کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از کالای ایرانی
۱۹:۲۱, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر: 11cs_1397.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۶:۳۲, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #31
آواتار
جهان سوم جاییست که برای تمسخر تولید داخل خودشون از آفتابه و دمپایی عکس میزارن ولی تخریب سازه مهندسی در فلوریدا آمریکا رو ماسمالی میکنن [تصویر: 7738810_318.png]

البته ما جهان سوم نیستیم دل برخی در جهان سوم سیر میکند
به خاک نیست به دل تصرف شده انهاست
۱۶:۵۲, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #32

(۴/فروردین/۹۷ ۱۲:۰۳)مجتبی110 نوشته است:  دوستان به مرحله ای از عرفان رسیدن که اگر رهبر این مملکت فی المثل بگه وسط خیابون قضای حاجت نکنید، میگن؛ وظیفه ی شهروندی ما نیست، ما روزی سه وعده قضای حاجت میکنیم شخصِ حکومت باید بیاد تمیز کنهBig Grin.
سلام. البته شنیدن یه حرف از آقای خامنه ای معیار خوبیه برای این که اون حرف اعتباری نداره. اما من پیشنهاد میکنم به این معیار اکتفا نکنیم. شما (بدون تعصب) ببینید چه دلیل عقلی یا حقوقی پشت حمایت یه شهروند از کالای داخلیه. به جوابی نمیرسید.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۳۴, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #33

(۴/فروردین/۹۷ ۱۶:۳۲)عبدالرحمن نوشته است:  جهان سوم جاییست که برای تمسخر تولید داخل خودشون از آفتابه و دمپایی عکس میزارن ولی تخریب سازه مهندسی در فلوریدا آمریکا رو ماسمالی میکنن البته ما جهان سوم نیستیم دل برخی در جهان سوم سیر میکند
به خاک نیست به دل تصرف شده انهاست
آیا می تونیم از این عکس نتیجه بگیریم که مهندسی آمریکا عقبتر از مهندسی ایرانه؟
اگر تصویری از خودروهای خراب در کشورهای دیگه رو بگذارم، آیا می تونم نتیجه بگیرم که خودروهای اونها خرابه و پراید بهتره؟

نه. شما یک کار آماری نیاز دارید. مثل همون آماری که در مورد تصادفات جاده ای داریم.

یک مشکل باید اول دیده بشه تا بتونه حل بشه. نباید صورت مسئله رو پاک کرد.
۲۱:۲۴, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #34

دیدن مشکلات و کاستیهای کشور به معنی وطن فروشی نیست. اتفاقا این مشکلات باید دیده بشن تا رفع بشن. پاک کردن صورت مسئله جلوی حل مسئله رو میگیره.
۲۱:۳۰, ۴/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۷ ۲۱:۳۲ توسط A L I.)
شماره ارسال: #35
آواتار
(۴/فروردین/۹۷ ۱۴:۱۳)MOHSEN-Z نوشته است:  تا وقتی عزیزانی مثل شما تو این مملکت هستن که آیه یاس میخونن همینه که هست...
شاید نسل بعدی بفهمن چکار کنن ..نسل ما به خودش باخته علی آقا...
اما خدا وکیلی خودت رو زدی به اون راه یا واقعا دلیل اصلی تحریم نفهمیدی...
کم دولت امتیاز داد به آمریکا??کوفت هم بهش ندادن...سعی کن تا دیر نشده از کدخدا باوری برسی به خدا باوری
آیه یاس نمیخونم واقعیت های موجود میبینم
چشم رو جامعه بستید فقط شعار پشت شعار...
حمایت شما از شعار جمعیت 150 میلیونی هم دیدیم!! حتما اگر ده سال اینده جمعیت 150 میلیون نفر میشد و ایران با قحطی روبرو میشد یکسری از شما میگفتن این دسیسه اسرائیل و آمریکا بوده تا جمعیت مارو زیاد کنن که به مشکل بخوریم
مثل قبلا که شعار هرکه دندان دهد نان دهد میگفتید بعدش که فهمیدید چه گندی زدید شروع کردید شعار فرزند کمتر زندگی بهتر
الان باز دوباره برگشتید به شعار هرکه دندان دهد نان دهد! و میگید مسئولین اون موقع جاسوس اسرائیل بودن
بسه بابا حالمون بهم زدید،همه مسئولین این مملکت که جاسوس و دزد از آب در نمیان بعد من موندم چطور قراره این حکومت بشه حکومت جهانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) اون اگر بیاد اول گردن شماها میزنه بعد حکومتش تشکیل میده
مردن چی فرض کردید ؟
نصف کارگرها هنوز حقوق نگرفتن کارگرهای هفت تپه میندازن زندان فقط بخاطر اینکه حق و حقوق خودشون خواستن،کارگرهای هپکو تهدید میکنن...
گرونی امان مردم بریده نفس خانواده ها در نمیاد...کم کم داریم وارد جنگ آب میشیم بعد شماها شعار میدید
آره منم بلدم مث شما شعار بدم

نقل قول: آیا میتونم از این ارسالت نتیجه بگیرم که خیلی خری؟
من میتونم از این ارسال نتیجه بگیرم تو خیلی بی ادب و بی شخصیت هستی و اصلا تربیت خانوادگی نداری

نمیدونم امثال شما چه گلی به سر جامعه زدید که حالا همش ادعا میکنید و شعار میدید
افکار مث شما برای جامعه مث غده سرطانی شماها هستید که جامعه خراب کردید
فعلا دولت و حکومت عرضه داره یه دلار قیمتش پایین نگه داره تولید کالای ایرانی پیشکش
۲۲:۱۹, ۴/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۷ ۲۲:۲۰ توسط amirabdi.)
شماره ارسال: #36
آواتار
نقل قول: بحث وطن فروشی امثال توست که بودنتون مثل غده سرطانی تو مملکت مضره
من معمولا توی بحث ها دخالت نمیکنم چون میدونم به جایی نمیرسه
اما مشکل و غده ی سرطانی این مملکت دقیقا شخص تو و امثال توئه که هرچی خواستید با هر ادبیاتی که خواستید میگید و آخرشم راست راست راه میرید
کسی هم جرئت نمیکنه حرفی بزنه بهتون
توی همین تالار تا تونستی توهین کردی و شر و ور تحویل دادی ولی هنوز که هنوزه اکانتت بازه اما اکانت خیلی های دیگه محروم از حضور
همین امثال تو هستن که باعث میشن مردم از مذهبی جماعت متنفر بشن
برو ببینم با این ادبیات و تفکر و رفتارت کجا رو میتونی فتح کنی
۲۲:۲۸, ۴/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #37

وطن فروش تعریفش از نظر شما چیه جناب عبدالرحمن؟

کسی وطن فروشه که سرمایه مردم رو از جیبشون خارج میکنه و برای مردم کشورهای دیگه ساختمانسازی میکنه وطنفروشه دیگه. در حالی رهبر از حمایت از تولید کالای داخلی صحبت میکنه که سیاست خودکفایی کشاورزی همین رهبر باعث به گل نشستن کشاورزی امروز ایران شده.

ما یه حکومتی داریم که سرمایه های ایران رو حیف و میل میکنه و وظیفه خودش رو بر دوش مردم میندازه و مردم رو قربانی بیکفایت خودش میکنه. بعد هم نوچه هاش میان به مردم فحاشی میکنن میگن وطنفروش. آدم واقعا تعجب میکنه از این وضعیت.
۲۳:۱۰, ۴/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۷ ۲۳:۳۷ توسط MOHSEN-Z.)
شماره ارسال: #38
آواتار
(۴/فروردین/۹۷ ۲۱:۳۰)A L I نوشته است:  آیه یاس نمیخونم واقعیت های موجود میبینم
چشم رو جامعه بستید فقط شعار پشت شعار...
حمایت شما از شعار جمعیت 150 میلیونی هم دیدیم!! حتما اگر ده سال اینده جمعیت 150 میلیون نفر میشد و ایران با قحطی روبرو میشد یکسری از شما میگفتن این دسیسه اسرائیل و آمریکا بوده تا جمعیت مارو زیاد کنن که به مشکل بخوریم
مثل قبلا که شعار هرکه دندان دهد نان دهد میگفتید بعدش که فهمیدید چه گندی زدید شروع کردید شعار فرزند کمتر زندگی بهتر
الان باز دوباره برگشتید به شعار هرکه دندان دهد نان دهد! و میگید مسئولین اون موقع جاسوس اسرائیل بودن
بسه بابا حالمون بهم زدید،همه مسئولین این مملکت که جاسوس و دزد از آب در نمیان بعد من موندم چطور قراره این حکومت بشه حکومت جهانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) اون اگر بیاد اول گردن شماها میزنه بعد حکومتش تشکیل میده
مردن چی فرض کردید ؟
نصف کارگرها هنوز حقوق نگرفتن کارگرهای هفت تپه میندازن زندان فقط بخاطر اینکه حق و حقوق خودشون خواستن،کارگرهای هپکو تهدید میکنن...
گرونی امان مردم بریده نفس خانواده ها در نمیاد...کم کم داریم وارد جنگ آب میشیم بعد شماها شعار میدید
آره منم بلدم مث شما شعار بدم

من میتونم از این ارسال نتیجه بگیرم تو خیلی بی ادب و بی شخصیت هستی و اصلا تربیت خانوادگی نداری

نمیدونم امثال شما چه گلی به سر جامعه زدید که حالا همش ادعا میکنید و شعار میدید
افکار مث شما برای جامعه مث غده سرطانی شماها هستید که جامعه خراب کردید
فعلا دولت و حکومت عرضه داره یه دلار قیمتش پایین نگه داره تولید کالای ایرانی پیشکش
اینقدر گفتید گفتید نکن.من این چیزا رو نگفتم که حالا ارث پدرت رو از من طلبکاری..آخه وقتی سررشته از کشاورزی نداری چی برا خودت جنگ آب جنگ آب میکنی؟؟این بلا رو همفکرای تو سر مردم آوردن.حال مردم رو واداده ها به هم میخوره که مثل موریانه دارن ریشه های این ممکلت رو میجون
من به اندازه سهم خودم به اون کارگرا کمک میکنم برو یه فکری به حال خودت بکن که معلوم نیست با خودت چند چندی
خیلی ناراحتی برو محکم بزن به دیوار
۱۲:۰۱, ۵/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #39
آواتار
(۴/فروردین/۹۷ ۲۳:۱۰)MOHSEN-Z نوشته است:  اینقدر گفتید گفتید نکن.من این چیزا رو نگفتم که حالا ارث پدرت رو از من طلبکاری..آخه وقتی سررشته از کشاورزی نداری چی برا خودت جنگ آب جنگ آب میکنی؟؟این بلا رو همفکرای تو سر مردم آوردن.حال مردم رو واداده ها به هم میخوره که مثل موریانه دارن ریشه های این ممکلت رو میجون
من به اندازه سهم خودم به اون کارگرا کمک میکنم برو یه فکری به حال خودت بکن که معلوم نیست با خودت چند چندی
خیلی ناراحتی برو محکم بزن به دیوار
مشتم میزنم تو صورت امثال تو و هم فکرات چرا بزنم تو دیوار!

تمام پروژه های سدسازی و کشاورزی دست شرکتهای وابسته به سپاه!
سپاسد،جهادنصر،شرکت حرا شرکت...برو ببین سدگتوند در زمان اسطوره خلقت احمدی نژاد ساخته شد و توسط کی و با فشار کی ساخته شد که زد مملکت نابود کرد،بخون علت خشک شدن زاینده رود و دریاچه ارومیه چیه،ببین تالابهای خوزستان چرا خشک شده
طرح دادن خودکفایی کشاورزی و فلان...بعد سر هر خیابون یه چاه آب زدن و علی یارت همینطور آب کشیدن بیرون ریختن رو زمین برای کشاورزی...آخرش محصول نهایی شد هندونه که با کیلویی 800تومن دستفروشهای کنار خیابون فروختنش!!!!!
محصولش شد سیب زمینی که ستاد آقای ایکس برای تبلیغات بین کردم پخش کرد باقیشم ریخت دور
در نهایت پرتغال کم اومد رفتن از مصر پرتغال وارد کردنBig Grin اصن بخدا کارهای مسئولین ما سوژه خنده اس!!

شمام تا کم میارید میگید هم فکرای من،کی هم فکر من؟
اولین رئیس جمهور این مملکت که جاسوس شد الان فراری،رفسنجانی که شد پدر فتنه و اون مرگ مشکوک!!
نخست وزیر جنگ که شد از سران فتنه و تو حصر خونگی!!(عه ببخشید ما تو ایران زندادنی سیاسی نداریمBig Grin،بخاطر اینکه آلودگی اذیتشون نکن تو خونه نگهشون داشتن!)رئیس جمهور بعدی که یکی از خائنین و سران فتنه اس و کلا در حال حذف شدن!!! نفر بعدی که شد جریان انحرافی و همه وزرا و رفقاش تو زندان هستن!!! روحانیم که این شده و خائن و وطن فروش
رئیس مجلس هم که تو حصر! اون یکی رئیس مجلس هم که فعلا کلی حرف و حدیث پشت سرش!!
تنها آیت الله خامنه ی و شهید رجایی تا الان خائن نشدن...یکیش که رهبر نمیشه چیزی بگید
یکیشم هم که شهید شده!! میخوام بدونم این انقلاب این چند ساله کی داره هدایت میکنه!!!!
حال مردم و جامعه بهم زدید که همه به خودی و غیرخودی تقسیم کردید
۱۳:۳۶, ۵/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۵/فروردین/۹۷ ۱۳:۵۶ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #40
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

همانطوری که رهبری فرمودند مخاطب شعار امسال نه تنها مسئولین بلکه همه آحاد ملت هستند.
ایشان در سخنرانی مشهد تاکید کردند که همانطور که مسئولین وظایفی دارند و بعضا انجام شده و بعضا خیر، مردم هم نسبت به وضعیت اقتصادی کشور وظیفه دارند که در ادامه چیستی این وظیفه را فرمودند.
مهمترین وظیف شان ((تلاش و تعصب در خرید کالای ایرانی))ست که بنده آنرا شرح میدهم.
استفاده از واژه ی((تعصب)) بار معنایی خاصی را در ذهن القا میکند که بوسیله یک مثال ورزشی به طور کامل جا می افتد که منظور رهبری چیست.
معمولا تا حرف از خرید کالای ایرانی میشود عده ای هستند که علت عدم خرید کالای ایرانی را عدم کیفیت مناسب یا بعضا قیمت بالا میدانند. اما وقتی حرف از تعصب میشود حمایت به بالاترین حد خود میرسد. شما وقتی روی یک تیم فوتبال تعصب دارید، اگر تیم مورد علاقه تان به دسته سوم کشور هم سقوط کند باز هم هوادارش هستید و آنقدر حمایت میکنید تا خودش را بالا بکشد. وقتی کسی روی یک چیز تعصب دارد، در روزهای بد و خوب همراهش است و به هیچ عنوان آن را ترک نمیکند.
حال رهبری این واژه را در مورد کالای ایرانی به کار برده اند که به نوعی این مفهوم را القا کنند که مردم وظیفه دارند آنقدر از کالای داخلی حمایت کنند که خود را به استانداردهای جهانی چه از نظر کیفیت و چه قیمت برساند.البته در خیلی از اجناس ،کالاهای ما به این استاندارد رسیده اند اما در مورد کالاهایی که آنطور که باید به نتیجه ی مطلوب موردنظر نرسیده ایم ،باید از امروز متعصبانه رفتار کرده و ان شالله آن ها را با حمایت مان به حد مطلوب برسانیم.

معاونت بررسی و تحلیل
حسین علیان نژاد
@bsujsas

(۴/فروردین/۹۷ ۲۲:۱۹)amirabdi نوشته است:  ...........
توی همین تالار تا تونستی توهین کردی و شر و ور تحویل دادی ولی هنوز که هنوزه اکانتت بازه اما اکانت خیلی های دیگه محروم از حضور
همین امثال تو هستن که باعث میشن مردم از مذهبی جماعت متنفر بشن
برو ببینم با این ادبیات و تفکر و رفتارت کجا رو میتونی فتح کنی

ممنون میشم اون دعوت نامه ای که ازت خواسته بیای و هرطور شده بمونی رو عکسشو برامون بزاری

ناراحتی و قواعدشو قبول نداری نیا. تالار اصلا به اسم خودمه این اکانت دوممه! (شوخی)

خودت و امثال خودت انقد پررویید و بی شخصیت که بازم برمیگردید

همین که صداتون در اومده نتیجه ش مشخصه

به خیلی ها تا الان به اسم تندروی انگ زده شده اگر کسی متنفر میشد تو و دوستات باید از حضور من خوشحال میشدید Cool

(۴/فروردین/۹۷ ۲۲:۲۸)آ‌تئیسمو نوشته است:  وطن فروش تعریفش از نظر شما چیه جناب عبدالرحمن؟

کسی وطن فروشه که سرمایه مردم رو از جیبشون خارج میکنه و برای مردم کشورهای دیگه ساختمانسازی میکنه وطنفروشه دیگه. در حالی رهبر از حمایت از تولید کالای داخلی صحبت میکنه که سیاست خودکفایی کشاورزی همین رهبر باعث به گل نشستن کشاورزی امروز ایران شده.

ما یه حکومتی داریم که سرمایه های ایران رو حیف و میل میکنه و وظیفه خودش رو بر دوش مردم میندازه و مردم رو قربانی بیکفایت خودش میکنه. بعد هم نوچه هاش میان به مردم فحاشی میکنن میگن وطنفروش. آدم واقعا تعجب میکنه از این وضعیت.

ما بصورت نقد میگیم امثال تو وطن فروشن

تو ما رو به جایی حواله میدی که سند و مدرک نداره؟

بله شما همینی هستی که علنی میگی

قطعاً خودت و خانواده ت طوری و از جایی تأمین هستید که نگران زمین خوردن صنایع داخلی نمیشید

اشکالی نداره بالاخره همه تیپ آدم هست تو این کشور ولی ادعا نکن خیلی زشته

حرفم هم باد هواست علمی نداری یچیزی می پرونی و چون اعتقادی به قیامت نداری فکر میکنی محاکمه نمیشی و فرار میکنی ولی وقتی پای اثبات با سند و مدرک بشه سریع یا اکانت جدید میسازی یا انقدر چرت میگی تا بندازنت بیرون و مظلوم نمایی میکنید
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا