کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

اطلاعیه تالار: پالایش مطالب تالار
۲۱:۰۳, ۱۲/دی/۸۹
آواتار
بعد از تذکر چند تن از دوستان بابت اینکه حجم مطالب غیر مفید در تالار زیاد شده و با توجه به اینکه برای کاربران جدیدی که به جمع ما اضافه میشن، مطالعه تاپیکهایی که بعضا به صورت غیر مفید حدود 5، 6 صفحه شدن، مشکله، بعد از مشورت بین مدیران تصمیم گرفتیم هر از مدتی یکبار، مثلا ماهی یکبار، تاپیکهای تالار رو یک پالایشی کنیم و پستهای بی ارزش رو حذف کنیم تا هم تعداد صفحات کم بشه و هم بار مطالب مفید افزایش پیدا کنه.

اینکار الان یکبار صورت گرفته و بعضی تاپیکها تعداد صفحاتشون به طور مفیدی کم شده. البته سعی کرده و می کنیم صرفا مطالب اضافی رو حذف کنیم تا خدایی ناکرده پست مفیدی از دوستی حذف نشه.

همینطور بعضی تاپیکها خصوصا در بخش اخبار روز که دوره اون گذشته هم حذف میشه.

نکاتی هست که همه عزیزان و خودمون رو دعوت می کنیم به رعایتشون تا از این به بعد، از تعداد پستهای بی فایده کاسته بشه (به تفاوت تاپیک و پست دقت کنید):

- از زدن پستهایی که فقط تایید محض است بدون اینکه نکته اضافی در بر داشته باشه پرهیز کنیم.
- از پستهای تشکری پرهیز کنیم. چنانچه پست یا تاپیکی بود که ارزش زیادی داشت طوریکه دکمه تشکر را کافی ندانستیم، از نوشتن تشکر خودداری کرده و در عوض به کاربر نویسنده اعتبار اضافه کنیم که دکمه اعتبار هم پایین پست قرار داده شده.
- از زدن پستهای شوخی، شکلک ها، علامات مختلف نگارشی و پستهای چند کلمه ای بدون بار اطلاعی و موارد مشابه پرهیز کنیم.
- در پاسخ پستها که نیاز به نقل قول هست، سعی کنیم کل مطالب رو تکرار نکنیم و تنها جمله مورد نظر رو نقل قول کنیم و اضافات اون رو حذف کنیم تا پستها طولانی نشن خصوصا زمانیکه چندین نقل قول متوالی رخ میده، قضیه پر رنگ تر خودش رو نشون میده.
- از پستی که به هر نحو توهین به اشخاص یا کاربران تالار هست هم پرهیز کنیم.

خواستم دوستان در جریان باشن که چنانچه پستی از اونها حذف شد، دلیلش چه بوده. مطمئنم شما هم با ما موافقید اما قضیه اینه که دوستان مدیر ممکنه موارد نادری اشتباها پست خوبی از شما رو حذف کنن همینجا پیشاپیش عذر میخوایم و امیدوارم به دل نگیرید.
فقط این رو هم بگم که ملاک حذف شدن پستها، غیر مفید بودن هست و اگر پست شما حاوی هر گونه سوال و نکته ولو چند کلمه مفید باشه حذف نخواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست. مطلب بی ارزش مطلبی هست که بودن یا نبودنش هیچ کمکی به دوستان نکنه.

با تشکر از همه عزیزانی که اینجا رو تالار خودشون می دونن و در این زمینه با ما همکاری می کنن.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر

بالا