کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از کالای ایرانی
۱۹:۲۱, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #1
آواتار
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر: 11cs_1397.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۵۱, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #2
آواتار
متاسفانه این حرکتم مثل تمام حرکتای قبلی محکوم به شکسته و این شعارم مثل تمام شعارای قبلی بهش عمل نمیشه
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۰:۰۴, ۱/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۷ ۱۶:۲۱ توسط عبدالرحمن.)
شماره ارسال: #3
آواتار
از هر چیز که برچسب ساخت ایران خورده می گریزد و
در لباس ترکیه ای با ژست انگلیسی برنج هندی را با قاشق فرانسوی به همراه نوشابه اسرائیلی و گوشت برزیلی و دسر ایتالیایی بر سر سفره چینی در کنار مبل لهستانی و تلویزیون کره ای در حال دیدن صدای آمریکایی میل فرموده تحت تاثیر شبکه های وهابی بوسیدن ضریح معصومین و اعتقادات تشیع را به سخره میگیرد اما 7آبان که میشود به ایرانی بودن خود افتخار کرده به شیوه نژادپرستان نازی و بت پرستان جاهلی رفتار می نماید!
۲۲:۳۱, ۱/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/فروردین/۹۷ ۲۲:۳۲ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #4
آواتار
من خیلی وقته هزینه مصرف کالای ایرانی رو میدم. حداقل تو لباس و کفش.

در لباس پارچه ایرانی می خرم و به دوزنده ایرانی سفارش میدم. هزینه بیشتری نسبت به خرید لباس آماده ترک داره اما این هزینه رو به گل روی امامم پرداخت می کنم و با افتخار هم پرداخت می کنم.
۲۲:۵۹, ۱/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۱/فروردین/۹۷ ۲۳:۰۰ توسط سرباز منتظر.)
شماره ارسال: #5
آواتار
من امسال عهد کردم کالایی خارجی که مشابه داخلی داره رو نخرم
پیشنهاد میدم با هم عهد ببندیم ایرانی بخریم یه تاپیک هم بزنیم هرچیزی که میخرم بگیم تا تبلیغ بشه
۲۳:۰۹, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #6
آواتار
همه این موارد باعث جدا شدن صف ها میشه

یه زمانی خیلی ادعاشو داشتن (وطن پرستی)

الان نشون دادن حتی در این زمینه هم دروغگو هستن

نزدیکه
۲۳:۲۴, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #7

جناب عبدالرحمن
این موضوع با توهین کردن جا نمی افته.
فرهنگسازی نیاز به فکر داره و تحقیق.
۲۳:۳۵, ۱/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #8
آواتار
ناعزیزم اصلا من به شما کاری ندارم خودتو وسط ننداز

? #حمایت_از_کالای_ایرانی یعنی سایپا و ایران خودرو به پشتوانه حمایت مردم خودرویی با کیفیت بسازند نه اینکه با قایم شدن پشت شعار سال به تولید فرغون های حلبی خودشون ادامه بدن
?t.co/TUFjlZk7gy

✅ تنها کانال رسمی استاد رائفی پور و جنبش مصاف
@masaf

تولید کننده هم باید شرافت داشته باشه و مردم رو بدبین نکنه وگرنه میشه جزئی از پازل وطن فروشی
۱۹:۱۹, ۲/فروردین/۹۷ (آخرین ویرایش ارسال: ۲/فروردین/۹۷ ۱۹:۱۹ توسط MohammadSadra.)
شماره ارسال: #9
آواتار

دمش گرم، وقتی فهمید خودکار و تخته ایرانی نیستند...
۲۰:۱۴, ۲/فروردین/۹۷
شماره ارسال: #10
آواتار
(۱/فروردین/۹۷ ۲۰:۰۴)عبدالرحمن نوشته است:  از هر چیز که برچسب ساخت ایران خورده می گریزد و
در لباس ترکیه ای با ژشت انگلیسی برنج هندی را با قاشق فرانسوی به همراه نوشابه اسرائیلی و گوشت برزیلی و دسر ایتالیایی بر سر سفره چینی در کنار مبل لهستانی و تلویزیون کره ای در حال دیدن صدای آمریکایی میل فرموده تحت تاثیر شبکه های وهابی بوسیدن ضریح معصومین و اعتقادات تشیع را به سخره میگیرد اما 7آبان که میشود به ایرانی بودن خود افتخار کرده به شیوه نژادپرستان نازی و بت پرستان جاهلی رفتار می نماید!

اینکه از هر کشور درپیتی دستشون میرسه جنس وارد میکنن تقصیر مردم نیست ! مردم یه کالایی رو می بینن و دلشون میخواد همون موقع بخرن دیگه نمیتونن تجزیه تحلیل کنن که این کالا ایرانی هست یا نه یا صبر کنیم مدل ایرانی ش بیاد بعد بریم بخریم!
این تقصیر دولت و حکومت هست
اگه راست میگن و عرضه دارن کیفیت کالای داخلی رو ببرن بالا مردم دیگه خودشون نمیرن خارجی بخرن
کیه که ندونه مافیای ورود کالا به کشور دست خود کله گنده هاست و از این راه کلی سود نصیب شون میشه .!!!

در مورد. خط آخر :
اگه رفتار مردم جاهلی و بت پرستی بود نمیرفتن مامور بذارن و جلو ورود مردم به پاسارگاد رو بگیرن
همه اینا بخاطر ترس هست !
اگه ترسی نداشتن از حضور مردم و عشق مردم به ملی گرایی این کارو نمیکردن
قشنگ رفتار اشغال گرای اسراییلی رو مرتکب شدن ! که نمیذاشتن مردم وارد مسجد القصی بشن !
اینام نمیذارن مردم تو کشور خودشون وارد محوطه باستانی پاسارگاد که متعلق به خود مردم هست بشن !
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا