کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شرح !!!!!!!
۲:۳۱, ۱۹/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا
هر چی گشتم عنوان مناسبی پیدا نکردم
برای شخص من هیچ وقت ورود به ورزشگاه اهمیتی نداشته یعنی اگه یه روزی آزاد هم بشه این موضوع فکر نمیکنم برم ورزشگاه برا تماشا!
ولی وقتی پای خفت و خواری کشورمون سر یه مسئله بی اهمیت پیش میاد با اهمیت میشه.
گویا تیم ملی ایران و سوریه چند شب قبل به میزبانی ایران در ورزشگاه آزادی بازی داشتن
طبق معمول خانم های ایرانی حق ورود نداشتن . خب این که هیچی .
ولی
....
....
....

آزادانه به خانم های سوری اجازه ورود داده شده !!!!

خیلی جالبه نه؟؟؟
بعد جالبتر از اون اینه که وقتی رفتن داخل ورزشگاه کلی به تیم ملی ایران توهین کردن !
و جالبتر از اون برای شخص من سکوت مراجع بزرگ و عظیم اسلام در برابر این فاجعه ست.
آخه نه اینکه ورود خانم های ایرانی به ورزشگاه رو فاجعه میدونستن ولی الان در برابر ورود خانم های سوری و توهین اونها به ملت ایران هیچ واکنشی نشون نمیدن!!!

حالا یه سوال مهم :

کلا ورود جنس زن به ورزشگاه حرامه یا فقط ورود زن ایرانی ؟؟؟
آخه خفت از این بیشتر ؟؟؟
که تو کشور خودت اجازه ندن بری تو ورزشگاهی که هزینه ساختش رو به انواع مختلف از جیب خودت کشیدن بیرون بعد اونوقت به یه مشت زنیکه سوری اجازه ورود بدن و در برابر توهین هاشون هیچ گونه برخوردی هم از طرف انتظامات باهاشون نشه !!

هنوز یادمون نرفته ماجرای اون خانم هموطن رو که میخواسته وارد ورزشگاه بشه بعد همین انتظامات محترم با مشت تو دهنش میزنن.

تازه شنیدم به خانم های هم وطنمون گفتن اگه میخواید برید داخل باید پرچم سوریه رو دست بگیرید .

ملیت مقامات کشور ما چیه ؟؟؟ واقعا بعضی وقتا این سوال برام پیش میاد که نکنه عرب باشن؟؟؟

آخه شواهد همه دال بر این موضوع هست.

بعد اون رسانه هایی که صبح تا شب عرررر عرررر عزت و اقتدار و ایناشون بلند بود الان کجان دقیقا ؟؟؟

[تصویر: resized_337355_696.jpg]

[تصویر: resized_337357_310.jpg]

[تصویر: resized_337358_362.jpg]

[تصویر: resized_337360_496.jpg]

[تصویر: resized_337362_137.jpg]

[تصویر: resized_337363_231.jpg]

[تصویر: resized_337371_893.jpg]

لینک مطلب

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۵:۴۳, ۱۹/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/شهریور/۹۶ ۱۵:۴۴ توسط افشین.)
شماره ارسال: #11
آواتار
سلام

یا خدا

باز چه خبره که این مسآله ورود بانوان به ورزشگاه تیتر شده؟خدا کنه خبری نباشه و همه چی امن و امان باشه و ...

اما این وسط یه سوالم واسه من پیش میاد

چرا زنان ورزشکار ما تو خارج که مسابقه میدن ایرادی نداره چهارتا نامحرم اونا رو ببینن ولی خود ایرانیا حق ندارن برن مثلا مسابقه فوتسال و تکواندو و غیره رو ببینن؟البته همونطور که دنبال آزادی ورود بانوان به ورزشگاه هستن این ورود آقایونم واسشون کاری نداره

همین چند روز پیش خبری خوندم...اصلا چرا من بگم.خودتون چند خطشو بخونید همه چی دستتون میاد:

درد و دل های مربی آقای تیم ملی والیبال بانوان

ظاهرا آقایون ورود پیدا کردن قبلا!

یه وجدان بیدار میخوام پیدا بشه از خودش بپرسه به کجا داریم میریم ما

امضای افشین
رسول خدا - صلّي الله عليه و آله - فرمودند : عبادت 10 جزء دارد که 9 جزء آن کسب روزی حلال است
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۸:۲۸, ۲۰/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #12
آواتار
حالا اینجوری میگین به وقتش هم میگین چرا توریست ها مجبورن طبق قوانین ما حجاب اسلامی رو رعایت کنن؟ماذا فاذا؟
اون کسایی که گذاشتن پای زنها به استادیوم بازبشه باید یقه اونارو گرفت و ازشون جواب خواست

امضای A.E
عجب حلوای قندی تو، امیر بی‌گزندی تو
عجب ماه بلندی تو، که گردون را بگردانیRose
۲۱:۲۷, ۲۰/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۱۹/شهریور/۹۶ ۱۳:۰۲)Bidel.s نوشته است:  سیاسی یا غیر سیاسی. نفس چیزی که رخ داد حالا خواسته یا ناخواسته توسط هرکسی
چیزی جز کاپیتولاسیون نبوده

میدونی قبل این بازی چند تا تیم دیگه با تماشاچی های خانم اومدن آزادی و تیمشون رو تشویق کردن ؟

اون موقع هم کاپیتولاسیون بود آیاHuh

پس چرا کسی ازش صدا درنمیومدSmile

امضای عمار94
سعی کردم که خودم را از میان بردارم تا هرچه هست خدا باشد و خدا را شکر بر این تصمیم وفادار مانده‌ام. البته آنچه که انسان می نویسد همیشه تراوشات درونی خود او است- همه هنرها اینچنین‌اند کسی هم که فیلم می‌سازد اثر تراوشات درونی خود اوست- اما اگر انسان خود را در خدا فانی کند آنگاه این خداست که در آثار ما جلوه‌گر می‌شود. حقیر اینچنین ادعائی ندارم اما سعی‌ام بر این بوده است. شهید اوینی
۲۱:۵۸, ۲۰/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #14
آواتار
(۲۰/شهریور/۹۶ ۲۱:۲۷)عمار94 نوشته است:  میدونی قبل این بازی چند تا تیم دیگه با تماشاچی های خانم اومدن آزادی و تیمشون رو تشویق کردن ؟

اون موقع هم بود
صدا هم در اومد

ولی چون صدا از آمدنیوز و اپوزوسیون ها نبود و از آدمای بی طرف بود. کسی توجه نکرد

امضای Bidel.s
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود
به بچه ات بگو
۱۹:۰۵, ۲۴/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
(۱۹/شهریور/۹۶ ۲:۳۸)MOHSEN-Z نوشته است:  حالا اینهمه صغرا کبرا چیدین که چه رو ثابت کنین?? عقده های سربسته از مدافعین حرم??که چرا ایران به سوریه کمک مستشاری میکنه??
هیچ وقت ضرورتهای زمانه خودتون رو درک نکردید
الان رفتار دو نفر تعمیم میدین به کل
میشه چنین چیزی??
اگه شما برین شمال یه مازندرانی مثلا به شما توهین کنه میگی همه شمالیا همینطورن??
الان بنا به نظر سرکار خانم که از استراتژیست های برجسته خاورمیانه هستین ما باید دست ار حمایت سوریه برداریم??که داعش بیاد با تانک وسط ممکلت جولان بده??اون موقع داعش حمله کرد به مجلس همینا رو میگفتین??
من کاری به این مسئول احمق ندارم که چنین تصمیمی گرفته ولی میدونم ته حرف شما چیه
شنیدن کی بود مانند دیدن..هر وقت دیدن و سند داشتین اون موقع بگین,وگرنه اون دنیا بابت نشر اکاذیب بدجور ماخذه میشین
-----------------
به نظر میاد ملت ایران و سوریه با دوتا داعش رو برو هستن

یعنی شما باید وزیر ارتبطات میشدی!!
اینقدرر قشنگ هر چیز بی اهمیتی رو بهم ارتباط میدی!
الان مدافعین حرم کجای این مضوع بودن که من نوشتن؟؟؟
برا هر آَدم با شعوری این که ثروت مملکت بره تو جیب این عرب ها بعد بیان تو کشور خودت بهت فحاشی کنن عقده میشه .
بله عقده!!!
این داعش هم خوب دستاویزی شد برا شماهاا مثل حکایت گله گوسفندا و سگ
سگه میگه من امنیت شما گوسفندها رو در مقابل آقا گرگه تامین میکنم بجاش باید روزی یکی از شماها رو بخورم
دقیقا حکایت کشور ما.
خداروشکر اون موقع که داعش به مجلس حمله کرد من مثل این جوگیرا نیومدم کامنت یا نظر بدم که واای خداروشکر که نیروهای امنیتی هستن. وااای خوش بحالمون..... چون میدونستم اینا همش یه سیرک مسخره ست...
هر وقت آقایون گردن کلفت بابت بلعیدن و به لجن کشیدن کشور ماخذه شدن باشه قبول منم بابت نشر اکاذیب میرم خودم از رو ساختمون پرت میکنم پایین.

(۱۹/شهریور/۹۶ ۹:۲۳)عمار94 نوشته است:  کاپیتولاسیون یعنی چی ؟

بازی با کشورهای دیگه هم که سابقه ی بلند تاریخی داره جزو کاپیتولاسیون بوده یا این فقط این بازی که سیاسی شدهSmile

کشورهای دیگه تماشاچی هاشون نمیان به تیم و ملت ما توهین کنن.
این کار فقط از عرب ها بر میاد
فرقش اینه....

(۱۹/شهریور/۹۶ ۱۱:۵۵)قلب نوشته است:  

طبیعتاً مسئله اینقدر بزرگ نیست که مراجع تقلید بخوان نظر بدن همونطور که خودتون به بی اهمیت بودن موضوع اشاره کردید

یکم فکر کنید دلیل بزرگ کردن این موضوع رو می فهمید!!!! نه غزه نه لبنان نه سوریه جانم فداي ایران سکولار!!!!

چطور مراجع تقلید برای نرفتن خانم ها به اماکن ورزشی حکم میدن اونوقت برا این موضوع نظر هم نمیتونن بدن؟؟

گیرم که نه غزه نه لبنان .... خب که چی؟؟؟؟
این مملکت مال مردمه ثروتش هم مال مردمه ... از غزه و لبنان و خوششون نمیاد.... خب این کجاش اشکال داره؟؟؟؟
اصلا گیریم مردم بخوان سکولار باشن به شما چه مربوط ؟؟؟؟

(۲۰/شهریور/۹۶ ۲۱:۲۷)عمار94 نوشته است:  میدونی قبل این بازی چند تا تیم دیگه با تماشاچی های خانم اومدن آزادی و تیمشون رو تشویق کردن ؟

فرقش اینجاست که ما اونا رو دشمن خودمون میدونیم ( اون تیم هایی که اروپایی هستن) ولی هیچ وقت نمیان تو یه کشور دیگه توهین کنن
ولی مردم سوریه که اونارو دوست خودتون میدونید میان با افتخار جلو دوربین توهین میکنن.
حالا متوجه فرقش شدید؟؟

امضای پارمیس
Smile
۱۹:۳۶, ۲۴/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #16
آواتار
نقل قول:
اینقدرر قشنگ هر چیز بی اهمیتی رو بهم ارتباط میدی!
ارتباطش مرتبط با حرفهای بی ارتباط شما بود
نقل قول:
برا هر آَدم با شعوری
اوکی
یعنی الان شما با شعوری بقیه که مثل شما فکر میکنن بی شعورن??
شما هر چی بشینی تو خونه نق بزنی پول نمیاد برو کار کن
نقل قول:
هر وقت آقایون گردن کلفت بابت بلعیدن و به لجن کشیدن کشور ماخذه شدن باشه
لطفا به دولت محترم توهین نکنیدWinkهنوز ۴ سال دیگه مونده تا کلا ممکلت لجن مال بشه
آشی بود که خودتون پختید حالا که گند زده شده به ممکلت پولها داره میره سوریه
ای کاش یک درصد هم نجومی خوارها رو مقصر میدونستید اون موقع شرافت یکم معنا پیدا میکرد اما حیف.....
۲۰:۳۱, ۲۴/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/شهریور/۹۶ ۹:۳۴ توسط پارمیس.)
شماره ارسال: #17
آواتار
(۲۴/شهریور/۹۶ ۱۹:۳۶)MOHSEN-Z نوشته است:  ارتباطش مرتبط با حرفهای بی ارتباط شما بود
اوکی
یعنی الان شما با شعوری بقیه که مثل شما فکر میکنن بی شعورن??
شما هر چی بشینی تو خونه نق بزنی پول نمیاد برو کار کن
لطفا به دولت محترم توهین نکنیدWinkهنوز ۴ سال دیگه مونده تا کلا ممکلت لجن مال بشه
آشی بود که خودتون پختید حالا که گند زده شده به ممکلت پولها داره میره سوریه
چه جالب !
ثروت کشور بره این طرف و اون طرف و اونوقت اگه مردم پرسیدن این همه سرمایه کشور کجا میره بهشون بگن خب برید کار کنید !
اونوقت چرا مردم غزه و لبنان و سوریه و یمن و گینه و غیره نمیرن کار کنن تا مجبور نشن دست گدایی سمت کشور ما داشته باشن?
در رابطه با توهینی که کردید : خداروشکر مثل شما بیکار نیستم که تا پست جدید اومد تو تالار بیام جواب بدم
و بازم خداروشکر هم خودم هم خانوادم شغل و کار خوب داریم و راضی هم هستیم ! اما اینکه کسی در عین اینکه رفاه داره به فکر بقیه مردم بدبخت کشورش هم باشه عین شرافته !! حرفهایی که میزنم برا خودم نیست نود و پنج درصدش برای مردم و منجلابی هست که هر روز بیشتر دارن توش غرق میشن

واینکه کسی بیاد از توهین یه مشت عرب به ملتش دفاع کنه و بعدش در مقابل حرف حق و درد اجتماع بگه خب برید کار کنید عین بی ...... هست !

دولت که دزد درجه ۲ هست منظورم دولت روحانی نیستا کلی میگم کلا نهادش ....
۲۱:۱۵, ۲۴/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #18

#مطالبات_دری_وری
.
.
.
.
.
.
.
.

امضای مجتبی110
[تصویر: og2e_[avin]_(214).gif]
۲۱:۱۹, ۲۴/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۴/شهریور/۹۶ ۲۱:۴۱ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #19
آواتار
نقل قول:
خداروشکر مثل شما بیکار نیستم که تا پست جدید اومد تو تالار بیام جواب بدم

و بازم خداروشکر هم خودم هم خانوادم شغل و کار خوب داریم و راضی هم هستیم ! اما اینکه کسی در عین اینکه رفاه داره به فکر بقیه مردم بدبخت کشورش هم باشه عین شرافته !! حرفهایی که میزنم برا خودم نیست نود و پنج درصدش برای مردم و منجلابی هست که هر روز بیشتر دارن توش غرق میشن
میدونم مدیر همه اینها رو حذف میکنه ولی متاسفم برای خودم که نشستم با شما حرفهای خاله زنکی میزنم..
آفرین به شما که کار میکنی
ورزش هم بکن از افکار پوچ دور میشی
از توهین های شما فهمیدم چه خبره
پست های شما ارزش بحث نداره
یا علی
۲۱:۳۹, ۲۴/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #20
آواتار
(۲۴/شهریور/۹۶ ۲۰:۳۱)پارمیس نوشته است:  و بازم خداروشکر هم خودم هم خانوادم شغل و کار خوب داریم و راضی هم هستیم !

حرف اصلی اینه که همه مثل شما و خانوادتون شغل خوب داشته باشن و راضی باش .

متاسفانه اونایی که تو این انقلاب به آسایش رسیدن و گردنشون کلفت شده از همه بیشر طلب کارندSad
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا