کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 5 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر ان انقلاب یا بدبخت خیابان انقلاب
۲۱:۰۵, ۱۶/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/بهمن/۹۶ ۲۱:۱۹ توسط yektasepas.)
شماره ارسال: #1
آواتار
باسمه تعالی
دختر انقلاب کسی است که جانش را فدای راه انقلاب کرده نه اینکه این قدر بدبخت است که به خاطر دیده شدن وعقده حقارت روسری بر چوب می زند و چوب حراج بر حجابش می گذارد تا یک مرد اوراببیند وازش سوی استفاده کند و بعد هم مثل یک دستمال بی مصرف اورا به گوشه ای پرت کند دختر انقلاب زن نجیبی است که عاشق شوهرش هست و از محبت وتوجه شوهرش کاملا سیراب است نه اینکه شوهرش اورا از محبت سیراب نکرده و مجبور است توجه مردان مریض دیگررا به دست بیاورددختر انقلاب این دختر با شرف است که هرچه خواستند حجابش را بردارند نگذاشت و آخر با فشار دادن گره روسریش خفه اش کردند وآرزوی بی حجابی رو به دل منافقین پلید کثیف خبیث گذاشت منافقین بدبختی که برای اینکه بتوانند باقی بمانند برای اربابانشان سالوس بازی می کنند همان ها که زنان و مردانشان برده جنسی رجوی و... هستند .برده های جنسی بدبختی که اسم خودرا دختر انقلاب گذاشتند والان هم دارند در تالار جولان می دهند بلکه بتونند از شغل شریف بردگیشون تیپا نخورن وتاریخ مصرفشون تموم نشه دست وپا بزنید پست بزارید هیچ غلطی نمی تونید بکنید شما می خواهید برای خودتون یار جمع کنید که تنها نباشید اما دختران ایرانی حتی همونهایی هم که بدحجابن از این کار مشمیز کننده شما استقبال نکردند برید تو اینستا می بینید چقدر تحقیرتون می کنند.

شهیده زینب کمایی [تصویر: index.php?module=thumbnail&file=...64_(1).jpg]
[تصویر: 2Q==]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۳۱, ۱۷/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
کاش فقط بدبخت خیابان انقلاب بودند این بدبختان دنیا و آخرت.........
۱۰:۱۰, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۰:۱۰ توسط برف.)
شماره ارسال: #3

خانم یکتاسپاس و جناب فنا احساسی برخورد کردن آیا موجب بیداری شخص میشه؟ آیا موجب تبیین مساله میشه؟
اینکه یک انسان معتقد و مومن به دستورات خدا از این مساله قلبش به درد بیاد برای مومن بسیار خوبه و موجب رضای خداست اما این طور بی منطق با این مساله مواجه شدن نه پیش خدا و نه پیش خلق خدا وجهی نداره.
بنده هم دلم میخواد حجاب در جامعه به بهترین شکلش جاری باشه حتی دوست دارم زنها تا ممکن بیرون از خونه نیان و اصلا کمتر در خیابانها حضور داشته باشن اما خب ما در جامعه و دنیایی زندگی میکنیم که این مساله امکان پذیر نیست. همین خود شما به عنوان یک خانم با این تفکر بنده مخالفید و اون رو تحجر میدونید و اعتراض میکنید که این چه تفکری که زن باید تو خونه بمونه و بیرونم نیاد.
خداوند دنیا را محل آزمایش و محل عمل انسانها قرار داده تا هر کس در این دنیا عیارش و درونش مشخص شود. حب و بغضش مشخص شود ایمان و کفرش مشخص شود خوب و بدش آشکار شود خداوند انسانها رو در هر مساله ای که بیانگر پیرو حق یا باطل بودن اونها هست رو آزاد قرار داده تا با انتخاب هر کدوم از اون دو راه وضعیت خودشون رو مشخص کنند . وقتی اینطوریه دیگه زور و اجبار کردن مردم منافات جدی با هدف خداوند داره.
حتی نا راحتی مومن در این حالت دور از منطق هست. اتفاقا مومنان باید خوشحال باشند از اینکه خداوند حق انتخاب و اختیار رو به انسانها داده. مومن باید خوشحال باشد که این فرصت فراهم شده که بتونه دوست و دشمن خودش رو بشناسد بتواند اون کسی را که میتواند بهش انس پیدا کند را بشناسد اگر به زور همه چادر سر کنند دیگر چطور معلوم میشود که چه کسی واقعا به تعالیم انبیا ایمان دارد نداره؟ یا چه کسی ایمانش ضعیف است و چه کسی قوی که در نتیجه ی این امر شما بتونید دوستانتون رو با آگاهی انتخاب کنید یا معاشرتتون رو با اطرافیانتون به تناسب حال و وضعیتشون طبقه بندی کنید؟
من نمیدونم که چرا دوستانی نظیر شما انقدر از ازادی حجاب وحشت دارن و میترسد. فکر میکنید اسلام از بین میره؟ اگر مساله این است سر در تالار اون بالا را بخونید که چی نوشته. پس نگران اسلام نباشید. با تمام احترامی که برای امام خمینی قائل هستم اما این کلام ایشن رو قبول نداشتم و ندارم که میگفتند اسلام در خطر است. اتفاقا هرگز اسلام در خطر نبوده و نیست و نخواهد بود. بله به گفته قران خداوند نور خودش را گسترش میده و کسی هم نمیتواند مانعش شود. شما هم نگران نباشید. اتفاقا خوشحال باشید که جامعه جهانی به سمتی میرود که روز به روز حق و باطل بیشتر از هم تمییز داده میشوند و البته این خواست خداست و امام صادق فرمودند هر چه به سمت اخر الزمان و ظهور نزدیکتر میشوید خداوند شما را با فتنه های سخت تری آزمایش میکند و در هر فتنه و زمانی عده ی بیشتری از دایره ایمان خارج میشوند و انقدر این مساله رخ میدهد تا تعداد کمی از مومنان خالص باقی میمانند.
۱۰:۱۳, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
(۱۷/بهمن/۹۶ ۱۶:۳۱)فنا نوشته است:  کاش فقط بدبخت خیابان انقلاب بودند این بدبختان دنیا و آخرت.........
و ما مخالفین آنها نیز خوشبختان این دنیا و آخرت هستیم. و اساساً این ما موحدین هستیم که در اوج مقامات و بر کرسی هایی از نور به همه بدبخت ها و موحشین عالم از بالا میخندیم....

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۱:۴۷, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
متعصبانه برخورد کردن، مطمئنا راه حل نیست.چه از سمت موافقین و چه مخالفین...حتی با کنایه صحبت کردن هم راه‌کار نیست.
کاش می‌شد راحت بحث کنیم. به دور از توهین و بولد نویسی و کنایه.
و درمورد یک حرکت یا رفتار صحبت کنیم، به جای صحبت از اشخاص.
متاسفانه یا خوشبختانه، هیچکس نمی‌دونه که چطور می‌میره و عاقبت به خیر میشه یا نه...

+پشت سر گزاره‌های فقهی، برای عمل بهشون یک سری فکت شرعی وجود داره و همین مساله، وزن این گزاره‌ها رو بیشتر می‌کنه...در مقایسه با گزاره‌های خردورزی و روشنفکرانه...

در خانه اگر کس است، یک حرف بس است ...

امضای Hadith
بیایید ارتباطمان را هر روز با حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کنیم.
حتی به اندازه ی خواندن یک دعای فرج و
یـا ذکر صلواتی با تقدیم ثواب آن به امام زمانمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)..
و یار امام زمانمان باشیم،حداقل به اندازه ی ترک یک گــــــناه..

[تصویر: Marg.jpg]

۱۲:۱۹, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #6
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۰:۱۳)سید ابراهیم نوشته است:  و ما مخالفین آنها نیز خوشبختان این دنیا و آخرت هستیم. و اساساً این ما موحدین هستیم که در اوج مقامات و بر کرسی هایی از نور به همه بدبخت ها و موحشین عالم از بالا میخندیم....

سید جان

جذب حداکثری گفتن ولی نه این!!!

از اونور بوم نیفت

میخوای رو سرمون بزاریم حلوا حلوا کنیم؟

بنظر من این موضع شما باعث تضعیف ما میشه و تقویت اونا
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۲۶, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۷ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #7
آواتار
(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۲:۱۹)عبدالرحمن نوشته است:  سید جان

جذب حداکثری گفتن ولی نه این!!!

از اونور بوم نیفت

میخوای رو سرمون بزاریم حلوا حلوا کنیم؟

بنظر من این موضع شما باعث تضعیف ما میشه و تقویت اونا

من گفتم رو سرمون بگذاریم حلوا حلوا کنیم؟؟؟ چرا صفر و صدی نگاه میکنید؟؟ عرض بنده این است که فحش ندهیم.

براستی کی چک سفید امضا داره؟؟ چرا اینقدر راحت و ساده نگاه از بالا داریم؟؟؟ طرف داره هم این دنیا را قضاوت میکنه و هم آن دنیا را. کی این اجازه را داده؟؟؟

در ضمن کدوم جذب حداکثری؟؟ تمام اصرار و خواهش و التماسم اینه که دوستان پیرو اهل بیت علیهم السلام ادب را رعایت کنند.

اینقدر سخت است؟
۱۲:۲۶, ۱۸/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/بهمن/۹۶ ۱۲:۳۶ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #8
آواتار
دیشب داشتم با یکی از دوستان هم مشی سید ابراهیم بحث میکردم

چند نمونه از خیانت های رضاخان رو فرستادم تو گروه

ایشون گفت ینی فقط خیانت داشته اصلا خدمت نداشته!!؟

گفتم تا تعریفت از خدمت چی باشه

و در نهایت گفت نگاه صفر و صدی نداشته باش

Big Grin

(۱۸/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۶)سید ابراهیم نوشته است:  من گفتم رو سرمون بگذاریم حلوا حلوا کنیم؟؟؟ چرا صفر و صدی نگاه میکنید؟؟ عرض بنده این است که فحش ندهیم.

براستی کی چک سفید امضا داره؟؟ چرا اینقدر راحت و ساده نگاه از بالا داریم؟؟؟ طرف داره هم این دنیا را قضاوت میکنه و هم آن دنیا را. کی این اجازه را داده؟؟؟

در ضمن کدوم جذب حداکثری؟؟ تمام اصرار و خواهش و التماسم اینه که دوستان پیرو اهل بیت علیهم السلام ادب را رعایت کنند.

اینقدر سخت است؟

سید این ارسال رو میزارم بعدش میفرستم تا ببینی پیش بینی من در مورد شما دوست گلم درست بود

همون نگاه صفر و صدی

ارسال منو ببین که همزمان با خودت فرستادم

شما از کجا میدونی من برخوردم با افراد غیر همفکرم چیه؟

من با شیطان پرست و وهابی و ... بحث کردم و به نتیجه رسیدم ولی کسی که لجبازه هیچ راهی نداره

شما ببین من کجا و کی بی ادبی کردم

عزیز من وقتی طرف اومده که بزنه اومده که نقشه شو پیاده کنه و گوشش هم بدهکار هیچ جوابی نیست چه برخوردی باید باهاش کرد

اگر دنبال اثبات دادگاهی این قضیه هستی میگم به عنوان یه فعال مجازی خیلی بی تجربه هستی

من به هیچ وجه چک سفید امضا ندارم

پام هم گیره

[تصویر: 0_100.PNG]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۴:۰۸, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #9
آواتار
سید ابراهیم نوشته است:
من گفتم رو سرمون بگذاریم حلوا حلوا کنیم؟؟؟ چرا صفر و صدی نگاه میکنید؟؟ عرض بنده این است که فحش ندهیم.

اینقدر سخت است؟

حضرت جناب مدیر کل شما از جانب ما وکیل،مرخمت کنید یه نگاه پنجاه پنجاه بفرمایید ببینیم درک حضرتعالی از ارسالهای منور این خانم جی میشه؟؟؟
بعدشم من که فحش ندادم؛ دادم؟
میشه از نظر جنابتان راجع به مرقومه ناچیز حقیر مستفیض بشیم:
خودم نوشته است:
میخوام کلا این بحث رو ببندم:

حكم پوشش اسلامی با نزول این آیه از قرآن اعلام گردید: «
وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ یغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَیحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَلَا یبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْیضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُیوبِهِنَّ وَلَا یبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ آبَائِهِنَّ أَوْ آبَاءِ بُعُولَتِهِنَّ أَوْ أَبْنَائِهِنَّ أَوْ أَبْنَاءِ بُعُولَتِهِنَّ أَوْ إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِی إِخْوَانِهِنَّ أَوْ بَنِی أَخَوَاتِهِنَّ أَوْ نِسَائِهِنَّ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَیمَانُهُنَّ أَوِ التَّابِعِینَ غَیرِ أُولِی الْإِرْبَةِ مِنَ الرِّجَالِ أَوِ الطِّفْلِ الَّذِینَ لَمْ یظْهَرُوا عَلَى عَوْرَاتِ النِّسَاءِ وَلَا یضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِیعْلَمَ مَا یخْفِینَ مِنْ زِینَتِهِنَّ وَتُوبُوا إِلَى اللَّهِ جَمِیعًا أَیهَ الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ
[نور/۳۱]
و به زنان با ایمان بگو چشمهای خود را (از نگاه هوس‌آلود) فروگیرند، و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را - جز آن مقدار که نمایان است- آشکار ننمایند و (اطراف) روسری‌های خود را بر سینه خود افکنند (تا گردن و سینه با آن پوشانده شود)، و زینت خود را آشکار نسازند مگر برای شوهرانشان، یا پدرانشان، یا پدر شوهرانشان، یا پسرانشان، یا پسران همسرانشان، یا برادرانشان، یا پسران برادرانشان، یا پسران خواهرانشان، یا زنان هم‌کیششان، یا بردگانشان [=کنیزانشان‌]، یا افراد سفیه که تمایلی به زن ندارند، یا کودکانی که از امور جنسی مربوط به زنان آگاه نیستند؛ و هنگام راه رفتن پاهای خود را به زمین نزنند تا زینت پنهانیشان دانسته شود (و صدای خلخال که برپا دارند به گوش رسد). و همگی بسوی خدا بازگردید ای مؤمنان، تا رستگار شوید!
»
پس این از حکم وجوب حجاب.اوکی.
باز حالا: از اونجایی که امر به معروف و نهی از منکر واجب است و حکومتی که داعیه دار صفت اسلامی است ملزم به رعایت حدود شرع مقدس است(که در این مورد خود شارع به آن تاکید کرده) و ایضا انجام امر به معروف و نهی از منکر در قانون اساسی از جانب دولت به مردم و متقابلا مردم به دولت الزامی است پس دبگه نیاز به کلام معصوم هم نیست که اگه بگردین حتما کلام معصوم رو هم پیدا میکنید.
برای بار سوم عرض میکنم حالا: یا شما متشرع هستی که پس دیگه چون چرا نداره و یا نیستی و به مقرارت و قانون اساسی کشور التزام داری که باز دیگه چون و چرا نداره و یا کلا بیخیال دین و مذهب و قانون رسمی کشور هستی که پس دیگه خوش اومدی(سفر خوشی را برای شما آرزومندیم)

تمام شد.والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
۱۴:۴۲, ۱۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #10
آواتار
شما چرا من را مکرراً در مقابل خودتان قرار میدهید؟؟؟ دیدید که خودم اعتراض کردم اسمم را از مخالفین حجاب اجباری پاک کنند. چون در این زمینه هنوز به قطعیتی نرسیده ام.

اینکه به قطعیت نرسیدم به معنای حق بودن یا باطل بودن اون عقیده نیست. دارم احتیاط میکنم خدای نکرده علایق و سلایق خودم را جانشین حکم الهی نکنم.

یادم نمی آید جایی نوشته باشم کاربر صبح صادق فحشی داده است.
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]