ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فیلم/شیخ حسن الله یاری کیست ؟
۱۴:۲۲, ۸/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۲/آذر/۹۰ ۱۱:۴۸ توسط خاک.)
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: 1322258404_16780_33uqnuvw_pic.jpg]

شیخ حسن الله یاری کیست؟شیخ حسن الله یاری روحانی شیعه ی افغانی است که در شبکه ای ماهواره ای صحبت میکند و در روز تقریبا ۴ ساعت پخش زنده دارد
شیخ حسن الله یاری کیست؟شیخ حسن الله یاری روحانی شیعه ی افغانی است که در شبکه ای ماهواره ای صحبت میکند و در روز تقریبا ۴ ساعت پخش زنده دارد…
موضوع اصلی صحبتهایش اثبات ولایت امیرالمومنین(علیه السلام) و غصب خلافت توسط خلفای راشدین[b] است!
ایشان بر کتب اهل سنت تسلط بسیار زیادی دارد و برای اثبات ولایت علی(علیه السلام) از کتب خود اهل سنت استفاده میکند و با یک سرچ ساده در یوتیوب یا گوگل انبوه مناظرات ایشان با مولویها و دفاع ایشان از مکتب تشیع را می بینید
از طرف دیگر مستحضر مسایل سیاسی دیگری هستید:
اتحاد شیعه و سنی، بحث انقلابهای منطقه، بحث بیداری اسلامی، و سوء استفاده ی غرب از هر فرصتی برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی در جهت ایجاد آشوب در کشور تاثیر گذاری مثل ایران و کشوری مثل افغانستان که باتلاق آمریکا شده، در همسایگی ایران است و فرو رفتن در باتلاق این کشور را قبلا شوروی سابق تجربه کرده است(خروج نیروهای شوروی سابق از افغانستان که مصداق بارز و لله جنود السماوات والارض است)
خب. تا اینجای کار بسیار عالی است اما مشکل اساسا از بینش سیاسی این طلبه است و نگاه غلطی که از تشیع در مناسبات سیاسی دارد…
برای خلاصه تر شدن مطلب و ادای حق مطلب عناوینی را تیتر وار ذکر میکنم. یقینا در صورتی که خود شما هم شنونده ی این کانال باشید به زودی زود این قبیل حرکات و سخنها را خواهید شنید:
۱- ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی(مخالف مباحثه ی علما نیستم اما الله یاری واقعا تفرقه انداز است و مدام به اهل سنت عزیز توهین میکند)
۲- تایید شعار نه غزه نه لینان با این بهانه که اول بقیع را آزاد کنیم غزه برای بعد(رسول الله فرمود اگر مسلمانی در یک طرف سرزمینهای اسلامی شب گرسنه بخوابد مسلمانی که در طرف دیگر سرزمینهای اسلامی سیر میخوابد مسئول است…)
۳- ایجاد فاصله بین شیعیان و مرجعیت معظم شیعه(الله یاری اساسا مراجع را عادل نمی داند به کرات به حضرت امام خمینی توهین کرده و نعوذ بالله به حضرت آقا اهانتی میکند که قلمم خجالت دارد از نگاشتنش. الله یاری حتی آیت الله العظمی مکارم را عادل نمیداند و بدتر از آن حتی حضرت آیت الله بهجت را هم!!!)
۴- کوبیدن دولت ایران و پایین آوردن جمهوری اسلامی از حامی مستضعفان و شیعیان جهان به دشمن اهل بیت!!!!!!!!!!!
۵- اخیرا هم که میگفت مراجع قم به دنبال ریاست و قدرتند و هوای نفس آنها را گرفته و امام زمان عده ی زیادی از اینها را نعوذ بالله میکشد!!!
۶- مقایسه ی حکومت خمینی کبیر با حکومت عباسیان
۷- دفاع از آمریکا به بهانه ی آزادی بیان در آن کشور(لازم به ذکر است آقای الله یاری ساکن آمریکاست. جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل میشود و مجوز روی آنتن رفتنش باطل. حال این سوال برای خود من پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمیشود؟ جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟)
اصلا یک سوالی مثل خوره افتاده به جانم
خود الله یاری مقلد کیست؟ مراجع عظام ما را که قبول ندارد آیت الله محقق کابلی هم از ایشان برائت جسته خودش هم که میگوید مرجع تقلید نیست
اصلا تا آنجا که من میدانم تمام مراجع توهین به صحابه را حرام اعلام کردند و پایکوبی در سالروز فوت صحابه را نیز حرام. حتی خوب است برادران اهل تسنن بدانند موضع ما در قبال افرادی مثل عایشه تفاوت دارد با موضعمان در قبال عمر و ابوبکر
عایشه هرچند خطاکار است و با علی به جنگ برخاست اما ام المومنین است و شیعه به او احترام بیشتری قائل است تا عمر اما الله یاری …. متاسفم
۸- اعتقاد بر عدم ایجاد شرایط ظهور!!! (الله یاری معتقد است باید بنشینی و سکوت کنی تا امام زمان و منجی کل خودش بیاید)
۹- اعتقاد به تعطیلی امور واجب در عصر غیبت مثل جهاد در راه خدا!!!!
۱۰- هیچ تلاشی برای ظهور جایز نیست!!!!
۱۱- چند شب پیش فردی ایرانی تماس گرفت(از افغانستان و اروپا و حتی بحرین هم تماس میگیرند) و اعتراض کرد به موضع شیخ حسن الله یاری در قبال مسئله ی انتظار. الله یاری شروع کرد به توجیه و پس از بالاگرفتن بحث گفت: اصل انقلاب شما از اساس باطل بوده ۸ سال جنگتون هم باطل بوده کفر شما جماعت انقلابی بر من مبرهن است و تشکیل حکومت اسلامی قبل از ظهور ممکن نیست و مغایر با شرع است
۱۲- لااقل ما که ایرانیم اما آقای الله یاری ارتش آمریکا هر روز به نوامیس ملت بزرگ افغانستان جسارت میکند و هر روز برادران هم کیش و هم وطنت را میکشد. دست مریزا خوش غیرت!
۱۳- به شخصه دین خمینی کبیر را ترجیح میدهم به اسلام آمریکایی و مسخ شده و استکبار دوست الله یاری حتی اگر جایم اسفل السافلین باشد
از امام جعفر صادق روایت است که در آخر الزمان آنقدر فرق فکری و سیاسی و اجتماعی ضاله پیدا میشود که حد ندارد و وای بر مردم آخر الزمان از دست این همه راه غلط. در ادامه ی روایت دارد که حضرت فرمود اما راه ما اهل بیت همچون باریکه ی نوری مشخص است
خدا همه ی ما را حفظ کند
لازم میدانم درد دلی هم بکنم
عده ای الله یاری را تا مرجعیت بالا می برند و تا میتوانند به به و چه چهش میکنند و عده ای میگویند دجال است و شیطان و مهره ی آمریکا و با حمایت غرب ماهواره تشکیل داده و ….
از دو طرف دلخوربم مخصوصا از دسته ی دوم چرا که دسته ی اول جاهل است اما دسته دوم که قشر حزب اللهی نا آگاه است و به اشتباه قلم و تریبون به دست آنها افتاده و توهم توطئه از نوع دو آتشه اش آنها را گرفته و …
زمانی که امثال آیت الله زنجانی و آیت الله قزوینی که کارشان مناظره است و اساسا تمام کتب شیعه و سنی را حفظند تکریم نمی کنیم و بزرگ نمیکنیم یک جوجه طلبه اینطوری تریبون را در دست میگیرد و همه فکر میکنند تنها اوست که این تبحر را دارد و فقط او از شیعه حمایت میکند و شیفته اش می شوند
در آخر باز هم میگویم مناظرات الله یاری با مولوی های اهل سنت و محکوم کردن آنها را که می بینم لذت میبرم اما اصلا توهین به خلفای راشدین را نمی پسندم چه برسد توهین به قشر انقلابی و سید ما امام خامنه ای…

امضای علمدار133
<<عباس جان>> نفس به جزتونخواهم برای کس بزنم نفس بده که برایت نفس''نفس بزنم
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۲۰, ۸/آذر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۸/آذر/۹۰ ۱۵:۲۳ توسط mohammad1369.)
شماره ارسال: #2
آواتار
من کاملا تمام این مطالب رو تایید میکنم...من مدت بسیار زیادی بود که برنامه های این شخص رو میدیدم نه از روی علاقه بلکه واقعا مخواستم بدونم این شخص کیست و چه عقیده ای دارد...تمام موارد بالا رو واقعا عینا یادمه که میگفت و متاسفانه در داخل کشور طرفدارانی پیدا کرده...ولی من که شک ندارم این مهره صهیونیسته یا لااقل بازیچه صهیونیست ها هست....در هر برنامه ای که داره به طور متوسط حد اقل ده دقیقه به فحاشی و توهین به تمام افرادی رو که قبول نداره اختصاص میده....خدا میدونه چه اختلافی بینه شیعه و سنی ایجاد کرده تو این مدت که برنامش رفته رو آنتن....یک فحش هایی به آقا میده که اصلا من شرمم میاد بگم و بارها و بارها نظام مارو مورد فحاشی قرار داده امام خمینی رو زیر سوال میبره حتی شهید مطهری رو هم کلا زیر سوال میبره جنگ و انقلاب مارو هم کلا هر چی که فکر کنید میگه..تمامش درسته من همشو دیدم تک تک...خدا لعنتش کنه فقط....
۱۵:۵۷, ۲۴/آذر/۹۰
شماره ارسال: #3
آواتار
سلام
ببخشید من دیر دیدم این تاپیک رو ، یه سوالی برای من پیش اومده ، آیا میشه این آقای الله یاری رو (تفکراتش رو) حجتیه دونست؟

چون تفکر حجتیه همین بود دیگه ، قرار شد آنتی تز وهابیت باشن ، بعد اعتقاد داشته باشن که برای ظهور باید بشینی دست روی دست بگذاری تا ظهور انجام بشه....

امضای Havbb 110
یا علی[تصویر: doa(6).png]
التماس دعا
۰:۱۲, ۳/دی/۹۰
شماره ارسال: #4

خوب ببخشید توهسن به محضر بچه های اهل ولایت نباشه ها
امّا من یه بار تو جلسه بسیج از بچه ها خواستم بگن ولایت فقیه رو چجوری قبول کردن
همه جوابا تو این مایه بود:
اگه نباشه اوضاع بدتر میشه، فلانی کتاب زیاد خونده قبول داره، آقا نمازش ترک نمیشهSmile و...
وقتی شعور بچه شیعه های مزهبیه بسیجی این قد پایینه از بقیه چه انتظاری داری؟
۱۲:۴۹, ۳/دی/۹۰
شماره ارسال: #5

اوایل که این اقا اومده بود من با یک بنده خدایی صحبت می کردیم
که خیلی قضیه مشکوکه چرا که امریکا برای نظام اسلامی شمشیر رو از رو بسته حالا اجاز ه بده تفکری که اونو روز به روز بدبخت ترمیکنه بیاید درامریکا شبکه داشته باشه تا اینکه ی ن فرد دیگه خودشو رو کرد
۱۵:۲۴, ۳/دی/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳/دی/۹۰ ۱۵:۴۵ توسط Amir.)
شماره ارسال: #6
آواتار
(۳/دی/۹۰ ۰:۱۲)eXitxhu نوشته است:  خوب ببخشید توهسن به محضر بچه های اهل ولایت نباشه ها
امّا من یه بار تو جلسه بسیج از بچه ها خواستم بگن ولایت فقیه رو چجوری قبول کردن
همه جوابا تو این مایه بود:
اگه نباشه اوضاع بدتر میشه، فلانی کتاب زیاد خونده قبول داره، آقا نمازش ترک نمیشهSmile و...
وقتی شعور بچه شیعه های مزهبیه بسیجی این قد پایینه از بقیه چه انتظاری داری؟

سلام دوست من
شما به بچه شیعه ایمان آوردی که از اونها درباره دینت سوالت میکنی ؟ مرجع ما قرآن و اهل بیت هست باید به اونجا رجوع کنید ، همه چیز تو دنیا تخصص میخواد فقط این دین خداست که باید غریب بمونه ؟ بهتره مثل زمانی که مریض میشید میرید دکتر سر این مسئله هم برید پی اهل فن ... انشالله که به جوابتون هم میرسید ...

این Alireza11 هم به جای وصل کردن حرف های صد من یه غاز تون به هم و توجیه آوردن برای کارهای غیر عقلانه این آقا بهتره بشینید دو کلام ادب یاد بگیرید بعد اظهار نظر کنید ...

درباره آقای الله یاری ، همه ما موافق دفاع از شیعه هستم اما این آقا قصدش دفاع نیست اولا چون مدارکش رو دادند دادگاه و اثبات شد که ایشون با امریکا در ارتباط هست ،‌دوما دوما این به جای دفاع توهین میکند به مقدسات برادران اهل سنت ، ماجرای وحدت ما با سنی ها هم مثل زمان امام علی و امام حسن است ، امام علی هم میتوانست جنگ کند و خونریزی کند اما بعدش اصری از شیعه نمی ماند و ما الان خودمان هم معلوم نبود چه وضع و حالی داشتیم لذا بهتره به جای ایجاد تفرقه و توهین به بحث های مهم تر و علمی تر رو بیاوریم بحث با سنی ها نه برای ما آب و نان میشود نه برای شیعه فایده دارد
بحث با اهل سنت بارهای توسط علما صورت گرفته و حقانیت شیعه قبل تر از این ثابت شده منتهی از انجایی که برخی دنبال جنجال هستند به نوعی خیال میکنند دفاع یک احمقی مثل الله یاری حقانیت شیعه را ثابت میکند ... شیعه اثبات شده است و نیازی به کارهای این فرد نیست اگر میخواهید شیعه اثبات شود رفتارتان را مانند شیعیان کنید ؛ فحاشی نکنید ، توهین نکنید نمازتان را اول وقت بخوانید و ...

در آخر هم براتون مناظره علما اهل سنت و شیعه را قرار میدم که در اون حقانیت شیعه اثبات میشود به طرز کامل علمی و منطقی :

حقانیت شیعه بر اهل سنت / دانلود شب های پیشاور
۰:۲۵, ۴/دی/۹۰
شماره ارسال: #7

پس فکردی چرا 4 ساعت پخش زنده ماهواره ای داره؟

چون ضد ایرانه

دست نشانده ی خودشونه
۱۷:۲۷, ۴/دی/۹۰
شماره ارسال: #8
آواتار
سلام
خوشبختانه امام رضا (علیه السلام) و به تبعیت از ایشان امام خمینی(رحمة الله علیه) کلیدی برای رهایی از زندان سردرگمی بیان فرمودند:
(هر زمان مشاهده کردیم حرفی که میزنیم یا عملی که انجام میدهیم مورد تحسین و تایید دشمن است بدانیم که راه را اشتباه رفته ایم و هر زمان که با واکنش دشمن مواجه شدیم بدانیم کارمان صحیح است)
حالا این آقا مورد حمایت دشمنه یا نه؟ خودتون قضاوت کنید...
۰:۰۰, ۶/دی/۹۰
شماره ارسال: #9
آواتار
امروز یکی بود معلوم بود از اهل سنت هست ، تماس گرفت با این آقا و گفت که تو بیچاره کردی منو ، اکثر اطرافیان و مریدهای من رو تو شیعه کردی الان هرکی منو میبینه به من میگه تو اینقدر بی عرضه بودی که همه مریدهات شیعه شدند و نتونستی قانعشون کنی....

آدم وقتی چنین صحنه هایی رو میبینه (از این صحنه ها بسیار زیاد اتفاق می افته) واقعا لذت میبره و افتخار میکنه به شیعه بودنش به خصوص وقتی که یه طلبه ی جوان شیعه با علمای بزرگ اهل سنت مناظره میکنه و همیشه هم حرفش رو اثبات میکنه و پیروز مناظره است.....

اما.... اما به قول استاد حسن عباسی ، وقتی که امام گفتند آمریکا شیطان بزرگ است ، شیطان هرچی بزرگتر میشه با ازش بیشتر دوری جست و از شر اون به خدا پناه برد ، نه اینکه بری به دامان شیطان بزرگ پناه ببری ، هرچند که کار دینی انجام بدی. وقتی میبینیم که دشمن داره برامون دست میزنه و ازمون راضیه و به ما پناه و .... میده باید بدونیم که یه جای کارمون اشکال داره
۱۴:۲۸, ۱۵/دی/۹۰
شماره ارسال: #10
آواتار
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان،باید چند نکته رو برای زیر سوال بردن این شخص ذکر کنم
1-تمام برنامه های این شخص از استودیویی در آمریکا پخش میشه و این فرد طرفدار دولت امریکاست
2-این فرد اصلا شیعه نیست چونکه یکی از اصولی ترین تفکرات شیعه که جهاد ضد طاغوت است را نغز می کند
3-بدترین نوع ضربه به یک شخص یا یک تفکر بد دفاع کردن است نه مقابله ی رو در رو هنانطور که در طول تاریخ منافقین بدترین ضربات را به اسلام و شیعه وارد کردند،این شخص با احاطه به این حربه ی شیطانی مشغول به بد دفاع کردن از شیعه است،همانطور که در سوره ی بقره ذکر میشود که فتنه از قتل بدتر است.برای رسیدن به این مهم دقت کنید که این شخص هیچ ایده ای برای حکومت اسلامی ندارد و مشغول یر هم زدن وحدت مسلمانان است که متضاد با کلام خدا می باشد،برای مطمئن شدن می توانید با برنامه ی ایشان تماس بگیرید و فقط بپرسید که برای حکومت اسلامی چه پیشنهادی دارد و نظرش در مورد وحدت مسلمانان چیست؟خواهید دید که هیچ نظر قابل قبولی حتی در سطح ابتدایی ندارد و صرفا در جهت تفرقه و ایجاد فتنه تلاش میکند.

...و پیروزی قطعا از ان خداست

امضای nayeney
اگر غم لشگر انگیزد که خون عاشقان ریزد

من و ساقی به هم تازیم و بنیادش بر اندازیم
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا