کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشغال سفارت ایران >>> توطئه ای جهت اشغال سفارت روباه پیر...
۲۲:۳۸, ۱۸/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۹/اسفند/۹۶ ۱۵:۴۴ توسط Hadith.)
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم


اعضای یک گروهک ساعتی پیش با حمله به سفارت ایران در لندن، وارد فضای سفارت ایران در این شهر شدند و اقدامات خطرناکی را در این محدوده دپیلماتیک انجام داد؛ اقداماتی که با واکنش تند وزارت امورخارجه ایران و عذرخواهی سفیر انگلیس در ایران همراه شد و در نهایت با دستگیری متعرضین به سفارت ایران در انگلیس، این غائله به پایان رسید.

به گزارش «تابناک»؛ عناصر فرقه‌ای خود را وابسته به سیدصادق شیرازی خواندند، پس از آنکه تعرض‌شان به اماکن دیپلماتیک با کنترل مرسوم پلیس انگلیس همراه شد، به حریم سفارت ایران تجاوز کردند و وارد فضای سفارت ایران در لندن شدند.

این افراد که تصاویر آیت الله سید صادق شیرازی و سید حسین شیرازی را در دست دارند، عضو گروهکی با عنوان هیات «خدام المهدی» هستند که در حومه لندن فعالیت دارند. این گروهک به بهانه اعتراض به دستگیری سیدحسین شیرازی فرزند سیدصادق شیرازی، پس از آنکه با قمه و چماق وارد حریم سفارت ایران شدند، با سرنگون کردن پرچم مقدس کشورمان، پرچم گروهک خود را بر بام سفارت نصب کردند.

«حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس در توییتی تاکید کرد: «دقايقي پيش تعداد اندكي از طرفداران فرقه شيرازي به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض نموده و با شکستن پرچم، در حال شعار دادن علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس محل حاضر است»


[تصویر: 854051_872.jpg]

تحرکات این فرقه به صورت زنده از برخی شبکه‌های ضدانقلاب به صورت زنده پخش شد و شبکه ماهواره ای فدک که گفته می شود وابسته یاسر حبیب (کویتی الاصل) است و ارتباط خاص با هیات خدام المهدی دارد پوشش پر رنگی به این ماجرا داده است. شبکه ماهواره ای فدک دیدگاه های تندی راجع به ایران و بر دیدگاه های اختلافی بین تشیع و اهل سنت تاکید و اصرار می ورزند.

قاسمی سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به این وقایع تاکید کرد: «بلافاصله پس از وصول خبر تعرض به سفارت کشورمان در لندن آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات های ایران در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.»

سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: «پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد... تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.»

در نهایت بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد، متعرضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر و با دخالت پلیس مسئله تمام شد. حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در انگلیس نیز پس از دستگیری متعرضان در توییتی تاکید کرد: «چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند، ولی هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف سفارت اطمینان وجود ندارد»

دور از انتظار نیست در کشورهایی که این فرقه انحرافی حضور دارند از جمله برخی کشورهای عربی نظیر عراق و کویت، شاهد تحرکات مشابهی باشیم و از این منظر انتظار می‌رود مراقبت‌های لازم برای حفظ حریم سفارتخانه‌های ایران صورت پذیرد.

پیش از این نیز حملاتی به سفارت ایران در لندن صورت پذیرفته که بزرگ‌ترین آنها در 10 شهریور 1359 بازمی‌گردد؛ رویدادی که در جریان آن پس از گروگان گیری شش روزه دیپلمات‌های ایران در لندن، در روز 15 اردیبهشت و با کشته شدن 5 نفر و دستگیری یک نفر از اشغالگران و آزادی 26 گروگان به پایان رسید. در جریان این حادثه عباس لواسانی وابستهٔ مطبوعاتی سفارت ایران نیز به دست گروگان گیران کشته شد.

در دادگاهی که برای فوزی بداوی نژاد تنها عضو این گروهک برگزار شد، او اعتراف کرد که هدایت عملیات در بغداد و سازماندهی گروه در لندن را یک افسر عراقی ارتش بعث به نام سامی محمدعلی (با نام مستعار روباه) برعهده داشته‌است. این گروگانگیر، پس از دستگیری و محاکمه غیرعلنی و بدون حضور مقامات ایرانی، در دادگاه عالی لندن به مجازات حبس ابد محکوم شد و در زندانی شدیداً تحت کنترل، در منطقه سافک به سر می‌برد اما در نهایت پس از 25 سال زندان آزاد شد و تحت حفاظت انگلیس در این کشور زندانی می‌کند.

سخنگوی وزارت خارجه به فارس گفت که متعرضان به سفارت ایران در لندن دقایقی پیش توسط پلیس انگلستان دستگیر شدند.

به گزارش فارس، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، اعلام کرد که متعرضان به سفارت ایران در لندن توسط پلیس انگلستان دستگیر و با دخالت پلیس مسئله تمام شد.

قاسمی همچنین در اظهارنظری با اعلام ختم این غائله نمایشی خواستار محاکمه و مجازات آمران و عاملان این اقدام شد.

حمید بعیدی‌نژاد سفیر ایران در لندن در تازه‌ترین توئیت خود نیز با اشاره به دستگیری این چهار نفر نوشت: چهار متعرض توسط پلیس دستگیر و با ماشین به ایستگاه پلیس برده شدند. ولی هنوز از احتمال حضور افراد دیگری از این فرقه در اطراف سفارت اطمینان وجود ندارد.

به گزارش فارس، چهار هوادار یک فرقه تندروی مقیم انگلستان شب گذشته به سفارت ایران در لندن تعرض کرده و با ورود به بالکن سفارت جمهوری اسلامی ایران به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند.

بلافاصله پس از وصول این خبر سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به نیکلاس هاپتون سفیر انگلستان در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات‌های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

بهرام قاسمی در این باره گفت که سفیر انگلستان در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلستان گفت: پلیس ضدشورش انگلستان در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد.

وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات‌های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

*وظیفه دولت انگلستان در حفاظت و حراست از اماکن دیپلماتیک و دیپلمات‌های ایرانی

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، ضمن تایید خبر تعرض تعدادی عناصر تفرقه افکن و منحرف به سفارت ایران در لندن بیان کرد: در حال بررسی موضوع از طریق سفارت ایران در لندن و سفارت انگلستان در تهران هستیم.

وی با بیان اینکه با لندن در تماس هستیم، تصریح کرد: دولت انگلستان موظف است به طور جدی و قاطع وظایف خودش را در حفظ و حراست از اماکن دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران و دیپلمات‌های جمهوری اسلامی ایران انجام دهد و متجاوزان به حریم دیپلماتیک را سریعا دستگیر و مورد پیگیرد قرار دهد.

قاسمی تأکید کرد که برخلاف اخبار منتشر شده سفارت ایران در لندن اشغال نشده و تنها عناصر تفرقه افکنان که تعداد اندکی بوده‌اند به بالکن سفارت وارد شده‌ و پرچم ایران را پایین کشیده و پرچم خود را برافراشته‌اند.

*بعیدی‌نژاد: همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند

به گزارش فارس، «حمید بعیدی‌نژاد»، سفیر ایران در انگلیس نیز با تأیید تعرض عده‌ای به سفارت ایران در لندن در حساب کاربری‌اش در توئیتر نوشت: «دقایقی پیش تعداد اندکی از طرفداران فرقه شیرازی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض کرده و با شکستن پرچم، در حال شعار علیه مقامات کشور، و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود، آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر است.»

وی در توئیتی دیگر با انتشار تصویری نوشت: معترضان فقط روی بالکن بیرونی ساختمان سفارت بوده و در محاصره پلیس هستند. همکاران همه در داخل سفارت در آرامش و امنیت هستند.
منبع
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۳:۰۰, ۲۰/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اسفند/۹۶ ۱۳:۲۸ توسط 313s.w.o.)
شماره ارسال: #21
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۱:۳۱)aaaaa نوشته است:  واقعا دلم میخواد پسر ایشون تو زندان زیر شکنجه بمیره تا ننگی شه برای سیاسیون کذاب ما
عجب تفکری ، شبیه این تفکر رو فقط میشد در آل زبیر دید و بس چه زود نقاب ها رنگ می بازند Smile
به نظرتون چرا همه مخالفان جمهوری اسلامی می خوان واسه نظام کشته سازی کنن اون از حجاریان این هم از جناب aaaa
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۳۹, ۲۰/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۰/اسفند/۹۶ ۱۵:۴۴ توسط aaaaa.)
شماره ارسال: #22
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۱۳:۰۰)313s.w.o نوشته است:  عجب تفکری ، شبیه این تفکر رو فقط میشد در آل زبیر دید و بس چه زود نقاب ها رنگ می بازند Smile
به نظرتون چرا همه مخالفان جمهوری اسلامی می خوان واسه نظام کشته سازی کنن اون از حجاریان این هم از جناب aaaa
یه ضرب المثل افریقایی هست که ژاپنی ها میگن
دیگ به دیگ میگه روت سیاه

سال ۸۸ به بسیجی رو لختش کردن ، اینو چماغ کردن هشت ساله میکوبن تو سر اصلاح طلبان

بعد میگید مخالفان میخوان کشته سازی کنن؟

البته من حرفم را میزنم ، خون مهم ترین چیزی هست باطن یک نظام رو نشون میده
ضمنا ایشون در زندان های مخفی نظام هستن ، اگه از نظام اطمینان دارید گه نباید نگران باشید کسی کشته شه ، اگرم شد مقصر خود نظام


اینم بگم ، طرفداران شیرازی نمیخوان سید حسین کشته بشه ، من دلم میخواد
چون برای من نه بیت شیرازی مهمه نه بیت رهبری
من میخوام باطن ها روشن بشه

(۲۰/اسفند/۹۶ ۱۰:۳۵)mahdy30na نوشته است:  Big Grinابزار عقیده ، الان یکی بیاد بگه شما ها چقدر انسانهای عقب مونده و وحشی هستین ، شما چه میکنید ؟
پارمیس1 پیشنهاد میکنم بری خودت پیگیر بشی ببینی علت چی بوده ، انکار بوده یا ....


از کوزه همان برون تراود که در اوست

حالا شما سوادش رو نداری ک چیزی عوض نمیشه a4
اونم ک دلت خنک میشه از انیشی هست که تو ددلت داری . حالا نخوام بگم مینه و بقض داری
ایکاشاینو فکر میکردی چرا وهابیا دارن میمیرن برای ایشون و اهل سنت رو میندازن جلو که واییییییییییی ببین چنین و چنان . خوبه یکم سر رو از زمین بیاری بیرون گرامی ببینی کی به کیه .
متنت سراسر ایراد بود خیلی ملایم پاسخت رو خلاصه گفتم . یکم تامل کن ببین کی بکیه .
حداقل تو بجث ولایت فقیه نگاه میکردی ببینی جدش ( مرحوم شیرازی Wink چه میگفته بعد سخن سرایی .
میگم سواد نداری پاسخ بدم سنگین میشه برات با همینا دلت خوش کن تا خنک بشی .

شوما برای خودت ببر و بدوز ، وقتی از قوانین هم سر در نمیاری برای خودت بگو مهم نیست ، چون نشون میده اگه سن رشدت هم رسیده باشه باز قوه تمیزت ناقصه . بر ناقص الاراده که کسی ایراد نمیگیره Blush
سلام و درود بیکران خداوند بر شما
دوتا سوال ساده من انقدر سنگین بود که به فحاشی افتادید؟
موفق و سربلند باشید
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۵۰, ۲۰/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #23
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۱۵:۳۹)aaaaa نوشته است:  البته من حرفم را میزنم ، خون مهم ترین چیزی هست باطن یک نظام رو نشون میده

البته خون مردم دیگهBig Grin

نه مثلا خون خودت یا بابات یا ننه ات یا برادرت ....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۰:۰۴, ۲۰/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/اسفند/۹۶ ۱۱:۲۱ توسط Hadith.)
شماره ارسال: #24
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۱۵:۵۰)عمار94 نوشته است:  البته خون مردم دیگهBig Grin

نه مثلا خون خودت یا بابات یا ننه ات یا برادرت ....

مقصودم خون سید حسین شیرازی بود
قبل اینکه عمارپندارانه حرف بزنید ، یکم فکر کنید
البته این وظایف بابا ننت بود که بهت یاد بدن
ظاهرا کم کاری کردنBig Grin
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۴۶, ۲۱/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/اسفند/۹۶ ۱۱:۲۱ توسط Hadith.)
شماره ارسال: #25
آواتار
[
لطفا کامل بخونید وگرنه جواب ندید
چه خبره تو تالار بسه خجالت بکشین
، برادران هرکسی، برای خودش عقایدی داره و این عقاید میتونه درست باشه میتونه غلط باشه ، مردشین ، بیاین تو میدون با مدرک و استدلال حرفاتونو بزنین
، اون به این میگه بی سواد ( مثلا ناظر اصول و عقاید شیعه تو تالاره ؛ متاسفم )، اون یکی میگه کاش فلانی بمیره لکه بشه ، اون اخوی عکس سیب کرمو گذاشته میگه باطنته ، بابا شما ها دیگه کی هستین این تالار مدیر نداره )، ما ها داریم چیکار میکنیم ، برادران و خواهران آقا میگین فلانی رده بیاین دوتا از سخنرانیاشو بذارین و بگین فلان شخص بر اساس این ده تا سخنرانیش طی 30 سال مشخصه عقیدش اینه و به نظر من فلان جوره ،)
نه اینکه بگیم = فلانی رو میگی ایشون عقایدش مشخصه توضیح نمیخواد ، این حرف نشون میده که شخص اصلا حتی یبارم از اول سخنرانی ( شخصیت مورد مخالفت )تا آخر سخنرانیش رو گوش نکرده .فقط بهش دیکته کردن اونم گفته آها چون شما میگی بده .هرکیم مخالفه پس اونم بده .
آقاجان این رفتار ها رو کنا بذارین خواهشا بس کنید خوب نیست مثلا اینجا تالار بیداری هست
نه تالار
خفه شو یا آنچه من میگویم را تایید کن .

قابل توجه آقایان و خانم های تالار من ندا دهنده
قسمت شد شیش و یا هفت سال قبل نزدیک یک ماه تو ایام فاطمیه رفتم قم ( قبل اونم رفته بودم منتها ایندفعه طولانی شد ) (بیت چند تا از علما هم رفتم از جمله بیت آیت الله وحید خراسانی و پای سخنرانی برادر ،آیت الله سیستانی هم نشستم و یک تعداد علمای دیگر )
یک هفته از رفتنم به قم گذشته بود و من فقط زیارت میرفتم تا اینکه با ی بنده خدایی آشنا شدم ، ایشون منو بردن بیت آیت الله شیرازی ( اون موقع نمیشناختمشون ) بله یک بیت عریض و طویل ، بود جمعیت بسیاری هم رفت و آمد داشتن علما و روحانیون فراوان و مردم هم بیشتر از عراق و ایران و کشور های مختلف ( اطلاعاتم بخاطر توقف یک ساعته و کنجکاوی بسیار من بود چون اولین بار بود یک همچین جاهایی میرفتم )ایشون رو هم از نزدیک دیدم و اینکه یکی از علمای قم به دیدارشون اومده بودن ، بله فلیمبرداری حرفه ای هم میشد ( بعد ها فهمیدم شبکه دارن ) با پسر ایشون دیدار کردم (البته اینیکه گرفتنش نبود )به نوبت به سوال جوانان جواب میدادن ؛منم استفاده کردم ؛ سوال پرسیدم در مورد قمه زنی اون موقع بحث اول بچه هیئتی ها بود و من با قمه زنی در آشکارا موافق نبودم . ایشون یک جواب مفصل و جالب و قابل توجه دادن اما منو کامل قانع نکرد ، حالا اگر من ایشون رو قبلا میشناختم و میدونستم تحت نظر هست اون بیت و فلان و بسان جرات نمیکردم اونجا برم ،تا چه برسه بخوام سوال بپرسم ، در مورد خود سید شیرازی هم ( یک جاهایی موافق حرف هاشون نیستم و یک جاهایی هم موافقم ، ) نگاه صفر تا صد ندارم و جالب من فعلا سخنرانی ندیدم ( من ندیدم نمیگم نیست ) که شدیدا بخوان انتقادی بر علیه اهل تسنن عزیز بکنن ، بعدشم برادران العان پسر ایشون رو بخاطر اهل تسنن و ... نگرفتن بلکه بخاطر انتقادشون نسبت به .... گرفتن من شخصا موافق حرفشون نیستم اما گرفتنم نداشت ) هنوزم با قمه زنی علنی مخالفم
اینم بدونید جو قم فرق داره با خیلی جاها ، و خیلی از شما ها اگر رو در رو بشید با اون علما 90درصدتون اصلا نمیتونید مخالفت کنید بخاطر استنادشون به قرآن و کم میارید و چپ میکنید پس به راحتی نگید فلانی کیه چی میگه نه بنده خدا من و جناب عالی نبودیم آیت الله وحید خراسانی بوده و فلان و فلان عمرشونم برای دین گذاشتن ،حالا پس وقتی یک عالم اونجوری میتونه خطا رفته باشه مسیرش رو به ادعای من و تو .
پس من و تو که بدون واهمه همو متهم میکنیم و نصف اون جماعت هم ، علم دینی نداریم واویلا ، لطفا بس کنید از دور بشینید خوب گوش کنید و بخونید و هر چیزی و هر حرفی رو به سادگی قبول نکنید حتی اگر آیت الله فلانی گفته باشه کمی هم فکر کنید .وقتش شد خواستین رودر رو هم بشین .

حالا با این حرف ها چون من رفتم قم و بیت ایشون هم رفتم ، یک معاند مخالفم نه عزیز جان حرف مخالفاتم بشنو تا حداقل بتونی با سند جواب بدی بگی آقا من خودم شنیدم فلان جاش مشکل داشت نه اینکه تا خواستی حرف بزنی طرف بگه تو گوش نکردی چی میگی و حق هم بگه از افراطی بودن خارج بشیم پشیمون نمیشیم .
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۰۴, ۲۱/اسفند/۹۶ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۱/اسفند/۹۶ ۱۱:۳۴ توسط Hadith.)
شماره ارسال: #26
آواتار
(۲۰/اسفند/۹۶ ۲۳:۴۷)عبدالرحمن نوشته است:  فرمودند...
از فتنه های آخرالزمان کراهت نداشته باشید که منافقان را نابود می کند
احسنت
بالاخره یه حرف حساب از شما شنیدم

(۲۱/اسفند/۹۶ ۰:۴۶)ندا دهنده نوشته است:   بابا شما ها دیگه کی هستین این تالار مدیر نداره


با بیشتر پستتان موافقم
منتها اینکه گفتم سید حسین شیرازی از دنیا بره لکه ننگ حکومت میشه ، دلیل داره!
سال شصت همین کسیکه الان همه قوا دستش هست ، فرمودند در جامعه اسلامی هر کسی حق بیان مخالفت داره
بعد استناد کردن به اینکه خوارج! برابر حضرت علی به مخالفت و اعتراض میپرداختند

منتها همین حکومت ، تحمل یک روحانی مخالف خودش رو نداره ، حدود یک هفته هست از حسین شیرازی هیچ خبری نیست
طرفداراش رفتن سفارت اعتراض ، حضرات بهشون برخورده

اینکه گفتم ،چون وقتی کشته بشه ، ذات تظاهر به تحمل نقد پذیری ، بر ملا میشه


بنده خودم براحتی میتونم ثابت کنم بین خود شیرازی ها در بحث ولایت فقیه تناقض هست
منتها موضوع پست ولایت فقیه نیست
موضوع این بود که حضرات کابار(جمع کاربران کبار هستBig Grin) ، اعتراض به سفارت و پرچم کشور های دیگه رو کاملا صحیح میدونن و میگن ربطی به ملت اونا نداره
بعد یکی همین اعتراض رو به خودمون میکنه ، میگیم اینا دشمن ملت اند ، خاین هستن ، از ملکه پول گرفتن به ما ندادنBig Grin
من خواستم برای این تناقضشون پاسخ بدن
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۱:۳۶, ۲۱/اسفند/۹۶
شماره ارسال: #27
آواتار
بسم الله..

موضوع پالایش شد و عمیقا متاسفم از بابت این شیوه بحث که سرشار از توهین و بی‌ادبی است..

امام صادق علیه السّلام:

يا مَعْشَر الشِّيعَةِ إنَّکمْ قَدْ نُسِبْتُمْ إلَينا کونُوا لَنا زَيْناً وَ لا تَکونُوا عَلَيْنا شَيْناً.

اي شيعيان، شما به ما منسوب هستيد، پس مايه زينت ما باشيد نه مايه آبرو ريزي ما.


مشکاة الأنوار، ص 67

امضای Hadith
بیایید ارتباطمان را هر روز با حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) حفظ کنیم.
حتی به اندازه ی خواندن یک دعای فرج و
یـا ذکر صلواتی با تقدیم ثواب آن به امام زمانمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)..
و یار امام زمانمان باشیم،حداقل به اندازه ی ترک یک گــــــناه..

[تصویر: Marg.jpg]

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  هولوکاست روباه پیر؛ بزرگترین قتل عام استعمار در تاریخ vahrakan 0 928 ۲۶/شهریور/۹۴ ۱۰:۰۷
آخرین ارسال: vahrakan
  ناراحتی رهبری از تخریب سفارت انگلیس/کار انگلیس بود! علائم ظهور 24 10,423 ۸/دی/۹۰ ۱۹:۴۵
آخرین ارسال: hadiboro

پرش در بین بخشها:


بالا