ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب یوم الخلاص یا روزگار رهایی
۱۲:۱۷, ۲۸/آذر/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/آذر/۸۹ ۳:۵۵ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1

کتابی که می خواهم معرفی کنم در یکی از پست هایم معرفی کرده بودم!

این کتاب یوم الخلاص یا روزگار رهایی نام دارد. اثر کامل سلیمان است و حتما ارزش خواندن را دارد.
البته الآن من خودم این کتاب را ندارم که از رویش برایتان انتشارات و مترجم را بگویم !
این کتاب از کامل ترین کتب در زمینه احادیث ظهور ست ، به صورتی که در حدود 5000 حدیث در آن نقل شده!
از خود پیامبر گرامیقدر اسلام (صلوات بر او) تا کعب الاحبار یهودی به زور مسلمان شده! واقعا کتاب کاملی است! در دوجلد منتشر شده و تا آنجا که یادم است رنگش آبی متمایل به بنفش است! حتی لحظه ای را از دست ندهید!

امضای M Rises Soon
demroozi.persianblog.ir

روزی هزار یار دلت را شکسته ام ، بیخود به انتظار وصالت نشسته ام

هر بار این تویی که رسیدی و در زدی ، هر بار این منم که در خانه بسته ام

هر جمعه قول می دهم آدم شوم ولی ، هم عهد خویش ، هم دلتان را شکسته ام
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۲:۲۴, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
پیشنهاد من به دوستان اینه که کتاب کمال الدین تألیف شیخ صدوق رو برای علائم ظهور مطالعه کنند
چرا که اولاً از آنجا که مقام عملی و معنوی شیخ صدوق قابل مقایسه با جناب سلیمان نیست خود ایشان بسیاری از مطالب انحرافی و جعلی را مانند احادیث معجول کعب الاحبار تصفیه کرده و عقل سلیم حکم میکنه که انسان به منبعی برای تغذیه فکرش و روحش رو بیاره که پاک تر و طاهر تر است
ضمن تشکر از دوست خوبم برای معرفی کتاب

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

۲۳:۱۷, ۲۸/آذر/۸۹
شماره ارسال: #3

البته برادر ، آقای سلیمان تحلیل نوشته ، و تازه برای این همه ی احادیث رو آورده که فردا کسی نتونه بگه جانبداری کرده ! و در ضمن به خاطر اینکه در محافل اهل سنت نیز قابل استفاده باشد! ولی درباره کتاب شیخ صدوق شکی نیست که مشکلاتش در حد صفر است! با احتساب اینکه آدمی ممکن الخطاست!
۲۰:۰۲, ۲۹/آذر/۸۹
شماره ارسال: #4
آواتار
(۲۸/آذر/۸۹ ۱۲:۱۷)M Rises Soon نوشته است:  کتابی که می خواهم معرفی کنم در یکی از پست هایم معرفی کرده بودم!

این کتاب یوم الخلاص یا روزگار رهایی نام دارد. اثر کامل سلیمان است و حتما ارزش خواندن را دارد.
البته الآن من خودم این کتاب را ندارم که از رویش برایتان انتشارات و مترجم را بگویم !
این کتاب از کامل ترین کتب در زمینه احادیث ظهور ست ، به صورتی که در حدود 5000 حدیث در آن نقل شده!
از خود پیامبر گرامیقدر اسلام (صلوات بر او) تا کعب الاحبار یهودی به زور مسلمان شده! واقعا کتاب کاملی است! در دوجلد منتشر شده و تا آنجا که یادم است رنگش آبی متمایل به بنفش است! حتی لحظه ای را از دست ندهید!

سلام
من دارمش
مشخصات کتاب من
روزگار رهایی 2 جلد
نشر آفاق
مترجم علی اکبر مهدی پور
شمارع تلفن انتشاراتش هم 22847035 ( البته من اینو سال 82 فکر کنم خریدم )
کل کتاب هم 1306 صفحه با فهرستهاش حجم داره

بچه ها اگه کتابایی که توی این زمینه ها می خواین من پیشنهاد می کنم تشریف ببرید میدون انقلاب نشر مولی تو این چیزا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد داره
اینجا یه سری از کتابای نشر مولی هست :
http://www.book24.ir/bookvendor/94/%DA%A...%84%DB%8C/

امضای oO DaViD Oo
سلام حضرت دلبر!
سلام قرص قمر!
زمين كه لطف ندارد ، از آسمان چه خبر؟

عزیزٌ علیَّ أن أری الخلقَ ولا تری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۳:۵۹, ۹/اردیبهشت/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
سلام دوستان Smile

کتاب "روزگار رهایی" یا همان "یوم الخلاص" یک کتاب تخصصی است
یعنی اگر از قبل در این مورد تحقیق نداشته باشید و بخواهید با این کتاب شروع کنید ، به مشکل برخواهید خورد و دچار سردرگمی می شوید

امضای ANTI satan
حضرت علی (علیه السلام):
تو اول حق را بشناس و حق را ميزان براى اشخاص قرار بده و آن گاه اهل حق را خواهى شناخت
.
در حقانیت جمهوری اسلامی ایران همین بس ، که یک طرف ایران قرار دارد و در طرف مقابل جریان های صهیونیستی ، فراماسونری ، شیطان پرستی و وهابی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۶:۳۸, ۳/خرداد/۹۱
شماره ارسال: #6

سلام
اگه کتاب یوم الخلاص به زبان عربی را میخواهید از سایت زیر دانلود کنید

http://alfeker.net/library.php?id=1261
۱۸:۵۸, ۸/مرداد/۹۱
شماره ارسال: #7
آواتار
---«(بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم وَ بِه ذِکرِ الحُجَّةِ بنِ الحَسَنِ العَسکَري)»---
سلام بر همگی

کتابی هست تحت عنوان روز رهایی یه به عبارت دیگر ، یوم الخلاص
نوشته ی کامل سلیمان از نویسندگان لبنانی
بعید می دونم نسخه ی بی سانوسرش باشه ولی با سانسورش هم سرشار از مطالب مفید و گرانقدره و چاپ جدیدش در دو جلده مثل اصلش و جلد اول مربوط به تمام روایات معتبر مربوط به علائم و شرایط قبل از ظهور فقط از ائمّه (علیه السلام) است
یکی از بزرگان می گفت : وقتی این کتاب رو خوندم ، به اخبار نگاه می کردم که چگونه لحظه لحظه اش پیش بینی شده است.
جلد دوم با همین کیفیّت مربوط به حکومت بعد از ظهور است.
بسیار جالب و خواندنی ضرر نمی کنید.
یکی از دوستان می گفت : روز اول گفتم : الآن یه صفحه می خونم ، بعد از چند دقیقه دیدم بیش از پنج صفحه خوندم ولی هنوز جذب کتاب هستم.

امضای جانثار مهدی
« برای هر چه زودتر رسیدن فرج ، بسیار دعا کنید ؛ قطعأ آن فرجی (گشایشی) برای شما خواهد بود »
( امام زمانمان - عجّل الله فرجه - کمال الدّین و تمام النّعمه ، باب 45 ح 4 )
۲۱:۴۹, ۸/مرداد/۹۱
شماره ارسال: #8

با عرض سلام به دوستان

تا به حال کتاب یوم الخلاص را سه بار خوانده ام باز هم دوست دارم این کتاب ارزشمند را بخوانم کتابی که احادیث مربوط به ظهور در آن آورده شده و کسانی که می خواهند حضرت را بهتر بشناسند بسیار مناسب می باشد.

پیشنهاد: می توانیم یک تاپیک در مورد این کتاب قرار دهیم و متن فارسی آن را نیز برای علاقه مندان قرار دهیم همچنین کتاب ملاحم و فتن ، کتاب غیبت نعمانی ، کتاب مکیال المکارم دیگر کتاب های مناسب برای مطالعه بیشتر پیشنهاد می کنم.

امضای علی ابوتراب
الحمد لله الذی جعلنا متمسکین بولایه علی بن ابی طالب و الائمه المعصومین صلوات الله علیهم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
2 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا