کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

موضوع بسته شده  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دختر خیابان انقلاب
۳:۴۴, ۱۰/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #1
آواتار
احتمالا خبر دختر خیابان انقلاب را شنیدین. شاید موافقش نباشیم اما مطمئنا این کار شجاعت میخواد.
بعضیا میگن این افراد باید از ایران برن بیرون و جایی که حجاب اجباری نباشه. اما اگر سبک زندگی تغییر کرده باشه و دیگه نسل جدید خواهان حجاب اجباری نباشه چی؟

[تصویر: w479023_photo.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر

آغاز صفحه 8 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۲:۲۶, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۲:۲۶ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #71
آواتار
دوستان انقلابی مشغول بحث باشید و به این موضوع رسیدگی کنید، اما

مواظب خبر و اتفاق اصلی باشید که این شو قراره تبدیل بشه به پوششی برای اون. ببینید خبر اصلی چیه که دارند ذهن ما رو به این شو مسخره مشغول می کنند.

دارند اتفاق اصلی رو پوشش میدن.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۳۴, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۲:۳۹ توسط سید ابراهیم.)
شماره ارسال: #72
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۴۷)سدرة المنتهی نوشته است:  سلام ، بده که بحث کنم و کدورت پیش بیاد ...

این شخص خودش رو دشمن میدونه که شما داری ازش دفاع می کنی. این حرف مال قبل اینه که من چیزی بهش بگم.
ننگ به کسی که به هر شکلی تلاش می کنه اخلاق رو تو این جامعه از بین ببره.
شما چرا باید بهت بربخوره؟

رحما علی الکفار؟ جنس این کاربرها شناخته شده هست دنبال حق نیستن دنبال به کرسی نشوندن مطلب خودشونن. اینا فشار میارن که یه بدنه طرفدار از قشر معتقد به نفع خودشون بوجود بیارن ، چون خودی تاثیرگذاره.
نتیجشم این میشه که شما الان جای اونا ناراحت شدی.
اسلام حق نیست؟
حجاب حق نیست؟
درستکاری حق نیست؟

مگه دین جز رعایت حقوق دیگرانه ، کیه که بگه رعایت حقوق دیگران تاثیر منفی تو جامعه میذاره؟ مدام لجاجت لجاجت.

این برچسب زدن شیوه ای شده تو اعتدالیون. (چه اعتدالی البته)
سقوط نظام؟!!! خود اینهایی که تاپیک میزنن این حرفها رو نمیزنن. حرفهای اینچنینی به دشمن روحیه میده. نه آقا این نظام با من و امثال من سقوط نمی کنه.

---
منم سیدم ولی هیچوقت نمیام بگم. سید بودن یه احترام مازاد نباید برای آدم تولید بکنه. وقتی آشکار بشه سید هستی فقط مسئولیت شما سنگین تره.

با اینا بحث نکن برادر بی فایدس ، اینا زمین بازی رو طراحی کردن ، می برنت اونجایی که دلشون میخواد. بهت احساسات غیرواقعی شون رو القا می کنن تا همزادپنداری کنی، به بحث جهت میدن تا بجاشون حرف بزنی. PhD این کارن.
---

چقدر بخندن به اینکه منو شما داریم با هم بحث می کنیم... این اتفاق البته همیشه افتاده و ما از طرح مسائل کلیدی غافل شدیم.

دوستان آن طرفی(چقدر بده که داریم این طرف و آن طرف می کنیم و البته خودمان شده ایم میزان و شاخص) اگر هزاران بار به شما تهمت و توهین بزنند، شاید بنده هیچ وقت حضور پیدا نکنم و تذکری ندهم.

ولی وقتی شمایی با این عنوان پروفایل و این عکس پروفایل و آن سابقه ای که در ذهنم از شما دارم، اینگونه برخورد میکنید، برای صیانت از آن سه که عرض کردم ورود میکنم و تذکر میدهم. هرچقدر هم به بلاهت، استحاله یا نفاق متهم شوم.

چرا فکر میکنید وقتی به بی اخلاقی تان تذکر می دهم یعنی دارم از آن طرف بحث دفاع میکنم؟؟؟؟

(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۱:۵۵)عمار94 نوشته است:  به نظرم به سقوط نظام فکر نکنید ! نظامی که ما بهش معتقد هستیم قابل سقوط کردن نیست ! پس چیزی که محال است فکر کردن بهش هم کار عبثی هست . شاید فکر کنید این ادعا زیاد بزرگ هست و واقعا کسی از فردا خبر نداره ! منتها ببینید این محال بودن به خاطر ماهیت غیر فیزیکی نظام هست که از قدیم بوده و تا ابد هم خواهد بود . شاید شما اشتباهی فکر میکنید که نظام فقط نوشته ی تابلوی یه فرمانداری هست و به هر حال محال ممکن نیست که به تعویضش فکر کرد ...

در مورد داعش هم ببینید ، بسیاری از اعضای داعش عقیده ی محکمی دارند ولی راه رو اشتباه انتخاب کردند . باید به خاطر استواری عقیده تحسین بشن و به خاطر اشتباه در انتخاب راه سرزنش بشن . به عبارتی شاید بشه داعش رو از بعضی ها بهتر هم دونست چون حداقل استواری در راه عقیده رو دارن که !

ممکنه یکی بگه داعش استوار هست ولی راه رو بد انتخاب کرده از اون ور دوستان شما راه رو درست انتخاب کردند ولی دچار التقاط و دوگانگی شدن و بودن در راه درست چون اصله پس دوستان شما بهترند .

منتها نظر شخصی من این هست که انتخاب راه درست الزاما به استواری عقیده هم منجر میشه .....

1-چه کسی چک سفید امضا به شما داده این نظام سقوط نمی کند؟؟؟؟ بگید بنده نیز از نگرانی در بیایم. نظام پیاده شده توسط شخص حضرت رسول اکرم، بعد از گذشت نیم قرن دست به آن فاجعه زد. بارها نیز مقام معظم رهبری این مورد خطیر را گوشرد کرده اند. محال است؟؟؟ این چه طرز تفکریه؟؟؟ بازی لفظ نکنید، ان اعتقاد بله انشالله تعالی هیچ گاه حذف نمی شودفولی منظور شما و من و دیگران از نظام همان چارچوب مشخص است.

2- ما ملتقط. Smile باز بهتر است تهمت های قبلی تان است.

امضای سید ابراهیم
[تصویر: 70398176744835468767.png]
۱۶:۳۹, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #73
آواتار
[تصویر: 26869126_2443426399215756_6075962879280939008_n_1_.jpg]

نقل قول:چرا فکر میکنید وقتی به بی اخلاقی تان تذکر می دهم یعنی دارم از آن طرف بحث دفاع میکنم؟؟؟؟

شما برای مظلوم نمایی همه رو با هم قاطی کردی برادر عزیز. من مسئول حرفهایی که مابقی دوستان در تاپیک چ و غیره بهت زدن نیستم.

نقل قول:خواهش می‌کنم آقای سید ابراهیم جلوی این دوستان رو نگیرن و اجازه بدن با شیوه و ادبیات مخصوص خودشون در بحث شرکت کنن تا ضعف تفکراتشون بهتر مشخص بشه.

آقا ابراهیم این حرفها نتیجه حمایت ضمنی توست.
۱۶:۴۵, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۴۸ توسط دختر انقلاب.)
شماره ارسال: #74
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۳۹)سدرة المنتهی نوشته است:  آقا ابراهیم این حرفها نتیجه حمایت ضمنی توست.
شما سخن درست رو ولو از دشمنت بپذیر. سوالی مطرح شده کدامیک از شما پاسخ دادین به جز طرح مسائل سخیف و لجن پراکنی به بانوان ؟؟

حالا آقای سید ابراهیم هم به صورت نصفه و نیمه وقتی دیدن اینقدر آش رو شور کردین اومدین در لفافه یه تذکری دادن به گوشه قباتون بر خورده!

الان فکر کنین رفتین کنار این خانم چادری ایستادی! میخوای بهش بگین هرزه‌ای؟ بی ناموسی؟ از مردم عادی نیستی؟ دنبال شوهری؟

بهت جواب میده من خودم با اختیارم حجابم رو انتخاب کردم و دلیلی نداره دیگران اجباری حجاب داشته باشن که هو مایه وهنه و هم بی ارزش

[تصویر: m498705_DU3.jpg]
۱۷:۱۰, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #75
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۳۹)سدرة المنتهی نوشته است:  
[تصویر: 26869126_2443426399215756_6075962879280939008_n_1_.jpg]

شما برای مظلوم نمایی همه رو با هم قاطی کردی برادر عزیز. من مسئول حرفهایی که مابقی دوستان در تاپیک چ و غیره بهت زدن نیستم.

آقا ابراهیم این حرفها نتیجه حمایت ضمنی توست.

کجای حرف بنده مظلوم نمایی بود؟؟؟ صراحتاً دارم به شما و دیگران توضیح میدم. قرار نیست وقتی بحث میکنید طرف مقابلتان را ضد دین و التقاطی و... بخوانید.

جمهوری اسلامی خیلی اشتباه کرده اگر به نحوی رفتار کرده که موضوع «حجاب اجباری» شده سمبلش.
۱۷:۲۰, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #76
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۶:۴۵)دختر انقلاب نوشته است:  شما سخن درست رو ولو از دشمنت بپذیر. سوالی مطرح شده کدامیک از شما پاسخ دادین به جز طرح مسائل سخیف و لجن پراکنی به بانوان ؟؟

حالا آقای سید ابراهیم هم به صورت نصفه و نیمه وقتی دیدن اینقدر آش رو شور کردین اومدین در لفافه یه تذکری دادن به گوشه قباتون بر خورده!

الان فکر کنین رفتین کنار این خانم چادری ایستادی! میخوای بهش بگین هرزه‌ای؟ بی ناموسی؟ از مردم عادی نیستی؟ دنبال شوهری؟

بهت جواب میده من خودم با اختیارم حجابم رو انتخاب کردم و دلیلی نداره دیگران اجباری حجاب داشته باشن که هو مایه وهنه و هم بی ارزش

[تصویر: m498705_DU3.jpg]
سلام

اصولاً این خانوم چادری باید مشخص بشه کیه؟ آیا واقعا چادریه؟

بعد باید مشخص بشه ايشون به کدوم اجازه ای با چادر حضرت زهرا سلام الله علیهم رفتن تبلیغ بی حجابی می کنن!!!!!

این عکس خودش پر از تناقضه!!!

البته شعور هم چيزه خوبیه والا!
۱۷:۳۰, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۴۴ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #77

(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۲۰)قلب نوشته است:  سلام
1-اصولاً این خانوم چادری باید مشخص بشه کیه؟ آیا واقعا چادریه؟
2-بعد باید مشخص بشه ايشون به کدوم اجازه ای با چادر حضرت زهرا سلام الله علیهم رفتن تبلیغ بی حجابی می کنن!!!!!
3-این عکس خودش پر از تناقضه!!!
4-البته شعور هم چيزه خوبیه والا!
درود برشما
1-قاعده کلی غالب دوستان اینستکه هرکس می نویسد اول میپرسند این کیست؟ درحالیکه بفرموده مولا کلامش را ببین نه گوینده
2-چادر متعلق بخود اوست بانوی ایرانی نه زهرای مرضیه س وتبلیغ بی حجابی نمیکند بلکه با اجبارآن مخالف است اگر تفاوت ایندو را درک کنید خیلی خوب است
3-ادعائی بدون دلیل
4- بازهم اهانت چرا؟
۱۷:۳۱, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۳۲ توسط دختر انقلاب.)
شماره ارسال: #78
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۲۰)قلب نوشته است:  این عکس خودش پر از تناقضه!!!
در این عکس دو نوع پارچه وجود داره. یکی که به عنوان حجاب برتن این خانمه و دیگری پارچه ای که بر سر چوبه!
اولی با اختیار، «انتخاب» شده و دومی با اجبار، «تحمیل» شده.
اولی به قول خودتون "با چادر حضرت زهرا سلام الله علیهم" است اما دومی چی؟ آیا تبلیغ بی حجابی میکنه یا مخالفت خودشو با حجاب اجباری اعلام میکنه؟

[تصویر: g040068_DU3.jpg]

پ.ن خودم هرچی دختر با حجاب دیدم، اکثریت مخالف حجاب اجباری بودن
۱۷:۵۲, ۱۱/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #79
آواتار
(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۳۰)mdroudgar نوشته است:  درود برشما
1-قاعده کلی غالب دوستان اینستکه هرکس می نویسد اول میپرسند این کیست؟ درحالیکه بفرموده مولا کلامش را ببین نه گوینده
2-چادر متعلق بخود اوست بانوی ایرانی نه زهرای مرضیه س وتبلیغ بی حجابی نمیکند بلکه با اجبارآن مخالف است اگر تفاوت ایندو را درک کنید خیلی خوب است
3-ادعائی بدون دلیل
4- بازهم اهانت چرا؟
سلام

هر دو مطلب مهمه یکی اینکه حرف چیست و اینکه گوينده کیست و البته مهمتر گوينده است و اهدافش

2_ در پست قبلی مطلبی رو گفتم که جنابعالی درک نکردید
آیا یک مسلمان می تواند امر به منکر کند؟ قطعاً خیر نمی تواند
آیا بی حجابی امری خلاف دین است؟ بله
آیا حمایت از بی حجابی امر به منکر نیست؟ البته که هست

ما که نباید از کفر دفاع کنیم

البته بحث با شما مثل... بماند بنده با شما حرفی ندارم
۱۸:۰۱, ۱۱/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۱/بهمن/۹۶ ۱۸:۰۳ توسط mdroudgar.)
شماره ارسال: #80

(۱۱/بهمن/۹۶ ۱۷:۵۲)قلب نوشته است:  سلام
هر دو مطلب مهمه یکی اینکه حرف چیست و اینکه گوينده کیست و البته مهمتر گوينده است و اهدافش
2_ در پست قبلی مطلبی رو گفتم که جنابعالی درک نکردید
آیا یک مسلمان می تواند امر به منکر کند؟ قطعاً خیر نمی تواند
آیا بی حجابی امری خلاف دین است؟ بله
3-آیا حمایت از بی حجابی امر به منکر نیست؟ البته که هست
4-ما که نباید از کفر دفاع کنیم
5-البته بحث با شما مثل... بماند بنده با شما حرفی ندارم
درود برشما
1-سخن درست را بپذیر ازهرکس که باشد اما آیا هرسخنی را از آدم خوب میپذیری؟ پس نقش عقل چیست؟
2-کسی قرار نیست امر به منکر کند آزادی درامر دین خود معروف است مثلا شما حق ندارید کسی را مجبور به نماز کنید که عمود دین است حجاب که دسته آن عمود هم نیست
3-کسی ازبی حجابی حمایت نمیکند لا اقل بنده .من طرفدار آزادی دراجرای احکام هستم مگر قانون منسجم داشته باشد
4- بی حجابی کفر نیست معصیت است
5- معنای جای خالی را نفهمیدم اگر شهامت دارید پر کنید تا همه آگاه شوند موفق باشید
موضوع بسته شده  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]