تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: پیشنهادات و انتقادات بخش صنعت سرگرمی و بازی های رایانه ای
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2
سلام

کاربران عزیز و گرامی

انتقادات و پیشنهادات سازنده ی شما را در رابطه با این بخش صمیمانه می پذیریم

و عذر خواهی می کنم از دیر بودن این تاپیک

متشکر و ممنون
جدی ترین مشکل این بخش یکنواخت بودن این قسمت هست.
من خودم با اینکه یا پا گیمر هستم اما کمتر اینجا سر میزنم چون 90% تاپیک ها اینطوری شروع میشه:
فراماسونری در فلان بازی
بازی شیطانی فلان
باید یکم تخصصی تر در این زمینه کار کرد. باید نقاط قوت و ضعف بازی های غربی رو در این قسمت تحلیل کرد.
باید بررسی کرد که چطور بازی های ایرانی رو به حد و اندازه های کیفیت جهانی رسوند.
باید از مقاله های علمی استفاده کرد.
بحث پیرامون اینکه فلان بازی ماسونیه یا نیست جلوی تهاجم فرهنگی رو نخواهد گرفت.
(۴/فروردین/۹۱ ۲۳:۰۰)brother نوشته است: [ -> ]جدی ترین مشکل این بخش یکنواخت بودن این قسمت هست.
من خودم با اینکه یا پا گیمر هستم اما کمتر اینجا سر میزنم چون 90% تاپیک ها اینطوری شروع میشه:
فراماسونری در فلان بازی
بازی شیطانی فلان
باید یکم تخصصی تر در این زمینه کار کرد. باید نقاط قوت و ضعف بازی های غربی رو در این قسمت تحلیل کرد.
باید بررسی کرد که چطور بازی های ایرانی رو به حد و اندازه های کیفیت جهانی رسوند.
باید از مقاله های علمی استفاده کرد.
بحث پیرامون اینکه فلان بازی ماسونیه یا نیست جلوی تهاجم فرهنگی رو نخواهد گرفت.

سلام

با تشکر از عنوان کردن این موضوع

به عمل کار بر آید به سخندانی نیست

ببین دوست من

شما تا حالا این کار رو انجام دادی که جلوی شما رو گرفته باشیم ؟؟؟

کسی هم این کار رو انجام نداده
سلام خدمت همه
راستش
مشکل اصلی این بخش به روز نبودنشه
مثال بزنم
بازی مثل DotA هر ماه یکبار تقریبا مپ های جدید میده بیرون
اگه ممکنه مطالب رو به روز کنید
مثال دیگش،توی بخش نماد های فراماسونی DotA،نوشته که ایران 8تا روم داره و دائم پر هست
درصورتی که تعداد روم هاش خیلی بیشتره
اینکه روم ایران 8 تا باشه یا 200تا فرق نداره
ولی اینکه مطالب رو به روز کنید خیلی مهمه
لطفا هراز گاهی یکبار به مطالب قدیمی سر بزنید
من خودم قول میدم که از این هفته به بعد شروع کنیم
با تشکر از اینکه چرندیاتمو رو خوندیتBlush
در مورد دوتا ایران 8 تا روم نداره و 12 تا روم داره ( اگه بشتر نشه .. )
-
بازی
bioShock Infinite ..
رو من بازی کردم پر بود از نماد ها و شعار هایِ ماسونی !
تو نت هیچ نقدی نبود امیدوار بودم اینجا پیدا کنم که نکردم ..
من حداکثر کاری که بتونم انجام بدم عکس نماد هارو میتونم بزارم ولی از عهده ی نقد بر نمیام
به نام خدا
همونطورکه آقای بلک گفتند، دربیشتر نقدهای این بخش بسنده شده به معرفی نمادهای موجود در یک بازی، دریغ از یک تحلیل متحوایی ازداستان بازی.(البته بعضی نقدهاواقعا مفیدبودند) من درتاپیکی که ایجادکردم سعی در نوشتن چنین تحلیلی داشتم اما به یکسری محدودیتها برخوردکردم.
جدااز آن فردی بلافاصله تاپیکی تکراری بانام نمادهای ماسونی دربازی...(که حتی نام بازی رااشتباه نوشته بود) ایجادکرد ودرآن ازعکسهای بی کیفیت ونامفهوم استفاده کرده وازنمادهایی صحبت میشدکه اکثرادربازی وجود نداشند.
خواهش مندم به ایجاد کنندگان چنین تاپیک هایی، اخطاردهیدتافقط به معرفی نمادها نپردازند.
نقدو تحلیل داستان بازی بسیار مهمتراست.
درپناه حق
(۳۱/خرداد/۹۲ ۱:۳۹)PWLG نوشته است: [ -> ]به نام خدا
همونطورکه آقای بلک گفتند، دربیشتر نقدهای این بخش بسنده شده به معرفی نمادهای موجود در یک بازی، دریغ از یک تحلیل متحوایی ازداستان بازی.(البته بعضی نقدهاواقعا مفیدبودند) من درتاپیکی که ایجادکردم سعی در نوشتن چنین تحلیلی داشتم اما به یکسری محدودیتها برخوردکردم.
جدااز آن فردی بلافاصله تاپیکی تکراری بانام نمادهای ماسونی دربازی...(که حتی نام بازی رااشتباه نوشته بود) ایجادکرد ودرآن ازعکسهای بی کیفیت ونامفهوم استفاده کرده وازنمادهایی صحبت میشدکه اکثرادربازی وجود نداشند.
خواهش مندم به ایجاد کنندگان چنین تاپیک هایی، اخطاردهیدتافقط به معرفی نمادها نپردازند.
نقدو تحلیل داستان بازی بسیار مهمتراست.
درپناه حق

درسته به هر چیزی الکی گیر میدین !!! بابا طرف هیچی از بازی بلد نیست میاد نقد میزاره تا 2تا عکس میبینه فکر میکنه فراماسونیه !!! اصلا محتواشو نمی بینه یا اصلا زبان بلد نیستش که اصلا داستان از چه قراره !!!!!!!!
آقا منیه پیشنهاد دارم.Cool
به جای گشتن دنبال نماد رو در و دیوار و بازی ها و ..... و تهمت به سازنده های بازی و فیلم و موسیقی و بقیه افراد که گناه بزرگیه و تخریب آنها که اونم گناه هست بیاین به قرآن عمل کنیم.
قرآن نمی گه برو دنبال نماد بگرد می گه برو علم یاد بگیر.
بیاین به جای تلف کردن وقت و گشتن دنبال نماد برید علم یاد بگیرین!
بله من هم موافقم اگه وقت صرف علم بکنید بیشتر موفق خواهید بود
کلا بیخیال نقد بازی بشید چون به جای اینکه بازی های روزو نقد کنید میرین بازی های یک سال قبلشو نقد میکنین علاوه براین نماد ها کوچکترین چیزها هستند ترویج خشونت وس ک س ودزدی وادم کشی و..... اینهابارز ترین تاثیرات هستند.
صفحه: 1 2
آدرس های مرجع