین داره شوخی میشه و کلمات و حرکات معصوم تحریف ، کنترل کردن خود سخت هست .
اما ما نمیتوانیم فحش نگه داریم اینجا !! بهتره احساسات مودبانه تر ابراز بشن .
موضوع برای حذف کلمات یا پست ها بسته میشود .
انحراف بحث هم از این به بعد عمل مجرمانه محسوب میشود :| و پستها پاک می‌شوند .
امضای فاطمه خانم
[تصویر: 793255_714.jpg]
۲۲:۰۲, ۲۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #9

الان چه اقدام قابل توجهی رخ داده؟

هیچــــــــــــــــــــــــــــــــی!!!!!!!!!!!

من فکر می کنم حتی کفن پوش شدن هم برای این تحریف کم باشه!!!

نمی دونم چرا هیچ حرکتی نمی شه؟ بنیان تشیع رو دارن می زنن، ماها عین خمارای خواب زده نگاه می کنیم! واقعاً چه جوابی

داریم بدیم؟؟؟

آخه چه قد سکوت و انفعال؟؟؟؟؟؟؟
۲۳:۰۹, ۲۷/خرداد/۹۶
شماره ارسال: #10
آواتار
واکنش آیت الله مصباح یزدی به هذیان گویی های ابوموسی اشعری

واکنش آیت الله مصباح یزدی به سخنان روحانی

به گزارش رسا، آیت الله مصباح یزدی گفت: برخی می گویند وقتی مردم با کسی بیعت کردند علی(علیه السلام) وظیفه خود دانست از آن شخص اطاعت کند و حق نداشت که مخالفت کند چون مردم رأی داده بودند، اگر یک مسلمان ایرانی اینگونه فکر کند پذیرفته است؟ آیا نمی توانست درباره این مسأله تحقیق کند به ویژه اگر سابقه طلبگی داشته باشد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: اگر کسی درس خوانده باشد، کتاب ببیند و اسم الغدیر شنیده باشد و چنین اظهاراتی داشته باشد بعید است، نه تنها عقیده برخی اینگونه است بلکه به صورت رسمی می گویند علی(علیه السلام) حکومت برخی را پذیرفت چون رأی مردم بود و بعد گفت هر که را شما قبول دارید من هم قبول دارم.

وی ادامه داد: آیا جریان این گونه بوده است؟ این نشان می دهد که در این زمان باید درباره اصلی ترین مسائل تحقیق عمیق کرده و مسائل را باید برای جامعه تبیین کنیم، گاهی حضرت آیت الله بهجت در خلال درس نکاتی را بیان می کردند و گاهی چیزهایی را بیان می کردند که شاید افرادی گله می کردند، به عنوان مثال ایشان بارها تأکید می کردند که امام علی(علیه السلام) جانشین حقیقی پیامبر اسلام بوده است.

آیت الله مصباح یزدی ابراز داشت: گاهی به مرحوم آیت الله بهجت گفته می شد که مطالبی را بگویید که شاگردان نمی دانند و برای آن ها مجهول باشد نه مسأله جانشینی امام علی(علیه السلام) که برای همه مشخص است اما ایشان بر این مسأله تأکید می کردند و از این کار هدف داشتند.

وی عنوان کرد: تمامی مسائل مهم و مبنایی باید برای جوانان به خوبی تبیین شود تا در برابر شبهات بسیار واکسینه شوند، نسل های جوان و آینده باید مسائل را به خوبی بدانند و از تاریخ و مسائل مربوط به اسلام و اهل بیت(علیه السلام) آگاه باشند.

ایت الله مصباح خاطرنشان کرد: زمانی در اوایل انقلاب دانشجویانی از ما دعوت کردند که چند وقتی به لندن برویم و پاسخ به شبهاتی داشته باشیم، آن روز یکی از کسانی که امروز یکی از بت های نو اندیشان است و در ایران نیست حضور داشت و آن شخص برای سایر دانشجویان که بعدها وزیر شدند برنامه داشت و افراد به او اقتدا می کردند، آن شخص روزی به بنده گفت بر این مسأله که افراد بعد از مرگ دوباره زنده می شوند نباید اصرار کرد.

وی اضافه کرد: علت این سخن این بود که نویسنده معروفی این موضوع را مطرح کرده بود و این شخص در دفاع از نویسنده چنین سخنانی را مطرح می کرد، برخی از جوانان مقامی نزدیک مقام امام و پیامبر برای او قائل بودند و هنوز برخی اینگونه هستند.

آیت الله مصباح یزدی گفت: بین ایمان وکفر و ثواب و خطا دیوار آنچنانی وجود ندارد و انسان باید هوشیار باشد، قرآن درباره برخی از کسانی که پشت سر پیامبر نماز می خواندند می فرماید این ها به کفر نزدیک تر هستند تا این که به ایمان نزدیک باشند، باید سعی کنیم که مسائل به خوبی تبیین شود.

وی افزود:‌ نباید گفت که مسائل از واضحات است و نباید تکرار مکررات کرد چون گاهی کار به جایی می رسد که مقام بزرگ مسؤولی در کشور می گوید خود علی(علیه السلام) اعلام کرد که هرچه مردم بگویند من هم همان را می گویم و اگر مردم با کسی بیعت کردند من هم این کار را می کنم و این کار را انجام داد.

امضای MohammadSadra
كَلّا إِنَّ مَعِيَ رَبّي سَيَهدينِ
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]