کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من دارم همه چیم رو از دست میدم
۱۲:۵۱, ۲۰/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من به ته خط رسیدم
دارمخودم رو قانع میکنم که خودکشی کنم
شرایطم رو نمیتونم توضیح بدم
ولی نه راه پیش دارم نه راه پس
هیچ جوره هم نمیتونم ثابت کنم که دروغ نگفتم و همش راسته
احتمالا از اربعین برگردم
اگه بهم صبر ندن عملیش کنم
برای شهادت موسی بن جعفر هم رفتم ندادن
دیگه طاقت ندارم
ایمانم رفته
همش تزویر مونده
واقغا ته خطم
میدونم نمیتونین کمکم کنین
حرفهای کلیشه ای پشت هم سوار نکنین
همشرو بلدم
دعا کنین بمونم
یاعلی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۴:۳۴, ۲۳/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #11
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
مرسی که هستین
من همه اینهارو میدونم
میدونم تا ابد خواهم سوخت
منتها تو یه گردابی افتادم که داره مثل باتلاق من رو به پایین میکشه
تا جایی که بتونم مقابله میکنم
ولی فقط خدا نگهم داره
یاعلی

امضای mohammad reza
كَلّا إِنَّ مَعِيَ رَبّي سَيَهدينِ
۵:۲۲, ۲۳/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #12

خدا شمارور نجات بده چه گردابی ؟اعتقادی یا چیزهای دیگه؟
۲۲:۳۳, ۲۴/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #13
آواتار
(۲۳/شهریور/۹۶ ۴:۳۴)mohammad reza نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
مرسی که هستین
من همه اینهارو میدونم
میدونم تا ابد خواهم سوخت
منتها تو یه گردابی افتادم که داره مثل باتلاق من رو به پایین میکشه
تا جایی که بتونم مقابله میکنم
ولی فقط خدا نگهم داره
یاعلی
سلام

خداوند متعال بوسیله قرآن انسان رو هدایت می کند و قرآن بوسیله عقل انسان رو هدایت می کند

هیچ انسانی بی نیاز از هدایتگر و رشد عقلانی نیست و همه محتاج ازدیاد عقل هستیم

شما آخرش نگفتی مشکلاتت چيه!!!!
بسیاری از مشکلات با معرفت و حکمت حل میشن یعنی مشکلات لاینحل مثل مریضی لاعلاج بوسیله معرفت حل میشن در حالی که اصل مشکل پابرجاست ولی از لحاظ ذهنی حل ميشه

باشه دوستان برای شما دعا می کنن اما اگر مشکلاتت رو می گفتی بهتر بود

در پناه خدا باشی

امضای قلب
۱۰:۳۵, ۲۵/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #14
آواتار
من نصیحت بلد نیستم رفیق گلم

اما

این ارسال شماست

(۲۰/شهریور/۹۶ ۱۲:۵۱)mohammad reza نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من به ته خط رسیدم
دارمخودم رو قانع میکنم که خودکشی کنم
شرایطم رو نمیتونم توضیح بدم
ولی نه راه پیش دارم نه راه پس
هیچ جوره هم نمیتونم ثابت کنم که دروغ نگفتم و همش راسته
احتمالا از اربعین برگردم
اگه بهم صبر ندن عملیش کنم
برای شهادت موسی بن جعفر هم رفتم ندادن
دیگه طاقت ندارم
ایمانم رفته
همش تزویر مونده
واقغا ته خطم
میدونم نمیتونین کمکم کنین
حرفهای کلیشه ای پشت هم سوار نکنین
همشرو بلدم
دعا کنین بمونم
یاعلی

و این هم امضای شماست

(۲۰/شهریور/۹۶ ۱۲:۵۱)mohammad reza نوشته است:  
امضای mohammad reza

تنها متن امضای خودتون رو مطالعه کنید. خیلی عمیق.

به نظرم مشکل حل میشه

امضای MohammadSadra
۱۴:۳۵, ۲۵/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #15
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بخشی که خواست خدا بوده و من دخالتی نداشتم یعنی خانواده رو میزارم کنار
یه آدم نیمه به بالا مذهبی
تو باشگاه بدنسازی شرکت نفت گیر چندتا از خدا بیخبر میوفته شک شبهه برش میداره
میخواد زرتشتی بشه
بر اثر یه اتفاقی خدا برش میگردونه
تازه ماجرا شروع میشه
میخواد بره سپاه تو جماران از یه طریقی سرگذشتش رو میگه
کلا باهاش بد میشن
دیگه خیلی خراب میکنه
حالا هم وزارت اطلاعات ولش نمیکنه
نه میزنه بکشتش راحتش کنه
نه میگیردش حداقل بزنه دهنش رو سرویس کنه
نه هیچی
فقط سوهان روحش شدن
نمیتونم خودم رو بکشم
و نمیدونم چیکار کنم
یاعلی
۱۴:۴۹, ۲۵/شهریور/۹۶
شماره ارسال: #16

(۲۵/شهریور/۹۶ ۱۴:۳۵)mohammad reza نوشته است:  نمیتونم خودم رو بکشم
و نمیدونم چیکار کنم
یاعلی
برادر شما آدم خیلی خوبی که بخاطر دیگری غصه میخوری برو خیالت راحت باشه تو از خیلی از بالائی ها بالاتری چون اونا در برابر بدبختی مردم ککشون هم نمی گزه خدا کنه منم مثل تو بشم که برای دیگری دل بسوزونم
۲۰:۵۷, ۲۵/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۵/شهریور/۹۶ ۲۲:۵۳ توسط قلب.)
شماره ارسال: #17
آواتار
(۲۵/شهریور/۹۶ ۱۴:۳۵)mohammad reza نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بخشی که خواست خدا بوده و من دخالتی نداشتم یعنی خانواده رو میزارم کنار
یه آدم نیمه به بالا مذهبی
تو باشگاه بدنسازی شرکت نفت گیر چندتا از خدا بیخبر میوفته شک شبهه برش میداره
میخواد زرتشتی بشه
بر اثر یه اتفاقی خدا برش میگردونه
تازه ماجرا شروع میشه
میخواد بره سپاه تو جماران از یه طریقی سرگذشتش رو میگه
کلا باهاش بد میشن
دیگه خیلی خراب میکنه
حالا هم وزارت اطلاعات ولش نمیکنه
نه میزنه بکشتش راحتش کنه
نه میگیردش حداقل بزنه دهنش رو سرویس کنه
نه هیچی
فقط سوهان روحش شدن
نمیتونم خودم رو بکشم
و نمیدونم چیکار کنم
یاعلی
سلام

ما که نفهميديم این مشکلات برای شما پیش اومده یا يه نفر ديگه ولی برای هر کسی پیش اومده بهتره کارهای زیر رو حتماً انجام بده

شما بهتره نیمه شب نزدیک اذان صبح بیدار شيد و 2 رکعت نماز توبه بخونید و آيات زیر رو هم با تدبر و تفسیر بخونید

پنجشنبه هم برید دعای کمیل در یک جای مقدس

برادر من شما بدون اعتقاد درست نباید به مراکز حساس نزدیک میشدید حالا هم تا می تونید از مراکز حساس فاصله بگیرید و به زندگی خودتون برسید و صبور باشید

مشکلات انسان از جایی بیخ پیدا می کنه که کفر اعتقادی پیدا میکند و از ولایت خارج می شود وگرنه کفر عملی جبرانش راحت تره

شما در پست های قبلی دایم گفتی من همه اینهارو میدونم!!!!!! آدم دانا به این روز نمیفته البته ببخشید اينو ميگم

شما از نظر اعتقادی مشکل داشتی که به این روز افتادی باید از اول يه دوره عقاید بگذرونی سایت X shobhe جای خوبیه که رجوع کنید
چندتا کتاب هم درباره برهان های اعتقادی بخونید از علمای بزرگ

ذکر این روزهای شما هم یا هادی و الحفیظ باشه البته با توجه قلبی به معنی این اذکار

سوره الحاقه از آیه 9 تا آخر و سوره معارج از آیه 1 تا 10
این آیات رو با معنی و تدبر و تفسیر بخونید

وَجَاءَ فِرْعَوْنُ وَمَنْ قَبْلَهُ وَالْمُؤْتَفِكَاتُ بِالْخَاطِئَةِ ﴿۹﴾و فرعون و كسانى كه پيش از او بودند و [مردم] شهرهاى سرنگون شده [سدوم و عاموره] مرتكب خطا شدند (۹)[/font]فَعَصَوْا رَسُولَ رَبِّهِمْ فَأَخَذَهُمْ أَخْذَةً رَابِيَةً ﴿۱۰﴾و از امر فرستاده پروردگارشان سرپيچى كردند و [خدا هم] آنان را به گرفتنى سخت فرو گرفت (۱۰)إِنَّا لَمَّا طَغَى الْمَاءُ حَمَلْنَاكُمْ فِي الْجَارِيَةِ﴿۱۱﴾ما چون آب طغيان كرد شما را بر كشتى سوار نموديم (۱۱)لِنَجْعَلَهَا لَكُمْ تَذْكِرَةً وَتَعِيَهَا أُذُنٌ وَاعِيَةٌ ﴿۱۲﴾تا آن را براى شما [مايه] تذكرى گردانيم و گوشهاى شنوا آن را نگاه دارد (۱۲)فَإِذَا نُفِخَ فِي الصُّورِ نَفْخَةٌ وَاحِدَةٌ﴿۱۳﴾پس آنگاه كه در صور يك بار دميده شود (۱۳)وَحُمِلَتِ الْأَرْضُ وَالْجِبَالُ فَدُكَّتَا دَكَّةً وَاحِدَةً ﴿۱۴﴾و زمين و كوه ‏ها از جاى خود برداشته شوند و هر دوى آنها با يك تكان ريز ريز گردند (۱۴)فَيَوْمَئِذٍ وَقَعَتِ الْوَاقِعَةُ ﴿۱۵﴾پس آن روز است كه واقعه [آنچنانى] وقوع يابد (۱۵)وَانْشَقَّتِ السَّمَاءُ فَهِيَ يَوْمَئِذٍ وَاهِيَةٌ﴿۱۶﴾و آسمان از هم بشكافد و در آن روز است كه آن از هم گسسته باشد (۱۶)وَالْمَلَكُ عَلَى أَرْجَائِهَا وَيَحْمِلُ عَرْشَ رَبِّكَ فَوْقَهُمْ يَوْمَئِذٍ ثَمَانِيَةٌ ﴿۱۷﴾و فرشتگان در اطراف [آسمان]اند و عرش پروردگارت را آن روز هشت [فرشته ] بر سر خود بر مى دارند (۱۷)يَوْمَئِذٍ تُعْرَضُونَ لَا تَخْفَى مِنْكُمْ خَافِيَةٌ﴿۱۸﴾در آن روز شما [به پيشگاه خدا] عرضه مى ‏شويد [و] پوشيده‏ اى از شما پوشيده نمى‏ ماند (۱۸)فَأَمَّا مَنْ أُوتِيَ كِتَابَهُ بِيَمِينِهِ فَيَقُولُ هَاؤُمُ اقْرَءُوا كِتَابِيَهْ ﴿۱۹﴾اما كسى كه كارنامه‏ اش به دست راستش داده شود گويد بياييد و كتابم را بخوانيد (۱۹)إِنِّي ظَنَنْتُ أَنِّي مُلَاقٍ حِسَابِيَهْ ﴿۲۰﴾من يقين داشتم كه به حساب خود مى ‏رسم (۲۰)فَهُوَ فِي عِيشَةٍ رَاضِيَةٍ ﴿۲۱﴾پس او در يك زندگى خوش است (۲۱)فِي جَنَّةٍ عَالِيَةٍ ﴿۲۲﴾در بهشتى برين (۲۲)قُطُوفُهَا دَانِيَةٌ ﴿۲۳﴾[كه] ميوه هايش در دسترس است (۲۳)كُلُوا وَاشْرَبُوا هَنِيئًا بِمَا أَسْلَفْتُمْ فِي الْأَيَّامِ الْخَالِيَةِ ﴿۲۴﴾بخوريد و بنوشيد گواراتان باد به [پاداش] آنچه در روزهاى گذشته انجام داديد (۲۴)وَأَمَّا مَنْ أُوتِيَ كِتَابَهُ بِشِمَالِهِ فَيَقُولُ يَا لَيْتَنِي لَمْ أُوتَ كِتَابِيَهْ ﴿۲۵﴾و اما كسى كه كارنامه‏ اش به دست چپش داده شود گويد اى كاش كتابم را دريافت نكرده بودم (۲۵)وَلَمْ أَدْرِ مَا حِسَابِيَهْ ﴿۲۶﴾و از حساب خود خبردار نشده بودم (۲۶)يَا لَيْتَهَا كَانَتِ الْقَاضِيَةَ ﴿۲۷﴾اى كاش آن [مرگ] كار را تمام میکرد (۲۷)مَا أَغْنَى عَنِّي مَالِيَهْ ﴿۲۸﴾مال من مرا سودى نبخشيد (۲۸)هَلَكَ عَنِّي سُلْطَانِيَهْ ﴿۲۹﴾قدرت من از [كف] من برفت (۲۹)خُذُوهُ فَغُلُّوهُ ﴿۳۰﴾[گويند] بگيريد او را و در غل كشيد (۳۰)ثُمَّ الْجَحِيمَ صَلُّوهُ ﴿۳۱﴾آنگاه ميان آتشش اندازيد (۳۱)ثُمَّ فِي سِلْسِلَةٍ ذَرْعُهَا سَبْعُونَ ذِرَاعًا فَاسْلُكُوهُ ﴿۳۲﴾پس در زنجيرى كه درازى آن هفتاد گز است وى را در بند كشيد (۳۲)إِنَّهُ كَانَ لَا يُؤْمِنُ بِاللَّهِ الْعَظِيمِ ﴿۳۳﴾چرا كه او به خداى بزرگ نمى‏ گرويد (۳۳)وَلَا يَحُضُّ عَلَى طَعَامِ الْمِسْكِينِ ﴿۳۴﴾و به اطعام مسكين تشويق نمیکرد (۳۴)فَلَيْسَ لَهُ الْيَوْمَ هَاهُنَا حَمِيمٌ ﴿۳۵﴾پس امروز او را در اينجا حمايتگرى نيست (۳۵)وَلَا طَعَامٌ إِلَّا مِنْ غِسْلِينٍ ﴿۳۶﴾و خوراكى جز چركابه ندارد (۳۶)لَا يَأْكُلُهُ إِلَّا الْخَاطِئُونَ ﴿۳۷﴾كه آن را جز خطاكاران نمى ‏خورند (۳۷)فَلَا أُقْسِمُ بِمَا تُبْصِرُونَ ﴿۳۸﴾پس نه [چنان است كه مى ‏پنداريد] سوگند ياد مى ‏كنم به آنچه مى ‏بينيد (۳۸)وَمَا لَا تُبْصِرُونَ ﴿۳۹﴾و آنچه نمى ‏بينيد (۳۹)إِنَّهُ لَقَوْلُ رَسُولٍ كَرِيمٍ ﴿۴۰﴾كه [قرآن] قطعا گفتار فرستاده‏ اى بزرگوار است (۴۰)وَمَا هُوَ بِقَوْلِ شَاعِرٍ قَلِيلًا مَا تُؤْمِنُونَ﴿۴۱﴾و آن گفتار شاعرى نيست [كه] كمتر [به آن] ايمان داريد (۴۱)وَلَا بِقَوْلِ كَاهِنٍ قَلِيلًا مَا تَذَكَّرُونَ﴿۴۲﴾و نه گفتار كاهنى [كه] كمتر [از آن] پند مى‏ گيريد (۴۲)تَنْزِيلٌ مِنْ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۴۳﴾[پيام] فرودآمده‏ اى است از جانب پروردگار جهانيان (۴۳)وَلَوْ تَقَوَّلَ عَلَيْنَا بَعْضَ الْأَقَاوِيلِ ﴿۴۴﴾و اگر [او] پاره‏ اى گفته ‏ها بر ما بسته بود (۴۴)لَأَخَذْنَا مِنْهُ بِالْيَمِينِ ﴿۴۵﴾دست راستش را سخت مى‏ گرفتيم (۴۵)ثُمَّ لَقَطَعْنَا مِنْهُ الْوَتِينَ ﴿۴۶﴾سپس رگ قلبش را پاره میکرديم (۴۶)فَمَا مِنْكُمْ مِنْ أَحَدٍ عَنْهُ حَاجِزِينَ﴿۴۷﴾و هيچ يك از شما مانع از [عذاب] او نمى ‏شد (۴۷)وَإِنَّهُ لَتَذْكِرَةٌ لِلْمُتَّقِينَ ﴿۴۸﴾و در حقيقت [قرآن] تذكارى براى پرهيزگاران است (۴۸)وَإِنَّا لَنَعْلَمُ أَنَّ مِنْكُمْ مُكَذِّبِينَ ﴿۴۹﴾و ما به راستى مى‏ دانيم كه از [ميان] شما تكذيب ‏كنندگانى هستند (۴۹)وَإِنَّهُ لَحَسْرَةٌ عَلَى الْكَافِرِينَ ﴿۵۰﴾و آن واقعا بر كافران حسرتى است (۵۰)وَإِنَّهُ لَحَقُّ الْيَقِينِ ﴿۵۱﴾و اين [قرآن] بي‏شبهه حقيقتى يقينى است (۵۱)

سوره معارج [font=Times New Roman]بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِبه نام خداوند رحمتگر مهربانسَأَلَ سَائِلٌ بِعَذَابٍ وَاقِعٍ ﴿۱﴾پرسنده‏ اى از عذاب واقع‏شونده‏ اى پرسيد (۱)لِلْكَافِرِينَ لَيْسَ لَهُ دَافِعٌ ﴿۲﴾كه اختصاص به كافران دارد [و] آن را بازدارنده‏ اى نيست (۲)مِنَ اللَّهِ ذِي الْمَعَارِجِ ﴿۳﴾[و] از جانب خداوند صاحب درجات [و مراتب] است (۳)تَعْرُجُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ إِلَيْهِ فِي يَوْمٍ كَانَ مِقْدَارُهُ خَمْسِينَ أَلْفَ سَنَةٍ ﴿۴﴾فرشتگان و روح در روزى كه مقدارش پنجاه هزار سال است به سوى او بالا مى ‏روند (۴)فَاصْبِرْ صَبْرًا جَمِيلًا ﴿۵﴾پس صبر كن صبرى نيكو (۵)إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيدًا ﴿۶﴾زيرا آنان [عذاب] را دور مى ‏بينند (۶)وَنَرَاهُ قَرِيبًا ﴿۷﴾و [ما] نزديكش مى ‏بينيم (۷)يَوْمَ تَكُونُ السَّمَاءُ كَالْمُهْلِ ﴿۸﴾روزى كه آسمانها چون فلز گداخته شود (۸)وَتَكُونُ الْجِبَالُ كَالْعِهْنِ ﴿۹﴾و كوهها چون پشم زده گردد (۹)
وَلَا يَسْأَلُ حَمِيمٌ حَمِيمًا ﴿۱۰﴾و هيچ دوست صميمى از دوست صميمى [حال] نپرسد (۱۰)
فَسَبِّحْ بِاسْمِ رَبِّكَ الْعَظِيمِ ﴿۵۲﴾پس به [پاس] نام پروردگار بزرگت تسبيح گوى (۵۲
۷:۵۷, ۲۶/شهریور/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۶/شهریور/۹۶ ۷:۵۸ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #18
آواتار
سوهان روح میشن....

می دونم چی می گی. بدتر از کشتن و زدن تا حد سرویس شدن دهنه. بدترین حالت ممکنه.

کاری نمی تونی بکنی غیر از اینکه یه مدت تحمل کنی و دایورتشون کنی. برگرد به زندگی عادی و انگار نه انگاری رفتار کن. یه مدت مدیدی باید این وضعیت اسف بار رو تحمل کنی تا خسته بشن و دست از سرت بردارن. چاره ای نداره.

بستگی داره به اینکه طرفت چقدر حوصله داره ولی یه روزی حوصله ایشون هم سر میره. فقط بی خیال شو.

راه درست رو انتخاب کن و ادامه بده. مجبوری تحمل کنی.
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا