کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دجال
۲۲:۱۰, ۱۶/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/اسفند/۹۶ ۲۲:۱۱ توسط سرباز منتظر.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و عرض ادب
همه ما میدونم که دجال یه جریانه
حالا یه سوال مطرحه
خب اهداف طرف شر ماجرا( صهیونیسم ، فراماسونری و ایلومناتی و باقی آت و آشغال ها Big Grin) تشکیل یه حکومت در سرزمین مقدس به پایتختی بیت المقدس (اورشلیم) هست ، که باید تقدیمش کنن به دجال!!
خب با توجه به اینکه ترامپ اورشلیم رو پایتخت اسرائیل معرفی کرد و قراره سفارت آمریکا رو به اورشلیم انتقال بده ، خب اگه باقی مراحل رو هم انجام بدن، میشه گفت به زودی وارد مرحله ی شخصیت سازی میشن؟! یعنی یه نفر رو بیارن و بگن مسیح هست در حالی که دروغ میگن ( مسیح دروغین = دجال )
مثل اینکه دارن به فاز نهایی نزدیک میشن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۱:۰۳, ۱۸/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۸/اسفند/۹۶ ۲۱:۰۷ توسط سدرة المنتهی. علت ویرایش: ادیتور فاصله گذاری نمیکنه!)
شماره ارسال: #11
آواتار
(۱۶/اسفند/۹۶ ۲۲:۱۰)سرباز منتظر نوشته است:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و عرض ادب
همه ما میدونم که دجال یه جریانه
حالا یه سوال مطرحه
خب اهداف طرف شر ماجرا( صهیونیسم ، فراماسونری و ایلومناتی و باقی آت و آشغال ها Big Grin) تشکیل یه حکومت در سرزمین مقدس به پایتختی بیت المقدس (اورشلیم) هست ، که باید تقدیمش کنن به دجال!!
مثل اینکه دارن به فاز نهایی نزدیک میشن

سلام ، انقدر اسراییلیات وارد منابع روایی ما شدن که من خودم نمیتونم به اطمینان بگم دجال شخص هست یا جریان. چون روایتی هست که میگه دجال به همه جا قدم میذاره الا مکه و مدینه. اگه جریان باشه که الان کاملا اونجا حضور داره.

[تصویر: x963_hqdefault-2.jpg]
.
در مورد پروژه ی بیلوبیم مطالعه کنید تصویر بالا چیزی هست که با بلوبیم امکان پذیر میشه و مردم هر کشور با زبان و فرهنگ خودشون پیام هارو دریافت می کنن.
.
من 80 درصد احتمال میدم دجال یک شخص نباشه چون آزادی عمل زیادی از طرف خدا بهش داده شده و بنظر من سهمگین ترین آزمایش بشر هست و مقاومت جلوی این شر عظیم کار هر بنده ای نیست.
.
نقل قول:خب با توجه به اینکه ترامپ اورشلیم رو پایتخت اسرائیل معرفی کرد و قراره سفارت آمریکا رو به اورشلیم انتقال بده ، خب اگه باقی مراحل رو هم انجام بدن، میشه گفت به زودی وارد مرحله ی شخصیت سازی میشن؟! یعنی یه نفر رو بیارن و بگن مسیح هست در حالی که دروغ میگن ( مسیح دروغین = دجال )
من در دل این وقایع خروج سفیانی رو می بینم.. جبهه النصره با عبدالله دوم بیعت کردن ، آموزش تروریست های جدید تو مرزهای جنوبی و خالی شدن 4 هزار تریلی مهمات در مرز عراق و سوریه توسط آمریکا (96/11/15) نشون میده دارن دوباره آتشی رو زیر خاکستر روشن میکنن.
---
اما اینا مهم نیست! مهم سردار مهربونمونه که تنها نمونه. ما باید همه توانمون رو برای حفظ ایمانمون بذاریم.
.
وعده غربالی که به ما دادن رو من به چشم دارم میبینم. نمونش جریان احمدی نژادی ها ... این غربال متفاوت از گروه بندی اعتدالیون و اصلاح طلبی و ... اونا قشر خاص خودشونو جذب می کردن اما الان جامعه هدف دقیق تر شده.
.
انقدر اتفاقات مختلف بیفته که هر بار یه مومنی بگه ولش کن! ما اشتباه می کردیم اونقدر از ما کم بشه که جز خالص برای امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نمونه. ان شالله خالص بشیم رفقا.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۷:۳۱, ۱۹/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #12
آواتار
نقل قول:و بنظر من سهمگین ترین آزمایش بشر هست و مقاومت جلوی این شر عظیم کار هر بنده ای نیست.

اینو ببین

نقل قول:در کتاب وسائل‌الشیعة که توسط شیخ حرّ عاملی گردآوری شده و از زمان تألیف تاکنون مدار تحقیق و استنباط فقها در احکام شرعی بوده، روایتی از امام رضا علیه‌السلام درباره‌ی "فتنه"‌ آمده است که می‌فرمایند:
"إنّ ممّن ینتحلُ مودّتنا أهلَ البیت، من هو أشدُّ فتنةً علی شیعتِنا من الدّجّال.
فقلتُ: بماذا؟
قال: بموالاتِ أعدائِنا و معاداةِ أولیائِنا. إنّه إذا کان کذلک، اختلطَ الحقُّ بالباطل و اشتبهَ الأمرُ فلم یُعرَف مؤمنٌ من منافقٍ"*
"همانا از کسانی که مدعی مودت ما اهل بیت هستند،1 کسی هست که در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) گفت: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستانمان. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود."
* وسائل الشیعه؛ ج ۱۶؛ ص ۱۷۹
1. ینتحل (از ریشه نحل در باب افتعال) معنای "به خود نسبت دادن"، "از آن خود دانستن"، "به ناحق مدعی چیزی بودن" و "به خود بستن" می‌دهد. نگاه کنید به: فرهنگ معاصر عربی- فارسی؛ آذرتاش آذرنوش؛ نشر نی؛ ص 676 (ذیل مدخل نحل)

در مورد بلو بیم

دو حالت ممکنه

چرا رسانه ای شد؟ مگه مریضن؟ بیان کلک خودشونو لو بدن؟

نع! احتمال این هست که بگن اگر معجزه ای رخ داد با رسانه هاشون این رو حقه بدونن

همون کاری که ساحران فرعون میکردن (تصرف بصری با حقه بازی)

ممکنه اینم باشه

http://forum.bidari-andishe.ir/thread-44...#pid389063

در هر صورت هر حقه ای برای یه عده خطرناکه احتمالاً

مثلا برخی همکارای من میگفتن این صادق شیرازی اصن کی هست؟ ولی همین صادق شیرازی تو کربلا امامزادس

حالا فلان شخص برای شیعیان شاید اونقدر موجه نباشه ولی اگر اسرائیل ستیز خودشو نشون بده و چندتا خونریزی از ظالمان بکنه سنیا خوششون میاد

خاتمی تو بالاشهر مثلا طرفدار خوب داره احمدی نژاد تو پایین شهر

میبینید

منوی شیطان چقدر کامله!!!!

چی دلت میخواد عیزم؟ بفرما

[تصویر: photo_2017-06-09_12-21-56.jpg]

مطلب دیگه هم در مورد صیحه آسمانیه که فرمودن

[تصویر: alien.png]

در مورد اتفاقاتی در آسمان مدت زیادیه دارن کار میکنن تو رسانه هاشون

قطعاً از این قسمت کارهایی خواهند کرد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۱:۱۹, ۲۰/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اسفند/۹۶ ۱۱:۲۲ توسط سرباز منتظر.)
شماره ارسال: #13
آواتار
بله درسته
پروژه بلوبیم دقیقا میتونه مثل یه تیغ دو لبه عمل کنه هم میتونه مردم رو بزاره سرکار و هم میتونه نشانه ی آسمونی قبل از ظهور رو تکذیب کنه .
ندای آسمانی رو الان به صورت خیلی واضح تو فیلم هاشون میارن یعنی اگه یه نفر یه روایت خونده باشه دو هزاریش می افته
نمیدونم اخیرا چرا اینقدر دست گذاشتن رو نشانه های ظهور لابد یه خبر هایی دارن که ما نداریم!

درضمن می دونید که شیطان بعد از ندای آسمانی خودش یه ندا میده که مردم رو به شک می اندازه.
حتما یه سری فیلم تو اینترنت دیدید که توی جاهای مختلف دنیا یه صدای شیپور مانندی شنیده شده! شاید از الان دارن تست میکنن برای پخش یه صدا!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا