کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شرح !!!!!!!
۲:۳۱, ۱۹/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
به نام خدا
هر چی گشتم عنوان مناسبی پیدا نکردم
برای شخص من هیچ وقت ورود به ورزشگاه اهمیتی نداشته یعنی اگه یه روزی آزاد هم بشه این موضوع فکر نمیکنم برم ورزشگاه برا تماشا!
ولی وقتی پای خفت و خواری کشورمون سر یه مسئله بی اهمیت پیش میاد با اهمیت میشه.
گویا تیم ملی ایران و سوریه چند شب قبل به میزبانی ایران در ورزشگاه آزادی بازی داشتن
طبق معمول خانم های ایرانی حق ورود نداشتن . خب این که هیچی .
ولی
....
....
....

آزادانه به خانم های سوری اجازه ورود داده شده !!!!

خیلی جالبه نه؟؟؟
بعد جالبتر از اون اینه که وقتی رفتن داخل ورزشگاه کلی به تیم ملی ایران توهین کردن !
و جالبتر از اون برای شخص من سکوت مراجع بزرگ و عظیم اسلام در برابر این فاجعه ست.
آخه نه اینکه ورود خانم های ایرانی به ورزشگاه رو فاجعه میدونستن ولی الان در برابر ورود خانم های سوری و توهین اونها به ملت ایران هیچ واکنشی نشون نمیدن!!!

حالا یه سوال مهم :

کلا ورود جنس زن به ورزشگاه حرامه یا فقط ورود زن ایرانی ؟؟؟
آخه خفت از این بیشتر ؟؟؟
که تو کشور خودت اجازه ندن بری تو ورزشگاهی که هزینه ساختش رو به انواع مختلف از جیب خودت کشیدن بیرون بعد اونوقت به یه مشت زنیکه سوری اجازه ورود بدن و در برابر توهین هاشون هیچ گونه برخوردی هم از طرف انتظامات باهاشون نشه !!

هنوز یادمون نرفته ماجرای اون خانم هموطن رو که میخواسته وارد ورزشگاه بشه بعد همین انتظامات محترم با مشت تو دهنش میزنن.

تازه شنیدم به خانم های هم وطنمون گفتن اگه میخواید برید داخل باید پرچم سوریه رو دست بگیرید .

ملیت مقامات کشور ما چیه ؟؟؟ واقعا بعضی وقتا این سوال برام پیش میاد که نکنه عرب باشن؟؟؟

آخه شواهد همه دال بر این موضوع هست.

بعد اون رسانه هایی که صبح تا شب عرررر عرررر عزت و اقتدار و ایناشون بلند بود الان کجان دقیقا ؟؟؟

[تصویر: resized_337355_696.jpg]

[تصویر: resized_337357_310.jpg]

[تصویر: resized_337358_362.jpg]

[تصویر: resized_337360_496.jpg]

[تصویر: resized_337362_137.jpg]

[تصویر: resized_337363_231.jpg]

[تصویر: resized_337371_893.jpg]

لینک مطلب

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۹:۵۲, ۳/مهر/۹۶
شماره ارسال: #21
آواتار
(۲۴/شهریور/۹۶ ۲۱:۳۹)عمار94 نوشته است:  حرف اصلی اینه که همه مثل شما و خانوادتون شغل خوب داشته باشن و راضی باش .

گیریم حرف اصلی این باشه.
خب چیش بده ؟؟
یعنی شما دوست نداری همه مردم راضی باشن؟؟؟
الان دقیقا منظورتون از این جمله ای که نوشتید چیه ؟؟؟Big Grin

(۲۴/شهریور/۹۶ ۲۱:۳۹)عمار94 نوشته است:  متاسفانه اونایی که تو این انقلاب به آسایش رسیدن و گردنشون کلفت شده از همه بیشر طلب کارندSad

کیا ؟؟؟

(۲۴/شهریور/۹۶ ۲۱:۱۵)مجتبی110 نوشته است:  #مطالبات_دری_وری

زمان شاه آخوندا همینا رو بالا منبر میگفتن اسمش میذاشتن حق طلبی ....
الان اسمش شده دری وری
گذر ایامه دیگه همه چی رو تغییر میده
آدما هم متناسب با منافع شون تغییر میکننWink
۱۰:۲۹, ۳/مهر/۹۶
شماره ارسال: #22
آواتار
(۳/مهر/۹۶ ۹:۵۲)پارمیس نوشته است:  گیریم حرف اصلی این باشه.
خب چیش بده ؟؟

بدیش اینه که افرادی مثل شما با پارتی و حقه بازی ، قانون رو دور میزنید و حق مردم رو میخورید !
بعدش وقتی حس عذاب وجدان میاد سراغتون به جای اینکه گذشته ی شومتون رو جبران کنید نظریه پرداز حمایت از حق همون مردمی میشید که حقش رو خوردید !

امضای عمار94
سعی کردم که خودم را از میان بردارم تا هرچه هست خدا باشد و خدا را شکر بر این تصمیم وفادار مانده‌ام. البته آنچه که انسان می نویسد همیشه تراوشات درونی خود او است- همه هنرها اینچنین‌اند کسی هم که فیلم می‌سازد اثر تراوشات درونی خود اوست- اما اگر انسان خود را در خدا فانی کند آنگاه این خداست که در آثار ما جلوه‌گر می‌شود. حقیر اینچنین ادعائی ندارم اما سعی‌ام بر این بوده است. شهید اوینی
۱۴:۵۰, ۳/مهر/۹۶
شماره ارسال: #23
آواتار
به نظر من رفتن زنان به ورزشگاه یه مسئله فرعیه اما باید حل بشه و حق همه زنان ایرانی که به ورزشگاه بروند. مسئولین باید به فکر ساز و کارش باشند و جریان های مذهبی هم دست از تفکرات اشتباهشون بردارند.

امضای Maysam-1st
نه مثل ساره ای و مریم ، نه مثل آسیه و حوا
فقط شبیه خودت هستی ، فقط شبیه خودت زهرا
اگر شبیه کسی باشی، شبیه نیمه شب قدری
شبیه آیه تطهیری ،شبیه سوره اعطینا
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۱۱, ۳/مهر/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۳/مهر/۹۶ ۱۵:۳۳ توسط yahya63.)
شماره ارسال: #24

به نظر اکثر فقها رفتن زنان به ورزشگاه با شرایط فعلی و مخصوصا ورزشهایی که اعضای بدن اقایون عریان هست،جایز نیست.
میدونم اکثر دوستان نظر فقها رو میدونن،اما این پست رو در مقابل کسانی میزارم که میان اینجا و میگن به "نظر من".
توی احکام اسلام نظر مقلد شرط نیست.
اگه دوستان خودشون رو مسلمون و شیعه میدونن،این نظر فقها هست و بحث تمام میشه.
به فرض ذهن عده ای نمیتونه این حکم رو درک کنه،قبول.
بیاییم سر چرایی این حکم و اینکه اگر این مسئله رعایت نشه چه مشکلاتی پیش میاد که باعث شده فقها عدم جواز فتوا بدن،بحث کنیم.
مثل هر حکم دیگه.
وگرنه اینکه هر کس بیاد بگه نظر من اینکه اینطوری بشه،چیزی رو حل نمیکنه.
چون مشخصه که هر کس یک نظری داره،اون شخصی که تو کشورهای غربی توی اینطور ورزشگاها رقاصه هم میاره،نظرش اون بوده.
مسئله درست بودن نظر هست نه خود نظر و عقیده.
من به شخصه هم به دلیل فتوای مراجع اعظام و هم به دلایل علمی و منطقی با نیومدن خانمها به ورزشگاهایی که مناسب خانمها نیست،کاملا موافقم.

امضای yahya63
حضرت محمد(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم):
{در آخر الزمان} امر به معروف و نهی از منکر نمی‌کنید بلکه امر به منکر و نهی از معروف می‌کنید...
معروف را منکر می‌بینید و منکر را معروف می‌بینید.

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا