کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 1.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشاگری فعالیت های ماسونی در ایران
۰:۴۲, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #1

من آرشیتکت هستم.
خواهشمندم این متن را با دقت مطالعه کنید.
انجمن فراماسون های فرانسه برای ترویج عقاید خودشون اقدام به ساخت فرهنگسرا میکنند..آنها اولین فرهنگسرا را روی یک قصاب خانه ی قدیمی بنا کردند.(منبع:نشریه پیام ساختمان)
شهرداری تهران در سال 1370 رسما اعلام میکند برای ایجاد نشاط در بین جوانان تصمیم به ساخت فرهنگسرا دارد.آنها اولین فرهنگسرا راروی یک قصاب خانه ی قدیمی در نازی آباد تهران میسازند.ما امروز آن فرهنگسرا را با نام فرهنگسرای بهمن میشناسیم.اولین و بزرگترین فرهنگسرا پس از انقلاب اسلامی.(منبع:وبسایت رسمی فرهنگسرا)
در سال 1370 ریاست جمهوری ایران س.م.خاتمی و شهردار تهران م.کرباسچی بود.
فراموش نکنید که م.خاتمی لیسانس فلسفه از فرانسه دارد.
فراموش نکنید که کرباسچی کسی بود که پیشنهاد ساخت کاخ جوانان(برای ترویج فساد اخلاقی)را ارایه کرد.
فراموش نکنید که کرباسچی صاحب اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران(بانک اقتصاد نوین)میباشد و این بانک، راه اندازی بانکداری الکترونیک را افتخار خود میداند.(با توجه به ترویج بانکداری الکترونیک توسط صهونیست ها)
من هیچ اتهامی نمیزنم اما معترض به این روند هستم.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 4 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۱۷:۵۷, ۲۱/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #31

چه كرديد شما با اين تاپيك!

(۳۰/آذر/۸۹ ۰:۴۲)alirezaazimi نوشته است:  در سال 1370 ریاست جمهوری ایران س.م.خاتمی و شهردار تهران م.کرباسچی بود.
فراموش نکنید که کرباسچی کسی بود که پیشنهاد ساخت کاخ جوانان(برای ترویج فساد اخلاقی)را ارایه کرد.
فراموش نکنید که کرباسچی صاحب اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران(بانک اقتصاد نوین)میباشد و این بانک، راه اندازی بانکداری الکترونیک را افتخار خود میداند.(با توجه به ترویج بانکداری الکترونیک توسط صهونیست ها)
خوب مگه ميشه اتهامي زد؟ به كدوم روند؟
ترويج بانكداري الكترونيك براي حل 10001 مشكل از جمله الودگي هوا و صف بانك ها و بي اعصاب شدن ملته.
اصلا يه چيزايي رو به هم متصل ميكنيد گاها كه ادم بهتش ميگيره.
رحيم مشايي هم خيلي حرفا زده دليل نميشه كه.

(۱۵/فروردین/۹۰ ۰:۰۵)user313 نوشته است:  ما وقتی انتخاب غلط می کنیم باید تاوان اون انتخاب غلط رو پس بدیم.
يه بنده خداي تو سخنرانيش چيز ديگه ي ميگفت!
۱۲:۰۳, ۲۲/فروردین/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/فروردین/۹۰ ۲۰:۱۳ توسط ANTI satan.)
شماره ارسال: #32

با این فلسفه که اگر بعضی ها میدانستن امثال اقایان خاتمی موسوی سروش گنجی جاسوسن ولی جلوشونو نگرفتن و این یعنی خیانت
لطفا برید یکم راجبه قدرت نفوذ یهود تحقیق کنید
راجبه قتل های زنجیره ای و حکم اعدام اقای اغاجری و حادثه کوی دانشگاه بحث زیاد و پیچده است لطفا سطحی به این قضایا نگاه نکنید
این وقایع صرفا برای زنده نگه داشتن جریان دوم خرداد بود بحث راجبه این مسائل زیاده تو 4 خط نمیشه توضیح داد
۱۲:۲۶, ۱۲/مهر/۹۰
شماره ارسال: #33

سلام خسته نباشید

مطالب جالب و مفیدی در این سایت مشاهده شد

امیدوارم بیش از پیش موفق باشید و به کارتان ادامه دهید

موفق باشید
۱۴:۳۰, ۱۲/مهر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/مهر/۹۰ ۱۴:۳۳ توسط سدرة المنتهی.)
شماره ارسال: #34
آواتار
(۳۰/آذر/۸۹ ۰:۴۲)alirezaazimi نوشته است:  من آرشیتکت هستم.
خواهشمندم این متن را با دقت مطالعه کنید.
انجمن فراماسون های فرانسه برای ترویج عقاید خودشون اقدام به ساخت فرهنگسرا میکنند..آنها اولین فرهنگسرا را روی یک قصاب خانه ی قدیمی بنا کردند.(منبع:نشریه پیام ساختمان)
شهرداری تهران در سال 1370 رسما اعلام میکند برای ایجاد نشاط در بین جوانان تصمیم به ساخت فرهنگسرا دارد.آنها اولین فرهنگسرا راروی یک قصاب خانه ی قدیمی در نازی آباد تهران میسازند.ما امروز آن فرهنگسرا را با نام فرهنگسرای بهمن میشناسیم.اولین و بزرگترین فرهنگسرا پس از انقلاب اسلامی.(منبع:وبسایت رسمی فرهنگسرا)
در سال 1370 ریاست جمهوری ایران س.م.خاتمی و شهردار تهران م.کرباسچی بود.

کاملا مشخصه که اصلا تحقیق نکردید و فقط یه کپی پیست ساده است . لا اقل حرفی رو که می شنوید در وهله اول تحقیق کنید و باور نکنید.

آقای خاتمی لیسانس کشوری دارند یک بار دیگه هم در یکی از همین تاپیک ها یکی از دوستان بهش اشاره کرد.(اگه درست به خاطرم باشه اصفهان بود)

ببینید هر فضایی که ساخته میشه سازندش مقصر نیست بلکه فرهنگ استفاده گران باعث تغییراتش میشه.
بطور مثال شما یه نرم افزار پخش ویدیو میسازید. عده ای ازش استفاده نابجا میکنند.
آیا میشه نتیجه گرفت که شما با هدف بدی نرم افزار رو ساختید؟ باید بیایم یقتون رو بگیریم؟

اولا که بانکداری الکترونیکی الان توسط بانک پاسارگاد و سیستم زرین پال انجام میشه.
ثانیا سیستم ما کلا جدا از اسراییله و ربطی به اونها نداره.

آیا ما حق نداریم پیشرفت کنیم؟
هروز پول های کثیف رو با خودمون حمل کنیم و از دزدینش بترسیم.

دولت برای سهولت در کارش و مردم برای رضایت بیشتر به سمت الکترونیکی شدن میرن.

شما از چی ناراضی هستید؟ از پیشرفت ما؟ یا اون بنده خدایی که حالا فرضا هم از فرانسه لیسانس گرفته... چشم دیدنش لیسانسش رو ندارید؟ این همه جوون ایرانی که در خارج تحصیل میکنند و بر میگردند. پس همشون مشکل دارند دیگه!!!!!

جناب آرشیتکت حرفاتون هیچ ربطی بهم نداشت. بار تحقیقی و علمی موضوعی هم نداشت. بدون سند بدون اطلاعات.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۲۳:۴۵, ۱۰/آبان/۹۰
شماره ارسال: #35
آواتار
خودتان استادید!Angel
[تصویر: q1kf8rgqcxqmffxcan8v.jpg]
۱۳:۲۳, ۲۰/تیر/۹۲
شماره ارسال: #36

(۱۲/فروردین/۹۰ ۱۹:۲۴)hadi_shj نوشته است:  هیچ اتهامی نزدی این شد اگر می خواستی اتهام بزنی چی می شد.من طرفدار آقای خاتمی یا کرباسچی نیستم ولی خیلی حرصم می گیره که شما بسیجی ها فقط به یه طرف قضیه نگاه می کنید.ضمنا" در مورد حرفی که می زنید کمی تحقیق کنید؛ خاتمی کارشناسی فلسفه از دانشگاه اصفهان دارد نه از فرانسه(+)

باسلام
من رفتم یه سری آمار گرفتم ازینکه خاتمی کارشناسی فلسفه از فرانسه داره یا اصفهان
از اصفهان داره (کارشناسی فلسفه غرب از اصهفان)
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]