کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرامارسال پاسخ  به روز آوری
 
رتبه به موضوع
  • 20 رای - 4.05 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نماد های فراماسونری و ایلومناتی در بازی تِکِن (Tekken)
۵:۰۴, ۲۳/مهر/۸۹
شماره ارسال: #1
آواتار
[تصویر: 3073667873_190e6e0388_o.PNG]

نام بازی که قص داریم در این پست درباره اش بحث کنیم ، تکن یا تی کن یا تیکن ، یا به زبان انگلیسی (tekken) است...که در انواع سری از یک گرفته تا سری پنج و شش و... برای انواع کنسول ها ارائه شده...بازی های رایانه ای پر از نماد و علائم و افکار ماسونی هستند بازی های نظیر شاهزاده ایرانی یا لاکسر... بارها نقد شده فقط کمی نیاز به جستجو دارد...اما اینبار به نمادشناسی در فیلم این بازی میپدازیم...بازی که کاراکتر های آن اکثرا تحت نیروی شیطان ، قدرت های باور نکردنی را دارند...به ادامه مطلب بروید...

بیشتر بازی های رایانه ای بر اساس فیلم هایشان یا بالعکس ساخته میشود...بازی تکن هم فکر کنم فیلم بر اساس فیلمش ساخته شده...اینبار نماد های داخل این فیلم را نشان شما خواهیم داد...

درباره ی کاراکتر اصلی این فیلم یعنی جین که در یکی از سایت ها ی معتبر خارجی میخوندم که این نام Jin همان جین در کلمه عربی است که در فارسی همان جن خودمان هست البته چون زیاد از این بحث مطمئن نیستم درباره اش حرفی نمیزنم...

در قسمت های مختلف این فیلم بارها چشم این کارکتر یعنی جین کازاما ( Jin Kazama) به صورت تک چشم نشان داده میشود که منظور همان تک چشم دجال است نماد معروف فراماسون ها است ... از تی کن چهار به بعد یک چشم جین قرمز میشود دقت کنید فقط یک چشم وی...که میتوانید در عکس های پایین ببینید...

[تصویر: Tekken%20%281%29.jpg]

[تصویر: Tekken%20%2810%29.jpg]

[تصویر: Tekken%20%288%29.jpg]

[تصویر: Tekken%20%289%29.jpg]

در بعضی قسمت ها ی فیلم هم طور دیگری این نماد را نشان میدهند به گونه ای که ابتدا سه چشم را نشان میدهند اما با کمی دقت میبینید که یکی از چشم ها بزرگتر و واضح تر از بقیه هست که سعی بر دلالت بر همان نماد تک چشم است...

[تصویر: Tekken%20%284%29.jpg]

[تصویر: Tekken%20%285%29.jpg]

[تصویر: Tekken%20%287%29.jpg]

[تصویر: Tekken.jpg]

در حال جستجو بر این مطلب بودم که در یکی از انجمن ها یکی از کاربران با چندین عکس میگفت که نمادی که بر روی بدن جین وجود دارد بسیار شبیه به نماد بافومت (بز) اسث... و دقیقا هم همینگونه نشان میدهند...در عکس پایین دومی که علامت بر روی بدن جین است را نشان میدهد که دارای دو شاخ و بینی و دیگر اجزا مانند بز است...

[تصویر: 350px-DevilJin.jpg]

[تصویر: tekken.jpg]

[تصویر: Baphomet_II.jpg]

[تصویر: Tekken%20%283%29.jpg]

در آخر هم کلیپی از یه قسمت فیلم میبینید که نیروی شیطانی و بُعد دوم جین ، هیتاچی ( Hitachi ) یکی از قهرمانان فیلم را با چشم خودش به شدت ضربه میزند و قدرت ماورائی این کارکتر را نشان میدهد در حالت خباثت....در تیکه دوم کلیپ نشان میدهد که جین بَد شخصیت خوب جین را به اسارت گرفته و بر روی بدن وی با قدرت شیطانی خود نماد بافومت را به وجود می آورد...از اینجـــــا به طور کامل دانلود کنید...

کلیپ بسیار کم حجم و دارای کیفیت خوبی میباشد
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید

آغاز صفحه 2 (پست فوق، اولین پست این موضوع می باشد)
۳:۲۳, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #11
آواتار
سلام و خسته نباشید
مطلبتونو تا نیمه خوندم.....جین و هوارانگ!!!!...
خب ممکنه خیلی از حرفاتون درست باشه ولی خودتون مطمئنید؟؟؟
فقط خواستید اثبات کنید!
در تعاریف که از جن وجود دارد البته در منابع غیر موثق ( منظور کتبی که در مورد جن نوشته شده است و در بازار موجود است ) گفته می شود که چشم جنیان برعکس انسان ها است ...
اینو شما گفتید! بر اساس یه منبع غیر موثق اثبات میکنید؟؟؟؟ واقعا جالبه!
درسته! فراماسونر ها سعی دارن کل جهان را به آیین خودشون بیارند همونطور که همه ادیان اینکارو میکنند و نماد هاشون رو در هرجا که ممکن باشه استفاده میکنند ولی یه موضوع دیگه هم هست و اون اینه که شاید تشابهاتی بین این بازی و علائم شیطان پرستی پیدا کرده باشید ولی طراحان بازی همیشه برای نوآوری و جذاب کردن کاراکتر ها از یه چیز جدید استفاده میکنند وگرنه چرا باید شخصیت ها خودشون با نیروهای شیطانی مبارزه کنند؟؟؟؟ این با جریان کل داستان در تضاد!
کسی که تکن بازی میکنه ممکنه به خاطر علاقه شدی به یه کاراکتر از اون نماد ها استفاده کنه ولی مگر استفاده از یه نماد به تنهایی دلیل بر شیطان پرستیه؟؟؟
اون فرد ممکنه از رو علاقه و اطلاعات کم از اون علادم استفاده کرده باشه و حتی باعث ترویج شه ولی خب آدما احمق نیستند که به خاطر یه سری نماد دریک بازی به فراماسونری رو بیارند! باور کنید!!!
وقتی شما با اونقدر زوم متوجه گردننبند در گردن هوارانگ شدید دیگه از بازیکننده که حواسش به مشته چه انتطاریه!!
من نظر خانوم آناستازیا رو قبول دارم استفاده از کلمه شیطان به معنای یک نیروی پلید است و حتی اگه منظور ابلیس بوده باشه اخرش شکست میخوره! شیطان پرستا خداشونو شکست میدن؟؟؟منطقیه؟؟؟
درضمن استفاده از علادم ممکنه برای پلید نشون دادن یه سری نیوها هم بوده باشه!
امیدوارم ناراحت نشده باشید و من فقط نظرمو گفتم!
تکن فقط یه بازیه! بازیه محبوبی که قدرت فیزیکی کاراکترهاش جذابش کرده!!!

ممنون از مطلب!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۹:۰۶, ۷/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #12
آواتار
فلسفه عدد 13

آیا عدد سیزده (سیزده به در) واقعاً نحس است یا ریشه در خرافات ایران باستان دارد؟ پس چرا غربی‌ها نیز آن را نحس می‌دانند؟(حتماً قسمت ((ب)) این مبحث جالب را بخوانید)

جواب:

ابتدا باید به این نکته‌ی بسیار مهم توجه نمود که تکثر و بالتبع اعداد و شمارش نیز خارج از خلقت خداوند متعال نمی‌باشند و حق تعالی هستی مطلق و خیر محض است و هیچ‌گونه شر، نحوست و یا بدی از او صادر نمی‌گردد. بلکه هر چه بدی و شر است، حاصل عملکرد خود انسان است. چنان چه می‌فرماید:«ظَهَرَ الْفَسادُ فِی الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِما كَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ لِیُذیقَهُمْ بَعْضَ الَّذی عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ یَرْجِعُونَ» (الروم -41)

ترجمه: فساد [تباهی] در خشكى و دریا به علت كارهائى كه مردم انجام داده (و مى‏دهند) ظاهر شده (و مى‏شود) (چون اینطور است لذا) خداى علیم كیفر قسمتى از اعمالشان را به آنان مى‏چشاند، تا شاید آنان به سوى (خدا) باز گردند.

منتهی بشر گناهکار نیز مثل ابلیس سعی دارد همیشه گناهش را به گردن اشخاص یا عوامل دیگر بیاندازد. دقت کنیم که معمولاً هیچ گناهکاری، خود را مسئول گناه خود ندانسته و سعی دارد که گناه را به گردن دیگری بیاندازد. لذا شاهدیم که ابلیس و انسان گناهکار، گاهی حتی خدا را مسئول ارتکاب معصیت خود بر می‌شمرد و گاهی نیز به سراغ حروف یا اعداد رفته است و به قول استاد شهید مرتضی مطهری (رحمة الله علیه)، در این میان عدد 13 از همه بدبخت‌تر و تو سری خورتر بوده است!

اما راجع به ریشه‌های نحس دانستن عدد 13 به نکات ذیل اشاره می‌شود:

الف – در فرهنگ شیطان پرستان یهودی شکل، به دلیل حوادث خوبی که برای آنان در روز 13 اتفاق افتاده بود، عدد 13 از جایگاه خوب و مبارکی برخوردار شد و به همین دلیل در نماد فرماسونی که ساخته‌ی همان قوم و فرهنگ است، بر روی عدد 13 تکیه شده است. چنان چه در سمبل اصلی و سیاسی فراماسون، یعنی همان تصویر عقابی که در نمادهای حکومتی اغلب کشورها (مانند آمریکا، آلمان و ...) دیده می‌شود، در چنگال چپ عقاب 13 برگ و 13 دانه روی شاخه‌ی زیتون (سمبل منطقه فلسطین و بیت‌المقدس) که در قرار دادند، و در چنگال راست 13 تیر قرار دادند و بالای سر عقاب نیز 13 ستاره وجود دارد و از همه مهم‌تر آن که راه‌های سفید و قرمز سپر (پرچم امریکا) نیز 13 راه می‌باشد و نهایت آن که طبقه‌ی سیزدهم هرم شیاطی [که امروزه به عنوان سمبل حکومت واحد جهانی مطرح شده و روی یک دلاری نیز درج شده است] همان چشم شیطانی (دجال) قرار دارد.

از این رو در تاریخ هر روزی که به اصطلاح روز بدی برای یهود و فراماسون بود را روز «نحس» برای دیگران اعلام کردند و چون چندین اتفاق در روز 13 افتاد، 13 را عدد و روز نحسی برای دیگران اعلام کردند تا القا کنند نحوست هر آن چه بر علیه یهود و فراماسون اتفاق افتد، دامن دیگران را می‌گیرد. به عنوان مثال گفتند: فاجعه دستگیری و اعدام تعداد کثیری از زائران بیت المقدس (یهودی‌ها) در جمعه 13 اکتبر سال 1307 اتفاق افتاده است و برای هر کشوری حادثه‌ای در مظلوم‌نمایی یهودی‌ها تعریف و تحریف کردند.

ب – روز سیزده به در نیز یک ریشه در فرهنگ ایرانی و یک ریشه اقوال یهودی دارد:

در فرهنگ ایران باستان و عید باستانی نوروز، چون در آن زمان فرهنگ طبقاتی بسیار ظالمانه‌ای حاکم بود و حتی طبقه‌ی کشاورزان و کارگران اجازه‌ی تحصیل نداشتند، جشن آغاز سال جدید نیز طبقه بندی شد. 5 روز اول مخصوص درباریان، مؤبدان زرتشی و نظامیان بود. 5 روز دوم مخصوص تجار، کبائر، خان‌ها و متمولین سرشناس بود و 3 آخر به ملت بیچاره (عوام) که همان قشر کشاورز، دامدار، کارگر و ... اختصاص داشت و در روز 13 که جشن به پایان می‌رسید، این قشر سوم به بیرون از شهر رفته و 7 سینی (هفت سین) از غلات را که سبز کرده بودند در مقابل خورشید به آب می‌ریختند تا برکت سال‌شان زیاد شود. در واقع احترامی به عوامل رونق کشاورزی، یعنی زمین و بذر – آب و خورشید می‌گذاشتند.

- اما در تاریخ یهود (کتاب تلمود) چنین آمده است که در زمان خشایار شاه، معاون یهودی‌اش به نام «مردخای» فتنه‌ای می‌کند تا برادرزاده‌ی خود را به جای همسر شاه، ملکه‌ی دربار کند. این برادر‌زاده‌ی یهودی که با جادو و جنبل خود را در چشم شاه جای کرد، هاداسا نام داشت که سپس نام خود را به «استر» تغییر داد.

او پس از ورود به دربار سعی کرد تا یهودیان را به دربار نفوذ داده و به سمت‌های بالا بگمارد. وزیر خشایار به نام «هامان» از این توطئه آگاه می‌شود، اما بی خبر از آن که این زن برادر‌زاده‌ی مردخای است، علیه مردخای با او صحبت می‌کند. مردخای که از فاش شدن توطئه‌اش بر علیه خشایار آگاه می شود، فتنه‌ای دیگری تحت عنوان از میان برداشتن مخالفان شاه ترتیب می‌دهد که طی آن هامان و 77 هزار ایرانی دیگر کشته می‌شوند. این واقعه در شب 13 فروردین اتفاق می‌افتد و در روز 13 مردم برای نجات خود به دشت و بیابان فرار می‌کنند.

نتیجه آن که نه عدد 13 و نه هیچ عدد، حرف یا روزی نحس نیست، بلکه هر چه نحوست است در عمل بشر است. به قول استاد شهید مطهری (رحمة الله علیه): وقتی با اعمالمان، با زبونی در مقابل نحوساتی چون اسرائیل، اهل عذاب هستیم، روز اول فروردین ما نیز نحس است و برای بیرون رفتن از نحسی نیز باید از این افکار و رفتارهای زشت خودمان بیرون بیاییم. با سبد در آب انداختن نحسی از انسان بیرون نمی رود.
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲:۰۲, ۸/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #13
آواتار
ببخشید نمیخوان جواب بست های مارو بدید؟؟؟
این چیزاییو که گفتیو از کجا راجع به تکن میدونید؟
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۵۷, ۸/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #14

سلام،
شما مطمئنی که عزازیل همون ابلیسه؟؟؟ Huh
آقای رائفی پور گفت که عزازیل یکی از شیاطین بزرگه، یکی از اون 72 تا که اسیر حضرت سلیمان شدن.
درضمن اون خرما ها چین زیر عکس جین؟؟ Huh Smile
......
یادش بخیر یه زمانی تو تکن حرفی واسه گفتن داشتم.. Sleepy
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۱:۵۸, ۹/شهریور/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۱۶/شهریور/۹۰ ۱۴:۵۴ توسط ANTI satan.)
شماره ارسال: #15
آواتار
بنده کلی وقت گذاشتم و جواب نوشتم اما اومدم ارسال کنم که پاک شد دیگه وقت این کار رو ندارم می بخشید Blush
در مورد عزازیل نمی دونم جناب آقای رائفی پور از کدوم منبع استفاده کرده اند ، من هم اون صحبت رو شنیدم و اتفاقاً تعجب کردم ! چون در کتب مختلف دینی ، عزازیل اسم ابلیس هست مانند تفسیر برهان . کتاب مجمع البحرین یا کتاب فرهنگ لغت دهخدا ، ابن عباس هم نظرش بر اینه که عزازیل اسم ابلیس هست همچنین در کتاب روح البیان ، البدایه والنهایه نیز هست

سعدی می گوید:
تکبر عزازیل را خوار کرد به زندان لعنت گرفتار کرد


ویرایش : دوست خوبم اونها خرما نیستند ، اونها عناب هستند Blush
دوستان وقت می ذارید و زحمت می کشید مطالعه می فرمایید لطفاً کمی با دقت مطالعه کنید ، اون تصویر جین و دویل جین هست ، لطفاً به این نکته هم توجه کنید ، روایتی در مورد دجال بود که اومده بود چشمی در وسط پیشانی داره که شبیه به عنابه برای همین من اون رو آوردم Smile
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۰:۲۲, ۱۱/شهریور/۹۰
شماره ارسال: #16
آواتار
سلام
خسته نباشی
واقعا طولانی بود ، خلاسه کن و حجم عکس رو کم کن
نقل قول:در دموی ابتدایی بازی زمانی که یکی از شخصیت ها می خواهد درب هرم گیزا را باز کند ما دو مجسمه ست set را می بینیم و بر روی در چیزی شبیه به گوی های که در درخت زندگی کابالایست ها قرار دارد ، نشان داده می شود و وقتی در باز می شود عزازیل را در غل و زنجیر می بینیم که احتملاً منظور ، نافرمانی عزازیل (ابلیس) و سقوطش به دنیا است .

این تکه + تصویرش خیلی برام جالب بود
بازم ممنون
یاعلی
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۵:۱۲, ۲۹/مهر/۹۰
شماره ارسال: #17

salam dooste aziz.vaghean manoonam.man ghablan khodam az atrafdaraye in bazi boodam vali azin be baad dg bazi nemikonam...
[/quote]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۲۳:۰۳, ۲۹/مهر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۲۹/مهر/۹۰ ۲۳:۰۳ توسط MOHIE.)
شماره ارسال: #18

واقعا عالی بود یه جورایی میشه گفت این بازی به طور مستقیم داره نشانه های فراماسون رو آموزش میده چون این چیزا دیگه از مستقیم گذشته
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۱۰:۰۸, ۳۰/مهر/۹۰ (آخرین ویرایش ارسال: ۳۰/مهر/۹۰ ۱۰:۱۷ توسط hamediran.)
شماره ارسال: #19

سلام برهمه بازی تیکن بازی بسیار پر مخاطب و جزابی است خود من هم زیاد بازی کردم

*فقط جهت یاد آوری*

شما که تیکن را نقد کردید از بازی بسیار مهم (شاید بشه گفت قرن)- MORTAL KOMBAT -

از زمان نینتندو -سگا-پلی1-پلی2-پلی3 گذشتید تمام بازی از قدیم تا کنون بر پایه جادو و کشتار (فاتالیتی)ساخته شده

و حتی جدیدا سریال آن فعلا در یک فصل ارائه شده (فصل های دیگه بعد از کریسمس) در زمان های 10 تا 15 دقیقه که بیننده را تشنه نگه دارد
[تصویر: E:\mortal-kombat-2011-]
ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۴:۲۶, ۱۴/آبان/۹۰
شماره ارسال: #20
آواتار
دوستان من تازه عضو شدم اما
میخام بگم اینجور مطالب و موضوعات بنظر من خیلی خوب و مفیده اما باید خیلی بیشتر تبلیغ بشه براش
مثلا شما این مطلب رو بصورت word - PDF - ... که قابل ویرایش نباشه تولید کن بعد بزار توی فروم مطمئن باش که غیر از اینجا از 1000 جای دیگه سر در میاره
بد میگم بگو بد میگی !
در ضمن بخاطر این تحلیل تکن هم تشکر میکنم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
ارسال پاسخ  به روز آوری


[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

[-]
موضوعات مشابه ...
موضوع: نویسنده پاسخ: مشاهده: آخرین ارسال
  فراماسونری در بازی ASSASSINS CREED توهین به مقدسات امیر گیمر 231 149,073 ۱/شهریور/۹۶ ۱۵:۱۷
آخرین ارسال: telbaz
  توجه! وجود نمادهای فراماسونری در بازی کلش آو کلنز 1fabeg 1 4,061 ۱/اسفند/۹۴ ۱۸:۵۳
آخرین ارسال: farhadhamidi
  نماد های فراماسونری در DotA Mitsonary 64 30,673 ۲۳/مرداد/۹۴ ۲:۵۳
آخرین ارسال: Unnamed999
  •فراماسونری در بازی • FIFA 13 • Amir-T 24 13,599 ۷/مرداد/۹۲ ۱۱:۲۸
آخرین ارسال: PWLG
  برخورد بزرگان مبارزه در بازی ‏STREET FIGHTER X TEKKEN PWLG 6 3,157 ۸/تیر/۹۲ ۱۵:۳۶
آخرین ارسال: PWLG
  نمادهای فراماسونری اینبار در بازی محبوب Call Of Duty:MW3 jc313 9 10,124 ۶/تیر/۹۲ ۲:۰۷
آخرین ارسال: PWLG
  نماد های فراماسونری در بازی tskksn x street fighter یامهدی! 8 4,888 ۳/تیر/۹۲ ۱۱:۰۹
آخرین ارسال: دل خسته

پرش در بین بخشها:


بالا