تالار گفتگوی بیداری اندیشه

مشاهده تالار در قالب اصلی: پختن روح Spirit Cooking
شما درحال مشاهده محتوای قالب بندی نشده این مطلب هستید.برای مشاهده نسخه قالب بندی شده روی لینک فوق کلیک کنید
صفحه: 1 2 3
بسم الله الرحمن الرحیم
خیلی نمی دونم چیه ولی می دونم جناب کلینتون و امثالهم به عنوان تفریح از این روش استفاده می کنند.

http://www.thetreeofliberty.com/vb/showt...c-Content)

به نام پختن روح.

اینها روانی هستند.

این شخص داره این کار کثیف رو انجام میده (ماریا آبرامویچ)

https://en.wikipedia.org/wiki/Marina_Abramovi%C4%87
سلام
طرفدارای ترامپ شایعه کرده اند که طبق یکی از ایمیلهای لو رفته،کلینتون این کار پختن روح رو انجام می داده. به نظر بیشتر بازی انتخاباتی میاد.
میدونید بیشتر از همه یاد چی میفتم؟

[تصویر: o0cf_megamind-whitehouse.png]

دارن میگن چه این چه اون در هر صورت یه #$%@#@#$ یا به عبارتی یه مگامایند یه شیطان مجسم رئیس ناجمهور بعدی خواهد بود چه بخوان چه نخوان

یه جورایی یه دوران گذاره برای بعد

یعنی خیلی چیزاها رو خواهد بود
دوستان لطفا بیشتر توضیح بدید نگرفتم مطلبو ... سرچ هم کردم چیز خاصی دستمو نگرفت.(منظورم منابع فارسی هست)
فکر کنم spirit cooking به معنی غذای روحه. به غذا میگن cooking .
نقل قول:https://en.wikipedia.org/wiki/Marina_Abramovi%C4%87

خیلی جالبه از این آدم (مارینا آبراموویچ) در محتوای فارسی یک پروفسور ، هنرمند و متفکر ساختن. خود خارجی ها کلی علیهش روشنگری کردن اما ایرانیا براش سنگ تموم گذاشتن.
[تصویر: Cwa8_8SUoAAiNt8.jpg]
نقل قول:فکر کنم spirit cooking به معنی غذای روحه. به غذا میگن cooking .
فکر نکنید بگردید ببینید تصورتون درسته یا نه ، cooking به معنای پخت و پز هست. اینجام معنی پختن روح رو میده.

(۱۵/آبان/۹۵ ۷:۲۱)سعدی نوشته است: [ -> ]سلام
طرفدارای ترامپ شایعه کرده اند که طبق یکی از ایمیلهای لو رفته،کلینتون این کار پختن روح رو انجام می داده. به نظر بیشتر بازی انتخاباتی میاد.

شایعه ؟!!!
این یک ریپورت از ویکی لیکسه.
کسی دقیقا میدونه چیکار میکنن تو این روش و اساسا به چه دردشون میخوره؟
سلام
محتوای ویکی فارسی رو می تونید ویرایش کنید. ترجمه همون مطالب ویکی انگلیسی رو با ذکر همون منابع بیارید تو ویکی فارسی. در حال حاضر صفحه ویکی فارسی خیلی مختصره. هیچ اشاره ای به پروفسور و متفکر بودنش هم نداره.
نقل قول:محتوای ویکی فارسی رو می تونید ویرایش کنید. ترجمه همون مطالب ویکی انگلیسی رو با ذکر همون منابع بیارید تو ویکی فارسی. در حال حاضر صفحه ویکی فارسی خیلی مختصره. هیچ اشاره ای به پروفسور و متفکر بودنش هم نداره.

من صحبت از ویکی پدیا کردم؟! هر صفحه کلی تعریف و تمجید.

[تصویر: Untitled.png]

نقل قول:کسی دقیقا میدونه چیکار میکنن تو این روش و اساسا به چه دردشون میخوره؟

در توضیحش نوشته شده استفاده از خون برای ارتباط گرفتن با ارواح.

مراسمش رو هم تو یوتیوب نگاه کردم خیلی مشمئزکننده بود حالمو بد کرد. یکی از پیام های رو دیوار که با خون نوشته شدن اینه:
شیر مادر رو با اسپرم تازه مخلوط کن و در شب های پر از نابودی بنوش.

یه بت هم کنار دیوار میذاره و روش یه تشت خون میپاشه.
[تصویر: m2.png]

یه بدبخت روانیه در کل ...
.
.
اینطورب که سایت اسنوپز توضیح داده، گویا این spirit cooking یک نمایشگاه از دیوار نوشته های آبراموویچ بوده که با خون خوک نوشته شده بودند. مضمونشون هم در مورد خوردن خون و ... است.
بعد یه شام هم با همین اسم برگزار کرده و مدیر فعلی کمپین کلینتون (نه خود کلینتون) رو هم دعوت کرده. اما اینطور که گویا آبراموویچ گفته ایشون شرکت نکرده و اون هم یه وعده شام معمولی بوده که برای شوخی این اسمو روش گذاشتن.
صفحه: 1 2 3
آدرس های مرجع