کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهید مظلوم سعید امامی
۲۱:۱۶, ۲۷/بهمن/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۷/بهمن/۹۶ ۲۱:۱۷ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

در این چند روز چندین مورد پیش اومده که افراد موجه در سایت ها و کانال هاشون بخاطر تشابه نام خانوادگی اون شخص نفوذی با شهید سعید امامی گفته اند هر دو خودکشی کردند. و جالب اینجاست که الان ضد انقلاب داره از نفوذی دفاع میکنه و هنوز هم ضد شهید امامی کار میکنه...

[تصویر: 56es.jpg]

در دهه هفتاد جنایاتی وحشیانه اتفاق افتاد که کلیدی ترین عناصر ضدانقلاب!!! توسط انقلابیون کشته شدند.(جمله معکوس بود) و بر حسب اتفاق تمام هجمه ها به امام خامنه ای روانه شد... (خلاصه قتل های زنجیره ای+شناخت اضلال طلبان همین پاراگراف بود برای اهل جست و جو)

لازم شد چنین تاپیکی زده بشه و مشخصه که کیا دردشون میگیره

خواستم با زبان خودم بنویسم دیدم مطلب این وبلاگ حق مطلب رو بیشتر ادا کرده

هو الشاهدمظلوميّت ...
برخي از شهداي ما واقعاً مظلوميّت زيادي دارند. شهيد بهشتي واقعاً مظلوم بود... شهيد مطهري... خيلي از شهداي جنگ... شهداي قبل از جنگ که با کومله و دموکرات و... در نبرد بودند ، مظلومانه شهيد مي شدند و عده ّاي از همين شهدا سرشان مثل اربابشان امام حسين به دست اين عوامل پليد دست نشانده استکبار بريده مي شد... شهداي شکنجه... شهداي ترور... و بسياري ديگر از شهدا...

امام موسي صدر از مظلومهاي انقلاب اسلامي هم مظلومتر بود و به قول مرحوم آيت الله مشکيني مظلوميّت او به گونه اي ديگر بود...

امّا مظلوميّت بالاتر آن است که شکنجه ات کنند و با آمپول هوا شهيدت کنند... سپس نه تنها شهيد خطابت نکنند بلکه به عنوان قاتل و خائن معرّفي شوي و همسرت را هم بعد از شهادتت شکنجه کنند . خيلي از حزب اللهي ها هم ندانند که چه بر سرت آمد و حتّي برخي از اين قشر حزب اللهي و انقلابي قبولت نداشته باشند... آنها هم بگويند که خائن بود... مگر شهيد اين چنيني داريم...!!!؟؟؟؟

بله شهيدي هست که بايد اعتراف کرد مظلوم ترين شهيد تاريخ انقلاب و نظام اسلامي است و اين توصيفات فوق را داراست و به جاي تکريم و احترام جايگاه رفيعش ، خائن و قاتل و... معرّفي شده است...
او کسي نيست جز شهيد مظلوم حاج سعيد امامي يکي از اعضاي بلندپايه وزارت اطلاعات که مظلومانه و ددمنشانه به دست عوامل پليد جريان اصلاح طلب(بخوانيد افساد طلب – يا- اضلال طلب) به شهادت رسيد و قاتل و خائن معرّفي شد...

لعنت بر اين جريان کثيف دوم خرداد... لعنت بر خاتمي ملعون... لعنت...

کافي است بايک جستجو در فضاي مجازي ، تبليغات مسموم و ناجوانمردانه را در مورد اين شهيد مشاهده کنيد...!!!
آيا همين براي من و شما سؤال نيست که چرا سايتهاي ضد انقلاب مثل بي بي سي ، بالاترين و... هم اين شهيد را کوبيده اند...!!!؟؟؟

حتماً در ادامه سراغ ادلّه اشخاص صالحي خواهيم رفت که حرفشان اثبات مي کند حاج سعيد نه تنها خائن نيست! بلکه شهيد بسيار مظلومي است بر بلنداي قلّه مظلوميّت تاريخ اين نظام اسلامي...

حال چرا حاج سعيد را به شهادت رساندند...!؟
اضلال طلبان از همان ابتدا به قصد سکولاريزه کردن نظام اسلامي وارد کار شدند و هدف اصلي آنها هم زدن رأس نظام اسلامي يعني ولايت فقيه بود تا هرچه سريعتر کشور را به اربابان امريکايي خود بسپارند. لذا براي رسيدن به اين هدف شوم به دنبال فتح سنگر به سنگر ارکان نظام بودند...(با گذشت کمتر از يک سال از حاکميت جناح چپ بر قوه مجريه، ‌سعيد حجاريان تئوريسين اين جناح در گفت‌و‌گويي با روزنامه ايران، فتح سنگر به سنگر را به عنوان راهبرد جبهه دوم خرداد اعلام کرد.)

دولت که دستشان بود ، مجلس ششم را هم گرفتند... وزارت اطلاعات يکي از بازوان ولايت است... مزاحم بزرگي در مسير تصرّف وزارت اطلاعات بود که مانع اين هدف مي شد: حاج سعيد امامي ، فوق ليسانس علوم هوافضا از دانشگاه اوکلاهما که عمليّات هاي برون مرزي عليه جريان نفاق و فرقه رجوي انجام داده بود... و اقدامات امنيّتي مؤثري به نفع نظام اسلامي...

جريان کثيف دوم خرداد قتلهاي زنجيره اي را در پايير 1377 به راه انداخت و عامل آن را سعيد امامي معرفي کردند ، در حالي که يکي از خودشان به اين قتلها دست زد و چندان نامي از او نيست: سيّد مصطفي کاظمي ارسنجاني معروف به موسوي.

[تصویر: %DA%A9%D8%A7%D8%B8%D9%85%DB%8C.jpg]


مي خواستند عامل اصلي قتلها را حضرت امام خامنه اي معرّفي کنند.
موسوي در جريان بازجويي خود مي‌گويد: «قرار بود اين قتل‌ها را به گردن سپاه بيندازيم و چون سپاه زير نظر فرماندهي کل قواست، طبعاً نتيجه‌گيري مي‌شود که رهبري دستور اين قتل‌ها را صادر کرده است.»

حجت‌الاسلام دري‌نجف‌آبادي، وزير اطلاعات خاتمي نيز از روابط نزديک خاتمي با مصطفي کاظمي(موسوي) بدين‌گونه پرده برمي‌دارد: «در يک جلسه‌اي که مسئولان وزارت با آقاي خاتمي داشتند، آقاي موسوي را به ايشان معرفي کردم. آقاي خاتمي سريع گفتند: من ايشان را مي‌شناسم و از دوستان ماست و ايشان نياز به معرفي ندارد.»

درباره نقش شخص خاتمي در اين قضايا، به جز تعيين «هيئت بررسي» و رابطه نزديکش با مصطفي کاظمي(موسوي) بايد به دو نکته مهم در سخنان روح الله حسينيان اشاره کرد. اول آنکه حسينيان در بخشي از افشاگري هاي خود از اطلاع خاتمي درباره قاتل اصلي جنايات زنجيره اي پرده بر مي دارد؛ و ثانياً در جايي ديگر وقتي خاتمي به او پيغام مي دهد که مي خواهد «پرونده را جمع و جور» کند، حسينيان اين پرسش ها را مطرح مي کند که: «اگر آقاي خاتمي کاره اي نبود، چطور مي توانست پرونده را جمع و جورش کند؟ اگر واقعاً ايشان نقش نداشتند چرا پيغام دادند؟ به همين خاطر است که اينها جرأت نمي کنند با من مناظره کنند».
اينها همه پرسش هايي هستند که خاتمي تاکنون آنها را بي پاسخ گذاشته است.

در مقابل ، حاج سعيد امامي مظلومانه در مقابل ناجوانمردان ايستاد ، تحت شکنجه ها بدنش سياه و کبود شد و در خرداد 1378 با آمپول هوا شهيدش کردند...


خبرش را هم دادند که آقاي حياتي در اخبار خواند: خودکشي با داروي نظافت!!! روشهاي ديگري هم براي خودکشي داشت که از ذکر آنها معذوريم...
يک بار هم از خود نپرسيديم با داروي نظافت چه کسي تا به حال خودکشي کرده که اين دومي باشد ، آن هم با آن مقدار کم!!!؟؟؟؟

بعد هم همسرش را تحت شکنجه قرار دادند تا مثلاً در مورد سعيد و قتلهاي زنجيره اي و ارتباطشان با بيگانگان اقرار بگيرند...!!!

آيت الله درّي نجف‌آبادي وزير وقت اطلاعات هم ، توسط خاتمي برکنار و يونسي جايگزين وي شد.
در حالي كه مجلس ختم سعيد امامي به سوژه رسانه‌هاي دوم خردادي تبديل شده بود، حجّت الاسلام و المسلمين روح الله حسينيان به مراسم شب هفتم‌ شهيد امامي رفت تا بر بي‌گناهي امامي تأكيد داشته باشد. اين حركت كافي بود تا روزنامه‌هايي چون نشاط، صبح امروز، ‌سلام، خرداد و عصر آزادگان فعال شوند و به تخريب و ترور شخصيت حسينيان بپردازند.

جالب است بعد از شهادت بسيار مظلومانه اين شهيد هم از او سوء استفاده کردند...
روزنامه افساد طلب سلام به مدير مسئولي موسوي خوئينيها، يك روز قبل از به بحث گذاشته شدن «طرح اصلاحيه قانون مطبوعات» در مجلس، يعني در تاريخ 15 تير 1378 يك نامه كاملاً سرّي و طبقه بندي شده را منتشر كرد كه در آن از طرح اصلاح قانون مطبوعات و ارتباط آن با سعيد امامي(اسلامي)، سخن به ميان رفته بود. اين روزنامه در تيتر نخست خود نوشته بود : «سعيد اسلامي پيشنهاد اصلاح قانون مطبوعات را داده است.»


[تصویر: 18.jpg]در پي اين اقدام، وزارت اطلاعات شكايتي را عليه روزنامه سلام تنظيم و آن را تسليم قوه قضائيه نمود، تا قوه قضائيه عاملين اين اقدام غير قانوني را مورد پيگرد و مجازات قرار دهد.
روزنامه سلام از سوي دادگاه ويژه روحانيت توقيف شد و اين امر در حالي بود که توقيف روزنامه سلام بلافاصله با واکنش دانشجويان خوابگاه اميرآباد مواجه شده و به درگيري آنها با نيروي انتظامي و گروه‌هاي فشار و فرصت طلب ختم شد و براي چند روزي کشور دستخوش ناآرامي و درگيري شد.

دادگاه ويژه روحانيت نيز در پي اين شكايت، روزپنجشنبه 18تيرماه سال 1378 روزنامه سلام را به جرم انتشار اسناد طبقه بندي شده توقيف نمود ، البته در همان روز وزارت اطلاعات در پي فشارهاي سياسي حاميان دولت، ناچار به پس گرفتن شكايت خود شد. در عين حال هيچ گاه محرمانه بودن اين نامه را انكار نكرد، بلكه بالعكس آقاي يونسي(وزير اطّلاعات وقت) بارها پس از آن ماجرا بر محرمانه بودن نامه تأكيد كرده بود.

در اصل مي‌توان گفت موضوع قانون اصلاح مطبوعات و نقش سعيد امامي در آن که به دروغ عامل اصلي قتل‌هاي زنجيره اي معرفي شده بود به توقيف روزنامه سلام انجاميد و فتنه ۱۸ تير 1378را رقم زد.
مظلوميّت شهيد حاج سعيد امامي آنقدر زياد است که در اين مطالب اندک نمي گنجد...
عکسهاي کمي از اين شهيد در اينترنت موجود است که اين غبار مظلوميّت را بيشتر کرده است...*** دانلود PDF مطالب فوق: (دانلود)

سخن کوتاه مي کنم ، اما دلايل و شواهد بر اثبات شهادت مظلومانه حاج سعيد امامي:

*** بخشی از سخنرانی حجّت الاسلام والمسلمين دکتر نبويان ، نماينده انقلابی مجلس در دفاع از شهيد مظلوم سعيد امامي: (برای دريافت فيلم ، روی عکس زير کليک کنيد_حجم: حدود 49 مگابايت)لينک دريافت فيلم کامل اين سخنرانی با موضوع کالبدشکافی ريشه های شکل گيری جريان فتنه ۸۸: (دانلود)

پيشنهاد مي کنم که حتماً دانلود کنيد ، استاد نبويان به روند خائنانه اصلاحات اشاره می کند.

*** نظر علي فلاحيان وزير سابق اطّلاعات راجع به شهيد سعيد امامي: (دانلود) کاش در اين برنامه جناب فلاحيان کمی صريحتر و بهتر صحبت می کرد و کمی از خودش مايه می گذاشت... ( حجم فيلم: حدود 9 مگابايت).

البته جناب فلاحيان در جای ديگری از شهيد امامی تعاريف خوبی کرده است:
فارس: شما آقاي سعيد امامي را يك نخبه امنيتي مي‌دانيد؟
فلاحيان: بله، بسيار آدم قوي بود و خيلي خدمت كرد.
[b]
فارس: اينكه اسم سعيد امامي، دانيال قوامي است درست است؟
فلاحيان: نه، اينها را درست كردند. مي‌خواستند بگويند كه او را شكنجه كردند، به عنوان اينكه يهودي است.
... سعيد امامي ، يك اطلاعاتي مظلوم بود. (لينک منبع)


*** سخنراني ناياب و پر نکته ي شهيد سعيد امامي معاون امنيتي وزير اطلاعات(علي فلّاحيان) در دولت هاشمي_دانشگاه بوعلی همدان ، سال 1375: (دانلود) (حجم فايل صوتي: حدود 3 مگابايت)
*** عکسهايي مربوط به شهيد مظلوم حاج سعيد امامی: (دانلود) ( حجم عکسها: حدود 2 مگابايت)
*** عکسهايی از شکنجه گران و عاملين قتلهاي زنجيره اي_منبع: کتاب شنود اشباح2 (دانلود) ( حجم عکسها: حدود 1 مگابايت).
*** دانلود PDF_سخنان تاريخي حجت الاسلام و المسلمين استاد روح الله حسينيان درباره شهيد سعيد امامي: (دانلود)
*** دانلود PDF_حسينيان: سعيد امامي هيچ نقشي در قتل‌ هاي زنجيره‌اي نداشت: (دانلود)
*** دانلود PDF_گزارش از نقش درخشان حسينيان در افشاي توطئه قتل‌هاي زنجيره‌اي: (دانلود)
*** دانلود PDF_مرور و بررسي اجمالي و مستند پروژه قتل‌هاي زنجيره‌اي: (دانلود)
*** دانلود PDF_ناگفته هاي سعيد امامي به روايت همسر: (دانلود)
*** دانلود PDF_بازخواني ماجراي قتل‌هاي زنجيره‌اي در پي اظهار علاقه تاج‌زاده/طراحي و اجرا از جريان برانداز/متهم كردن نظام و ياران انقلاب: (دانلود)
*** دانلود PDF_مشارکت و مجاهدين انقلاب، از انحراف تا فرجام/بازخواني فتنه کوي دانشگاه: (دانلود)
*** دانلود فيلم_قضيه ي سال 78 کوي دانشگاه چه بود؟ پاسخ از دکتر حسن عباسي: (دانلود) (حجم: حدود 8 مگابايت)
*** مطالب و فايلهای مربوط به شهيد امامی رو که کامل کردم به دوستان پيامک زدم که حتماً بخونن ، پيامک جانباز شيميايي عزيز آقای بهروز بيات باعث شد اين مطلب رو هم به ادّله مظلوميّت و شهادت حاج سعيد امامی اضافه کنم: " سلام اتفاقاً شهيد همدانی هم يه مطلب راجع به سعيد امامی داره "
با جستجو در فضای وب آخرين گفتگوی سردار شهيد حسين همدانی رو پيدا کردم. سردار شهيدی که 5شنبه 16مهر94(جمعه شب) در حلب سوريه در کمين داعش به شهادت رسيد...
شايد خواست خدا بوده که سردار شهيد همدانی در مورد شهيد امامی هم آخرين نظر رو بده و تکميل کننده اين عنوان وبلاگم باشه:
وزارت اطلاعات ما در فتنه 78 آسيب جدي ديد. در آنجا با توجه به اتفاقي که در وزارت اطلاعات رخ داد، قتلهاي زنجيره اي كه در روزنامه ها و رسانه ها مطرح شد. در بخشي از آن ، انگشت اتهام را به سمت وزارت برده شد و در نهايت به حادثه سعيد امامي کشيده شد که بنده معتقدم ايشان از آن اتهام مبرّاست. من ايشان را مي شناسم . ايشان فردي مؤمن بود. اينچنين يک انشقاق در وزارت رخ داد و يکپارچگي وزارت اطلاعات خدشه دار شد و دستگاه اطلاعاتي ما را تضعيف کرد. (لينک منبع)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۲۲, ۲۷/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #2
آواتار
این تاپیک رو ادامه بده داداش. خیلی ها دردشون میگیره.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۲:۰۰, ۲۷/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #3
آواتار
هر چی مطلب بود عرض کردم

بازم اون عبارت آبی رنگ رو میگم

برجسته ترین و موثر ترین عناصر ضدانقلاب که بسیار معروف بودند به فجیع ترین شکل کشته شدند

کسانی کشته شدند که اصلاً شناخته شده نبودند عمدتاً

ضمن اینکه فرضاً اگر نهادهای امنیتی شخصی رو سر به نیست کنن (به شرط اطمینان از محارب بودن) هیچ موقع به اون شکل نمیکشن

قطعاً دست های پشت پرده نیتشون بدنامی انقلاب بود و بس


http://forum.bidari-andishe.ir/thread-42868.html
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۹:۲۷, ۲۸/بهمن/۹۶
شماره ارسال: #4
آواتار
جل الخالق!

خوب این مصطفی کاظمی ارسنجانی، الان کجاست و چه می کند؟ قبلاً چه کاره بوده؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۲۳, ۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #5
آواتار
[تصویر: 0p9x_photo_2018-02-27_23-21-41.jpg]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  شهید مظلوم روز 22 بهمن بعد از 36 سال از او یادی کنیم yektasepas 0 558 ۲۳/بهمن/۹۳ ۹:۲۱
آخرین ارسال: yektasepas
  سعید جلیلی کیست ؟ فانوس *7* 2 1,515 ۳/اردیبهشت/۹۲ ۷:۴۴
آخرین ارسال: میلاد.م

پرش در بین بخشها:


بالا