کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 11 رای - 3.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند اسرار 11 سپتامبر (Documentary 911 Mysteries: Demolitions)
۶:۱۰, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #1
آواتار
مستند اسرار 11 سپتامبر، یکی از بهترین و قویترین مستندات راجع به حادثه 11 سپتامبر 2001 می باشد که به دور از هر گونه هیجانات و احساسات، با زبان علمی، نظرات کارشناسان خبره و تحلیل دیدنی ها و شنیدنی های شاهدان حادثه، به طور عمیق و ریشه ای حادثه را مورد کنکاش قرار داده و مدارک مستدلی دال بر اینکه این حادثه یک جنایت دولت آمریکا علیه مردم خودش بوده ارائه می دهد.

[تصویر: 911-1.jpg]

«عالی. بهترین مستند راجع به 11 سپتامبر»
- David Ray Griffin، پروفسور بازنشسته فلسفه دین و الهیات، نویسنده کتاب مشهور «New Pearl Harbor». در این کتاب، Griffin مدارکی ارائه می دهد که ثابت می کند دولت بوش، در حادثه 11 سپتامبر دست داشته است.

«هدیه ای بسیار مهم برای درک 11 سپتامبر، در واقع بسیار عالی»
- James H. Fetzer، فیلسوف و پروفسور آمریکایی مؤسس گروه پژوهشگران حقیقت 11 سپتامبر.

«واکنش من به این مستند، Wow می باشد.»
- Steven E. Jones، پروفسور و فیزیکدان آمریکایی که معتقد است برج های مرکز تجارت جهانی، با انهدام کنترل شده ویران شده است.

«کار عالی و با ارزشی بود برای مردم وطن پرست و نیز برای خود آمریکا»
- Aaron Russo، تهیه کننده و فیلمساز آمریکایی و سازنده مستند Freedom to Fascism، فعال سیاسی و فعال در یافتن حقیقت 11 سپتامبر.

مستند اسرار 11 سپتامبر، نقدی دقیق و موشکافانه و علمی بر داستان سرایی مقامات رسمی در مورد حادثه 11 سپتامبر 2001 می باشد. 90 دقیقه آنالیز علمی و دقیق تخریب ساختمانها همراه با شهادت ها و گواهی های شاهدان حادثه.
ساختمانهای مرکز تجارت جهانی در عرض 10 ثانیه متلاشی شدند. تیرهای فولادی طوری خم شدند انگار که سوپرمن اینکار را کرده باشد. آتشفشانی از خاکستر، آسمان را تاریک کرد. آیا سوخت یک هواپیما، می تواند چنین شاهکاری کند؟

[تصویر: 911-2.jpg]

مستند اسرار 11 سپتامبر، آنچه را که رسانه های دولتی نتوانستند بگویند را ارائه می دهد. هیچ طرح و نقشه ای در کار نیست، هیچ اتهامی در کار نیست، فقط ارائه حقایق و «اسرار». مستند را ببینید و به آن فکر کنید. داستان مردمی چون ویلیام رودریگز که در طبقه بالای سرش صداهای عجیبی می شنید یا اسکات فاربز که او هم صداهای مشکوک را در ساختمان شنیده بود آن هم قبل از حادثه. چه کسانی در طبقات برج ها بودند و چه می کردند؟ داستان خود انفجار و چگونگی آن. اینکه چگونه چاشنی ها، تیرهای فولادی را برش دادند تا نوع ریزش ساختمان را کنترل کنند...
این مستند در سه قسمت ارائه شده که تا الان قسمت اول آن انتشار داده شده و قسمتهای دوم و سوم نیز در آینده تولید خواهد شد:
1- تخریب ها: چگونه یک هواپیما، باعث فرو ریختن ساختمانهای 110 طبقه ای با شبکه از تیرهای فولادی در 10 ثانیه شده اند.
2- هواپیما رباها و هواپیماها: اینکه چطور عرب های نامرئی، هواپیماها را می دزدند و با وجود این همه تکنولوژی پیشرفته راداری، هواپیما را به ساختمان پنتاگن می زنند. (در آینده ساخته خواهد شد)
3- چه کسانی منفعت بردند: اینکه چطور در خواب عموم، یک امپراتوری در حال تولد است. اینکه چه کسانی پشت پرده ماجرا بودند. (در آینده ساخته خواهد شد)
حین بررسی دقیق حقایق، این مستند نشان می دهد که چگونه داستان سرایی رسمی، نه تنها نتوانسته وقایع آن روز را درست توضیح دهد بلکه حتی حقایق علمی و فیزیک را نیز نقض کرده است. چگونه یک ساختمان 110 طبقه ای، با سرعتی نزدیک به سقوط آزاد فرو می پاشد در حالیکه طبقات زیرین، بایستی سدی از بتون و فولاد را در مقابل این سقوط ایجاد کنند؟ چه بلایی سر ستونهای فولادی هسته مرکزی برجها که صدمه ای ندیدند، آمد؟ چطور ممکن است تا ماه ها بعد از حادثه، فولاد ذوب شده زیر آوار بسوزد و دود کند، در حالیکه آتش ناشی از سوخت هواپیما نمی تواند فولاد را ذوب کند؟ اینها سوالاتی است که حتی در گزارش کمیسیون 911 نیز مطرح نشد.
راز دیگر، ساختمان مرکز تجارت جهانی 7 می باشد. ساختمانی که دربردارنده دستگاه محرمانه دولت، وزارت دفاع، کمیته تبادلات ارزی و اوراق بهادار، دفتر اصلی آژانس مدیریت بحران و ... بود. چطور 70 بيليون دلار كلاهبرداري شركت برق كاليفرنيا در آوار، ناپدید شد؟ ساختمان 7 نیز با سرعت نزدیک به سقوط آزاد فرو پاشید در حالیکه هواپیمایی به آن اصابت نکرده بود و تنها آسیبی جزئی دیده بود. چرا؟ چطور می توان داستان قطعی برق بی سابقه مرکز تجارت جهانی چند روز قبل از 11 سپتامبر، خاموشی دوربین های امنیتی و جمع کردن سگهای بمب یاب، گرد و غباری که در روزهای قبل از حادثه، هر روز در دفاتر و اتاقها دیده میشد و حضور افرادی با روپوش و جعبه ابزار در حال سیمکشی اطراف ساختمان را توضیح داد؟ و ...
اینها و بسیاری سوالات دیگر، مواردی است که روز به روز بیشتر مطرح می شود و توسط افراد شجاعی که رسانه های دولت، آنها را «افرادی با توهم توطئه» می نامند، در معرض عموم قرار می گیرند.
اما شما بدون تعصب مستند را ببینید و آزادانه خود قضاوت کنید.

این مستند حدود 90 دقیقه بوده و 700 مگابایت اندازه دارد. در 7 قسمت تقریبا 100 مگابایتی برای دانلود و استفاده عزیزان میگذاریم.

دانلود با لینک مستقیم:

دانلود قسمت اول از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت دوم از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت سوم از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت چهارم از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت پنجم از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت ششم از مستند اسرار 11 سپتامبر
دانلود قسمت هفتم از مستند اسرار 11 سپتامبر

لینک کمکی از مدیافایر:

http://www.mediafire.com/?lb12h6ap63zo4

=================================================================

[b]لینک دانلود نسخه 300 مگابایتی:[/i]

لینک مستقیم:

http://mostanad.files.bidari-andishe.ir/..._part1.rar
http://mostanad.files.bidari-andishe.ir/..._part2.rar
http://mostanad.files.bidari-andishe.ir/..._part3.rar

لینک کمکی از هات فایل:

http://hotfile.com/dl/93932370/5618531/9...1.rar.html
http://hotfile.com/dl/93929906/5fd412f/9...2.rar.html
http://hotfile.com/dl/93934261/ad4b96d/9...3.rar.html

=================================================================

دانلود زیرنویس فارسی مستند به صورت مجزا

دانلود زیرنویس فارسی از پیکو فایل

دانلود از سرور Trainbit

دانلود از سرور Rodfile

دانلود از سرور UploadBaz

دانلود از سرور MediaFire

الحمدلله که موفق به ترجمه مستند شدیم. لطفا در انتشار این مستند تلاش و همکاری نمایید.
التماس دعا.

امضای بیداری اندیشه
[تصویر: signature.jpg]

والذین جاهدوا فینا، لنهدینهم سبلنا
به یقین کسانی که در راه ما تلاش کنند را به راه های خود هدایت خواهیم نمود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۹:۲۳, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #2
آواتار
واقعا بوش در هنگام انتخابات این کار رو کرد تا مسئله ی اول امریکا رو امنیت قرار بده و بگه....من دارم تروریسم رو از بین میبرم؟؟؟

امضای jim
[size=large]آنان که رفتند کاری حسینی کردند...حال برادرم و خواهرم ماها که ماندیم آیا کاری زینبی میکنیم...شهید دوست داشتنی[/size]...سید مرتضی آوینی
۱۲:۴۸, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #3
آواتار
ممنون از زحماتتون
خدا خیرتون بده ان شاالله

امضای MAHDI59
[تصویر: masoud.jpg]
۱۴:۰۱, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #4
آواتار
من نتونستم این مستند رو دانلود کنم لطفا من رو راهنمایی کنیدHuh

امضای danabash
به امید روزی که ما هم سرباز امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشیم.
انشاالله
۱۴:۰۴, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #5
آواتار
بعد از کلیک کردن بر روی هر کدام از لینکها و باز شدن صفحه جدید ، چند ثانیه منتظر بمانید تا عبارت Click here to start download.. نمایش داده بشود.بعد روی آن کلیک کنید یا لینک آن را در دانلود منیجر خود قرار دهید تا فایل دانلود شود

امضای Mahdy2021
ربّ اشرح لی صدری ویسّر لی أمری واحْلُل عقدهً من لسانی یفقهوا قولی.
پروردگارا سينه ‏ام را گشاده گردان و كارم را براى من آسان ساز، و از زبانم گره بگشاى، [تا] سخنم را بفهمند
------------------
أَيْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقامَةِ الْأَمْتِ وَالْعِوَجِ؟
أَيْنَ هادِمُ أَبْنِيَةِ الشِّرْكِ وَالنِّفاقِ؟
أَيْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دابِرِ الظَّلَمَةِ؟
أَيْنَ قاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدينَ؟
اَيْنَ بَقِيَّةُ اللهِ؟

================
"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاســت"
۱۴:۱۷, ۱۲/دی/۸۹
شماره ارسال: #6

احسنت بسیار عالی واقعاً ممنون کار بزرگی کردید دست شما درد نکنه
۰:۰۷, ۱۳/دی/۸۹
شماره ارسال: #7
آواتار
ممنون/ هر وقت مستند مي گذاريد ذوق زده مي شم/

(۱۲/دی/۸۹ ۱۴:۰۱)danabash نوشته است:  من نتونستم این مستند رو دانلود کنم لطفا من رو راهنمایی کنیدHuh
مطمئن بشيد كه جاوا اسكريپت و جاواي مرورگرتون فعال باشه/
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۵:۲۴, ۱۳/دی/۸۹ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۳/دی/۸۹ ۱۵:۴۵ توسط سلمان.)
شماره ارسال: #8
آواتار
تا چند ساعت دیگه نسخه 300 مگابایتی مستند را تقریبا بدون افت کیفیت آپلود میکنم.
دوستانی که هنوز مستند را دانلود نکرده اند، کمی صبر کنند.

[تصویر: 37530655327848832972.jpg]
۱۶:۳۲, ۱۳/دی/۸۹
شماره ارسال: #9

با عرض سلام و خسته نباشید جالب بود
نکته که خیلی در باره این بازی یازده سپتامبر هست اینکه چرا این همه وسایل تصویر برداری توی اون رو در کنار مرکز تجارت جهانی بود ،ایا صرف اینکه آن مرکز یک مکان مهم هست می توان وجود ان همه دوربین را توجیه کرد.
خوشبختانه این بازی برای دوستان و حتی اگر جامعه اماری رو بالا ببریم برای ایرانیان لو رفته اما تبعات اون هنوز وجود داره.
۱۸:۲۷, ۱۳/دی/۸۹
شماره ارسال: #10
آواتار
از تمامی عزیزانی که زحمت می کشند و در جهت آگاهس سازی و ششفاف سازی اطلاعات و وقایع تلاش می کنند بسیار متشکرم و من الله توفیق ...

امضای EMPERATOR
ما تا آخرین نفر و تا آخرین منزل و تا آخرین قطره خون، برای اعتلای کلمه الله ایستاده‌ایم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]