کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نام سه نفر دیگر از جاسوسان هسته ای فاش شد!
۱۴:۲۸, ۱۸/مرداد/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اسامی جاسوسان هسته ای را افشا کرد و اظهار داشت:

یک نفر از چهار نفر جاسوسی که وجود دارد به دادگاه ارجاع داده شده و جرم او هم محرز شده است که دری اصفهانی نام دارد و محاکمه وی هم در حال انجام است. دری اصفهانی به دعوت نهاوندیان به تیم مذاکره کننده معرفی شده است وی ادامه داد: دری اصفهانی مشاور رئیس کل بانک مرکزی، آقای سیف بوده است. ایشان به دعوت آقای نهاوندیان به تیم مذاکره کننده دعوت می شوند و ماموریت رفع تحریم های بانکی را به عهده می گیرد.

دری اصفهانی ماهانه از انگلیس حقوق می گرفته است کریم قدوسی با اشاره به اینکه ایشان فردی است که تابعیت کانادا، انگلیس و امریکا را دارد افزود: دری اصفهانی حتی در خزانه داری امریکا هم سمت داشته و مسئول میز انگلیس در این وزاتخانه بوده است. دری اصفهانی به ظاهر مسئول لغو تحریم های اقتصادی از طرف ایران بوده ولی از طرف دیگر ماهیانه 6500 پوند از انگلیسی ها حقوق می گرفته است که تحریم ها را حفظ کنند.

نماینده مردم مشهد در ادامه بیان داشت: وظیفه ایشان به این نحو بوده که قرارداد ایران و 1+5 طوری نوشته شود که تفسیر و تفهیم به نفع امریکایی ها و انگلیسی ها تمام شود و در نهایت بشود آن چیزی که امروز شاهد آن هستیم.

جاسوس دوم تابعیت فرانسوی داسته است قدوسی درباره فرد دیگری که او هم وظیفه جاسوسی داشته است گفت: نفر دوم آقایی است به نام مشکور که کارشناسی بخش حقوق بین الملل برجام را بر عهده داشته است. ایشان هم دو تابعیتی فرانسوی بوده است. بخش حقوق بین الملل که مربوط می شود به قطعنامه ها و توافق ها به این شخص واگذار شده بود. خط و جهت دهی برجام به سمتی که دشمنان ما می خواستند به گردن ایشان بوده است.

جزئیات بیشتر از جاسوس سوم در تیم مذاکره کننده قدوسی در ادامه درباره فرد دیگری هم صحبت کرد و گفت: نفر سوم آقای رمضانی است که ایشان مسئول جریان سازی رسانه ای بوده است. تمام مدیریت فضا سازی رسانه ای مذاکرات چه در داخل و چه در خارج از کشور به عهده ایشان بوده است. ایشان از هتل کوبورگ ارتباطات رسانه های مختلف را رصد می کرده و آن را به نحوی که برنامه ریزی شده بود مخابره می کرده است.

عضو کمیسیون امنت ملی درباره این فرد توضیحات بیشتری داد و اظهار داشت: آقای رمضانی در دانشگاهی تحصیل کرده که افراد فارغ التحصیل آن به صورت تخصصی جاسوسی را فرا می گیرند که متاسفانه نام این دانشگاه جاسوس پرور در خاطرم نیست ولی این داشگاه در دنیا شناخته شده است. ایشان نوع رفتار و عکس العمل همه افراد تیم مذاکره کننده ایران و طرف های مقابل را را زیر نظر داشته است و از طریق همین اطلاعات حرکات و سکنات ژورنالیستی، رفتار و رفتار تبلیغاتی آقایان ظریف و دیگر افراد تیم مذاکرده کننده را جهت دهی می کرده است.

فعالیت جاسوس چهارم در تیم مذاکره کننده قدوسی در ادمه بیان داشت: نفر چهارم جاسوسان پشت پرده ای که در برجام فعالیت داشت، آقای سیروس ناصری نام دارد. ایشان هفته ای یک بار از لندن با هزینه ریاست جمهوری می آمدند و با آقای نهاوندیان جلسه برگزار می کردند. همه هزینه ها هم اعم از پول بلیط، پاداش ها و مشاوره به عهده ریاست جمهوری ایران بوده و در بحث مذاکرات نیز دخیل بوده است.

وی گفت: این ها در هتلی که پشت هتل کوبورگ بوده است مستقر بوده اند و برجام را از پشت پرده مدیریت می کرده اند. متن اصلی مذاکرات در همان هتل نا پیدا بود و آقایان ظریف، عراقچی، تخت روانچی و صالحی افرادی بودند که در ظاهر وظیفه نوشتن قرارداد را داشته اند و این چهار نفر بودند که وظیفه اصلی و پنهان مذاکرات را داشته اند.

مردم باید همه چیز را درباره برجام بدانند قدوسی تاکید کرد: سرویس های جاسوسی موساد، سیا و ام آی سیکس که هم در هر دو هتل فعالیت داشته اند و تمام حرکات تیم مذاکره کننده پیدا و پنهان را رصد و کار کارشناسی را مدیریت می کرده اند. اتهامات دری اصفهانی که مهمترین آن جاسوسی است تفهیم شده و چندین جلسه دادگاه ایشان هم برگزار شده. مردم باید درخواست کنند که اعترافات دری اصفهانی منتشر شود تا همه بدانند که پشت پرده برجام چه گذشته است. احکام سه نفر دیگر هم صادر شده است ولی متاسفانه این سه نفر فعلا فراری هستند!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۴:۴۸, ۱۸/مرداد/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/مرداد/۹۶ ۱۴:۵۱ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #2
آواتار
برجام درست درستش هیچی نداشت حالا که دیگه پشت پرده هاش هم داره معلوم میشه..
ترکمن چای برای این توافق کنایه نبود،واقعیت بود
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۱:۰۶, ۱۸/مهر/۹۶
شماره ارسال: #3

(۱۸/مرداد/۹۶ ۱۴:۲۸)-Ali- نوشته است:  جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اسامی جاسوسان هسته ای را افشا کرد و اظهار داشت:
اینطور که گزارشها نشون میده آقایون درجریان امور بوده اند اما چرا مانع نشدند شاید قصدشان تله گذاری بود مانند تله گذاری مرتضوی برای برادر رئیس قوه قضائیه اگر این باشه مساله خدمت بمردم نیست بلکه مقابله با مخالفان خودشونه
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۹:۱۳, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱۸/مهر/۹۶ ۱۱:۰۶)mdroudgar نوشته است:  اینطور که گزارشها نشون میده آقایون درجریان امور بوده اند اما چرا مانع نشدند شاید قصدشان تله گذاری بود مانند تله گذاری مرتضوی برای برادر رئیس قوه قضائیه اگر این باشه مساله خدمت بمردم نیست بلکه مقابله با مخالفان خودشونه
اين حرف ها رو براي كساني بزنيد كه لحطه به لحظه در جريان مذاكرات نبوده و مواضع رهبري رو هم در اين دوران ندونه.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۰۴, ۱۹/مهر/۹۶
شماره ارسال: #5

بله من هم با شما موافقم وآقای قدوسی باید مطلبشو به مسوول اطلاعات وامنیت سپاه بگه که چرا کوتاهی کردند تا پاسخشو از وی بگیره برای مردم بدرد نمیخوره .برای مردم همون برجام کافیه بقیه اش مال مخالفان برجام که بنشینند و غصه بخورند
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۳۹, ۲۰/مهر/۹۶
شماره ارسال: #6
آواتار
وزیر اطلاعات: دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است!

به گزارش ایسنا، سیدمحمود علوی در خصوص اتهام جاسوسی یکی از مشاوران تیم مذاکرات هسته‌ای به خبرنگار ایسنا گفت: وزارت اطلاعات مسئول صیانت و حراست از مذاکرات هسته‌ای بوده و در این موضوع یکی از درخشان‌ترین فعالیت‌های خود را در این حوزه انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: مذاکرات در امن‌ترین فضا از نظر صیانت از اطلاعات انجام شده و وزارت گزارش‌های بی‌وقفه‌ آن را به مقامات عالی کشور منعکس نموده است.

وزیر اطلاعات در خصوص اتهام جاسوسی دری اصفهانی، تصریح کرد: در خصوص دری اصفهانی قبلا در چند نوبت تصریح کرده و باز هم به صراحت اعلام می‌کنم، از آنجا که مرجع تشخیص موضوعات مرتبط به جاسوسی معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات است، از نظر این معاونت، آقای دری اصفهانی نه تنها مرتکب جاسوسی نشده بلکه در برابر هجمه‌هایی که برخی سرویس‌های بیگانه به وی داشته‌اند، هوشیارانه مقاومت کرده و با معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات همکاری داشته است.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۸:۳۴, ۲۱/مهر/۹۶
شماره ارسال: #7
آواتار
غلامحسین محسنی اژه‌ای (سخنگوی قوه قضاییه): عبدالرسول دری اصفهانی به جرم جاسوسی در دادگاه بدوی به پنج سال زندان محکوم شده و بعد از اعتراض، حکم او در دادگاه تجدید نظر هم تأیید شده است!
مسعود پزشکیان (نایب رئیس مجلس): بر اساس نامه وزیر و نظر کارشناسان وزارت اطلاعات، عبدالرسول دری اصفهانی جاسوسی نکرده است!
جواد کریمی قدوسی (عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس): حکم جاسوسی دری اصفهانی قطعی است و تنها مرجع اعلام جاسوس بودن دری اصفهانی قوه قضاییه است!
حمید بعیدی‌نژاد (مدیرکل سیاسی و امنیت بین الملل وزارت خارجه): اصرار بر جاسوس نامیدن دری اصفهانی توهین به نهادهای امنیتی است!
...
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۳۳, ۲۱/مهر/۹۶
شماره ارسال: #8

اینها خودشون نمی توانند اختلافات کوچکی مانند اینکه کدام مرجع تشخیص جاسوسی میدهد بکنند چگونه میتوانند ملتی را رهبری نموده ودرخدمت آن باشند؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:


بالا