کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر انقلاب کیست؟
۰:۳۴, ۲۰/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/بهمن/۹۶ ۲۰:۰۰ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی فرانسیس فوکویاما در کنفرانس اورشلیم با عنوان «بازشناسی هویت شیعه» گفت: شیعه، پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیرهای ماست. پرنده‌ای که دو بال دارد: یک بال سبز و یک بال سرخ. او بال سبز این پرنده را مهدویت و عدالت خواهی و بال سرخ را شهادت‌طلبی که ریشه در کربلا دارد و شیعه را فنا ناپذیر کرده است، معرفی می‌کند. تز جالبی را هم برای مقابله با این پرنده با افق بلند ارائه داد. راهکار، مهندسی معکوس این پرنده و ساختن مشابهی برای آن با همان ویژگی هاست اما با قطب منفی.

همین تز رو در داخل هم استفاده کردند. زمانی که یزیدیان زمان رنگ سبز سیادت رو مصادره کردند، زمانی که شمرها الله اکبر بر بامها سر دادند و زمانی که هندهای جگرخوار نام دختر انقلاب را برای خود انتخاب کردند.

دختر انقلاب کیست؟

تو این تاپیک می خوام دختران انقلاب رو معرفی کنم. از دوستان هم می خوام تو این کار من رو یاری کنند. این حداقل کاریه که ما می تونیم برای جبران ظلم بزرگی که یزیدیان زمان به دختران انقلاب کردند، انجام بدیم. دختران انقلابی که فقط به وظیفه شرعی فکر می کردند و در قید و بند هیچ نظر سنجی و اکثریتی نبودند. تنها دغدغه اونها خدا، ولایت، و اسلام بود.

«یک خانم محترم»؛ ماجرای زنی که از خجالت بی حجاب شدن، دق کرد سیده محترم بانو قاضی؛ شهیده کشف حجاب رضاخانی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۲۷, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #31
آواتار
و همچنان به تقلید از دختران خیابان انقلاب و موج "نه به جمهوری اسلامی اجباری" ادامه دارد، چرا که "ایرانم را دوست دارم"
ولی طبق منطق تاپیک :

منظور اینها اینه "خدا را شکر هند جگر خواری‌ام" یا "خدا را شکر داعشی‌ام" یا توطئه‌اس چون پلاکاردو گرفته جلو صورتش : )
[تصویر: e496194_DVEN.jpg]

پی نوشت : شعری نگین که توی قافیه‌اش بمونین. اگه دختران انقلاب تحت تاثیر مواد رفتن بالا پست برق، این دختران و مردان ارزشی که با پرچم جمهوری اسلامی و غیره میرن بالای سطل آشغال و غیره تحت تاثیر چه موادی هستن؟

چرا یک عمل از گروهی پذیرفته نیست و مصداق هندجگرخواره اما از گروهی دیگر موجه و مصداق انقلابی گریه!

(۲۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۱۹)عبدالرحمن نوشته است:  اینها اثرات ...
میدونم عادت نداری اما آرام باش
خواستی به شیوه‌ی انسانی و از طریق گزارش عمل کنی اما دیدی نمی‌تونی خشمت بخوری ^______^
امیدوارم الان آرام شده باشی

[تصویر: s02437_Opera_Snapshot_2018-02-10_143836_...she_ir.jpg]
۱۶:۳۳, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #32
آواتار
(۲۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۲۷)دختر انقلاب1 نوشته است:  و همچنان به تقلید از دختران خیابان انقلاب و موج "نه به جمهوری اسلامی اجباری" ادامه دارد، چرا که "ایرانم را دوست دارم"
ولی طبق منطق تاپیک :

منظور اینها اینه "خدا را شکر هند جگر خواری‌ام" یا "خدا را شکر داعشی‌ام" یا توطئه‌اس چون پلاکاردو گرفته جلو صورتش : )
[تصویر: e496194_DVEN.jpg]

پی نوشت : شعری نگین که توی قافیه‌اش بمونین. اگه دختران انقلاب تحت تاثیر مواد رفتن بالا پست برق، این دختران و مردان ارزشی که با پرچم جمهوری اسلامی و غیره میرن بالای سطل آشغال و غیره تحت تاثیر چه موادی هستن؟

چرا یک عمل از گروهی پذیرفته نیست و مصداق هندجگرخواره اما از گروهی دیگر موجه و مصداق انقلابی گریه!

میدونم عادت نداری اما آرام باش
خواستی به شیوه‌ی انسانی و از طریق گزارش عمل کنی اما دیدی نمی‌تونی خشمت بخوری ^______^
امیدوارم الان آرام شده باشی

[تصویر: s02437_Opera_Snapshot_2018-02-10_143836_...she_ir.jpg]

فردا میفهمی جمهوری اسلامی اجباریه یا اختیاری مادرِ معاویه Cool Eyeglasses (مادرِ معاویه خیابانِ ...)

کاملاً مشخصه علت ناراحتیت از چیه

برخی حرفا رو غیر از ناظرا هم باید ببینن و دیدن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۴۶, ۲۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۴۹ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #33
آواتار
ما برای این انقلاب و اسلام خونها دادیم و انسان های پاکی رو فدا کردیم. بزرگترین جفا در حق این عزیزان این هست که نوادگان هند جگرخوار، که شهره پرچمداری بودند، اسمشون رو بگذارند دختر انقلاب. مصمم هستم در این تاپیک دختران انقلاب رو معرفی کنم.

دختر انقلاب کیست؟

نرگس حیدرپور

[تصویر: 12_9_18_103235images.jpg]
نرگس حیدرپور هم از دیگر شیرزنان کشورمان است. وی درباره اتفاقی که در مهرماه سال59 رخ داده است می‌گوید: پس از اشغال قصرشیرین توسط نیروهای عراقی در اوایل مهر‌ماه59 مزدوران عراقی به سمت گیلانغرب که در 50کیلومتری جنوب این شهر قرار دارد هجوم آوردند. با اشغال روستای گور سفید، من به همراه پدرم و دیگر اهالی روستا بدون اینکه کفشی به پا داشته باشیم یا غذایی با خود برداشته باشیم به طرف ارتفاعات روستای «آوزین» پناه بردیم. نیروهای بعثی با اشغال روستای گورسفید نزدیک به هشت نفر از اقوام مان (از جمله برادر، دایی، عمو، پسردایی، دختردایی، دخترعمو و...) مرا به شهادت ‌رساندند.

مراسم خاکسپاری ساعت ها طول کشید. فردای روز اشغال، نرگس حیدرپور به همراه پدرش برای تهیه غذا به داخل روستا بازمی‌گردند. هنگام ورود، متوجه حضور عراقی‌ها می‌شوند اما به‌دنبال غذا داخل روستا می‌روند. پس از تهیه غذا، او محض احتیاط «تبری» با خود برمی‌دارد. در مسیر برگشت، شیرزن گیلانغربی و پدرش با دو نیروی عراقی در محدوده رودخانه آوزین و ارتفاعات مجاور مواجه می‌شوند.

حیدرپور این لحظه را اینگونه روایت می‌کند: در موقع این حادثه 18بهار از عمرم گذشته بود. در همان آغازین روزهای جنگ شاهد ‌شهادت اقوام‌ام بودم. از آنجا که دچار نگرانی‌ها و ناراحتی شدید ناشی از اشغال کشورم و به ‌شهادت ‌رسیدن عده‌ای از بستگانم شده بودم، زمانی که با این دو عراقی برخورد کردیم بدون هیچ درنگی با تبر به آنها حمله‌ور شدم. یکی از آنها را به هلاکت رساندم و دیگری را هم که به‌شدت ترسیده بود به اسارت گرفتم و با تمام تجهیزاتش ساعتی بعد تحویل رزمندگان اسلام دادم.۱۸‌ماه آواره بودیم تا اینکه عراقی‌ها عقب‌نشینی کردند.

پ.ن.
حرکت ابلهانه یک عروسک بی ثمر یک پلشتی بود اما انتخاب اسم دختر انقلاب برای این پرچمدار و پرچمدارانی از این جنس ظلمیه که هزاران بار از اون پلشتی زشتتر و بدتره.

همون اسکای برات بهتر بود.
۲۱:۳۵, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #34

(۲۱/بهمن/۹۶ ۲۰:۴۶)MohammadSadra نوشته است:  ما برای این انقلاب و اسلام خونها دادیم و انسان های پاکی رو فدا کردیم. بزرگترین جفا در حق این عزیزان این هست که نوادگان هند جگرخوار، که شهره پرچمداری بودند، اسمشون رو بگذارند دختر انقلاب. مصمم هستم در این تاپیک دختران انقلاب رو معرفی کنم.

دختر انقلاب کیست؟

نرگس حیدرپور

[تصویر: 12_9_18_103235images.jpg]
نرگس حیدرپور هم از دیگر شیرزنان کشورمان است. وی درباره اتفاقی که در مهرماه سال59 رخ داده است می‌گوید: پس از اشغال قصرشیرین توسط نیروهای عراقی در اوایل مهر‌ماه59 مزدوران عراقی به سمت گیلانغرب که در 50کیلومتری جنوب این شهر قرار دارد هجوم آوردند. با اشغال روستای گور سفید، من به همراه پدرم و دیگر اهالی روستا بدون اینکه کفشی به پا داشته باشیم یا غذایی با خود برداشته باشیم به طرف ارتفاعات روستای «آوزین» پناه بردیم. نیروهای بعثی با اشغال روستای گورسفید نزدیک به هشت نفر از اقوام مان (از جمله برادر، دایی، عمو، پسردایی، دختردایی، دخترعمو و...) مرا به شهادت ‌رساندند.

مراسم خاکسپاری ساعت ها طول کشید. فردای روز اشغال، نرگس حیدرپور به همراه پدرش برای تهیه غذا به داخل روستا بازمی‌گردند. هنگام ورود، متوجه حضور عراقی‌ها می‌شوند اما به‌دنبال غذا داخل روستا می‌روند. پس از تهیه غذا، او محض احتیاط «تبری» با خود برمی‌دارد. در مسیر برگشت، شیرزن گیلانغربی و پدرش با دو نیروی عراقی در محدوده رودخانه آوزین و ارتفاعات مجاور مواجه می‌شوند.

حیدرپور این لحظه را اینگونه روایت می‌کند: در موقع این حادثه 18بهار از عمرم گذشته بود. در همان آغازین روزهای جنگ شاهد ‌شهادت اقوام‌ام بودم. از آنجا که دچار نگرانی‌ها و ناراحتی شدید ناشی از اشغال کشورم و به ‌شهادت ‌رسیدن عده‌ای از بستگانم شده بودم، زمانی که با این دو عراقی برخورد کردیم بدون هیچ درنگی با تبر به آنها حمله‌ور شدم. یکی از آنها را به هلاکت رساندم و دیگری را هم که به‌شدت ترسیده بود به اسارت گرفتم و با تمام تجهیزاتش ساعتی بعد تحویل رزمندگان اسلام دادم.۱۸‌ماه آواره بودیم تا اینکه عراقی‌ها عقب‌نشینی کردند.

پ.ن.
حرکت ابلهانه یک عروسک بی ثمر یک پلشتی بود اما انتخاب اسم دختر انقلاب برای این پرچمدار و پرچمدارانی از این جنس ظلمیه که هزاران بار از اون پلشتی زشتتر و بدتره.

همون اسکای برات بهتر بود.
درود برصدرای عزیز
ضمن تشکر ازمعرفی دختران انقلاب بهتر است عبارت آخر مطلب(پ.ن...) حذف شود چه ارزش کارشمارا ازبین میبرد ممنون
۲۱:۵۸, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #35
آواتار
(۲۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۳۵)mdroudgar نوشته است:  درود برصدرای عزیز
ضمن تشکر ازمعرفی دختران انقلاب بهتر است عبارت آخر مطلب(پ.ن...) حذف شود چه ارزش کارشمارا ازبین میبرد ممنون
شما نگران ارزش کار من نباش. اگر قصد معرفی دختران انقلاب رو نداری از اظهار فضل بی مورد خودداری کن.
۲۲:۲۳, ۲۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #36
آواتار
(۲۱/بهمن/۹۶ ۷:۵۲)دختر انقلاب1 نوشته است:  1- حالا به‌خاطر فعالیت در اینجا به امتحاناتون لطمه نخوره چون گفتین براتون خیلی مهمه. یا تموم شده؟ (خواستین پ.خ بدین)

2- طرف همون تصوری رو که از رفیقاش داره (میگن از سال 90 با آیدی‌های مختلف اینارو سر کار گذاشته) در مورد ما هم همون تصور رو کرده. برداشته 4 تا لینک از مقالات بی‌ربط گذاشته اینجا بعد هم میگه سواد تو قد نمیده فقط واسه دوستام گذاشتم : )
یعنی می‌خوام بگم، اینا رو خوب شناختهBig Grin

بخشی از محتوای یه کنفرانس فوق محرمانه (طبق ادعای شما) چگونه ابتدا از سایت موعود سر در آورده؟
نکنه نفوذی داره : )
سلام

البته بازم از محمد صدرای عزیز عذرخواهی میکنم چون این تاپیک ايشونه و چنانچه صاحب تاپیک تذکر میدن باید اهمیت داده بشه اما اگر جواب این خانوم رو ندیم فکر می کنه ...( چندتا نقطه توهین نیست)

اول اینکه من گفتم محرمانه نه فوق محرمانه

دوم اینکه اولین بار سایت موعود این مطلب رو نگفته بلکه این ظاهر قضیه هستش

سالها پیش یکی از ماموران اطلاعاتی ایران به نام مستعار مشفق مطالبی رو گفتن و اين مطلب رو هم گفتن
به طور معمول اخباری که به دست مردم میرسه دست دوم هستش و بعضاً ممکنه نادرست باشه و سازمان های اطلاعاتی به اخبار دست اول دسترسی دارند در دنیا

بعدم از این کنفرانس سالها گذشته و از درجه حساسیت موضوع کم ميشه و بسیاری از اخبار هستند که بعد از سالها از طبقه بندی محرمانه خارج میشن

ولی بازم به شما تذکر میدم چنانچه مقداری فقط مقداری انصاف دارید دست از این دیالوگ موهوم و تمسخر زیاد و توهین زیاد و متلک دست بردارید چون اینجوری.. ..خوددانی

در ضمن هدف افرادی که خواستن مطالب فوکویاما درباره شیعه رو دروغ جلوه بدن اینه که ثابت کنن غرب کاری با شیعه نداره ماهم اصراری روی فوکویاما نداریم اینقدر مطالب زیادی از دخالت مراکز مطالعاتی غرب هستش اونم به اعتراف خود غربی ها که نشون ميده فشاری که به ایران وارد ميشه از زمان شوروی هم بیشتره به خصوص در بحث عقاید شیعه

فوکویاما اينو گفته یا نه مهم نیست مهم اينه که اگر به یک استراتژیست این مقاله رو نشون بدید خواهد گفت این مقاله رو نمیشه در مراكز معمولی پیدا کرد و ضد استراتژی های خوبی برای حمله به شیعه بیان شده که الان بعد از سالها آثارش مشخصه
۱:۱۷, ۲۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #37
آواتار
[تصویر: xoan_photo_2018-02-11_00-15-54.jpg]
۸:۲۷, ۲۲/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/بهمن/۹۶ ۸:۴۱ توسط دختر انقلاب1.)
شماره ارسال: #38
آواتار
خواهرم... آن روزها که مامان و مامان بزرگ‌هایمان دست در دست هم داشتن
برای احترام به یکدیگر حتی با ظاهر و عقاید متفاوت بود...
نه مثل امروز که پسران همان مادرها به دختران با پوشیدگی کمتر نسبت‌های زشت می‌دهند
فاحشه‌شان می‌خوانند
هند جگرخوارشان می‌نامند
و...
خواهرم... کاش امروز که برخی به خاطر انداختن همه مشکلات به گردن آمریکا بیرون می‌روند!
یا عده ای به خاطر حفظ موقعیت شغلی‌شان!
اما کاش تو به خاطر زنده نگه داشتن آن روزهای شیرون بیرون بروی
کاش امروزکمی از احترام به یکدیگر حتی با ظاهر و عقاید متفاوت آن روزها برای برادرانت بگویی

[تصویر: q8416_13930.jpg]

(۲۱/بهمن/۹۶ ۲۲:۲۳)قلب نوشته است:  من گفتم محرمانه نه فوق محرمانه
وصفی که شما از این کنفرانس ارائه میدی، اون رو جزو فوق محرمانه‌ها قرار میده نه محرمانه : )

چرا انتظار داری با ارجاع به یه سری "موهومات" منم مثل خودتون، عقل و منطق رو تعطیل کنم؟
شما سه شرط زیر را عملی کن، اونوقت منم این داستان‌هایی که نقل می‌کنی را روی هوا می‌پذیرم. (صد درصد قول میدم)

شرط اول: تعیین دقیق زمان برگزاری این کنفرانس (دقیق ذکر کنید، مثل 22 بهمن 57)
شرط دوم: مشخص کنید بخشی از محتوای این کنفرانس برای اولین بار در کجا منتشر شده (لینکش را در اینجا قرار بدین)
شرط سوم: حداقل "یک" مقاله از فوکویاما در اینجا قرار دهید که درباره تشیع به عنوان مذهب یا ایدئولوژی نوشته‌ باشد

پی نوشت : اگر نمی‌تونین این سه شرط رو عملی کنین، لطفا با اباطیل بیش از این وقت دیگران رو نگیرین!
۱۰:۲۶, ۲۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #39

(۲۱/بهمن/۹۶ ۲۱:۵۸)MohammadSadra نوشته است:  شما نگران ارزش کار من نباش. اگر قصد معرفی دختران انقلاب رو نداری از اظهار فضل بی مورد خودداری کن.
درود برشما
ضمن تبریک این روز بزرگ
ازکوزه همان برون تراود که دراوست
۱۲:۱۳, ۲۲/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #40
آواتار
(۲۲/بهمن/۹۶ ۸:۲۷)دختر انقلاب1 نوشته است:  *************************************************
خواهرم... آن روزها که مامان و مامان بزرگ‌هایمان دست در دست هم داشتن
برای احترام به یکدیگر حتی با ظاهر و عقاید متفاوت بود...
نه مثل امروز که پسران همان مادرها به دختران با پوشیدگی کمتر نسبت‌های زشت می‌دهند
فاحشه‌شان می‌خوانند
هند جگرخوارشان می‌نامند
و...
خواهرم... کاش امروز که برخی به خاطر انداختن همه مشکلات به گردن آمریکا بیرون می‌روند!
یا عده ای به خاطر حفظ موقعیت شغلی‌شان!
اما کاش تو به خاطر زنده نگه داشتن آن روزهای شیرون بیرون بروی
کاش امروزکمی از احترام به یکدیگر حتی با ظاهر و عقاید متفاوت آن روزها برای برادرانت بگویی

[تصویر: q8416_13930.jpg]

وصفی که شما از این کنفرانس ارائه میدی، اون رو جزو فوق محرمانه‌ها قرار میده نه محرمانه : )

چرا انتظار داری با ارجاع به یه سری "موهومات" منم مثل خودتون، عقل و منطق رو تعطیل کنم؟
شما سه شرط زیر را عملی کن، اونوقت منم این داستان‌هایی که نقل می‌کنی را روی هوا می‌پذیرم. (صد درصد قول میدم)

شرط اول: تعیین دقیق زمان برگزاری این کنفرانس (دقیق ذکر کنید، مثل 22 بهمن 57)
شرط دوم: مشخص کنید بخشی از محتوای این کنفرانس برای اولین بار در کجا منتشر شده (لینکش را در اینجا قرار بدین)
شرط سوم: حداقل "یک" مقاله از فوکویاما در اینجا قرار دهید که درباره تشیع به عنوان مذهب یا ایدئولوژی نوشته‌ باشد

پی نوشت : اگر نمی‌تونین این سه شرط رو عملی کنین، لطفا با اباطیل بیش از این وقت دیگران رو نگیرین!
سلام

حرفهایی که زدم واضح بود و هیچ ابهامی نداشت و اطلاعاتی بود که داشتم و بنده هم اصراری ندارم شما قبول کنی و اینجا هم دادگاه نیست بلکه يه تالار معمولیه با آدم های معمولی

موهوم این مطالبی هست که شما دایم تکرار می کنی و عصبانیت در این نوشته هاتون موج میزنه انگار خیلی بهتون فشار اومده و با این شلوغ کاری ها چیزی ثابت نميشه بلکه بیشتر خودتون زیر سوال ميريد
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]