کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 1.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افشاگری فعالیت های ماسونی در ایران
۰:۴۲, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #1

من آرشیتکت هستم.
خواهشمندم این متن را با دقت مطالعه کنید.
انجمن فراماسون های فرانسه برای ترویج عقاید خودشون اقدام به ساخت فرهنگسرا میکنند..آنها اولین فرهنگسرا را روی یک قصاب خانه ی قدیمی بنا کردند.(منبع:نشریه پیام ساختمان)
شهرداری تهران در سال 1370 رسما اعلام میکند برای ایجاد نشاط در بین جوانان تصمیم به ساخت فرهنگسرا دارد.آنها اولین فرهنگسرا راروی یک قصاب خانه ی قدیمی در نازی آباد تهران میسازند.ما امروز آن فرهنگسرا را با نام فرهنگسرای بهمن میشناسیم.اولین و بزرگترین فرهنگسرا پس از انقلاب اسلامی.(منبع:وبسایت رسمی فرهنگسرا)
در سال 1370 ریاست جمهوری ایران س.م.خاتمی و شهردار تهران م.کرباسچی بود.
فراموش نکنید که م.خاتمی لیسانس فلسفه از فرانسه دارد.
فراموش نکنید که کرباسچی کسی بود که پیشنهاد ساخت کاخ جوانان(برای ترویج فساد اخلاقی)را ارایه کرد.
فراموش نکنید که کرباسچی صاحب اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران(بانک اقتصاد نوین)میباشد و این بانک، راه اندازی بانکداری الکترونیک را افتخار خود میداند.(با توجه به ترویج بانکداری الکترونیک توسط صهونیست ها)
من هیچ اتهامی نمیزنم اما معترض به این روند هستم.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۱۷, ۳۰/آذر/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
علیرضای عزیز سلام
من شخصا به بحث سیاسی علاقه دارم و زیاد هم دنبال می کنم
اما یه نکته رو به خاطر داشته باش
توی فضایی مثل (( تالار گفتگو )) شما می تونی شروع کننده این جور بحثها باشی اما ادامه و کنترلش با کرام الکاتبینه!
شاید در ظاهر مبحث شما سیاسی نباشه ولی خود به خود به این سمت کشیده می شه!
البته این فقط یه نظر بود!

امضای MAHDI59
[تصویر: masoud.jpg]
۱۸:۴۱, ۱۲/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
سلام و عرض تبریک سال نو خدمت دوستان .
متاسفانه این موضوع توی شهرداریها انگار رواج پیدا کرده
به طور مثال : از یکی از شهرهای شمالی کشور عبور میکردیم که ساختمان شهرداری اون شهر نظر منو جلب کرد ساختمان از سمت قسمت پر ترافیک به شکل یک حرم که کامل نشده ودر گوشه دیگر شهر از زیر گذر که رد میشدیم نقاشی رو دیوار جالب بود که اینهم لینکشونه
http://masonhunting.persiangig.com/docum...283%29.jpg
http://masonhunting.persiangig.com/docum...281%29.jpg
http://masonhunting.persiangig.com/docum...286%29.jpg
خوبیش اینه که وقتی شما دارید از زیر گذر بیرون میاید اینها رو دیوار جلو شما قرار میگیره زیر گذرش منو یاده
(gate ) انداخت ذر ضمن اسم نقاش هم نوشته نبود ؟
۱۹:۱۲, ۱۲/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #4
آواتار
عکس های که در بالا آدرس دهی شده است، کمی بزرگ بود.
در اینجا همان عکس های را در اندازه کوچک مشاهده می کنید.
[تصویر: 99352883.jpg]

[تصویر: 59339398.jpg]

امضای mohamad
[تصویر: abbasalef.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۹:۲۴, ۱۲/فروردین/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۲/فروردین/۹۰ ۱۹:۴۵ توسط hadi_shj.)
شماره ارسال: #5
آواتار
(۳۰/آذر/۸۹ ۰:۴۲)alirezaazimi نوشته است:  من آرشیتکت هستم.
خواهشمندم این متن را با دقت مطالعه کنید.
انجمن فراماسون های فرانسه برای ترویج عقاید خودشون اقدام به ساخت فرهنگسرا میکنند..آنها اولین فرهنگسرا را روی یک قصاب خانه ی قدیمی بنا کردند.(منبع:نشریه پیام ساختمان)
شهرداری تهران در سال 1370 رسما اعلام میکند برای ایجاد نشاط در بین جوانان تصمیم به ساخت فرهنگسرا دارد.آنها اولین فرهنگسرا راروی یک قصاب خانه ی قدیمی در نازی آباد تهران میسازند.ما امروز آن فرهنگسرا را با نام فرهنگسرای بهمن میشناسیم.اولین و بزرگترین فرهنگسرا پس از انقلاب اسلامی.(منبع:وبسایت رسمی فرهنگسرا)
در سال 1370 ریاست جمهوری ایران س.م.خاتمی و شهردار تهران م.کرباسچی بود.
فراموش نکنید که م.خاتمی لیسانس فلسفه از فرانسه دارد.
فراموش نکنید که کرباسچی کسی بود که پیشنهاد ساخت کاخ جوانان(برای ترویج فساد اخلاقی)را ارایه کرد.
فراموش نکنید که کرباسچی صاحب اولین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران(بانک اقتصاد نوین)میباشد و این بانک، راه اندازی بانکداری الکترونیک را افتخار خود میداند.(با توجه به ترویج بانکداری الکترونیک توسط صهونیست ها)
من هیچ اتهامی نمیزنم اما معترض به این روند هستم.

هیچ اتهامی نزدی این شد اگر می خواستی اتهام بزنی چی می شد.من طرفدار آقای خاتمی یا کرباسچی نیستم ولی خیلی حرصم می گیره که شما بسیجی ها فقط به یه طرف قضیه نگاه می کنید.ضمنا" در مورد حرفی که می زنید کمی تحقیق کنید؛ خاتمی کارشناسی فلسفه از دانشگاه اصفهان دارد نه از فرانسه(+)
۲۱:۳۳, ۱۳/فروردین/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/فروردین/۹۰ ۲۱:۳۵ توسط در جستجوی سختی.)
شماره ارسال: #6
آواتار
(۱۲/فروردین/۹۰ ۱۹:۲۴)hadi_shj نوشته است:  هیچ اتهامی نزدی این شد اگر می خواستی اتهام بزنی چی می شد.من طرفدار آقای خاتمی یا کرباسچی نیستم ولی خیلی حرصم می گیره که شما بسیجی ها فقط به یه طرف قضیه نگاه می کنید.ضمنا" در مورد حرفی که می زنید کمی تحقیق کنید؛ خاتمی کارشناسی فلسفه از دانشگاه اصفهان دارد نه از فرانسه(+)

من با نظر شما کاملا موافق هستم.
اول از همه موضوعی رو متذکر بشم که من اصلا آدم سیاسی نیستم.
طرفدار هیچ حزب و جناحی هم نیستم و فقط و فقط حزب الله (نه حزب الله لبنان و نه اون چیزی که امروزه بین مردم ما تعریف میشه) رو بهترین حزب برای پیروی میدونم.
از نظر من حزب اللهی یعنی پیروی از حضرت محمد (صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم) و دین اسلام.
اکثر دوستانی که توی فروم فعالیت میکنن کاملا سیاسی, مغرضانه و یکطرفه و همچنین بعضی هاشون بدون مطالعه اولیه قضاوت میکنن.
نمونش اینکه من چند جای فروم خوندم که به اقایان موسوی و کروبی تهمت فراماسونری زدند.
من نمیدونم که گفته دوستان چقدر درسته اما یه سوال از کاربران محترم انجمن داشتم.
شما که این تهمت ها رو به این آقایون میزنید تا حالا این سوال براتون پیش نیومده چطور توی مملکت اسلامی یک فراماسون میاد نخست وزیر میشه (موسوی) یا یک فراماسون میاد رئیس مجلس میشه (کروبی) و یا یک فراماسون میاد رئیس جمهور میشه (خاتمی) ؟
به نظر شما امام خمینی (رحمة الله علیه) اینقدر بصیرت نداشت که متوجه بشه موسوی دارای عقاید ماسونی هستش ولی اینقدر بصیرت داشت که متوجه بشه بنی صدر یک خائن هستش ؟
خدا وکیلی خودتون قضاوت کنید و یه کمی کلاهتون رو قاضی کنید.
۲۲:۰۷, ۱۳/فروردین/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/فروردین/۹۰ ۲۲:۱۵ توسط hadi_shj.)
شماره ارسال: #7
آواتار
نقل قول:چطور توی مملکت اسلامی یک فراماسون میاد نخست وزیر میشه (موسوی) یا یک فراماسون میاد رئیس مجلس میشه (کروبی) و یا یک فراماسون میاد رئیس جمهور میشه (خاتمی) ؟

البته این سخن شما نمی تونه دلیل خوبی باشه چون در این صورت میشه گفت تو مملکت اسلامی مگه میشه نماد فراماسونری پیدا بشه؟ که متاسفانه پیدا میشه.
من میگم بیایید عملکرد، سخنان و ... افراد رو زیر نظر بگیریم خیلی چیزا معلوم میشه.من کسی بودم که تاپیک در مورد آقای احمدی نژاد رفتم همین جا میگم به آقای خاتمی هم مشکوکم.
به نظر من باید علائق جناحی و سیاسی رو کنار گذاشت و با دید باز و از بالا به قضایا نگاه کرد.یادمان باشد هیچ کس، هیچ کس جز چهارده معصوم مبرا از خطا نیست.
متاسفانه آفتی که گریبان گیر بسیجیان این دوران شده این هست که از جای مشخصی(عمدتا" پایگاه ها) خط می گیرند و دیگر خودشان تفکر و تامل نمی کنند که این خیلی خطرناک هست.البته این رو از سر دل سوزی گفتم یک وقت به کسی بر نخوره.
۲۳:۳۸, ۱۳/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
[quote='hadi_shj' pid='14623' dateline='1301765847']
[quote]متاسفانه آفتی که گریبان گیر بسیجیان این دوران شده این هست که از جای مشخصی(عمدتا" پایگاه ها) خط می گیرند و دیگر خودشان تفکر و تامل نمی کنند که این خیلی خطرناک هست.البته این رو از سر دل سوزی گفتم یک وقت به کسی بر نخوره.
[/quote]

عزیز من خودت میگی بسیجی از پایگاه خط میگیره خوب پایگاهم از ولی فقیه و رهبری خط میگیره حالا دونفر هم این بین تندروی میکنند نباید گنهشو گردن بقیه انداخت دیگه ولی فقیه رو که قبول دارید
۲۳:۳۹, ۱۳/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
(۱۳/فروردین/۹۰ ۲۲:۰۷)hadi_shj نوشته است:  البته این سخن شما نمی تونه دلیل خوبی باشه چون در این صورت میشه گفت تو مملکت اسلامی مگه میشه نماد فراماسونری پیدا بشه؟ که متاسفانه پیدا میشه.

چرا نمیتونه دلیل خوبی باشه ؟
شما نمادهای فراماسونری رو که هر کسی - از یک معمار تازه کار تا مدیر یک شرکت بزرگ دولتی - میتونه ازش استفاده بکنه رو با مسئولین رده بالای مملکت یکی می دونید ؟
یعنی اینکه این دوستانی که این جور تهمتها رو به اشخاص مختلف وارد میکنند دستگاه عریض و طویل اطلاعاتی که در مملکت فعال هستش و خوشبختانه اصلا ضعیف عمل نمیکنه رو زیر سوال می برند.
البته نمیدونم شاید منظورشون میتونه این هم باشه که تمام سیستم اطلاعاتی و امنیتی مملکت ما یا ماسونی هست یا اینقدر ضعیفه که نمیتونه از کاندیداهای که میخواهند توی انتخابات شرکت کنن اطلاعات دقیقی کسب کنه.

تمام حرفم رو اینجوری خلاصه می کنم.
1- یا این دوستان بدون دلیل و مدرک این تهمتها رو به افراد مختلف وارد می کنند و اصلا روی شنیده های خودشون فکر نمی کنند.
2- یا سیستم اطلاعاتی - امنیتی کشور ماسونی هستش که با این افراد برخورد نمی کند.
3- یا سیستم اطلاعاتی - امنیتی کشور اینقدر ضعیف و ناکار آمد هستش که حتی علائم و نشانه های ماسونی رو نمی شناسد و از برخورد با این افراد عاجز است.
۰:۰۸, ۱۴/فروردین/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
سلام
ماسونها که هیچ
ماسون ها قطعه ای از پازل یهود هستند
این قوم در برابر دشمنان سر سختشان سعی در نفوذ در 2 حوضه در طول تاریخ میکنند
1- حوضه اقتصاد و مراکز مرتبط و موثر بر آن (مراکز و کارتل ها و انحصارای کردن صادرات و واردات و بیمه و بانک وزارت بازگانی و اقتصاد و...)
2- حوضه فرهنگ و هر آنچه که بر فرهنگ و تفکر جامعه بتوانند اثر گذار باشند (صدا و سیما، فضای وب ، نشریات ، وزارت فرهنگ و ارشاد، فرهنگسرا ها ، صنعت سینما و خانه سینما و مدارس و آموزش و پرورش و آموزش عالی و...)

هم تاریخ صحه بر این مطب میگذارد و هم آیات قرآن(به پست شناسنامه ی یهود در قرآن نظری بیافکنید)
و نهایت ساده انگاری است که فکر کنیم برای ورود به این دو حوضه در این مهمترین دشمنشان تلاش شبانه روزی نمیکنند
آثارش اظهر من الشمس است و حقیر میتوانم آن را اثبات کنم
در ضمن مبحث در مورد این شخصیت را باز نمیکنم
یک نمونه تقدیم میکنم
محمد خاتمی:
"در حال حاضر مطالب قرآن با برخی دریافتهای بشری سازگار نیست چرا که احکام آن متناسب با زندگی قبیله ای است. زندگی مورد نظر اسلام زندگی قبیله ای است پس قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست." (کیهان 12/6/87)(ماهنامه کیان بهمن ۷۷)

امضای علی 110
پرستش به عبادت نیست، به اطاعت است!!!!
از که اطاعت می کنیم؟!
همو معبود ماست!!

امام زمان علیه السلام:
ظهور ما به تأخیر نیفتاده مگر به سبب اعمال ناپسندی که از ایشان (شیعیان) سر می‌زند و خبر آنها به ما می‌رسد.

ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]