کانال بیداری اندیشه در سروش کانال بیداری اندیشه در تلگرام

ارسال پاسخ  به روز آوری

رتبه به موضوع
  • 4 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنیفر لوپز و بانک ملت!!(ویدئو)
۲:۰۰, ۳/فروردین/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۱ ۱۲:۳۵ توسط Mahdy2021.)
شماره ارسال: #1

به نام خدا

ایام عید هست و حال و هوای خاص در کشور این تغییر حال علاوه بر این که شامل حال طبیعت شده انگار بانک ها بیکار ننشستند ! . داشتیم برنامه های رسانه ملی رو نگاه میکردیم که یک تبلیغ عجیب ما رو به واکنش واداشت.

این تبلیغ برای بانک ملت بود و همان وعده های همیشه گی اما نکته جالب این بود که این کلیپ دقیقا کاملا شبیه اخرین کلیپ خواننده مشهور و فاسد امریکایی ( جنیفر لوپز ) بود که گفته می شود گرانترین کلیپ ساخته شده تا امروز توسط خواننده های دنیا میباشد اما جای هزاران افسوس و تاسف برای مسئولین بانک ایرانی دارد .
نکته جالب اینکه حتی ۱ ایده هم از کلیپ خواننده فاسد خارجی نیست که کپی برداری نشده باشد و دقیقا مانند کلیپ اصلی تهیه شده بود !!!!!

گوش شیطان کر ! نکند خلاقیت مسئولین بانک ملت نم کشیده است ؟ و یا کسی مدیریتی بر روی ساخت کلیپ های تبلیغاتی بانک ندارد که شاهد همچین اشتباهات بزرگی باشیم ؟

مشاهده کلیپ تبلیغ بانک ملت ( ایرانی
دانلود کلیپ

ارسال ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در صفحه جدید
۳:۵۷, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #2
آواتار
داداش شب سرعت پایینه ، وی پی ان وصل نمیشه از youtube بگیریم، یه جای دیگه آپلود میردی عزیز. حالا باید تا صبح صبر کرد.
۴:۴۷, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #3
آواتار
اینکه دقیقا مثل کلیپ اصلی هستش اتفاقی نیست و معنی دارهAngryAngryAngry

زمان بندی و ترتیب کارهاشون هم یکی هست

حسابی عصبانی شدمAngryAngryAngry
۸:۴۹, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #4
آواتار
من کلیپ جنیفر لوپز رو ندیدم هنوز ولی فک نمیکنم از نظر من این شباهت یا کپی برداری اشکالی داشته باشه !
نظر شخصی من هست
۱۱:۰۷, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #5
آواتار
استفاده از vpn غیر شرعی و غیر قانونی است . دوستان حزب الهی من میشه بفرمایید که چطور شد تصادفا کلیپ جنیفر لوپز رو دیدید ؟

میگم بفرمایید آیا کلیپهای جدید لیدی گاگا و ... رو هم دارید ؟ میگم اگه بنده هم بخواهم vpn تهیه کنم آیا صلاح میدانید ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
۱۲:۲۲, ۳/فروردین/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۳/فروردین/۹۱ ۲۱:۵۸ توسط AllahoAkbar.)
شماره ارسال: #6
آواتار
نقل قول:استفاده از vpn غیر شرعی و غیر قانونی است . دوستان حزب الهی من میشه بفرمایید که چطور شد تصادفا کلیپ جنیفر لوپز رو دیدید ؟

میگم بفرمایید آیا کلیپهای جدید لیدی گاگا و ... رو هم دارید ؟ میگم اگه بنده هم بخواهم vpn تهیه کنم آیا صلاح میدانید ؟

در مقابل این حرفات باید اینو متذکر شوم که یه جورایی من از مخالفهای سر سخت فی*ل*تر کردن هستم.
میدونی چرا؟ ========> به دو دلیل
اولا : شما بدون فی*ل*تر شکن تنها یه اینترنت بی ارزشو در اختیار دارید. {مطمئنن نباید کل اینترنتو به سایتایی چون بیداری اندیشه و روزنامه های داخلی خلاصه کرد}
یه مثال ابتدایی": چند روز پیش که داشتم دنبال آلبوم "استرس" از خواننده The Ways میگشتم: واقعا داشتم کلافه میشدم از این فی*ل*ترینگ کشورمون. یکی پس از دیگری فی*ل*تر،
Angry
همین شد که فهمیدم اینترنت بدون
VPN یعنی کشک.

2) اصلا بیاید بگیم: فی*ل*تر خوب نه!!! عالـــــــــــــــــــــــی
ولی آخه چرا از یه طرف فی*ل*تر میکنن از طرف دیگه هم
VPN میدن دست مردم.
الآن اگه برید داخل همین سایتایی که هنوز شکر خدا فی*ل*تر نشدن میبینید که در ملا عام دارن VPN Soks رو تبلیغ میکنن.
اصلا از اونا هم که بگذریم کافی نتارو چی میگید که به راحتی میشه ازشون VPN خرید؟
اگه کسی میتونه منو قانع کنه لطفا بیاد جلو و نظرشو بده، شاید ماهم قانع شدیم.
۱۳:۲۸, ۳/فروردین/۹۱ (آخرین ویرایش ارسال: ۴/فروردین/۹۱ ۲۰:۰۷ توسط MAHDI59.)
شماره ارسال: #7

ظهر بخیر

(۳/فروردین/۹۱ ۲:۰۰)Amirsaeed نوشته است:  
به نام خدا

ایام عید هست و حال و هوای خاص در کشور این تغییر حال علاوه بر این که شامل حال طبیعت شده انگار بانک ها بیکار ننشستند ! . داشتیم برنامه های رسانه ملی رو نگاه میکردیم که یک تبلیغ عجیب ما رو به واکنش واداشت.

این تبلیغ برای بانک ملت بود و همان وعده های همیشه گی اما نکته جالب این بود که این کلیپ دقیقا کاملا شبیه اخرین کلیپ خواننده مشهور و فاسد امریکایی ( جنیفر لوپز ) بود که گفته می شود گرانترین کلیپ ساخته شده تا امروز توسط خواننده های دنیا میباشد اما جای هزاران افسوس و تاسف برای مسئولین بانک ایرانی دارد .
نکته جالب اینکه حتی ۱ ایده هم از کلیپ خواننده فاسد خارجی نیست که کپی برداری نشده باشد و دقیقا مانند کلیپ اصلی تهیه شده بود !!!!!

گوش شیطان کر ! نکند خلاقیت مسئولین بانک ملت نم کشیده است ؟ و یا کسی مدیریتی بر روی ساخت کلیپ های تبلیغاتی بانک ندارد که شاهد همچین اشتباهات بزرگی باشیم ؟

مشاهده کلیپ تبلیغ بانک ملت ( ایرانی
دانلود کلیپ

اما آخرشم روشن نکردید «اشتباه بزرگ» ساخت این کلیپ چی بوده؟

(۳/فروردین/۹۱ ۱۱:۰۷)mahdy_mir نوشته است:  استفاده از vpn غیر شرعی و غیر قانونی است . دوستان حزب الهی من میشه بفرمایید که چطور شد تصادفا کلیپ جنیفر لوپز رو دیدید ؟

چرا که نه؟ استفاده از وی پی ان منع قانونی نداره.

http://www.khabaronline.ir/detail/199910/ict/internet
۱۳:۳۷, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #8
آواتار
من به زور تونستم دانلودش کنم! 208 مگ بود! به ناچار مجبور شدم نسخه ی 1080 رو دانلود کنم Confused
اصلا کلیپ مو نمی زد! حتی اون اسب و موتوری هم که می پریدند هم عینا شبیه سازی شده بود!
به جز قسمت های آخر که جنیفر لوپز شروع به رقص می کنه ، این آقا تو تبلیغ بانک میره تو مراسم!
من دیروز این مطلب رو اینجا دیدم! فکر کردم به زودی توسط ناظر ها حذف بشه! (حداقل لینک یوتیوب هاBlush)

در مورد وی پی ان هم که باید متذکر بشم وی پی ان از نظر بنده باید دو قسمت بشه!
مثلا خود بنده که برای یه موسسه ای نرمافزار دانلود می کنم ، مجبورم استفاده کنم (مثلا همین نرم افزار یاهو مسنجر ، گوگل کروم ، و خیلی خیلی نرم افزار که بدلیل تحریمات علیه ایران دسترسی به آن ها مجاز نیست ، و دسته ی دوم که مربوط میشه به کسانی که از سایت های پورنو ویدیو دانلود می کنند که بحث آن هم جداست! )
به هر حال وی پی ان ساکس اچ تی تی پی اس عین نقل و نبات همه جا هست از 500 تومان تا 7 ، 8 هزار تومن!

اشتغال زایی دولت دهمه دیگه Blush
در هرحال من استفاده از وی پی ان و ... کار رو صلاح نمی دونم!
حتی اخیرا یکی از بچه ها می گفت بیشتر ساکس هایی که دسته مردمه ماله خوده مخابراطه! Sad

به امید ظهورش...
۱۳:۵۶, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #9
آواتار
سلام
دوست عزیز بنده در نیت خیر شما شکی ندارم . ولی با این مطلب هر کسی هم که اصلا اهل نگاه کردن به کلیپ های اینچنینی نباشه وسوسه میشه حد اقل یک بار کلیپ اصلی رو ببینه!Blush شما هم که کار رو ساده کردی و لینک دانلود رو گذاشتی.
به هر حال لینک دانلود حذف شد.
یا علی

امضای MAHDI59
[تصویر: masoud.jpg]
۱۴:۱۳, ۳/فروردین/۹۱
شماره ارسال: #10
آواتار
آره پسر منم دیدم از خنده غش کرده بودم
نگا خدایی دیگه از فرط بی ایده ایی میریم شو خواننده آمریکایی برای تبلیغ میذاریم
چه میشه کرد فقط بخند
آره دوستمون هم درست میگه اینترنت بدون وی پی ان مزخرفه مثلا من که ندارم(به خدا ندارم)چیزی از اینترنت در اختیارم نیست
دیگه چه میشه کرد کی بشه ایران سر عقل بیاد
یا علی
ارسال پاسخ  به روز آوری

[-]
کاربرانی که این موضوع را مشاهده می کنند:
1 میهمان

پرش در بین بخشها:

بالا