کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از کالای ایرانی
۱۹:۲۱, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر: 11cs_1397.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 3 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۲۳:۲۳, ۳/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #21
آواتار
(۳/فروردین/۹۷ ۱۸:۱۸)عبدالرحمن نوشته است:  هیچ کشوری هم انقد در معرض تحریم نیس

لازمه این صد در صد بودن

که فردا مشکل دارو پیدا نکنی و...
خب انقدر تو نماز جمعه ها به نصف دنیا فحش ندید تا انقدر در معرض تحریم قرار نگیریمBig Grin

ما چرا داریم چوب رفتار شمارو میخوریم!
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۲۹, ۳/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۷ ۱۱:۴۰ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #22
آواتار
نقل قول:[size=xxx-large]
هی دم از خودکفایی در کشاورزی زدن بیا اینم آخرش!! رسیدیم به خشکسالی(البته یکی از دلایلش این)
[/size]
کشوری که دائم تو تهدیده باید تو صنایع دفاعی و محصولات کشاورزی خودکفا باشه..اگه واردات غذا ذره ای مزیت داشت آمریکا اولین کسی بود که دست به واردات میزد...کی گفته ته خودکفایی کشاورزی میشه خشکسالی??از اصفهان میخوای هزارتا دلیل میارم یکیش ربطی به کشاورزی نداره
......
توی جی ال ایکس هم میتونیم اولین باشیم به شرط اینکه اول اپل و سامسونگ از جیب مدیرانمون در بیاد...تا.وقتی خودشون لاکچری زندگی میکنن چه انتظاری از مردم هست
.........
در مورد خودرو ببخشید منافق بازی یه عده از مردم بود وگرنه اون کمپینه داشت جواب میداد..اینجا اگه میخوای خودرو خوب سوار بشی باید بالای صد میلیون پول بدی...چینی ها من امتحان کردم آشغاله
............
در مورد ال سی دی
شما که از الان داری آیه یاس میخونی پس شرکت وستل ترکیه چیه اینهمه لوازم خانگی صادر میکنه به ایران .....تازه میاد مدیران فروشگاها رو با هزینه خودش میبره ترکیه میچرخونه
۲:۲۱, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #23
آواتار
(۳/فروردین/۹۷ ۲۳:۲۳)A L I نوشته است:  خب انقدر تو نماز جمعه ها به نصف دنیا فحش ندید تا انقدر در معرض تحریم قرار نگیریمBig Grin

ما چرا داریم چوب رفتار شمارو میخوریم!
شما میتونی پاشی با کشتی اونور خلیج فارس پیاده شی تو عربستان بین مردم بعضاً بی رگ مفت خورش بهت خوب میرسن

مانیفست تون هم که در نهایت یکیه

شرافت هزینه داره

ضمناً خداروشکر همه ارکان اجرایی و قانون ساز مملکت هم که دست خودتون افتاده مشکل چیز دیگس
۱۰:۲۳, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #24

سلام.

نکته ای که تو این بحثا مغفول میمونه اینه که حمایت از کالای داخلی به نحو اولی وظیفه شهروندی نیست. حمایت از کالای داخلی وظیفه حکومته. حکومت هم که جای دیگه مشغوله. هدفش هم پیشرفت ایران نیست.

«کسانی سرکار بیایند که اولویتشان اسلام باشد نه ایرانی بودن»
۱۲:۰۳, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #25

دوستان به مرحله ای از عرفان رسیدن که اگر رهبر این مملکت فی المثل بگه وسط خیابون قضای حاجت نکنید، میگن؛ وظیفه ی شهروندی ما نیست، ما روزی سه وعده قضای حاجت میکنیم شخصِ حکومت باید بیاد تمیز کنهBig Grin.
۱۲:۳۵, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #26
آواتار
(۳/فروردین/۹۷ ۱۸:۱۸)عبدالرحمن نوشته است:  الان میگه مغلطه ندا اغاثلتان

برو اسم ........ خودتو مسخره کن

۹ سال گذشته هنوز از آوردن اسمش می‌ترسید و مسخره می کنید این نشون میده خدا خیلی دوسش داشته

با مرگش یه ننگ ابدی برا تو و اربابت رقم زد ! لکه ننگی که هیچ وقت پاک نمیشه !
روحش شاد *

پ ن : جای خالی رو هم میتونی با عبارت مناسب پر کنی !
یه راهنمایی : دو حرفیه
Big Grin
۱۳:۴۶, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #27
آواتار
برای خونه پدرم یخچال امرسان گرفتیم البته چند سال پیش و لباسشویی اسنوا واقعا عالی بودن بدون هیچ مشکلی.
الان بزرگترین مشکل اینه که به حرف ولی خودمون اعتقاد نداریم...
یادتون میاد همون اول که خط موبایل اومد تو ایران گوشی صاایران تولید کردیم..اگه دولت خاتمی حمایت کرده بود الان پا به پای سامسونگ داشتیم میرفتیم
۱۳:۵۵, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #28
آواتار
(۴/فروردین/۹۷ ۲:۲۱)عبدالرحمن نوشته است:  شما میتونی پاشی با کشتی اونور خلیج فارس پیاده شی تو عربستان بین مردم بعضاً بی رگ مفت خورش بهت خوب میرسن

مانیفست تون هم که در نهایت یکیه

شرافت هزینه داره

ضمناً خداروشکر همه ارکان اجرایی و قانون ساز مملکت هم که دست خودتون افتاده مشکل چیز دیگس
تعریف شما از شرافت کلا اشتباهBig Grin

اینکه چپ و راس پاچه این و اون بگیریم و بعد دشمن تراشی کنیم و آخرش تحریم بشیم اسمش نشد شرافت!
اگر یکی از ارکان مملکت دست هم فکرای من بود که الان شما اینجا نبودیدBig Grin

نمیدنم اینایی که تو زندان خودکشی میشن از کجا میان!!

مملکت همش شده شعار تو خالی خسته شدیم از این شعارهای تو خالی
آخر این شعار کالای ایرانیم میبینیمWink
فقط لطفا قبلش پول کارگرهای فعلی بدید بعد به فکر راه اندازی کارخونه جدید باشید
۱۴:۱۳, ۴/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/فروردین/۹۷ ۱:۴۵ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #29
آواتار
نقل قول:
آخر این شعار کالای ایرانیم میبینیم
تا وقتی کسایی مثل شما تو این مملکت هستن که آیه یاس میخونن همینه که هست...
شاید نسل بعدی بفهمن چکار کنن ..نسل ما به خودش باخته ...
اما خدا وکیلی خودت رو زدی به اون راه یا واقعا دلیل اصلی تحریم نفهمیدی...
کم دولت امتیاز داد به آمریکا??کوفت هم بهش ندادن...سعی کن تا دیر نشده از کدخدا باوری برسی به خدا باوری
۱۴:۴۱, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #30
آواتار
(۳/فروردین/۹۷ ۱۷:۵۹)A L I نوشته است:  حالا اینا به کنار فعلا پول همین کارگرا بدید راه اندازی کارخونه جدید فتح قله های جهانی پیشکشBig Grin

من الان پراید دارم،سه چهار سال دیگه پول جمع کردم یا وام گرفتم صد در صد یه ماشین خارجی میخرم!! خوشبتختانه خوزستان تنها مزیتی که داره منطقه آزاد و میتونی ماشین خارجی خوب سوار بشی!

اگر قرار بود انحصارطلبی و خرید بی چون و چرای محصولات داخلی باعث رونق و پیشرفت بشه الان باید ما ایرانی ها بهترین خودرو سوار میشدیم!!!! اما شرکت ایرانخودرو و سایپا اصلا هیچ تکونی به خودشون نمیدن
شرکت گوشی سازی ایرانی جی ال ایکس یک نمونه دیگه کالای ناموفق داخلی و اصرار ما به بومی سازی همه چی هست
یه همکار ما داشتیم رفت 800تومن پول داد یه جی ال ایکس خرید 20 روز واسش کار نکردBig Grin

نیازی نیست تو همه چی مشابه داخلی تولید کنیم باید با توجه به پتانسیل و توان داخلی دست به تولید بزنیم
هی دم از خودکفایی در کشاورزی زدن بیا اینم آخرش!! رسیدیم به خشکسالی(البته یکی از دلایلش این)

هیچ کشوری تولید کننده صد در صد نیست!! هیچ کشوری

ما پتانسیل محصولات نفتی داریم پتانسیل صنایع دستی داریم پتانسیل فولاد و...ما فعلا نمیتونیم از لحاظ گوشی سازی،کشاورزی تو دنیا رقابت کنیم یا حتی نمیتونیم صد در صد نیاز داخل تامین کنیم
ما تکنولوزی ساخت تلویزیون ال سی دی در حد مشابه خارجی نداریم
همین ترکیه ببینید،از طریق رونق دادن پتانسیلهای خودش به اینجا رسیده بحث گردشگری و مسائل خودش
ایران از لحاظ کشاورزی خیلی قوی نیست چون نصف کشور ما با مشکل کم ابی روبرو!

#هوچی بازی در نیاریم!

در مورد گوشی جی ال ایکس گفتید:

من خودم تا حالا بیش از 6 مدل از گوشی های این شرکتو برای خودم و خونوادم گرفتم و هر کدوم بیش از سه سال استفاده شده و فقط یکی دو بار مشکل پیدا کرد که دادیم تعمیر کردن.

البته اینم بگم گوشی های هوشمند جی ال ایکس کاملا مونتاژه ولی کیفیت قابل قبولی داره. در هر صورت خبر دارم که در حال حاضر حدود 2500 نفر در این شرکت کار میکنن.

قطعات کامیپوتر هم خواستید بخرید محصولات گرین به خصوص کیس و پاور فوق العاده با کیفیت و با قیمت مناسب هستن و کیفیتشون کاملا مشهوره در بازار. اخیرا هم محصولاتی مثل ماوس و کیبورده داده که قیمت خوبی داره. مطمئنا محصولات این شرکت هم بخشیش مونتاژه ولی تولید هم وجود داره و در داخل ایران فعالیت میکنه.

امضای sarallah
به امید روزی که این پُست سرتاسر این تالار گفت و گو را پرکند:
امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آمد!
[تصویر: NatureGif16.gif]
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا